•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Все приховане нарешті стає явним!

Автор Повідомлення
Іггор

ПовідомленняНаписане: 09 серпня 2018, 00:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліна написав:
Часом не це?

Сергій Таран і Едуард Леонов
https://www.youtube.com/watch?v=iJf409tSEZE
......

Два дебила - это сила ! - написав хтось знизу. Усі коментарі в такому ж дусі.

В"ячеслав Кириленко про Усика та агресію:
Цитата:
Усик, поза сумнівом, класний боксер. Але ще декілька подібних подій у Москві за участю українців, і в агресію Росії проти України у світі вже ніхто не повірить. Тільки в «дружбу
https://glavcom.ua/news/kirilenko-zasudiv-vistup-usika-u-moskvi-shche-kilka-takih-vistupiv-i-v-agresiyu-rosiji-proti-ukrajini-u-sviti-vzhe-nihto-ne-povirit-514766.html

І справді! Дурити ж то людей усе важче та важче,, хоча й не всіх.
ГАККЕН

ПовідомленняНаписане: 09 серпня 2018, 20:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Про систематичне залякування слухачів і глядачів, організоване, координоване, в інтересах вальцманату - чиста правда. Я, колись, на подібні тези, прямо запитав ведучого "Вєстєй", чи вірно я розумію, що він мене намагається залякати? Ведучій розгубився, повісив довгу паузу, потім щось лопотав не по суті справи, а мене негайно вимкнули з ефіру. Тобто, таке запитання, в прямій формі, ламало їм усю виставу. Це починав особисто Вальцман, залякував могутністю і непереможністю кацапського війська, тоді ще навіть Гриценко робив йому зауваження. Тепер ми бачимо і чуємо ту саму подачу, але вже у виконанні прикоритних медій, масовано.

А підбір речників зараз на основних телеканалах - суцільний жах. Гордон, Рабіновіч, Червоненко, жабомордий заступник Туки і т.д. Сінагога і "малина".
ГАККЕН

ПовідомленняНаписане: 15 серпня 2018, 21:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Знову був Едуард Леонов на 112, проти того, жабомордого, вилітає мені з голови його прізвище. Добре вів дискусію, враження таке, що Едуард пройшов якийсь вишкіл, або, принаймні, наполегливо працює над собою, і своїми риторичними навичками. Симпатично виглядав, правильно.

Єдине, що мене здивувало, і я вважаю за упущення - чому не передав опоненту привіт від Катерини? Не можна провтикувати такі шанси. Треба було, в самий розпал дискусії. Я би непремінно так зробив, тільки треба потренувати, як тримати обличчя при цьому, щоб не заіржати.

А то, бачте, 112-тий знайшов спікера, сидить безвилазно в телевізорі ця жирна брехлива потвора, зірка Ютубу, бурштиновий наш, ласунчик, і вчить нас правильно жити!

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,