•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Пропонуємо реальні дії

Автор Повідомлення
ГАККЕН

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2017, 16:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліна написав:
Пане Гаккен, я те саме обмірковую вже добу.
Вчора про дещо дізналася, і відразу це визначила як зраду, без усяких лапок і нав'язаної суспільству дихотомії. Що ці спритні політтехнологи з Банкової вигадали? "Зрада - не зрада, перемога - не перемога". І так воно, зрештою, і є. Якщо на найвищому рівні перебувають люди, які під час воєнних дій обирають не інтереси України, а свої власні, це називається державна зрада. І вирок був би більш м'яким і менш однозначним за відсутності ворожих військ на наших теренах і за відсутності щоденних втрат на російсько-українському фронті.
Вважаю, що кожен громадянин стоїть нині перед вибором "зрада - перемога", хоч би як дешеві цинічні журноповії це не обставляли. Але пацани, які за конституцією України несуть відповідальність за стан речей, мають бути оціненими відповідно до стану речей і відповідно до своїх всім притомним людям очевидних рішень.
Що робити? А нічого, крім дії у правді. Говорити, як є, називаючи речі своїми іменами. І діяти всупереч поведінці млявої і брехливої маси, яка мовчить, відсторонюється і тікає з країни. Цей постмайданний Апокаліпсис не триватиме вічно.
Пробудження буде! У суспільства немає іншого шляху. Як немає іншого шляху для владної братії, окрім того, щоб чіплятися зубами, кігтями, дограбовуючи останнє і здираючи останню сорочку з посполитих. Тим швидще все це закінчиться.
Зрада? Так, панове, це зрада. Зрада Майдану, зрада всіх тих, хто пролив за Україну свою кров, зрада вдів і сиріт, зрада інвалідів, покалічених на війні, бо їм зараз найгірше. Хихотіть собі і далі. Сміх може перейти у плач.

До слова, почитайте цей опус:

https://censor.net.ua/blogs/6209/tri_goda_nazad_prezidentom_ukrainy_stal_predatel

Цікаво, автор відчуває сором за цю маніпулятивну маяню? Але нам цікавіше інше: однотурові пацани тішать себе надіями щодо другого терміну. Вся братія політтехнологів уже йде в атаку на слабку свідомість посполитих. Серіал дуже захопливий. Але ця комедія може змінити жанрову приналежність.

Одразу щодо опусу: схожі за тематикою, вмістом сахарину, безстидством, etc. опуси пішли косяком, у зв'язку з наближенням відповідної дати, іннаугурації Найсолодшого.
І перелік авторства там - так само характерний, як тематика. В сенсі, що була раніше хмара інсектів, які намагалися інфікувати суспільство тезами про "громадянський конфлікт", "право на власну точку зору", тощо, а базувалися десь між родовищами грантів з лівацьких західних контор і лугандонськими штабами офіцерів експедиційного корпусу ФСБ. Ім очевидно не все вдалося, там помилка була ще на рівні концепції, і далі скрізь, аж до явного ФСБшного смороду від їхньої "аккредитації".

Але, що вдалося? Дегероїзація, деромантизація бойових дій, подвигу захисників України, слави Української Зброї. Можна сперечатися про вклад у цю справу окремо грантоїдів, kampfgruppe "Valzmann", експедиційного корпусу ФСБ, але справу зроблено. Небачена, дика, незрозуміла річ, коли три роки хлопці захищають Україну, часто на ентузіазмі, жертвують собою, роблячі неможливі і героїчні вчинки, а пересічний громадянин бачить в телевізорі, переважно, стереотипні рєчьовки офіційних речників.

Я злопам'ятний, тому пам'ятаю, як організовано знищували, цькували фотографа Муравського. Начебто за якісь порушення якихось принципів, чому остаточних доказів я не побачив. Але один із хортів, яких було пущено на Муравського, в ефірі "Громадського радіо" - чистосердечно сказав, що, ну не можна ж так героїзувати, романтизувати війну, мовляв, ну, ви ж маєте розуміти... Я тоді ще щось написав, і наводив цитатку. Оце вам уся правда про їхні "принципи".

Фронт відсічений від тилу, інформаційно, медійно, логістично. Хто це зробив - очевидно, і kampfgruppe "Valzmann" надалі докладає видатних зусиль до справи ментального розділення фронту з тилом.

Для чого? Бо війна проти нас - т. зв. "гібридна", а насправді - тотальна. Хто бачив "тотальний футбол", має розуміти, про що йдеться. Це коли воюють усі. Натомість, нас змушують воювати, будучи розділеними, зв'язаними, засліпленими, обдуреними і пограбованими. З армії, за виразом пана Касьянова, робиться "заробітчанський колгосп", щоби виправдати загибель вояків їхнім добровільним контрактом і зарплатнею, від тилу фронтова правда всіляко приховується, щоби життя якось було схоже на обіцяний Найсолодшим мир.

Таким чином, і фронт і тил послаблені, знижується їхня мотивація і боєздатність, про всенародне завдання захисту життєвого простору українців не йдеться взагалі. Але для kampfgruppe "Valzmann" то нічого не значить, головне що все розділено і підконтрольно, і можна оцей сахариновий "мир" спробувати продати виборцю вдруге, як, начебто, майже справжній. Що, власне, і спостерігаємо в наведеному опусі пана Олешка. І в інших, йому подібних.

Саме час повернутися до образу хмари інсектів, нема бажання назвати їх комахами, бо комахи то явище природне. Отже, хмари інсектів частково змінили тактику, змінили базування, але спроби інфікувати українців дурнею - продовжують. Безгероїчна риторика в цілому збережена, але з'явився Найсолодший Виняток. Тобто - президентські. Бо якби парламентські, то тих винятків було би більшє, і всі - герої Солодкої Мирної Перемоги. Чи встигнуть прокрутити цей номер до переобрання Меркель, щоб їй, коли візьметься до генерального прибирання Європи, вже не було можливості вплинути?

Хмари тепер базуються не тільки в Мінстеці, але і в "Миротворці", дещо одержавились, зашкарубли, обважніли, регулярні виплати цьому сприяють. Та й виробнича необхідність, бо зараз їм все частіше ставляться завдання на бомбування екскрементами різноманітних рук Москви, то треба ж мати, чим. Отут, між іншим, і криється суцільна небезпека. Якщо порівняти з інсектами ФСБ, першої хвилі, то там була досить струнка первинна легенда, на спалення котрої суспільству довелося витратити кавалок часу. Тут вона відсутня. Інсекти першої хвилі не змінювали легенду на ходу, залежно від чергового завдання. Теперішні танцюють вчора - Бетховена, сьогодні - фрейлехс. Так, наче вони ніколи не запалювали свічку в сільській місцевості, де багато всілякої комашні. Варто зробити експеримент, недорого, і надзвичайно повчально. Або подивитися на Піховшека, знову вилізлого звідкілясь, наче індикатор вирівнювання ступеню паскудства теперішніх часів до минулих.

А що спільного в другої хвилі з першою? Ну, крім пов'язаності з Мінстецем? Обидві воюють проти українського народу, дезорієнтують, дурять. Обидві подають викривлену картину світу, або таку мозаїчну, що при перевірці - купи не тримається. Згадайте, влада не чіпала першу хвилю, а навіть надавала громадянство, і якось навіть Попова захищала їх від того ж "Миротворця". Тепер вже все домовлено. Друга хвиля є мутантами першої, адаптованими до умов місцевого ринку, франшизу в Лугандона перекуплено, задачі залишилися попередні. Чи буде Україна, як ми хочемо, чи не буде, як хоче Путін, а Президентом щоби був Найсолодший - це головне!
Ліна

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2017, 20:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Не буде Найсолодший президентом!!! Так і амінь!

Не знаю щодо першої, другої хвиль.
Знаю, що Кучма, Ющенко і Янукович багато мудрували, але йшли геть. Хоча привид першого досі витає над Україною.
Знаю, що народ ненавидить дедалі більше всю цю шоко-камарилью.

А ось ще одне диво дивне:

"З тими, хто не любить Україну, доведеться жити": Заступник міністра вказав на проблему з Донбасом
http://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/z-tymy-khto-ne-liubyt-ukrainu-dovedetsia-zhyty--zastupnyk-ministra-vkazav-na-problemu-z-donbasom-176044.html

Якщо ми приречені з ними жити, нівіщо за ЦЕ воювати? Бо ж ніхто не думав у Фінляндії жити поруч з п'ятою колоною. Не хочете, не можете, геть звідси! І тільки так!
Гримчак, Порошенко, Луценко, все БПП, негайно створюйте дивізію зі своїх дітей і відправляйте її в те, що ви називаєте АТО. І воюйте собі за "вонижнашихлюдей". Хоча б найкращі наші люди залишаться живими.

І ось ще одне:
Стало відомо, скільки українців хочуть повернути окупований Донбас (інфографіка)
http://patrioty.org.ua/society/stalo-vidomo-skilky-ukraintsiv-khochut-povernuty-okupovanyi-donbas-infohrafika-176020.html

Це просто цирк... Обчислили, вирахували. Більшість за повернення територій економічним способом. Де, коли в світі таке було? Яка країна дозволяла так над собою знущатися?

Ще раз повторюю, за ЩО гинуть хлопці? За цю дурницю? Так може, правильно мене запитав один айтішник, чому хлопці ідуть туди, замість того, щоб тут навести лад? Стримують Росію, щоб не пішла далі, відповіла. Ні, ні, ніхто нікуди не піде. Обом сторонам вигідна отака війна, а не щось більше, - так вважає він.
Я не дуже з цим погоджуюся, але це у людей сидить у голові. І це не ватники.

Тільки-но написала і наштовхнулася на оце... Не тільки у мене такі думки:

"Предлагаю создать Конча-Заспинскую мотопехотную бригаду и Козинский штурмовой полк", - Бутусов
http://patrioty.org.ua/blogs/predlahaiu-sozdat-koncha-zaspynskuiu-motopekhotnuiu-bryhadu-y-kozynskyi-shturmovoi-polk--butusov-176095.html
Шкода

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2017, 21:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліно,Ви все правильно кажете.
А де вихід?
Має з"явитися хтось сильніший за цю владу.
І на нарід не покладайте великих сподівань.
У своїй масі це бидло.
Нас,нормальних ...я думаю відсотків 10.
Але,поки що не згуртованих.
Армія-шатаніє і разброд.
Демобілізовані вояки...то якщо припече.

А взагалі,шановно Ліно ви чогось не внушаєте мені довєрія.
Таке враження,що ви від влади тут промацуєте думки і сподівання людей.
Ви шпійонка?

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2017, 22:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкодо, знову здрастє? Чи здрастє, знову?
Що відповідати на дурниці? Вийдіть на вулицю і послухайте, що кажуть люди. Одні шпійони і промацують одне одного.
Враховуючи попередній досвід нашого спілкування, наступного разу просто не реагуватиму. Бажаю здоров'я!
ГАККЕН

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2017, 22:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Востаннє редаговано: ГАККЕН (08 червня 2017, 22:57), редаговано 4 раз
Правдослов

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2017, 22:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Ліно,Ви все правильно кажете.
А де вихід?
Має з"явитися хтось сильніший за цю владу.
І на нарід не покладайте великих сподівань.
У своїй масі це бидло.
Нас,нормальних ...я думаю відсотків 10.

І я так думаю ... тільки без відсотків.
Втім, поцікавтесь скільки ознайомлених із отим зверненням:
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?p=283613#283613
відправили його президенту - і дізнаєтесь ще точніше...

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2017, 22:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліна написав:
Не буде Найсолодший президентом!!! Так і амінь!

Не знаю щодо першої, другої хвиль.
Знаю, що Кучма, Ющенко і Янукович багато мудрували, але йшли геть. Хоча привид першого досі витає над Україною.
Знаю, що народ ненавидить дедалі більше всю цю шоко-камарилью.

А ось ще одне диво дивне:

"З тими, хто не любить Україну, доведеться жити": Заступник міністра вказав на проблему з Донбасом
http://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/z-tymy-khto-ne-liubyt-ukrainu-dovedetsia-zhyty--zastupnyk-ministra-vkazav-na-problemu-z-donbasom-176044.html

Якщо ми приречені з ними жити, нівіщо за ЦЕ воювати? Бо ж ніхто не думав у Фінляндії жити поруч з п'ятою колоною. Не хочете, не можете, геть звідси! І тільки так!
Гримчак, Порошенко, Луценко, все БПП, негайно створюйте дивізію зі своїх дітей і відправляйте її в те, що ви називаєте АТО. І воюйте собі за "вонижнашихлюдей". Хоча б найкращі наші люди залишаться живими.

І ось ще одне:
Стало відомо, скільки українців хочуть повернути окупований Донбас (інфографіка)
http://patrioty.org.ua/society/stalo-vidomo-skilky-ukraintsiv-khochut-povernuty-okupovanyi-donbas-infohrafika-176020.html

Це просто цирк... Обчислили, вирахували. Більшість за повернення територій економічним способом. Де, коли в світі таке було? Яка країна дозволяла так над собою знущатися?

Ще раз повторюю, за ЩО гинуть хлопці? За цю дурницю? Так може, правильно мене запитав один айтішник, чому хлопці ідуть туди, замість того, щоб тут навести лад? Стримують Росію, щоб не пішла далі, відповіла. Ні, ні, ніхто нікуди не піде. Обом сторонам вигідна отака війна, а не щось більше, - так вважає він.
Я не дуже з цим погоджуюся, але це у людей сидить у голові. І це не ватники.

Тільки-но написала і наштовхнулася на оце... Не тільки у мене такі думки:

"Предлагаю создать Конча-Заспинскую мотопехотную бригаду и Козинский штурмовой полк", - Бутусов
http://patrioty.org.ua/blogs/predlahaiu-sozdat-koncha-zaspynskuiu-motopekhotnuiu-bryhadu-y-kozynskyi-shturmovoi-polk--butusov-176095.html

Гримчак - функціонер адміністрації у справах окупованих територій. Тобто, один з тих, хто пиляє гроші, і українські бюджетні, і західну допомогу ( 1,5 млрд доларів, за деякими даними), і організовує контрабас через лінію фронту.

Він, зауважте, жодним словом не заявляє власну позицію, власну думку про майбутнє окупованої зони. Ситуація влаштовує його така, як є. Статистикою він, і такі, як він, користуються і маніпулюють для того, щоб зручніше видати власні наміри за бажання народу. Дайте Гримчаку ще більше грошей, гривень і ойро, і Гримчак економічно повертатиме окуповані землі. Років двадцять.

Печерський стрінговий батальйон, зрозуміло, що то була би чудова річ, але такого не буде. Зверніть увагу, в системі поглядів наших керуючих пациків захист цілісності державних земель не знайшов собі місця. І ставлення їхнє до тої чи іншої людини, залежно від її позиції після початку війни - не змінилося. Їм все одно. Вони, в крайньому разі, сховаються під картатою ковдрою.

Хмарні інсекти в числі інших педалюють тему про те, чому Вальцман так квапився до президентства у такий важкий, страшний час, із надто непевними перспективами? А він був у боргах по самі вуха, над ним висіло банкрутство і розорення. Зрозумійте, ніяка війна, ніяка поразка, ніщо в світі не може бути гірше і страшніше, ніж така потеря!

З хлопцями на фронті - складне питання. Хіба вони можуть там не стояти? Як вони це собі змогли би пояснити? Серед них будуть кристалізуватися наші майбутні Де Голлі, Бонапарти, Болбочани, Нестори Івановичі. Навчаться стріляти. Зрештою, вони перемелюють вату, хоч і страшною ціною.

Інша справа, що система обліку фронтовиків у нас дивна і корупційна. Найпростіше було би взяти за зразок німецьку, І категорія - перша лінія шанців, ті, що дивляться ворогу у вічі, ІІ - артилерія підтримки, і так далі, аж до ІV, пекарів - кухарів, тощо. Відповідно почесті, гроші і все решта. І жодних прокурорів - фронтовиків у відрядженнях. Система нагород, за поранення, за танковий бій, за рукопашний бій. Уявіть, у німців був значок за 100 рукопашних атак, золотий, і були солдати, які його мали. Зараз на чорному ринку це - $ 10.000 . Я от думав, чи можна було би такого вояка, теоретично, обрати депутатом до Верховної Ради? І подарувати саперну лопатку? Він зміг би значно більше, ніж Володя Парасюк, мені здається.
Систему пожиттєвого догляду за пораненими можна взяти у німців чи англійців, пансіони, внутрішня організація, лікування. Тільки не американську, там чомусь головна розвага - самогубства.

В нашу армію, невідворотно, буде заходити НАТОвський менеджмент, і то будуть трохи інші люди, і чим більше їх пройде через армію, тим швидше рухатимуться справи цивільні.

Але Вальцман цього не робитиме. Він не допустить появи когось більш героїчного, ніж сам, заслуженого, ще й організованого. Навпаки, прикладе максимум зусиль, щоб вкрасти і присвоїти заслуги, здобутки, перемоги, чужі ідеї, навіть вдалі вислови - і все то продати, як своє.

Зламати ригівську фальшувально - виборчу машину треба нам, хлопцям на фронті не до того. Спитати Вальцмана, як він погасив борги, ставши президентом.
Ліна

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2017, 23:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ГАККЕН написав:
З хлопцями на фронті - складне питання. Хіба вони можуть там не стояти? Як вони це собі змогли би пояснити? Серед них будуть кристалізуватися наші майбутні Де Голлі, Бонапарти, Болбочани, Нестори Івановичі. Навчаться стріляти. Зрештою, вони перемелюють вату, хоч і страшною ціною.

Так і я вважаю. Але у мене весь час стоїть перед очима картинка. Бачила писанку на Великдень. Яйце складалося з трьох частин. Найнижча червона - там зображені наші вояки, вбиті і живі, які підтримують середню блакитну чвстину, де зображено мирне життя української родини. І над цим всім верхня жовта частина, де пурхають пташки.
Правдива і жорстока картина. І щось з цим не так. Коли дивишся, стає моторошно. І напрошується аналогія з жертвоприношенням. Життя за життя. Ціна спокою тут - це пекло там. Чи так має бути?! Можливо. Але ж коли там вбивають щодня вояків, не може тут бути жодних фестивалів. Це - блюзнірство.

Ще одна річ. Є така думка, чула не від однієї людини, що московити можуть розпочати більш серйозні воєнні дії. Це на рівні припущень і побоювань. І тут нічого не можу сказати. Якщо навесні 2013-го була абсолютна впевненість, що орда ось-ось полізе, нині немає ніякого відчуття. Можливо, від довгого стресового стану вже інтуїція зраджує.
Правдослов

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2017, 23:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ГАККЕН написав:

В нашу армію, невідворотно, буде заходити НАТОвський менеджмент, і то будуть трохи інші люди, і чим більше їх пройде через армію, тим швидше рухатимуться справи цивільні.

І невідворотно допомогатимуть нашій армії - як Яресько банкам...

Втім, діточки, не звертайте уваги - насолоджуйтесь солоденькими ілюзіями, поки ще є можливість.
Просто, закриваємо очка ... - і насоло-о-оджуємось!

Всім приємних ілюзій, і спокійної ночі.

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2017, 09:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліна написав:
ГАККЕН написав:

Так і я вважаю. Але у мене весь час стоїть перед очима картинка. Бачила писанку на Великдень. Яйце складалося з трьох частин. Найнижча червона - там зображені наші вояки, вбиті і живі, які підтримують середню блакитну чвстину, де зображено мирне життя української родини. І над цим всім верхня жовта частина, де пурхають пташки.
Правдива і жорстока картина. І щось з цим не так. Коли дивишся, стає моторошно. І напрошується аналогія з жертвоприношенням. Життя за життя. Ціна спокою тут - це пекло там. Чи так має бути?! Можливо. Але ж коли там вбивають щодня вояків, не може тут бути жодних фестивалів. Це - блюзнірство.

Ще одна річ. Є така думка, чула не від однієї людини, що московити можуть розпочати більш серйозні воєнні дії. Це на рівні припущень і побоювань. І тут нічого не можу сказати. Якщо навесні 2013-го була абсолютна впевненість, що орда ось-ось полізе, нині немає ніякого відчуття. Можливо, від довгого стресового стану вже інтуїція зраджує.
Так, це, мабуть, загальна думка про криваву жертву, просто не всі її формулюють і здатні хоча би собі висказати. У багатьох вона залишається на рівні тривожного відчуття. Хтось боїться цієї думки і намагається її прогнати. Але молоді хлопці на милицях, каравани однакових білих "Пежо" із аеропорту до госпіталю - вони на виду, від них не сховаєшся.

Саме страху і небажанню співвідповідальності підіграє kampfgruppe "Valzmann", робить вигляд, що так - так, нема війни, "Євробачення", Марина - фізкультурниця, "безвіз", т.п. Але то був би хтось інший, не Вальцман, якби робив то все безплатно. Тепер він нагадує, хто організував цей "мир", і взамін за цю ілюзію душевного комфорту - вимагає повторної легітимації, цієї осені, 29 жовтня, на позачергових президентських виборах.

Так що, всі фестивалі були не просто так, а зі смислом.

Великий наступ кацапні, НМСД, зараз неможливий. Це моя думка. Чому я про це думаю? Бо сам сидів на рюкзаку, і ще багато людей так само. Я це питання постійно з'ясовую для себе.

Умови змінилися, реакція Заходу буде зовсім інша, ніж у 2014-му, тим більше, ніж у 2008-му. Швидша і різкіша. Путінський ставленник Трамп ледве відбивається від звинувачень і поводиться непрогнозовано. Знайти для наступу 400 - 500 тисяч і відповідні ресурси забезпечення Путіну буде важко, а ризикувати під час передвиборчої кампанії він навряд чи схоче.

Путін залишається спроможним на легку, наперед куплену операцію з незначною стріляниною, яка, наприклад, була у Криму. Я не далі, як позавчора слухав у кацапському ефірі горькіє вздохі, що от, був розкішний шанс, і хапнути, і пропіаритись, і поскрипіти скрєпами, але - вже використали, а другого такого - нема. Тільки треба залізом і кров'ю відгризати кожен метр, дуже дорого... Я дещо здивований, але вони, здається, навіть Білорусь не розглядають на роль чергової, тим більше Прибалтику. Бо в них нема впевненості, що операція пройде тихо, а варіантів, коли противник піде в зарубу - їм не потрібно, враження таке, що вони таких варіантів навіть побоюються. Це загальна риса спецслужбістів, вони використовують тільки гарантовано успішні ходи. Це навіть не військові, не генерали.

Якщо подібний наступ відбудеться, то він не буде успішним, і не буде довгим. Натомість, гарантовано самогубчим для Кацапстану. Не то, щоби мене це дуже тішило, але це буде гарантований кінець всім понтам, і оце вже точно те, від чого кадрові КГБшники триматимуться подалі.
Ліна

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2017, 10:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ще одна цікава деталь, просто спостереження.
Вже банальністю стали оповідки про гібридну війну з росіяними, яку весь час повторюють наші гібридні керманичі з негібридним бізнесом у Росії. Але інформаційна складова, справді, дуже потужна. Всюди по нашому інтернету швендяють кацапські тролі й інша нечисть.
Мене, приміром, взагалі не цікавить і не обходить, що вони там за парєбріком мелють. Якщо на щось і натрапляю, то цілком випадково. Як-от, нещодавно натрапила в ютубі на передачу, здається, ток-шоу каналу "Росія", де наша громадянка Яніна Соколовська відбивалася від цілої зграї скажених собак (пробачте, собачки, ви - розумніші, просто образ). І я вчергове запитала, що наші громадяни там роблять, чому вони підігрують цим збоченцям?! Але менше з тим...
Про наш інет-простір. На ютубі, в інстаграмі присутні російські спецслужби, які не тільки "моніторять контент", але і вставляють п'ять копійок. Це видно неозброєним оком. Час від часу вони коментують щось в характерній манері. Так от, я їм на їхню безпардонність навпрямки: Ніколи вам не узяти Києва, тільки-но спробуйте. Як сунетеся - отримаєте по пиці. Партизанку знаємо, вам Чечня здасться казкою. А вони у відповідь: "А ми і не будемо, ми пустимо на вас ракету". Ну звісно, "мишебратья".
І зрештою, не видаю бажане за дійсне. Це почула не від одного киянина, осбливо демобілізованих вояків. І впевнена, що московити це добре усвідомлюють, тому й сидять поки що. Але й не можна ніколи сидіти спокійно, поки існує Кремль з підкореними народами. Бо московити - підлі, підступні, алогічні і непередбачувані.
Але з нами Бог. Тому і переможемо.
ГАККЕН

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2017, 12:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліна написав:
Ще одна цікава деталь, просто спостереження.
Вже банальністю стали оповідки про гібридну війну з росіяними, яку весь час повторюють наші гібридні керманичі з негібридним бізнесом у Росії. Але інформаційна складова, справді, дуже потужна. Всюди по нашому інтернету швендяють кацапські тролі й інша нечисть.
Мене, приміром, взагалі не цікавить і не обходить, що вони там за парєбріком мелють. Якщо на щось і натрапляю, то цілком випадково. Як-от, нещодавно натрапила в ютубі на передачу, здається, ток-шоу каналу "Росія", де наша громадянка Яніна Соколовська відбивалася від цілої зграї скажених собак (пробачте, собачки, ви - розумніші, просто образ). І я вчергове запитала, що наші громадяни там роблять, чому вони підігрують цим збоченцям?! Але менше з тим...
Про наш інет-простір. На ютубі, в інстаграмі присутні російські спецслужби, які не тільки "моніторять контент", але і вставляють п'ять копійок. Це видно неозброєним оком. Час від часу вони коментують щось в характерній манері. Так от, я їм на їхню безпардонність навпрямки: Ніколи вам не узяти Києва, тільки-но спробуйте. Як сунетеся - отримаєте по пиці. Партизанку знаємо, вам Чечня здасться казкою. А вони у відповідь: "А ми і не будемо, ми пустимо на вас ракету". Ну звісно, "мишебратья".
І зрештою, не видаю бажане за дійсне. Це почула не від одного киянина, осбливо демобілізованих вояків. І впевнена, що московити це добре усвідомлюють, тому й сидять поки що. Але й не можна ніколи сидіти спокійно, поки існує Кремль з підкореними народами. Бо московити - підлі, підступні, алогічні і непередбачувані.
Але з нами Бог. Тому і переможемо.

Такі, як Соколовська їздять на кацапські телешоу просто за гроші, це ніяка не новина. Кілька тисяч доларів, залежно від фактурності персони. Вони нізащо не зізнаються в заробітчанстві, ціною гарантованого приниження, але правда така.

Про гібридну війну - я писав вище. Вона можлива лише тоді, коли противник на неї погоджується, ніяк інакше. Я також наводив порівняння з шкільними бійками. Коли хуліган поліз битися і отримав по носі, в око і по голові - то це бійка. А коли щодня б'є когось, віднімає гроші, а бідолаха боїться навіть поскаржитись, бо наб'ють ще сильніше - оце вже гібридна війна.

Але коли президент з'їжджає на "гібридність", бо б'ють не його, бо сам він не страждає, його бізнеси розширюються, то він, очевидно, забув, хто кого наймав на роботу і для чого.

Це навіть якщо абстрагуватися від його національності. А вона теж працює. Подивіться склад "стратегічної сімки", чи скільки там, у тій раді нечестивих. Подивіться на активізацію Рабіновича, Червоненка, Гордона, т.д. Випадковість? Нє думайу... І від усього того тхне таким прокислим совком... І такий національний склад ніхто не буде пояснювати, зрозуміло. Бо нікому не дозволять запитати. Бо і так ясно.

P.S. Справа саме не в жидівському походженні, а у виразно жидівській поведінці фігуранта, у тому, як він підбирає з кожного смітника і тягне з собою одноплемінників. (без львівського смітника, той на особливих умовах) Також у тому, що це вже всім очевидно, але жодної корекції нема. Тобто, маємо зверхність, умисне приниження українців, тощо. А якщо витягти родовід будь - кого з тої мішпухи, то там скрізь видатні діячі совєцької епохи, як не цеховик, то видатний КГБшник, чи директор базару. Квінтессенція совка, його бацилла. Бо жиди складали кістяк совка, ідеологічний, культурний, апаратний. Від Бланка з його декретом про "антисемітизм поза законом", і надалі. Доказ чого можемо спостерігати на власні очі, досхочу. Або послухати, у виконанні будь - кого з цих кошерних, хоч Гордона, хоч Моті, хоч істерички Червінця. Я в шоці був, чого Савіка виперли? А от, виперли, бо він - виразно не совок! Хоч і чистопородний. Але оцю стадну совковість мішпуха цінує вище. За "общєчєловєчєскіє ценності" - Савіка вибракували, як хрому кобилу. Для задоволення я би сказав - як некондиційне порося.
Правдослов

ПовідомленняНаписане: 10 вересня 2017, 21:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ГАККЕН написав:
- Савіка вибракували, як хрому кобилу. Для задоволення я би сказав - як некондиційне порося.

Скоріше рейтинг підняли - готують для важливіших шоу...

Але не звертайте уваги - це так собі, не заслуговуюча уваги дрібничка.
Тому раджу занотувати про всяк випадок...
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?p=285151#285151

...............................................................................................................

А щоб ще краще їм "жилося і булося" - то прошу:

https://www.ukrinform.ua/rubric-society/2284907-vladu-prosat-zaprovaditi-svato-ukrainskoi-pisni-u-den-koli-ii-pocuv-ves-svit.html

ПовідомленняНаписане: 12 вересня 2017, 07:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Речинський про плани опозиції.

http://fakeoff.info/rechinskij-saakashvili-sadovyj-i-timoshenko-obyavyat-trebovanie-o-perevyborax-parlamenta-i-prezidenta/

Майдан - 3, модифікований, переосмислений, начебто із розумінням завдань революції.
Ліна

ПовідомленняНаписане: 07 жовтня 2017, 21:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Відверто: Семенченко відповів на гострі питання українців
https://www.youtube.com/watch?v=djSEJlHsd_Q

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику