•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 ДОПЕКЛО

Автор Повідомлення
МАЛА


Повідомлень: 3
Звідки: Одеса

ПовідомленняНаписане: 19 грудня 2013, 17:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Коли тут реєструвалася, так багато було наболівшого, а тепер навіть не знаю з чого почати. Чи з тих молодих пар, які розходяться бо хлопець не здатен утримувати сім'ю. Чи з пенсіонерів, які радіють 20 гривням до пенсії, немов голодний пес кісточці. Чи, може, з шкільної навчальної програми, яка направлена на повне знищення будь-якої мозкової діяльності.
Чому одні сидять на золотих унітаз, а інші вишукують хоч щось корисне у смітнику? Хіба це нормально?
В державному бюджеті дірка, немов "чорна діра" у космосі, а вони витрачають гроші на себе коханих: 2 мільйони в день обходиться утримання Президента; замовляється проект реконструкції за 1,5 грн.(навіщо? все одно грошей на реконструкцію нема). Будемо відвертими, ніхто цю реконструкцію робити і не збирався, просто ті копійки, що лишилися в бюджеті треба було якось поцупити. Теж саме стосується і кондиціонерів для будинку Правління (275 000 грн. за 19 кондиціонерів!!!!).
А скільки великих і прибуткових підприємств за цей час було за безцінь видурено у держави. Якби хоч частину з них повернули до державної власності, а разом з ними РЕМ, одразу казна поповнилась би.
Коли обираєш крадія керувати країною, невже сподіваєшся, що він не буде красти?
Зараз на майдані стоять кращі з кращіх, це люди, які не бояться за себе, бо вони ладні своє життя віддати, щоб їх дітей було майбутнє. Якби такі люди працювали у правоохоронних органах, то в країні вже був би порядок і не було б корупції і крадіжок.
Свідомість людини треба починати формувати з дитинства. В садочках і школах в дітей закладується програма на майбутнє. Ні для кого не секрет, що радянська освіта була найкращою. А освіта незалежної України, після розпаду СРСР, ще ліпшою, бо вже формувала національну свідомість. Нащі фахівці завжди цінувалися у всьому світі. А те, що зараз там відбувається - це жах. Це знущання над освітою. Пушкіна чомусь читають в перекладі на українську мову. Я впевнена, що це діло рук не націоналістів, а тих, хто свідомо руйнує нормальний розвиток дітей. Що поганого в тому, що дитина знає 2-3-4 мови? Вірші, що дають вчити взагалі в рамки не вкладаються, якийсь сон сивої кобили. Класиків взагалі не читають. В шкільній програмі не передбачено, та й часу читати не лишається. Замість того, щоб читати книжки, або вивчати мови, дитина змушена малювати карти зоряного неба.....НАВІЩО? Коли сідаю з малою за уроки, хочеться чи кричати, чи плакати настільки бездарно і марно витрачається цінний час. А своїх відприсків навчають у приватних закладах, в найкращіх традиціях.
Скільке ще ця країна - Україна буде терпіти знущання від цих "ожирілих" свиней?
Мрію дочекатися коли хоча б одна влада буде покарана, майно цих грабіжників - конфісковане, а в країні буде порядок та закон.
СЛАВА УКРАЇНІ!!
Таня Танюша


Повідомлень: 672
Звідки: Одесская обл.

ПовідомленняНаписане: 19 грудня 2013, 18:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Героям Слава!
Бальзам на душу чути чистий голос своєї землячки!
З радістю вітаю Вас на цьому форумі!
Разом - Сила!
Тільки разом подолаєм всю нечисть, що заполонила країну.
З повагою, Тетяна
МАЛА


Повідомлень: 3
Звідки: Одеса

ПовідомленняНаписане: 19 грудня 2013, 20:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дякую!
Юрій Шевчук


Повідомлень: 82
Звідки: Костопіль Рівне

ПовідомленняНаписане: 19 грудня 2013, 23:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Маю честь привітати вас у нашому товаристві. Я весь час вірив, що Одеса наше місто. Просто йому не давали вийти з лиманів на чистий фарватер. Остогидла брехня. Нарешті зриває пута наш приморський край.
Рекомендую, на перших порах, для насичення духом вільного слова, почитати наші блоги на різних темах. Я думаю, ви знайдете цікавих однодумців. Ми за вас.
Слава Всевишньому!
Слава Україні!

_________________
процвітання і справедливість
МАЛА


Повідомлень: 3
Звідки: Одеса

ПовідомленняНаписане: 20 грудня 2013, 13:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Героям Слава! Хай бог допомагає і надає розум тим, хто має добрі наміри.

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET