•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

щодо "Декрету "Про громадянство України"

Автор Повідомлення
Вершник

ПовідомленняНаписане: 11 грудня 2013, 22:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

з тексту Декрету з цієї теми http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_15944.php
"Громадянином України є особа, яка народилася на території України. Особи, які проживають на території України після переїзду з інших місць мають право отримати "вид на проживання". Для отримання громадянства держави Україна їм потрібно пройти "процедуру отримання громадянства". Термін процедути отримання громадянства не може бути менший п'яти років. Протягом цього терміну, особа яка хоче отримати громадянство україни повинна підтвердити знання і виконання Конституції України, дотримання Законів України, та володіння державною мовою України. Особи, які на підставі цого Декрету втратили право на громадянство України в місячний термін повинні залишити державну службу, посади в судах та обміняти паспорти громадянина України на посвідчення особи, що має "вид на проживання".."

мого батька (він россіянин) привезли з Россії дитиною у 1947 році на Україну, зараз йому майже 80 років. Вивчати українську йому вже запізно. І таких людей похилого віку в Україні достатньо. Згідно до вищевказаного декрета до громадянства вони можуть взагалі не дожити, навіть якщо зможуть підтвердити володіння державною мовою України, у чому я теж сумніваюсь.
Чи не занадто жорстко?
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 12 грудня 2013, 07:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я, звичайно вибачаюсь, але чи так суттєво для людини 80років мати громадянство України? Якщо людина за 60років не мала бажання вчити мову країни в якій живе, то навряд для неї буде суттєвим наявність громадянства цієї країни.

ПовідомленняНаписане: 12 грудня 2013, 09:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вершник написав:
з тексту Декрету з цієї теми http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_15944.php
"Громадянином України є особа, яка народилася на території України. Особи, ....................
Чи не занадто жорстко?

Ви провокатор,тому що у 1991 році всі проживаючі на території України автоматично отримали громадянство

[Виправлено - не варто копіювати простирадло, аби додати півтора рядки. Попередження. Адміністрація.]

Редаговано: АК-74 (12 грудня 2013, 20:32)
Вершник

ПовідомленняНаписане: 12 грудня 2013, 14:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
Якщо людина за 60років не мала бажання вчити мову країни в якій живе, то навряд для неї буде суттєвим наявність громадянства цієї країни.

Прості люди за радянських часів вивчали мову за необхідності, тобто, наприклад я, вивчав українську в школі, за що вдячний своїй вчительці. Мій батько працював на виробництві серед російськмовного оточення. Місто російськомовне. Звідки у простої людини, яка має клопотати про сім"ю, час на вивчення мови? тому яка в тому була життєва необхідність на той час у звичайного слюсара, який виріс у злиднях, без батька, та який з 14 років мав працювати на виробництві, щоб прогодувати себе?
В той же час, моя сестра оселившись в селі, яке свого часу було заселене переселенцями із західної України, останні 20 років розмовляє тільки українською.

2 АК-74
шановний, мене завжди визивали огиду деякі особи, які з легкістю бросаються "ярликами" - "провокатор", "жид", "москаль"!
в цьому Ви мало чим відрізняєтесь від россійських ЗМІ, які всіх протестуючих на Майдані охрестили "бандерівцями"!

В приведеному мною "Декреті" чітко зазначено: "Громадянином України є особа, яка народилася на території України. Особи, які проживають на території України після переїзду з інших місць мають право отримати "вид на проживання"...
"ПРОЖИВАЮТЬ"!!!! а не переїхали на Україну після введення Декрету!
читайте уважніше
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 12 грудня 2013, 15:35 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Вершник написав:

2 АК-74
шановний, мене завжди визивали огиду деякі особи, які з легкістю бросаються "ярликами" - "провокатор", "жид", "москаль"!
в цьому Ви мало чим відрізняєтесь від россійських ЗМІ, які всіх протестуючих на Майдані охрестили "бандерівцями"!

Дядьку, вибачте, але ви, дивним чином, справляєте враження трохи тупуватого.
Бо АК-74 чітко Вам написав :
Цитата:
у 1991 році всі проживаючі на території України автоматично отримали громалянство

які взагалі можуть бути питання на пустому місці ?

ПовідомленняНаписане: 12 грудня 2013, 15:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
які взагалі можуть бути питання на пустому місці ?

БАРАБАС, не будьте неуважним!

читайте уважно ций "ДЕКРЕТ"! Мова йде про перегляд громадянства!

"..Особи, які на підставі цого Декрету втратили право на громадянство України в місячний термін повинні залишити державну службу, посади в судах та обміняти паспорти громадянина України на посвідчення особи, що має "вид на проживання"...!

Взагалі, прошу усіх, хто хоче відповісти у цій темі уважно прочитати "Декрет", щодо якого я поставив запитання! Бо у мене склалося враження, що окрім мене та автора Декрету, що його (Декрет), ніхто уважно не читав.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 12 грудня 2013, 16:06 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Вершник написав:

Взагалі, прошу усіх, хто хоче відповісти у цій темі уважно прочитати "Декрет", щодо якого я поставив запитання! Бо у мене склалося враження, що окрім мене та автора Декрету, що його (Декрет), ніхто уважно не читав.

а навіщо його читати ? - хай його читають зольотні чурбани. І вчать мову.
Право ж на громадянство ніхто тут втрачати не збирається, а Ваш батько автоматично є громадянином України з 91 року.

Ви отримали чітку і зрозумілу відповідь, тож припиніть займатись фігнею.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,