•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Помогите чужаку

Автор Повідомлення
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 06 грудня 2013, 13:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Футураму або Сімпсонів дивлюсь тільки з українським перекладом.

чи стане корисним для здоров"я тухле яйце розписане українським орнаментом?

любов до мови не можна насаджувати
верба

ПовідомленняНаписане: 06 грудня 2013, 20:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

МакаровДН написав:
верба написав:
[
...
А на граблі українці наступають постійно із-за наявності таких особистостей як Ви- які мають особливу думку, яка суперечить більшості.
Так було в битві під Берестечком, коли більшість польському війську забезпечили українські найманці, під Полтавою, Махно, українці в нквс...

І не вважайте себе більшістю. Країна поділена навпіл, попередні вибори це показали, а коли радикально-націоналістично налаштованного населення стає більшістью настає фашизм.

Я вважаю, що більшість в Україні людей розумні і мислячі.Що більшість людей має пам"ять і не забула "блага" перебування в братніх обіймах Росії. Може менша кількість, але їх більшість в стані оцінити найгірший стан Європи- при її окупації Гітлером і визнати, що це було незрівнянно краще, на декілька порядків, від "братнього визволення" українців Росією(хоч в 1918, хоч в 1939, хоч в 1943).
Я вважаю, що більшість українці - люди справедливі і факт каліцтва
співробітниками міліції молоді іх обурює.
Що більшість розуміє що стандарти Європи не дозволюять безкарно красти і заганяти в жебраки свій народ.
і ще, і ще...
І ця більшість розміщена не територіально схід- захід.
І приклади, до чого приводить істеричне відстоювання правди меншості я привів. І на прикладах видно- це веде до багатовікового занепаду країни.

ПовідомленняНаписане: 13 грудня 2013, 12:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[Мова нашого форуму - українська. Читайте правила. Адміністрація.]
МакаровДН

ПовідомленняНаписане: 13 грудня 2013, 14:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Так, дійсно, ви самі обрали собі мову для спілкування, але дослухатись для іншомовної людини- хіба великий гріх?
Подумайте, перший штурм- беркут почав з-їзжатися ще пообіді. в величезній кількості. Невже важко було передбачити, що це для чогось таки треба? А а другий штурм хлопці пішли одразу після повернення яника від путіна. Судове рішення- і ось перший законний повід для нового поштовху. На мій погляд- це цілоспямована провокація ВФ, і наслідки разгону студентів, і збір нового майдана просчитати не важко. І ці поштовхи будуть продовжуватись. кожний новий викликаючи хвилю в відповідь. До тих пір- доки не почнеться справжня бійня. Коли вона почнеться- яника тут не буде, шукайте його і в київі, і в межигірї- фіг ви його тоді знайдете. а в цей час війська будуть наводити порядок. А до 15 року- у нього буде досить часу, щоб усіх кто сьогодні засветився- посадити, ось побачите, вибори 15 року пройдуть з 90% за яника, і це на західних областях.
Що робити далі- я не знаю. це ваше діло, слухати поради на інших мовах, чи ні, ви тільки заберіть з барікад жінок. Заберіть хочаб з облради, хай стоять у сцени. Самі робіть що бажаєте. Ось і все що я хотів сказати.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,