•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Ремонт, будівництво

Автор Повідомлення
Аншрек

ПовідомленняНаписане: 25 грудня 2013, 11:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Роблю ремонт в офісі, потрібна плитка на підлогу. У гереги купувати не хочу, може хто підкаже купити у "свого". Дякую за допомогу
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 25 грудня 2013, 11:39 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

щодо своїх, то таких наразі не знаю, але в будь-якому разі люди кажуть, що новий буд.супермаркет Leroy Merlin є кращим і дешевшим, ніж Герега.

ПовідомленняНаписане: 25 грудня 2013, 12:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
щодо своїх, то таких наразі не знаю, але в будь-якому разі люди кажуть, що новий буд.супермаркет Leroy Merlin є кращим і дешевшим, ніж Герега.

Дякую, почекаю до кінця дня, може хто дасть знати. І заодно вивчу чиї ж Леруа Мерлен - раптом ще якоїсь ригачки))))
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 25 грудня 2013, 12:15 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

французька фірма. Бонапартисти :)

ПовідомленняНаписане: 25 грудня 2013, 13:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я теж давно звернула увагу,що в єпіцентрі тіж самі товари дорожче ніж в ашані.

ПовідомленняНаписане: 25 грудня 2013, 13:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Аншрек ,йдіть на Обойний ринок.
Вони там аполітичні:)
Бо якщо кожного разу думати,кому що належить,можна рехнутись.
Мені дуже подобався Столичний ринок.
Зараз виявилося він належить регіоналу.
Тепер не знаю,чи радіти що він згорів,чи сумувати за дешевим шопінгом?:)

ПовідомленняНаписане: 25 грудня 2013, 13:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:

Ви ще й відвідуєте епіцентр? :)
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 25 грудня 2013, 13:35 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

МіхаельВітман написав:
Шкода написав:

Ви ще й відвідуєте епіцентр? :)

поплювати їм в цемент

ПовідомленняНаписане: 25 грудня 2013, 13:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:

Вот стереотипи не дають людині нормално думати. Регіонали,риги....це що,іншопланетяни? Різні обставини змушують людей ставати регіоналами.
Переважно це "щоб не чіпали". Там тоже багато нормальних людей,просто вони пливуть по течії. Сьгогодні він регіонал,а завтра він в ударі :)
Аншрек

ПовідомленняНаписане: 25 грудня 2013, 14:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="МіхаельВітман"]
Шкода написав:

Вот стереотипи не дають людині нормално думати. Регіонали,риги....це що,іншопланетяни? Різні обставини змушують людей ставати регіоналами.
Переважно це "щоб не чіпали". Там тоже багато нормальних людей,просто вони пливуть по течії. Сьгогодні він регіонал,а завтра він в ударі :)[/quote
Може й пливуть по течії, але неприємно думати, шо мої гроші частково будуть віддані ригу, тому я, зокрема, проведу ревізію своїх стосунків з такими фірмами і по можливості відмовлюсь від усіх риготоварів. От плитку я ж можу купити не у ригачки? Можу. Змінити ахметовський інтернет Вега на Волю кабель теж можу. А от відмовитись від палива на УкрАвто не можу бо це єдине найякісніше паливо в Україні, а якшо відмовлюсь погано для двигуна, ну і так далі
Аншрек

ПовідомленняНаписане: 25 грудня 2013, 14:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А от про ринок варто подумати, там точно риги не стоять))))
Я просто думав може серед свободівців є якісь підприємці
Шкода

ПовідомленняНаписане: 25 грудня 2013, 18:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вега належить Ахметову?!
Ну капець ваще,ви мене вбили!
Хто вас за язика тягнув?:)
У нас в селі іншого нема.
Мені шо тепер компа розбити і не розмовляти з вами?:)

ПовідомленняНаписане: 25 грудня 2013, 19:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Вега належить Ахметову?!
Мені шо тепер компа розбити і не розмовляти з вами?:)

Можете спробувати тут
http://www.telegroup.ua

Редаговано: Одружений (25 грудня 2013, 21:54)
Аншрек

ПовідомленняНаписане: 25 грудня 2013, 20:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="Одружений"][quote="Шкода"]Вега належить Ахметову?!
Мені шо тепер компа розбити і не розмовляти з вами?
Вега, вона ж колишня Оптіма телеком- дніпропетровська фірма спочатку, потім забрана років з 8 тому ахметовим. Але якщо у Вас іншого нема, то не доцільно відмовлятись)))
Оксанка-львівянка

ПовідомленняНаписане: 26 грудня 2013, 02:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="Аншрек"][quote="Одружений"]
Шкода написав:
Вега належить Ахметову?!
Мені шо тепер компа розбити і не розмовляти з вами?
Вега, вона ж колишня Оптіма телеком- дніпропетровська фірма спочатку, потім забрана років з 8 тому ахметовим. Але якщо у Вас іншого нема, то не доцільно відмовлятись)))

оптіма телеком,ніколи не була Вегою... тому не меліть дурниць... теперішня Вега-це бувший Фарлеп... і Ахметова він недавно...

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,