•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Все приховане нарешті стає явним!

Автор Повідомлення
Добрий Котигорошко

ПовідомленняНаписане: 03 січня 2014, 11:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Уже понад місяць в Україні проходить "революція" У багатьох вона викликає багато запитань.
Зараз уже багато чого прихованого стає явним і ми можемо спробувати уявити а що ж було насправді і чого нам чекати в майбутньому.

Отже пропоную Вам переглянути матеріали в такій хронології.

1. http://oko.if.ua/2013/12/22/58135/ За 4 години до розгону...

2. https://www.youtube.com/watch?v=4ItUF2oabRI&feature=youtube_gdata_player Ірина Фаріон про Руслану.

3. http://www.pravda.com.ua/news/2013/12/24/7008256/ Кличко йде в президенти. Він не єдиний кандидат від опозиції.

4. http://www.youtube.com/watch?v=2QsVVkA4Ywo смолоскипна хода Свободи. Якщо уважно проглянути відео з 3хв. 55с. і зрозуміти що ця -кричалка- 100% погоджена в штабі то виходить і Тягнибок піде окремо на вибори.

Які мої висновки.
1. Перший Євромайдан проект влади.
2. Другий Євромайдан (з 1 грудня) це сімбіоз опозиційних сил у яких зовсім різні цілі.
3. На вибори всі підуть окремо.
4. Тільки свобода відстоює інтереси українців.

І залишилось одне питання. Якого біса та руслана ніяк з сцени не піде? :-)
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 03 січня 2014, 12:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я собі уявив,якби товаріщ Фаріон палкими промовами утримувала людей на майдані.....Навіть велетні науки бувають політичними гномами....
Разом до перемоги....
Кайдашева сім*я.......
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 03 січня 2014, 12:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Скажіть мені, не розумній доярці, якщо перший Євромайдан- то проект влади, якого біса влада розганяла його кийками? Прошу.

ПовідомленняНаписане: 03 січня 2014, 12:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Просто опозиція боїться звинувачень,що злила той майдан,замітає сліди.
Майдан лякає і опозицію,бо та втратила контроль над суспільним рухом.Ось і вся причина.Завтра суспільство доросте до того,що його,можливо,не буде влаштовувати і майбутній новий президент.
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 03 січня 2014, 12:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

"Згадую найкращий День у році… Це – 30 листопада: я побачив свій НАРОД. На Михайлівську площу, після розгону переважаючими силами шакалів з «Беркуту» протестної акції з усіх усюд йшли Люди – не раби. Йшли на ВІЙНУ за своє право бути господарями своєї долі на своїй землі, йшли «полювати на «Беркут», йшли вішати яника на «йолку», йшли ті, в яких прокинувся козацький Дух одвічної стихії, ті, в яких кров пульсувала і волала «Ре-во-лю-ція!!!»Вони всі прагнули скинути Януковича і його банду, проголосити Революційне правління і вивести Україну з мороку до Світла. Вони всі мали таку можливість!Але знову знайшлись ті, хто, прикриваючись фіктивним «ненасильством» і «благими намірами», стали на заваді Національній революції... Саме вони перетворили Майдан у танцюльки. Саме вони знову нав’язали нам, українцям, правила гри режиму внутрішньої окупації. Саме вони врятували Януковича від народної помсти. Та все так не буде!.."
http://www.banderivets.org.ua/druzi-pobratymy.html

ПовідомленняНаписане: 03 січня 2014, 13:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Люба пані Джуро,і провладна сила і опозиція-це дві сторони однієї медалі,ім*я якій ВЛАДА.А владі завжди не вигідно,аби нарід виходив з-під контролю...
Тому гасять це полум*я всіма засобами.Вулиця не йде на поступки квотами,посадами і повноваженнями....
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 03 січня 2014, 13:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Якось же ж треба вириватися з цього замкнутого кола, коли одні байдужі до України керманичі змінюють інших.

ПовідомленняНаписане: 03 січня 2014, 13:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Маленька аналогія зі смаженням млинців....Коли під час смаження з*являється пухир,він тріскає швидко,тісто змикається,і дивись за мить наступний,часом ще більший утворюється.А коли ту дірочку,легесенько виделочкою,не давати тісту залити,то пухирця не буде,бо повітря,чи то пар вийдуть....Так і з народним гнівом,чи то обуренням.Якби одразу був організований керований відступ,а не ці водевілі,то наступного ляпу влади не прийшлось би довго чекати,і тоді,ні Потрошенко,ні стратеги з опозиції вже не дали б владі можливості отямитись,перегрупуватись і стягнути сили.
о вже є реакція...
Від Тягнибока вимагають вибачитися перед Русланою за Фаріон
http://zik.ua/ua/news/2014/01/03/vid_tyagnyboka_vymagayut_vybachytysya_pered_ruslanoyu_za_farion_451070
до речі коли був другий,ніби штурм майдану,я щось теж не зауважив там пані Фаріон.Ось Руслана,хоч і в істерику впала,але була...
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 03 січня 2014, 14:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Можливо я помиляюся, але схоже, що ВО"СВОБОДА" на межі розколу.

ПовідомленняНаписане: 03 січня 2014, 15:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:
Маленька аналогія зі смаженням млинців....Коли під час смаження з*являється пухир,він тріскає швидко,тісто змикається,і дивись за мить наступний,часом ще більший утворюється.А коли ту дірочку,легесенько виделочкою,не давати тісту залити,то пухирця не буде,бо повітря,чи то пар вийдуть....Так і з народним гнівом,чи то обуренням.Якби одразу був організований керований відступ,а не ці водевілі,то наступного ляпу влади не прийшлось би довго чекати,і тоді,ні Потрошенко,ні стратеги з опозиції вже не дали б владі можливості отямитись,перегрупуватись і стягнути сили.
о вже є реакція...
Від Тягнибока вимагають вибачитися перед Русланою за Фаріон
http://zik.ua/ua/news/2014/01/03/vid_tyagnyboka_vymagayut_vybachytysya_pered_ruslanoyu_za_farion_451070
до речі коли був другий,ніби штурм майдану,я щось теж не зауважив там пані Фаріон.Ось Руслана,хоч і в істерику впала,але була...

Так я теж була в другій половині ночі 11.12 на Майдані. Але навряд чи Ви мене десь побачите в натовпі, бо поряд ніхто не фільмував. Хоча, може, не й зауважила. Було не до того.
А щодо Руслани - погоджуюся з кожним словом Ірини Фаріон. Бо те, що Руслана проголошувала з трибуни стели, - просто маячня, якщо не сказати гостріше. На одному сайті я її чоловіку за кілька днів до побиття написала, щоб якось вплинув на дружину, бо люди обурюються і йдуть додому. Повторювати деякі висловлювання не буду, бо проминуло, і нічого вже не змінити. Тільки декому треба покаятися. І мені здається, що Руслана відчуває провину. Тому вона й була на межі божевілля в перші дні після розгону.
Стосовно "повстання" студентів теж маю інформацію і спостереження. Я припускаю, що поштовх, який організовано збурив студентське середовище, був зовнішнім. Можливо, згодом процес пішов супроти початкового плану, і вся ситуація стала некерованою для АП і інших.
Радикальніші дії, революцію як силовий наступ легко проголошувати, але не втілити в нинішніх умовах. Мусить бути підготовка, бо можна нарубати дров. А цього й чекають опоненти, щоб мати причину нищити найменшу спробу незгоди з політикою партії.

Слава Ісусу Христу! Слава Україні! Хай живе вільна Україна!
верба

ПовідомленняНаписане: 03 січня 2014, 15:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:
Люба пані Джуро,і провладна сила і опозиція-це дві сторони однієї медалі,ім*я якій ВЛАДА.А владі завжди не вигідно,аби нарід виходив з-під контролю...
Тому гасять це полум*я всіма засобами.Вулиця не йде на поступки квотами,посадами і повноваженнями....

Однієї медалі, але сторони то різні.
Опозиція і є тим інструментом, який лізучи у владу обіцяє виконати наші мрії про владу. І не вада влади, а наша вина, що за 22 роки ми не змогли виробити механізму, який відкликав би брехунів; що ми вибираєм на 2-й термін людей, які в перший вже нас обкрали, з надією. що вони вже накрались.
Наш діючий Президент це символ вибору українців.
У нас на зупинці забута сумка не пролежить, як у німців, до того часу, коли про неї згадає власник. І це всім зрозуміло. Тобто кража в нас звичне діло. Значить Президент злодій не неприпустиме поняття для нас.
Тим більше, що ми всі маєм якогось знайомого колишнього зека, хорошу людину.
Він появився в політиці не на останніх виборах. До того там був. Крав і брехав. І ми його вибрали.
Юлька. Які тільки очевидні підлянки не зробила Україні!
І все ж, щось сказати її прихильникам- просто небезпечно.
Тобто це наша недосконалість як суспільства дає можливість спливати на гору всякому гівну.
Великий плюс Янику, що він відкрите, очевидне зло( на відміну від ВОНИ) і тим проти себе згуртував всіх українців.
Українці почули себе єдиною нацією і прийде час, це суспільство структурується і унеможливить, наприклад, таке явище як приїзд з США в ВР України афериста Зварича, як двічі несидівший політик, як...
Задачі, контроль виконання мають подаватись знизу.
Як би не говорили про злив майдану, він вже виконав велику місію.
Він витягнув людей з дальнього Ковеля і Коломиї , з Івано-Франківська і Станіслава(:-)) ), з... в Київ. І люди україномовні і не дуже відчули себе українцями з одинаковими проблемами, які без їх копняків влада не виконає - їй це не потрібно.
Скільки було в таму майданному таборі? хай 100 тис. Скільки табірних змін? Хай 20. Це 2 млн українців пройшли суровий вишкіл.
А ще білятабірна група забезпечення, близькі і рідні, які чекали і боялись за життя свого мітингувальника, а ще ті, які не змогли особисто бути там.
Країну майдан дуже змінив. Скоро це побачим.

ПовідомленняНаписане: 03 січня 2014, 16:46 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
Якось же ж треба вириватися з цього замкнутого кола, коли одні байдужі до України керманичі змінюють інших.

Джурочка, заради Бога, наберіть в гуглі москальською "почему Исландии нет в новостях" - там отримаєте принаймні часткову відповідь на свої питання.
Але Ісландії таки легше - вони не є центром Європи з найродючишими черноземами світу. Та й населення в них менше, ніж в Кривому Розі, та розмовляють вони всі однією мовою.

ПовідомленняНаписане: 03 січня 2014, 19:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
Скажіть мені, не розумній доярці, якщо перший Євромайдан- то проект влади, якого біса влада розганяла його кийками? Прошу.

Спробуйте більш уважніше подивитись відео з Іриною Фаріон. Якщо ще раз не зрозумієте я спеціяльно для Вас спробую на пальцях пояснити.
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 03 січня 2014, 19:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

То поясніть, бо доступу до відео я не маю.
А втім, як хочите.

ПовідомленняНаписане: 03 січня 2014, 19:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
То поясніть, бо доступу до відео я не маю.
А втім, як хочите.

Шкода що ви не маєте доступу до відео. Дуже рекомендую до перегляду. Якщо коротко... політики опустивши знамена прийшли на Євромайдан 29 числа, це не входило у плани влади, і влада почала діяти по принципу --как би чего не вИшло--- У прискореному порядку вирішили згортати Євромайдан, саме це і підтверджує відео Дзиндзі за 4 години до розгону. Організатори вже знали про майбутній розгон тому так організовано втекли, а залишились на майдані прості ідейні студенти які і попали під палиці.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,