•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Київ. Нарід! Обормоти і нехароші люди . ..

Автор Повідомлення
Шкода

ПовідомленняНаписане: 07 грудня 2013, 04:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мене звуть пані Шкода,я є членом комісії в одній з виборчих дільниць.
Поки справи у нас нормальні.
Шевченківський район обирає між двох кандидатів-
Юрко Левченко і Пиліпишин.
У бюлетні 75 кандидатів!
Таке враження,що весь зброд зі всього Києва позбирали-
тут тобі і Бузина, і Рульов,і з пейсами,і одіозні блогери,
і Мунтян,і прибацана дружина Власенка..
Це жах,друзі.
Будемо боротися якось.
15 грудня .
Буду тримати вас у курсі справи.
Потім.

ПовідомленняНаписане: 07 грудня 2013, 08:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Гадаю, що після побиття дітей і подальших фашистських дій регіоналів, ні в кого не підніметься рука голосувати за Пилипишина, окрім тих, звичайно, хто сам є гестапівцем чи комуністом-енкаведистом у своїй божевільній маячні.
Слава Всевишньому Господу нашому!
Слава Україні!

ПовідомленняНаписане: 16 грудня 2013, 08:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Як і обіцяла,тримаю вас у курсі справ.
Пару годин тому повернулася з дільниці.
Але сперше дописала на сайті,де аудіторія більша.
Щоб не мучатись,просто скопіюю свої дописи:

Ваш блог зверху,то хочу поділитись першими враженнями після виборів 223 округу.
О четвертій ранку підЇхала до ОВК,де вже у дворах ховався беркут і було досрані ментів.
І Чечетов стрибав там мо кенгуру.
Влада..закреслено.
Хунта не розглядає піліпішина(чи як цього хріна правильно?) фігурою,так собі...якась пешечка.
Наявність регіоналів в ОВК підтверджує,що по-перше,кампанія була фінансована ними.
Робота була проведена ригами велика..,але відчуваю даремна:)
Біля ОВК відстояли варту в декілька рядів франківці.
Дяка велика землякам Ахматича.

Ми чесно боролися на дільницях,як завжди.
І перемогли.
Хто б ,що не казав.
Пожаловаться
16.12.2013, 08:06 Ответить
Так і будете у лайні порстатись,поки не вилікуєтесь від лібералізму.
Дєшьовка ваша Руслана,позьорка.

"Міліція з народом....шо ви там ще плять кричите?Забула..ну ще якісь ідіотьські кричалки.
Українці найкраща в світі нація! Тільки дай нам Боже сили не втратити цю силу.
Не волати,як дурні кожному ліпшому " молодець".
Я не знаю,якими словами вже донести свою біль хоч до когось тут в інтернеті за Україну.
Ви якісь дивні люди? Всіх жалієте. А вас хто пожаліє?
Хіба що беркут кийками по голові,коли ви волаєте-що вони з народом:(
З народом у них тільки одне-кийки куплені за народні кошти.
Пожаловаться
16.12.2013, 08:24 Ответить

Ярославо,вибачайте що я дорвалася до Вашого блога.
Просто,оце приїхала з дільниці і хочеться висловитись.
Між своїми розмовляти не цікаво:)-всі все розуміють без слів.
Нивки куплені і залякані регіоналами,перевожно старі люди. А,молодь "забила" практично на вибори.

Підходходили до мого столу за бюлетенями-сліпі,криві,перекошені,дрєвні...
Ледь приповзла скрючена бабка,дала паспорта-а на українському паспорті наклеїна картинка герба совкового союзу.
Старих немічних і сліпих приводили такі самі діти.
Біда була,коли вони мені розписувались у бюлетені.
Були і такі,котрі взагалі не знали де вони знаходяться.

Але,найгірше на всіх дільницях працювали провірені мобільні,збиті зграї стервятників-костяк членів виборчих дільниць.

Ще раз повторюю,ми працювали чесно.
Ця вся пилипишинська і ригівська шелупонь з народження знає як нас можна обдурити.

ВО СВобода хоче перемогти,але нажаль ніяк не може спертись на ліберальне суспільство-
яке вважає,що продаж совісті,то не є страшно-бо люди хочуть грошей заробити...
Пожаловаться
16.12.2013, 08:44 Ответить

ПовідомленняНаписане: 16 грудня 2013, 11:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Що можна сказати аполітичній недосвідченій імпульсивній студентській молоді? Вибори - це не скандування різних кричалок. Це є реальна зброя в боротьбі за своє майбутнє. Таким чином, молодь, яка не прийшла на вибори, віддала своє майбутнє ретроградам, анахронізму, маразматикам. А тепер начувайтесь.
На мітингах, замість танців і кричалок, повинно що-п'ять хвилин звучати "Всі на вибори! Там визначаються ваші права і свободи!". Хіба це не провал, коли молодь не пішла на вибори? Молодь - це дуже безпечна, самонадіяна сила, яку треба постійно направляти і стимулювати. Їх максималізм треба організовувати. Їм багато чого ще треба роз'яснювати. А самими кричалками типу "Разом -сила!", "Банду? Геть!" їх не направиш до виборчих дільниць. Слухайтесь вчителів, панове опозиціонери, революціонери. Я думав, ви це розумієте. Шкода.
Треба добиватись стовідсоткової участі, особливо молоді, у виборах.
Слава Всевишньому!
Слава Україні!

Редаговано: Томагавк (16 грудня 2013, 11:56)
Колобок

ПовідомленняНаписане: 16 грудня 2013, 11:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:

Ця вся пилипишинська і ригівська шелупонь з народження знає як нас можна обдурити.

Може, пора масово вступати до ПР, щоб підривати їхні схемки з середини?

прокляті жиди.
("Швачка" Т.Г. Шевченко)

Підпис присвячую усім, кого кого він найбільше дратує.
Шкода

ПовідомленняНаписане: 16 грудня 2013, 12:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

" Лупайте сю скалу". " Кийкі з народом ".
У вас на очах колись міліціонер пробивав голову людині до крові?
Томагавк,я не розумію вас.
І засади вашої секти.
Я бачу кров на своїх друзях,і мені це більш ніж достатньо для ненависті.
мені самій беркут бока забив,я навіть борщ розвчилася варити.
Завтра знов піду,можу з іншого боку прижмуть і знов згадаю як борщ варити:)
А то у мене Барабас без борщика хнюпає і хнюпає..
Набрид так,що сил нема вже останні вісім років.
За ці роки ніхто не налив Барабасу тарілку борщу!
Він то і сам може його зварити( але,цей його борщ і собачка їсти не стане,
бо буде плюватись ще від запаху цього варева.

Забула до чого веду:)
...дійсно забула:)
Дайте Барабасу бутерброд і запити живчиком.

ПовідомленняНаписане: 16 грудня 2013, 12:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Колобок написав:
Шкода написав:

Може, пора масово вступати до ПР, щоб підривати їхні схемки з середини?

" з народження знає як нас можна обдурити "-
ми всьому світу завжди демонструємо-як краще нас обдурити.
менталитет у хохлів такий-бояться бути сильними.
Нічого не змінилося,просто інфляція інша.
Коли кучма постійно доїв захід,лякаючи реактором, то на це вже взагалі останні 10 років ніхто не звертав уваги.
Не все так просто,звичайно. Я не ідіотка і знаю,що все пов"язано на капіталі,тобто на капіталістах-котрі якогось хріна ще вважаються громадянами України.

ПовідомленняНаписане: 16 грудня 2013, 13:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:

Думаю, що якраз навпаки - сильнішими бути не бояться, але ніяк не наважаться бути хитрішими. Махлювали ж у Вас за спиною чхаючи на Вашу хоробрість. А якби трохи націоналістів у ряди ПР - можливо, багатьом моментам можна було б запобігти.

прокляті жиди.
("Швачка" Т.Г. Шевченко)

Шкода

ПовідомленняНаписане: 16 грудня 2013, 14:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Колобок

Нове повідомленняНаписане: 16 грудня 2013, 13:49 Переглянути профілі учасників Відіслати листа Відповісти цитуючи Догори
Шкода написав:

Думаю, що якраз навпаки - сильнішими бути не бояться, але ніяк не наважаться бути хитрішими. Махлювали ж у Вас за спиною чхаючи на Вашу хоробрість. А якби трохи націоналістів у ряди ПР - можливо, багатьом моментам можна було б запобігти.

прокляті жиди.
("Швачка" Т.Г. Шевченко)

дід Володя

Нове повідомленняНаписане: 16 грудня 2013, 13:55 Переглянути профілі учасників Відіслати листа Відповісти цитуючи Догори
Попри,всякі там фальсифікації,результат цілком спрогнозований.Це провал.....Не вийшла голосувати інтелегенція і радикальна молодь за Левченка....Ну не подобається він їм....Тріскотні багато,а результатів-пшик.У мене онучка має відношення до ультрас,то та спільнота,в світлі останніх подій,ще більше його ігнорує....
Чого ж хотіти,почали компанію з істерії про підкуп,замісь того,щоб використати це на свою користь.Як можна купити обіцянку голосувати за когось-там?Це тільки початок.....Ляпас.....

Я давно небула на форумі,це щось якісь нові ідіоти?
Хочте тримайте іх,мені по барабану.
Вони не шкідливі.

Хоча брешу. Шкода від них є .
Набто обізнані.

Я не хочу щоб хтось прочитав іх брехливу думку.
Один з них навіть,не звернув увагу,що я вела мову про хохлів.
Ні,мальчікі йо за Урал. Попутного вітру.

ПовідомленняНаписане: 16 грудня 2013, 14:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Що Ви,так все в штики сприймаєте,ще й пробуєте когось образити.Вам скільки ще потрібно гуль набити,аби зрозуміти,що з цею владою не можна за одним столом про мир говорити.Ви не переконали людей!!!!!!
Не переконали киян.Це проблема,а не каруселі,тітушки і всяка інша хрєнь.....
Ви обливаєте помиями своїх сусідів-киян,замість того,аби займатись серед них пропагандою(для простих людей-роз*яснювальною роботою),а потім дивуєтесь,чого вони не голосують за вас.Якщо Ви так себе репрезентуєте серед своїх сусідів,як і тут на форумі,то пані Шкодо,шкода від Вас куди більша,від тієї,що можу завдати я.Не мав жодного наміру Вас образити.
Колобок

ПовідомленняНаписане: 16 грудня 2013, 22:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:

Дуже навіть звернув увагу - списав на Ваші нерви від недоспаної ночі. Якщо Ви в ту вразу вкладали якийсь неймовірно-філософський зміст - вибачайте, я його справді не розкусив.

прокляті жиди.
("Швачка" Т.Г. Шевченко)

БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 16 грудня 2013, 23:18 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Колобок написав:
Шкода написав:

Дуже навіть звернув увагу - списав на Ваші нерви від недоспаної ночі. Якщо Ви в ту вразу вкладали якийсь неймовірно-філософський зміст - вибачайте, я його справді не розкусив.
щоб розкусити неймовірно-філософський зміст дописів пані Шкоди, треба перечитати всі її дописи в гілці "Кулінарія" від початку до кінця, а потім в зворотньому напрямку, і після того довго медитувати на голодний шлунок.
Перевірено власним досвідом.

ПовідомленняНаписане: 17 грудня 2013, 00:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А шо такоє?
Йога нікому не шкодила.
Транс-70 діб без їжи.
Нірвана чекає на вас.
Одухотворьонних.:)))

ПовідомленняНаписане: 17 грудня 2013, 04:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

пиль. куплені голоси через розписку конверт, й каруселі переважно відображаються в даних екзитполу. дані відомі, тут щось ще й інше. Є дані шо в 94ок. за гроші ледь не в агітпалатках відмічались прямо у списках виборців двк. Т.є. на підсадних качок працювала вся вертикаль. Перред день голосування більшість членів двк змінено. тут потрібно й шукати - намагатись зрівняти підписи з підписом на контр.талоні. але це майже нереально. тому баста.

п.с. сучасні каруселі, це не кучмови.виявити майже не реально. в радіусі 2-4 км. ходять "тітушки" й пропонують підробити. оціни маштаб. якщо їх під тисячу. нема виборів.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,