•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Помогите чужаку

Автор Повідомлення
МакаровДН

ПовідомленняНаписане: 04 грудня 2013, 12:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вашим симпатиком не являюсь, Дончанин. Обращаюсь, потому что форум нашел из оппозиционных сайтов только на вашем. Надеюсь, найдется адекватный модератор или активист, который без лишних лозунгов поможет ссылками и комментариями
Слушать политиков бессмысленно, особенно когда они обращаются к цифрам или ссылаются на факты, которые, на поверку, родились в их же головах. Главное- произнести их уверенно и громко. Давно искал газовое соглашение Тимошенко-Путина. Каждый провладный политик при каждом удобном случае стремится его вспомнить и сказать, что именно оно поставило Украину на колени. Вероято, в силу своей секретности нашел сайт с его отсканированной версией недавно, с отсутствующими страницами. Из того. что я понял- контракт абсолютно не кабальный и не преступный, и если цены на нефтяную карзину изменились не так, как планировалось при подписании- ничего не мешало их пересмотреть с Россиянами или в Стокгольме. Поделитесь ссылкой на полную версию, и поделитесь своим мнением, пожалуста.
Второй по частоте упоминаний документ- договор о евроассоциации.
Все о нем спорят, и самый частый аргумент спорящих-а вы сами его читали?:). Я нашел на сайте МИДа только анатацию к документу. мол это документ на 1000 листов, и когда нить его переведут на украинский. Россияне в новостях заявили. что там всего лишь 250 страниц, вот только мне от этого не легче. Неужели и этот документ засекречен, как газовое соглашение? Ну и по таможенному союзу. Виктор Федорович грозит его подписать со дня на день. Ясно, что само соглашение-документ малоинтересный, все в дополнительных соглашениях, тех плюшках, которые Виктор федоровичь планирует получить взамен. Есть ли какая инфа по этому поводу? Заранее благодарен, не радикальный Дончанин.
Серж

ПовідомленняНаписане: 04 грудня 2013, 12:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

УГОДА ПРО АСОЦІАЦІЮ МІЖ УКРАЇНОЮ, З ОДНІЄЇ СТОРОНИ, ТА ЄВРОПЕЙСЬКИМ СОЮЗОМ І ЙОГО ДЕРЖАВАМИ-ЧЛЕНАМИ, З ІНШОЇ СТОРОНИ

http://www.kmu.gov.ua/kmu/control/uk/publish/article?art_id=246581344&cat_id=223223535

Газова угода Тимошенко-Путіна. повний текст

http://www.compromat.ru/page_23857.htm ( http://www.pravda.com.ua/rus/articles/2009/01/22/4462671/ )
МакаровДН

ПовідомленняНаписане: 04 грудня 2013, 13:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Серж написав:
УГОДА ПРО АСОЦІАЦІЮ МІЖ УКРАЇНОЮ, З ОДНІЄЇ СТОРОНИ, ТА ЄВРОПЕЙСЬКИМ СОЮЗОМ І ЙОГО ДЕРЖАВАМИ-ЧЛЕНАМИ, З ІНШОЇ СТОРОНИ

http://www.kmu.gov.ua/kmu/control/uk/publish/article?art_id=246581344&cat_id=223223535

Газова угода Тимошенко-Путіна. повний текст

http://www.compromat.ru/page_23857.htm ( http://www.pravda.com.ua/rus/articles/2009/01/22/4462671/ )

Огромное СПАСИБО, да, этот скан из украинской правды я и изучал. Там статья 4 не полная. Я конечно понимаю, если контрактом предусмотрено неразглошение-то и в подлинности его мы не можем быть уверены. Но если допустить, что скан подлинный, может пояснит мне, где же все таки тот злосчастный пункт, нанесший такой урон украинской экономике? Я так понимаю, что уменьшить объем закупок до 42млн ваще проблем не составляет, а еще возможен переговорный процесс, в случае неудачи- суд. Какие перспективы разорвания контракта в судебном порядке, кто нить такой информацией владеет?

за угоду про асоциацию отдельное спасибо, буду изучать. Про таможенный союз, понимаю, вопрос мной ставился некорректно, что там подпишет Янукович- возможно и его ближайшее окружение не знает, не то, что пересични украинци:)
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 04 грудня 2013, 13:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

натякаю: (намекаю)
Підстави для революції і скидання влади:
Янукович щось підписав в Китаї.
Янукович нічого не підписав у Китаї.
Янукович матюкнувся.
Янукович позіхнув під час виконання по радіо Гімну України.
Янукович погано виглядав після вихідних.
Янукович не відповів на "Слава Україні".
Жінка Януковича була помічена у жахливих бєгудях.
Жінка Януковича була помічена у ювелірному магазині.
Жінка Януковича просто була помічена.
В день національної скорботи світило сонечно а влада нічого не зробила.
В день національного свята ішов дощ, а влада нічого не зробила.
Прийшла зима а до весни ще далеко.
Бузина презентував нову книгу.
Фаріон не презентувала нову книгу.
По телевізору забагато реклами.
Голуб нагадив на ніс Шевченку в парку Шевченка.
Ленін стоїть на Бесарабці а Азаров спокійно спить.
Прийшла дата сплати по кредиту, а влада жирує.
і т.д. і т.п.
шо не ясно?
Одружений

ПовідомленняНаписане: 04 грудня 2013, 13:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

МакаровДН
Підтягується свідоме товариство! Ви правильно зробили, що узялись вивчати самі контракти (документи). Але я не розумію, чому Ви не вважаєте цей контракт кабальним? Починати тут говорити можна навіть з того, що підписаний цей контракт на 10 років!!! Такого зухвалого відношення до економіки країни, за часів незалежності ще не було.
МакаровДН

ПовідомленняНаписане: 04 грудня 2013, 13:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Одружений написав:
МакаровДН
Підтягується свідоме товариство! Ви правильно зробили, що узялись вивчати самі контракти (документи). Але я не розумію, чому Ви не вважаєте цей контракт кабальним? Починати тут говорити можна навіть з того, що підписаний цей контракт на 10 років!!! Такого зухвалого відношення до економіки країни, за часів незалежності ще не було.

Я й питаю тих, хто може більш мене розуміє.
Контракт підписан на 10 років- як на мене це тільки плюс. Памїятаю, як кожний січень наши президенти летіли у Москву заключати новий контракт, ніби попереду не було цілого року. А вся страна з острахом чекала, а не відключать завтра газ и не буде нового алчевська, тільки не із за примх природи, а із за дебілізма наших глав.
Єдина проблема - на мій погляд, так то, що світові ціни на газ змінювались не так, як прогнозувалось. От я і питию, невже ніяк не можно було і цей недолік виправити шляхом перемовин чи судового розгляду? Може нікому не невигідно було? Тимошенко можно лаяти за кабальну угоду, а самим тим часом по тому же договору деребанити гроші? Вибачте за погану Українську, я не премїєр:(
Одружений

ПовідомленняНаписане: 04 грудня 2013, 14:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

МакаровДН
Ну давайте будемо по-порядку. І так, контракт підписаний на 10 років.
Ціна для межуючої з Росією України, більше ніж у країн євросоюзу, тобто найвища 450$*(1). І це не зважаючи, що Україна по-перше є найбільшим споживачем газу, по-друге забезпечує транзит російського газу до Європи.
Одружений

ПовідомленняНаписане: 04 грудня 2013, 14:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Йдемо далі. У зобов'язаннях є пункт 2.2 скільки Україна на рік буде газу закуповувати. На 2009 рік це 40 млрд куб.м. А з 2010 року 52 млрд.!!! (є там ще пункт 2.2.3 який може знижувати цю планку до 40 млрд.). У разі невиборки об'єму - 100 % плата за те, що невибрано. Якщо Україна у 2012 році отримала 27 млрд. куб. м. уявіть які тут цифри.
Одружений

ПовідомленняНаписане: 04 грудня 2013, 14:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Питання пені та інших нарахувань, то теж окрема тема, почитайте.
МакаровДН

ПовідомленняНаписане: 04 грудня 2013, 14:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Одружений написав:
Ну давайте будемо по-порядку. І так, контракт підписаний на 10 років.
Ціна для межуючої з Росією України, більше ніж у країн євросоюзу, тобто найвища 450$*(1). І це не зважаючи, що Україна по-перше є найбільшим споживачем газу, по-друге забезпечує транзит російського газу до Європи.
Йдемо далі. У зобов'язаннях є пункт 2.2 скільки Україна на рік буде газу закуповувати. На 2009 рік це 40 млрд куб.м. А з 2010 року 52 млрд.!!! (є там ще пункт 2.2.3 який може знижувати цю планку до 40 млрд.). У разі невиборки об'єму - 100 % плата за те, що невибрано. Якщо Україна у 2012 році отримала 27 млрд. куб. м. уявіть які тут цифри.

Прошу простить, если чего то недопонял, но 450-это базовая цена, которая после некоторых умножений, делений и сложений становится ценой контрактной, в 2009 году составившей 360$. В отношении транзита- так его цена в этом контракте не учитывалась, как я понял, плата за транзит должна была считаться отдельно в соответствии со среднеевропейскими ценами.
на 2009 год 40 млд- была именно та потребность, в которой украина нуждалась. Ну а снижение потребления стало именно тогда, когда припекло, и мы, наконец то стали приближаться к потреблению цивилизованных стран, вводить энергосберегающие технологии и т.д.
Формула, по которой контрактная цена получается состоит из трех частей, мировой цены на газ, на мазут, и коэффициент К. С мировыми ценами- понятно, мы на них повлиять никак не могли. А вот откуда взялся коэффициент, если он появился как коррекция цен за транзит- согласен, только где же тогда плата за тот транзит?

Одружений написав:
Питання пені та інших нарахувань, то теж окрема тема, почитайте.

Ну а в отношении пени-, так санкций на Россию там больше на порядок, за счет требований к качеству поставляемого газа. Я о том что, если не может украина выбрать весь газ по контракту нужно вести переговоры, минимум за 6 месяцев до, а не тупо неплатить, и не заявлять- если не нравится россиянам- пусть идут в суд, а мы будем брать столько, сколько нам надо, или мы захотим
МакаровДН

ПовідомленняНаписане: 04 грудня 2013, 15:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Еще, огромное спасибо что откликнулись на просьбу, сейчас читаю угоду про асоциацию, там вообще, если не устраивают условия, обжаловать их можно только по результатам за год, если на это ориентироваться- то януковича тоже придется судить, если он ее подпишет:) Ну а вообще, я не хочу вступать в эмоциональные споры и утверждать что кто то плох, кто то наоборот. Если вдруг заглянет на форум человек, компетентный в вопросе по газовому контракту- буду рад услышать его мнение.
Одружений

ПовідомленняНаписане: 04 грудня 2013, 15:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

МакаровДН
Коефіцієнт 0.8 - це якраз те, що Тимошенко виторгувала на 2009 рік, і на всіх телеканалах казала про ціну з цим коєфіцієнтом. Нагадаю, контракт був таємним, ніхто його тоді не бачив і вірив Тимошенко, а ціна була зі 20% знижкою лише на рік. Ціна 450$ це якраз базова ціна на той період для України. Зараз зі всіма формульними перерахунками, вона набагато більша. Тобто Україна платить за газ зараз, за 530$ (може й більше). Транзит газу в іншому контракті.

P.s.
Якщо Ви хочете, щоб Ваші повідомлення залишались на форумі, пишить українською, з цим тут дуже суворо.
МакаровДН

ПовідомленняНаписане: 04 грудня 2013, 15:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дуже дякую, за пораду, я отримал тут навіть більше, ніж разраховував.
Тому. якщо зітруть- не ображусь. Ще раз дякую:)
Одружений

ПовідомленняНаписане: 04 грудня 2013, 15:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

МакаровДН написав:
Ну а в отношении пени-, так санкций на Россию там больше на порядок, за счет требований к качеству поставляемого газа. Я о том что, если не может украина выбрать весь газ по контракту нужно вести переговоры, минимум за 6 месяцев до, а не тупо неплатить, и не заявлять- если не нравится россиянам- пусть идут в суд, а мы будем брать столько, сколько нам надо, или мы захотим

Там питання про сплату чи не сплату не таке просте і прозоре. Росія не виконує транзитний об'єм за транзитним контрактом. Наші вирішили не йти до суду і не платити за недобір за газовим контрактом. На рахунок санкцій для Росії, не будьте наївною людиною..
МакаровДН

ПовідомленняНаписане: 05 грудня 2013, 09:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="Одружений"]
МакаровДН написав:

Там питання про сплату чи не сплату не таке просте і прозоре. Росія не виконує транзитний об'єм за транзитним контрактом. Наші вирішили не йти до суду і не платити за недобір за газовим контрактом. На рахунок санкцій для Росії, не будьте наївною людиною..

Дякую за пораду. Не можна бути наївною людиною. Треба вивчатибазові джерела. 4статья по газовому контракту и 8 по транзиту ясно говорять- якщо ринкови ціни суттєво змінюються- перемовини о їх перегляді вести можно і нужно. Але кому воно потрібно, скажіть мені? Я залишаюсь при своїй думці, що умови цого контракта невигідні тільки україні, але тім, хто до неї присосався- це вигідно. Янукович получить підтримку на виборах, фірташ и Ко декілька мільярдів, регіонали- повод потріпати імїя Юлі. Сумно тільки, що свобода теж цім не гребує.
Вся надія не Рената. Ця Єнакієвська пика достала геть усіх. Якщо її зараз не прибрати- вона накоїть лиха усім. Донецьким- у першу чергу.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,