•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Чому на всіх телеканалах в день 80-річної річниці жертв

Автор Повідомлення
Володимир_В

ПовідомленняНаписане: 24 листопада 2013, 20:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чому на всіх телеканалах в день 80-річної річниці жертв голодомору, не запалювали "віртуальної свічки", даже на порошенківському не було.
Тільки на одному розважальному М1 як насмішка.

Всьо хохли хватіть бавитись в історичну память!.
Та і тут на сайті бачив помякшення -почали переходити від теміну голодомор, до терміну - голод.
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 24 листопада 2013, 22:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Стосовно цього сайта Ви помиляєтесь.

ПовідомленняНаписане: 24 листопада 2013, 22:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Бачив на різних каналах, у мене телебачення Т2

І ми не "хохли" , ми українці.

Слава Україні!
Героям слава!
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 24 листопада 2013, 22:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

То не дивіться телебачення, за цеї влади там нічого для українців не покажуть. Хоча, анонсували, що на першому мав бути фільм про голодомор.

ПовідомленняНаписане: 24 листопада 2013, 23:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я кажу що бачив і "віртуальну свічку" і фільми про голодомор на різних телеканалах. Тому мені здається що у автора теми, скорше за все супутникове тб.

Слава Україні!
Героям слава!
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 24 листопада 2013, 23:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Володимир 2 написав:
Я кажу що бачив і "віртуальну свічку" і фільми про голодомор на різних телеканалах. Тому мені здається що у автора теми, скорше за все супутникове тб.

То ви інший Володимир, не той, що відкрив цю тему?

ПовідомленняНаписане: 24 листопада 2013, 23:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
Володимир 2 написав:

То ви інший Володимир, не той, що відкрив цю тему?

Так, зовсім інший, я тільки сьогодні зареєструвався , а того взагалі не знаю.

Слава Україні!
Героям слава!
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 24 листопада 2013, 23:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Значить вітаємо вас на форумі.

ПовідомленняНаписане: 24 листопада 2013, 23:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Гарно дякую.

Слава Україні!
Героям слава!
Володимир_В

ПовідомленняНаписане: 25 листопада 2013, 00:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Володимир 2 написав:

Перепрошую але я дивився аналогове телебачення.
ні на 1+1,інтер,стб,ictv, тет, 5 канал і тд, я не бачив.
Причому раніше роками це було за норму(віртуальні свічки памяті).

А стосовно сайту таки це було на www.svoboda.org.ua/ - зараз я їх знати не можу тому перепрошую.

А про хохлів - це вибачте любий українець в нього може перетворитися, якщо забуде минувшину.
Володимир 2

ПовідомленняНаписане: 25 листопада 2013, 00:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я зараз назви каналів не пригадаю, але на трьоьх - чотирьох точно бачив . На одному взагалі ,цілий день тільки надпис про вшанування пам’яті жертв голодомору і віртуальна свічка.

І Т2 це не аналогове, а цифрове телебачення. http://www.efirt2.tv/index_ukr.html

Слава Україні!
Героям слава!

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику