•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Бан для Дяді Вані

Автор Повідомлення
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 05 грудня 2013, 12:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Оголошується перерва.
Ліричний відступ - шановні, а скажіть мені, якщо на одному боці - ІСТИНА а на иншому - ХРИСТОС. Куди підете? Чи відмовитесь від мертвої істини пасивного інтелекту на користь живої істини цілісного духу?
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 05 грудня 2013, 12:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

3-3
Серж

ПовідомленняНаписане: 05 грудня 2013, 12:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Умное лицо - это еще не признак ума господа. Все глупости на земле делаются именно с этим выражением лица. Улыбайтесь господа, улыбайтесь.

http://www.youtube.com/watch?v=moAK_fBoWcw

Дядя Ваня не несе загрозу нації. Його сарказм - всього лише сарказм, відповіддю на який може бути лише посмішка і продовження своєї справи.

якщо голос з далека враховується, то я проти.
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 05 грудня 2013, 13:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сама система координат свій-чужий,пофіг.
Цей форум без приколів від пана дяді Вані зачах(чи-то засох) би.
Одна кухонна тема би жевріла.Хоча це тільки моя скромна думка.
Поспілкуйтесь з керівництвом партії на форумі.Цікава ї іхня думка про сам форум і долю форумчанина дяді Вані....
Таня Танюша

ПовідомленняНаписане: 05 грудня 2013, 13:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Від мене "проти бана". Чудові гуморески. Пан Арсеній не читав? То розпечатайте і покажіть, нехай людина розважиться, зніме напругу...
Про "пирій"- теж сподобалося!
Хочу ще!:)))))
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 05 грудня 2013, 13:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Від мене "за".

за те щоб забанити?

нагадаю сенс опитування -

за (або "+") = за бан
проти (або "-" ) = проти бану

дякую
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 05 грудня 2013, 13:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Рахунок:
5 проти бану
3 за бан
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 05 грудня 2013, 13:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Пан Арсеній не читав? То розпечатайте і покажіть, нехай людина розважиться, зніме напругу...

зі сцени :)
Золотий

ПовідомленняНаписане: 05 грудня 2013, 13:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

особисто я відносно Івана маю такі думки

1- Штабний київський свободівець який підігріває людей(цю думку я уже озвучував)
2- Засланий козачок
3-Безробітний троль який знайшов свою нішу

Але не це основне.
Основне це те як оця тема моделює\повторює події 1 грудня. Частина проти, частина жує соплі, а ситуація ніяк не змінюється.

І це форум свободи :-)

ПовідомленняНаписане: 05 грудня 2013, 13:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
Цитата:
Пан Арсеній не читав? То розпечатайте і покажіть, нехай людина розважиться, зніме напругу...

зі сцени :)

Борони Боже... за чаркою після перемоги!
Таня Танюша

ПовідомленняНаписане: 05 грудня 2013, 13:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Золотий написав:
особисто я відносно Івана маю такі думки

1- Штабний київський свободівець який підігріває людей(цю думку я уже озвучував)
2- Засланий козачок

Але не це основне.
Основне це те як оця тема моделює\повторює події 1 грудня. Частина проти, частина жує соплі, а ситуація ніяк не змінюється.

І це форум свободи :-)

Я б сказала так: "Козачок, який підігріває людей, знайшовши в цьому свою нішу":)
Золотий

ПовідомленняНаписане: 05 грудня 2013, 13:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Та проблема в тому що більшість тем у які заглядає це троль зводится до персональної переписки з ним. Ніякого конструктивного діалогу, а балачка в стилі сам дурак-ні ти дурак.
От так і народ України жує соплі...і ніяк владу змінити не може. Генетично запрограмовані терпіти і чекати. Мене особисто цей сарказм уже дістає, він нагадує мені сарказм арбузова перед підписанням угоди.

ПовідомленняНаписане: 05 грудня 2013, 13:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Просто чудо з тими засланими штабними тролями.
Чого ж не може бути простий,як поляки кажуть,поїдач хліба,який спостерігає,як зірвавшись з унітазу,не надягнувши штанів мчать робити революцію,на ходу придумуючи мету і фантазуючи про якусь стратегію з не втертою дупою.То ви вже визначіться,врешті,чого ж ви хочете.Що то за стратегія,що крок до переду,а два до заду?Та дякувати треба Януковичу,що дав можливість тому дракону з трьома головами і геморойною дупою знову відчути себе на гребені протестних хвиль.Інакше прості студенти об ту опозицію були б ноги втерли.Шкода, лишень,що ціною крові дітей то сталось.І лише за те,що та худобина-прем*єр називає студентів провокаторами,вже треба його взаший гнати.Але стратегічну ініціативу вже просрали.Вже є повно беркуту,тітушок,йолопів регіональних.Ситуація до сліз смішна.Ми хочемо гарантій,що не буде репресій.Віслюки.Та ми ж права качати мали....

Редаговано: дід Володя (05 грудня 2013, 13:29)
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 05 грудня 2013, 13:27 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

я теж проти.

Поясню чому : якщо хтось з форумчан не може довести дяді Вані свою правоту, то як пропагандист Свободи він нікудишній. І ображатись на Ваню безглуздо (хіба що іноді дійсно занадто нудить) - його треба сприймати як тренажер для того, щоб підготувавшись належним чином, виходити на інші ресурси і грамотно, аргументовано, зважено і вічливо доводити більш-менш адекватним співбесідникам, що покищо не визначились, правильність дій Свободи.
Бо інакше - навіщо тоді взагалі щось писати в мережі, а тим паче на форумі, де всі все і так знають.

Редаговано: БАРАБАС (05 грудня 2013, 13:30)
Максим07

ПовідомленняНаписане: 05 грудня 2013, 13:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
собисто я відносно Івана маю такі думки

2- Засланий козачок

Та ні, жодного вірного, це такий звичайний "хохол - моя хата з краю". Він же писав про себе - працює в фінансовій установі (імовірно в банку, в середній ланці керівників), непагано заробляє, має вдосталь часу на роботі щоб строчити на цьому форумі дописи за дописами. Боїться будь-яких змін (найбільше революційних) в країні, бо це може відбитися на його фінансовому стані. Тому постійно голосує за ПР та Януковича особисто, при цьому вперто називаючи себе симпатиком "Свободи".
Раніше він мені подобався зі своїми дотепами, я кілька разів намагався з ним посперечатися на різні теми. Також спадало на думку що форум без нього не цікавий.
Але зараз він перегинає палку зі своїм нудінням, та відвертим над нами глузуванням.

Нова тема Цю тему зачинено

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,