•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Кацапофілія

Автор Повідомлення
Непоступливий

ПовідомленняНаписане: 08 березня 2007, 21:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ФРАГМЕНТ:

Цитата(Ратмир @ Jan 28 2007, 08:59 PM)
Я не проти, аби русские жили на Україні.

Пардон, а ми - Руські, вже давно живемо в Україні, і нікуди звідси не виїзджали. Раніше наша держава Називалася Русь (зрозуміло, що Київська - єдина і неповторна). Потім наша держава називалася Королівство Литовсько-Руське (виникло за 150 років до кулікова поля, тобто на відміну від москалів (синонім запропонований Запорозькими козаками - кацапи), які ще 150 років татар задовольняли - в усіх сенсах - ми чурок позбулися). Потім наша держава стала називатися Україною, а ми з Руських почали називатися Українцями.
А тепер про мудаків. Жили колись такі мудаки, що платили Києву данину і все було б нормально, якби вони не почали ненавидіти Руських (або на сучасний манер - Українців). Прийшли сюди - спалили Київ (історію ж ви вчили?). Да, і на троні у них тоді сидів усілякий расовий бруд - суміш татаро-монголів з угро-фінами.
Ми відповіли пізніше походом на Маскву, під проводом Сагайдачного. Посадили дикунам на престол ляха, думали, що вони окультуряться... Дідька лисого. Вже коли Богдан Хмельницький вирішив з цими нащадками Золотої Орди породичатися... Та чого розповідати, самі все знаєте, чим справа закінчилася. Як писав Шевченко: "Ти все оддав приятелям, а їм і байдуже. Кажуть бачиш, що все то те, і так було наше..." Кацапи, одним словом. Що з них взяти.
За часів юродивого Пєтьки Пєрвага вирішили кацапи в Руських перейменуватися, а нас відповідно у малароси записати. А як так думаю, коли чурка кацапська себе Руським називає, то це є найбільший прояв шовінізму, за таке вбивати треба. Нашу назву золотоординці брудні вкрали і думають, що так і треба.
Тому, звісно, як Українець (або на старий лад - Руський) я проти русофобії. Але ще більше я проти кацапофілії. Гірше за неї тільки зоофілія (куди я відношу і негрофілію).
ТАКА МОЯ СКРОМНА ДУМКА.

І якщо ви замість format18 почнете читати "Кобзар" Шевченка, думаю ви її розділите. Тут мені правда можуть закинути, що Шевченко протягом певного часу був панслав'яністом... Був. Протягом "певного часу". А потім послав його куди подалі. Бо згадав якого батька він син. Чого і вам бажаю.

ВЗЯТО ЗВІДСИ:
http://www.untp.kiev.ua/forum/index.php?showtopic=468&pid=12744&st=0&#entry12744

ХТО ЩО ДУМАЄ?
Леонід Шокало

ПовідомленняНаписане: 17 січня 2016, 12:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Підтримую!!! Більше того, раджу порчитати наукові твори геніального українського історика, мого земляка, Михайла Грушевського "Історія Руси-України", Книгу Огієнка "Історія Русів".
Нагадую, що поляки, словаки та ін. українців ще довгий час називали русинами.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,