•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Механізм , який зробить Україну благополучною.

Автор Повідомлення
агов

ПовідомленняНаписане: 04 січня 2014, 19:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Гапон написав:
для мене все одно папуас, монгол чи росіянин = чужинці.

Цього від нас сірі паразити і хочуть, щоб ми ставилися до людей Раси як до папуасів. Взагалі яка різниця цвіт шкіри у свиней?!
Серафи

ПовідомленняНаписане: 05 січня 2014, 01:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Прочитав ваші коментарі. Образив людину своїми словами, вірніше зачепив цю людину тим, що він не зрозумів моїх слів. Через цю причину вирішив зараз написати цій людині. Хоча, те, що я буду писати цій людині, в кожному з випадків, стосуватиметься всіх.

Насамперед внесу ясність щодо ось цих слів

Верба написав:
Чого , коли ми Вже Вкрай натерпівшісь від вашої " дружби" , ві робіте очі сірка и розказуєте Який рай может буті з вамі.Але Чомусь не настав за всю нас немає вашої дружби ? І президент у вас найкращий и газ найсолодшій и мова найвжіваніша в мире (правда росіянамі . Через незнання іноземного . Даже української.Пріклад - Азаров) , альо про це ви Тільки говорите , коли до чортіків набридли . Подружіться для прикладу з чеченцями взасос , а не всевініщення.

Мені здалося, що Ви, після моїх слів про Росію, почали вважати, що я такий собі з Росії. Провокатор чи ще хтось. У цьому світі я з'явився на території України. І так вийшло, за весь той час, що я тут перебуваю, я ні разу не залишав територію України.

Коли я писав про Росію, я бажав щоб Ви були справедливі. Якщо бажаєте справедливості для себе, перш за все самі будьте справедливі. З розумінням потрібно ставитися один до одного у всьому.

Крім того, у ваших словах читалася агресія. Але хіба я винен у тому, що люди один одного ненавидять? Хіба я винен в тому, що існують ті, кому вигідно вносити в світ людей національну ворожнечу, ненависть, війни? Я винен, що Ваша світова релігія в більшості своїй налаштовує людей один на одного? Хіба я винен у тому, що світ людей загруз у брехні, лицемірстві, аморальності?

Я тут лише для того, щоб у Вас з'явилася можливість все це змінити. Через тисячоліття у Вас з'являється вперше подібна можливість. По ряду причин зараз переломний час для людства. Пропустите цей шанс, цю можливість, отримаєте те, до чого йдете на протязі всього існування людства, вибравши колись шлях насильства, ненависті і як підсумок небуття.

Ви кажетє про ненависть у Росіян до Українців. Подивіться на Україну, живучи в одній країні, в одному будинку, люди один одного ненавидять, брешуть, обкрадають один одного, забираючи останнє. І тут не потрібна статистика, яку ви мені раніше показували.

Люди готові вбивати один одного словами, помислами. Думаєте, вбивця це лише той, хто вбиває фізично ближнього свого? Для подібної дії, той, хто вбиває свого ближнього фізично, насамперед народжує це вбивство в душі своїй. У підсумку, насамперед, вбивця вбиває душу свою, народжуючи в ній таке величезне, руйнівне зло, а вже після вбиває фізично ближнього свого.

Але не про це зараз бажаю сказати, а про саме бажанні смерті ближньому своєму. Як багато людей бажають смерті для ближнього свого? Для цього немає і не буде існувати ніяких статистик. Ви проклинаєте один одного, бажаєте смерті, у підсумку вбиваєте один одного. І такіми думками, в якіх ви вбиваете один одного, перш за все Ви вбиваєте свою душу. Ваш внутрішній світ.

Різниця між Вами і тими, хто вбиває фізично, полягає лише в тому, що Ви, як і вбивця робите перший крок , бажаючи смерть ближньому своєму . Але якщо вбивця робить подальші кроки, Ви обмежуєтеся лише бажанням, не роблячи наступних кроків. Чи робить це Вас краще? Враховуючи, що саме бажання смерті, це основа для вбивства.

Любов , про яку так всі говорять і яку всі бажають. Як багато Ви готові віддати ближньому своєму?

Чи існує дійсно любов? Коли не бажаєш смерті ближньому своєму, а навпаки, життя своє готовий віддати, душу заради ближнього свого? Так, існує, тому у людства є шанс на благополуччя і тому люди гідні кращого. Але та початкова чистота, світло людської душі, настільки яскраве, що здатне світлом своїм висвітлити весь всесвіт, так сильно поховане під шаром бруду, ненависті, зла, яке людство накопичувало тисячоліттями, що живете Ви як підсумок лише однією ненавистю. Іншим чимось не виходить, через ті умови, які створили для себе спочатку і тепер не в силах цей жах зупинити, перервати.

Але я зможу допомогти, якщо Ви знайдете в собі сили повірити в те, що люди гідні кращого.

Система життя, якою зараз живе людина, це плід жахливих вчинків людства. Тому ця система вбиває людей, душі ваші, основу життя на цій землі. І сам світ, в якому живе людина. Кожен поганий вчинок, який робиться людиною, йде в розріз з його сутністю. Здійснюючи погане, люди ранять свої душі. Ці рани приносять людині величезну біль. Кожна така рана, це наступний рубець, ваші душі черствіють, а після Ви вмираєте зсередини. Тіло лише продовжує жити якийсь період часу...

Верба написав:
Чомусь у вас є надія что Ваші многабукаф ми маєм Прочитати , а звертати уваги на декілька речень :
Верба написав:
Цитата:Візьміть до уваги : " Таким чином , зараз погано ставлять до России в Україні 5 % опітаніх , а в России до України - 62%. " ( Http://uagolos.com/v-rosiji-zroslo-nehatyvne-stavlennja-do-ukrajiny/ ) а ми ж їм ніц поганого НЕ робили , а смороду нас мільйонамі вірізалі , голодом морили , в Сибір вісілалі , мову заборонялі , змушували Мільйони пацанів з палицями їті на Німецькі кулемет , до 60 -х розмістілі жити в бараках , Зробили в Україні хліб дефіцітом ... Те яка з Переважно релігійно байдужої и 14 % мусульманської России нам сестра ?
Вам необов "язково ?

Ось Ви говорите багато букв. Втрата вашого часу? Так ця втрата часу ніщо, в порівнянні з тим, як і на що Ви витрачаєте життя свое взагалі. Більша частина життя вашого протікає абсолютно безглуздо, безцільно. Це не спроба Вас образити. Це просто реальність, яка стосується взагалі існування людства як такого.

Якщо я не відповів на деякі ваші слова, це не означає, що я їх не читав. Тим більше, Ви ж тоді не просили мене відповідати на ці ваші слова. Ви лише написали, щоб я
Верба написав:
Візьміть до уваги :

Чому в такому випадку Вас це зачепило ? Якщо Ви вирішили використовувати це як аргумент для вашої образи.

Що стосується статистики. Я не раджу Вам звертати увагу на будь-яку статистику взагалі. З ряду причин. Але основна причина полягає в тому, що будь-яка статистика ніколи не буде відображати реальності.

1 Людство взагалі живе невірно. Як можна будувати статистику на тому, що спочатку невірно?

2 Потрібно розуміти, що статистика ніколи не буде відображати об'єктивності. Знову ж по ряду причин. Статистика один із кращих інструментів для того, щоб дезорієнтувати людину. Кому вигідна статистика? Враховуючи, що статистика є одним з важливих механізмів формування свідомості людини. Формування свідомості в свою чергу зумовлює ваш психологічний стан, ставлення вашого внутрішнього світу до світу зовнішньго. Прогнозує та програмує ваші певні фізичні дії. Як підсумок, будь-яка статистика робить Вас маріонетками.

Ви повинні розуміти статистика дуже вигідна певним особам, для того щоб вводити в оману широкі маси людей. Формуючи їх свідомість подібним маніпулюванням.

Раніше Ви показали мені статистику, сприйняв чи я чиїсь цифри? Ні. І Ви не сприймайте, якщо бажаєте мати свою думку. Так, розумію, кожна людина вважає, що у неї є своя особиста думка. Але знову ж існує реальність. І вона абсолютно не схожа на ту, якою ви її собі уявляєте взагалі. Причому в усіх областях вашої взаємодії зі світом цим.

Але зараз мова йде про погляди.Так от, думка людей лише шаблон. Чим більше шаблонів, тим більше різноманітності в масах. І тим більше впевненості у кожної окремо взятої людини, що вона має в своєму розпорядженні свої особисті думки. Ваша думка спочатку запрограмована. І якщо вона відрізняється від думки вашого брата, значить так треба. Але не вам, не вашому братові, а третій особі. Для того щоб у Вас був привід ненавидіти вашого брата за те, що його шаблонне мислення та цінності відрізняються від мислення і цінностей ваших.

Але істина вона одна, в ній немає шаблонів.

Що стосується Росії. Ви написали про те, що якийсь відсоток Росіян мусульмани. Чому Вас це дивує? Візьміть будь-яку географічну карту, яка дасть відповідь, чому якийсь відсоток Росіян мусульмани. Але от скажіть, цей відсоток мусульман повинен впливати на ваше ставлення до братів слов'ян?

Знаєте , в цьому світі є багато національностей. Але це не є приводом для ненависті. І так до слова Європа теж многонациональна...

Зараз трохи абстрактно опишу одну дуже важливу деталь. Чому абстрактно, багато чого взагалі найкраще абстрактно представляти. Бо навіть складне при абстрактному представленні вкрай спрощується.

Уявіть собі людину. У нього є органи, печінка,серце, нирки. І далі. Кожен орган несе в собі певні функції. У кожного свої властивості, причому навіть на клітинному рівні. Уявіть собі на секунду що ми взяли і перемішали ці органи між собою. Частина печінки стало серцем, мозок нирками. Несенитниця? Так повна. Я вже не кажу про те, що людина з такими змінами всередині себе, жити не зможе.

Тепер вийду з абстракції.

Серце це Україна. Росія припустимо нирки. Туреччина мозок. Німеччина селезінка. Так само як і в абстракції з людиною та її органами, нам не можна змішувати країни одну з одною. До чого це призведе? У вас є очі і розум...

Крім того. Ось ракова пухлина. Ракові клітини. Візьмемо, наприклад, Європу. Швидше за все, вона вже приречена, так як повністю вся покрита раковою пухлиною. Що таке ракова пухлина щодо Європи? Це біженці, це емігранти. Це ті люди, які для своєї країни не були в змозі що-небудь зробити хороше, так як спочатку ненавиділи свою Батьківщину. Свій рідний будинок. Це ті, хто приїжджають в інші країни і фактично паразитують в них. Розкладаючи своєю присутністю, вбиваючи зсередини цілі нації.

Тут http://vestrumvirtus.livejournal.com/9634.html я писав про подібне.

Росія, яку Ви згадували кажучи про відсотки, теж схильна до ракової пухлини. Якщо Ми, Українці, не збудуємо сильну державу, якщо не допоможемо надалі Росії, нашим братам, згодом ми й самі будемо приречені. Зараз на собі весь удар тримає Росія. Прикриваючи нас собою, своїм живим щитом. Ви це не бажаєте зрозуміти, навіть не припускаєте подібної думки. Більш того Україною робляться деякі кроки, які мало того що будуть нести шкоду нам, Українцям, так вже в даний період часу завдають прямої шкоди нашим братам Росіянам.

Можливо, завтра я напишу про релігію, яку Ви приймаєте всім серцем своїм. Про релігію, яка як підсумок вбиває це ваше серце. Головне щоб Ви правильно мене зрозуміли.

Закінчуючи поточний текст, прощу прощення у людини під форумних ніком Верба за те, що він мене не зміг правильно зрозуміти.
Верба написав:

Вибачте мене.
З повагою, Серафи
верба

ПовідомленняНаписане: 05 січня 2014, 11:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Серафи написав:

Через тисячоліття у Вас з'являється вперше подібна можливість.

Я не раджу Вам звертати увагу на будь-яку статистику взагалі.

З чого Ви взяли, що я настільки старий? Чи вірите в реінкарнацію?
Люди, які знаються на історії, психології, економіці кажуть , що якщо (чисто для Вас) Росія нам і брат (чи все ж сестра?), то такий від якого треба тікати якнайдалі.
І статистика це, як би Ви її не любили, це наука, точна наука (за виключенням фальсифікацій), і її цифри (які я привів) є емпіричним підтвердженням правильності рекомендацій.
Це не Ваші гуманітанні сльози про велич і достоїнство Вашого Російського царя-президента і опуси про любов, ненависть, віру, душу, аналогії країн внутрішнім органам.
Повторюсь Росія нам не добрий (або недобрий(для Вас) брат - це факт. Науковий. Ви ж не заперечуєте, що історія, соціологія, економіка, політологія - це науки?
Не можна жити в Україні і бути таким далеким до її життя.
Коли вже почали про душу, то Ви їй робите боляче, коли так любите Росію, її царя, а живете серед її розтерзаної жертви і не розумієте цього.(Я маю на увазі, що Ваша душа стикається з мільйонами душ українців заморених москалями). Хоча колярі (різники свиней) кажуть, що жаліти свиню під час коління не можна - зробите їй боляче. Напевно, Ви цим керуєтесь.Почухаєш солодко за вухом і... Свіжина, горілка...

ПовідомленняНаписане: 05 січня 2014, 14:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

верба написав:

Повторюсь Росія нам не добрий (або недобрий(для Вас) брат - це факт. Науковий.

Ви змішуєте "государство Россія" і росіян (русскіх). Передбачимо, Росія розпадеться , наприклад, ось так:
http://ic.pics.livejournal.com/svobodoff/30624876/194428/194428_original.jpg
Росіяни від цього нікуди не подінуться. Вони по раніше будуть для Вас поганими? Або якісь, наприклад, в сірому або жовтогарячому регіонах не дуже поганими, а в інших погірше?
Пані Луся

ПовідомленняНаписане: 05 січня 2014, 15:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Серафи написав:
...У цьому світі я з'явився на території України. І так вийшло, за весь той час, що я тут перебуваю, я ні разу не залишав територію України....

Саме тут і заритий собака.
Я прожила у росії 10 років. Ненависть до України, що йде від так званих «простих» людей, там відчувається фізично, шкірою. Чи не тому, що на тій території здебільшого живуть зовсім не слов’яни?

Пане Серафи, не бажаєте звернутися з проповіддю братерської любові безпосередньо до свого кумира путіна?

ПовідомленняНаписане: 05 січня 2014, 15:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пані Луся написав:
Чи не тому, що на тій території здебільшого живуть зовсім не слов’яни?

як би:
http://foto.mail.ru/community/inglija/871/1690.html
Пані Луся

ПовідомленняНаписане: 05 січня 2014, 15:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

агов написав:
http://foto.mail.ru/community/inglija/871/1690.html

І що то має означати?

ПовідомленняНаписане: 05 січня 2014, 23:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Пані Луся написав:

Саме тут і заритий собака.

Сонця немає на Землі, не дивлячись на це, воно освітлює Землю і дарує їй життя. Зірки такі далекі в розумінні людини, але, не дивлячись на це, люди орієнтуються по зірках.

Чому я, перебуваючи в одному місці, не можу відчувати, бачити і знати місце інше?

Пані Луся написав:

Пане Серафи, не бажаєте звернутися з проповіддю братерської любові безпосередньо до свого кумира путіна?

У мене немає кумирів. Раніше вже писав, але для Вас повторю, написав про Росію і про Путіна, для того, щоб Ви хоча-б трохи були справедливі й об'єктивні. Але чи може бути справедливість там, де живе лише одна ненависть?

Пані Луся написав:

...І нехай вони повиздихають, наші вороги!

Чи може ваша ненависть створити для Батьківщини нашої, для братів, для Вас самої благополуччя. Чи зможе ненависть наповнити Ваш внутрішній світ гармонією, для того щоб Ви могли цю гармонію дарувати світу?

Ви написали у себе про те, що

Пані Луся написав:

...І нехай вони повиздихають, наші вороги!

Ви розумієте, що тим самим Ви бажаєте смерті самій собі, бо єдиний ворог людини він сам. Не живіть такими думками, бо не життя це, а смерть. Смерть для душі вашої.

Верба написав:

З чого Ви взяли, що я настільки старий? Чи вірите в реінкарнацію?

Тоді я писав Вам, але звертався до людей взагалі.

Верба написав:

Люди, які знаються на історії, психології, економіці кажуть , що якщо (чисто для Вас) Росія нам і брат (чи все ж сестра?), то такий від якого треба тікати якнайдалі.

Бачачи, як люди ненавидять ближнього свого, брешуть і вбивають, Вам треба тікати взагалі один від одного в світі цьому, тому що єдине, що Ви зараз можете робити одне для одного, це нести ненависть у відношенні один одного. У кращому разі не розуміючи ближнього свого, або ставлячись байдуже.

Верба написав:

І статистика це, як би Ви її не любили, це наука, точна наука (за виключенням фальсифікацій

Де починаються кордони фальсифікацій? Ненавмисної брехні через помилки і брехні навмисної?
І де ці межі закінчуються, і починається правда? Правда, яка взагалі для кожної людини завжди була різною.

А будь-яка, так звана, точна наука не може бути точною за замовчуванням.

Що стосується історії, світ людини, це світ темряви і історія людства прихована непроглядним мороком. Що Ви зможете побачити через тисячоліття цієї темряви, якщо не можете розглядати те що перебувати в часі вашому?

Зараз світ зовсім інший, ніж наприклад, століття тому, з'явилося багато можливостей. Включаючи можливостей для подачі інформації. І навіть зараз інформація невірно тлумачиться. Підноситься спотворено. Подивіться на те, що наприклад відбувається в Україні. У кожного своя правда, вірно? І так свої факти для такої правди...

А ось минуле. Подумайте, наскільки сильно інформація з минулого могла бути перекручена, тоді, коли, наприклад, століття тому, людям було не на що взагалі спиратися. А ті, хто намагався донести так звану правду, спотворювали її своєю необ'єктивність. Або тою оманою, якою були кимось до цього введені.

Історія це мозаїка, яку вічність збирають люди, що займаються історією. Але скільки б ці люди не працювали над цією мозаїкою, вона ніколи не буде такою, якою була взагалі.

Верба написав:

Повторюсь Росія нам не добрий (або недобрий(для Вас) брат - це факт. Науковий. Ви ж не заперечуєте, що історія, соціологія, економіка, політологія - це науки?

Умовно. Згодом все це буде переглянуто. І це так само неминуче, як було тоді, коли Ви прибрали в сторону старі невірні вчення. Але це звичайно в тому випадку, якщо людство не буде знищено.
А що стосується науки, знань як таких. Люди століттями жили в омані. Ви думаєте, щось помінялося?

Верба написав:

Не можна жити в Україні і бути таким далеким до її життя.

Тоді живіть так, щоб життя в Україні не було далекім для Вас ...

Верба написав:

Коли вже почали про душу, то Ви їй робите боляче, коли так любите Росію,

Я люблю людину і бажаю, щоб у людства було благополучне майбутнє. Я не поділяю людей на поганих і хороших. Тому що всі без винятку люди однакові.

Ви говорите що Росіяни зробили вам зло. А у вас крім ненависті, до них є щось інше, щось хороше? Ненависть , та якою ви живете , коли то вам її передали предки ваші . А якщо у вас є діти. Замість того щоб жити добром , світлом , вони будуть жити вашої ненавистю.

Не можна на полях ненависті виростити благополуччя. Все що там зможе прорости , це страх , брехня, зрада , все те низинне що вбиває людину зсередини. На яке майбутнє Ви прирікаєте дітей своїх?

Людство зробило багато зла один одному. Немає цьому злу виправдання. Немає і не буде тих хто здійснюючи зло, робив цим щось добре. Але у людства є шанс все змінити. Перервати це зло. Добром , світлом свого внутрішнього світу , любов'ю. Хто зможе бути першим у цьому?

Настає той час , коли хтось повинен зробити цей крок. Якщо ми , Українці зможемо відкинути ненависть , якщо зможемо відкрити наші серця , ми змінимо життя наше , життя нашої Батьківщини, майбутнє ваших дітей. Майбутнє цього світу. Для цього треба зробити так мало , але одночасно з цим так багато.

Стати Людиною
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 05 січня 2014, 23:58 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Настає той час , коли хтось повинен зробити цей крок. Якщо ми , Українці зможемо відкинути ненависть , якщо зможемо відкрити наші серця , ми змінимо життя наше , життя нашої Батьківщини, майбутнє ваших дітей. Майбутнє цього світу. Для цього треба зробити так мало , але одночасно з цим так багато.

Стати Людиною

як патетичненько - автор настільки захопився розмазуванням толєрастичних шмарклів по форуму, що відчуває справжнє натхнення.

От є тільки одна проблема : Україна вже, відкинувщи ненависть, не один раз підписували мирні договори з Московщиною, але якось кожного разу мала з-за того величезні проблеми на межі виживання.

Тож дядю, не треба тут нікого вчити слюнявити клавіатуру, краще йдіть на будь-який кавказський форум - за них же ж Луб'янка має платити не менше.

Чао ! Прівєт Мєдвєдчуку і шило йому в дупу ! Бо його особисто продаж України точно зробив благополучним. Але людиною він так і не став.

ПовідомленняНаписане: 08 березня 2014, 20:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Действительно много ответов в том числе по экономике у Ивана Франко,человека намного пережавшего свое время.А кто не желает читать смотрите фильмы Дух времени,они запрещены не только в США но и в России.Программа МВФ,мирового банка это не более чем инструмент,я считаю в Украине нужна перезагрузка формулы власти а не смена табличек кабинетов,нужно увеличить силу громад как в Швейцарии или в том же США,что касается СБУ,МВД,прокуратуру там нужно полностью менять состав и в основном ставить патриотов,желательно с Львовской области иначе корупция сьест все.Что касается Крыма,нельзя повторять ошибку Саакашвили,нужно наладить распостранение фильмов-настоящий Путин,вся правда о подлодке Курск,преступления Путина.Эти материалы нужно донести до каждого россиянина во что бы то ни стало как можно быстрее.Слава Украине!Вечная память Небесной сотне!

ПовідомленняНаписане: 08 березня 2014, 21:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Серафи написав:
Механізм, який зробить Україну благополучною. Про те , що створить справжню демократію

Для всього існує умовне минуле , сьогодення і майбутнє. Так от , будучи реалістом , дивлячись на сьогодення і пам'ятаючи минуле , не важко уявити майбутнє . Для України його просто немає , цього майбутнього . ,,,,,

Панове форумчани! Надіюсь, Ви (або декотрі з Вас) прочитали цей пост і подальші. Мені з перших слів стало зрозуміло, що текст написаний російською. і перекладений онлайн-перекладачем з грубими помилками ...
Україна була, є і буде!!! Це аксіома!!! Ми не агресори, але свого не віддамо. Слава небесній сотні!!! Слава нашим жінкам!!! Будьмо!!!

ПовідомленняНаписане: 08 березня 2014, 21:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пане Агов - я мав на увазі що не роблю різниці ні по расовій ні по національній належності. Мені легко спілкуватись з Кримськими татарами - але майже неможливо спілкуватись з деякими севастопольцями. В Криму живуть мої рідні - тож мені також бляче. Заклики до Пу - волання в пустелі. Йому це байдуже.
Щойно спілкувався з родичами з підмосков'я - Не повірили- їм показав наше ТБ - Не знаю чи переконав, ала задуматись заставив.
М'яко кажучи на мою думку - крим під окупантами. якщо не приймати міри а і надалі сподіватись на Виключно ДИПЛОМАТІЮ - то є зрада. Не розумію Чому кораблі ВМС України не залишили Донузлаву і не вийшли в море ( чи не стали в каналі) - зрада чи сподівання на дипломатію? Мінні поля на Чонгарі...Все ще боїмось дати зброю своїм громадянам? Хоч сотням самооборони Майдану? Сьогодні колона військова приїхала на завод двоокису титану поблизу Армянська. Що ще треба? Переправу Крим-Кавказ ще не зруйновано? Зрада або сподівання на дипломатів? Чому не закрито рух ВАНТАЖНИХ потягів на Крим? Вантажні перевезення автівками? Кордони з Россією і Візовий режим- Чим швидше. Чи ви чекаєте поки до Києва "зелені чоловічки" приїдуть? Чи щоразу треба давати копня в с-ку нашій владі щоб прийшла до тями... Історія останніх місяців показує що тільки такий метод заставляє ворушитись.
Сєня заявляє Що НАТо не потрібно - Добре, але попросити техніку, амуніцію можна? Погоджусь Не зможуть вирішити Гаранти США та Англія - тоді Україна МАЄ ПОВНЕ ПРАВО відновити ЯДЕРНИЙ статус та і ще багато інших країн.
І Ще такий аспект проблеми. Окупанти дуже розраховують на "Дурних Хахлов" які не перекриють подачу води, електроенергії, залізниць бо там наші громадяни.... Так воно є. Чому з татарами досі не налагоджено співпрацю? Більше 20 років проросійські правителі ігнорували їх право жити на СВОЇЙ БОГОМ ДАНІЙ ЗЕМЛІ. Татарським сотням самооборони Українська влада ПОВИННА була ще 24 лютого віддати амуніцію - тоді не було б розгулу сепаратистів.А так Кацапстан пробує захопити зброю щоб не дісталася Українським громадянам Криму.Та що робити? Домовлятись з скаженим псом, щоб не кусався - безглуздо. Робити вигляд, що все нормально - злочин перед народом України. Солдат хліб не сіє. Про Ситуацію в Криму говорять багато, але де звіт Влади перед народом України? Де збираються зупинити загарбників? Чи чекають їх в Києві, Херсоні, Львові?
Сьогодні мені Кримчани написали НЕ ХОЧУ В РФІЮ!
Та хто їх питає....ені легко спілкуватись з Африканцями, індусами, жидами Ізраїлю, Європейцями та Латиноамериканцями - найважче з так званими "РАСІЯНАМИ". бо вони Не поважають себе - і як наслідок всіх інших. Зазомбовані пропукінською пропагандою. Шукають ворогів там де їх нема, а якщо не знаходять то створюють. Жаліються що їх ніде в світі не поважають - то є правда - але хай зазирнуть у дзеркало
Юра Шаляпин

ПовідомленняНаписане: 09 березня 2014, 10:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

По одной простой причине-у меня нет на нетбуке украиской клавиатуры,а писать русскими буквами хуже чем суржик,так как это издевательство над украинским языком,да и нужно рот закрыть руссофобам,которые заявляют,что в Украине русскому языку не дают рот открыть!

ПовідомленняНаписане: 10 березня 2014, 14:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Механізм, який зробить Україну благополучною. Про те , що створить справжню демократію

Проблеми в країні виникають від того що не справедливо розподіляється між людьми все те що вони виробляють.
Чи є справедливою зарплата чиновника, чи є вона завеликою чи малою? Це все мають визначати люди - тоді така зарплата буде справедливою, або принаймні поставити зарплату чиновника від середньої по країні.
Ніякими іншими ідеями, фокусами та декретами це не зробити.

ПовідомленняНаписане: 10 березня 2014, 15:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Микола_К написав:
Цитата:

Проблеми в країні виникають від того що не справедливо розподіляється між людьми все те що вони виробляють.
Чи є справедливою зарплата чиновника, чи є вона завеликою чи малою? Це все мають визначати люди - тоді така зарплата буде справедливою, або принаймні поставити зарплату чиновника від середньої по країні.
Ніякими іншими ідеями, фокусами та декретами це не зробити.
К сожалению сейчас приходится сдеривать агрессию Путина,и практически Украина несет основной удар,Мировое сообщество действует очень медленно,планы Путина ясны,следующий шаг ввод войск в Луганскую,Херсонскую,Одесскую область и удары военные по всей границе,возможно из территории Беларуси,чтобы не дойти до партизанщины и окупации нужно собраться с силами.После окончании параолимпийской олимпиады в Сочи ввод войск продолжится,там все уже расписано наперед.К сожалению в самой России протестов практически нет из за страха.В такой ситуации нужно дейтвовать спокойно с высокой дисциплиной,действовать адекватно и быстро.Мы обязаны отбить агрессию,затем провести выборы президента и уже заниматься Крымом.Решим проблему с Путиным все будет ок.23года Украина была под прессом Российских спецслужб и торговой войны,Украина выстояла,наступил момент истины.Слава Украине!Вечная память и Слава Героям Украины!

[Мова нашого форуму - українська. Така вже традиція, і ми її поважаємо. Попередження. Адміністрація.]

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,