•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Демографія

Автор Повідомлення
Влад555

ПовідомленняНаписане: 15 січня 2014, 10:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Добрий день шановні форумчани . Хочу підняти такий важливий з моєї точки зору питання як поліпшення демографічної ситуації .

Кризу переживають більшість Європейських держав , де рівень життя кращій ніж у нас. Але хочу зауважити що преславутий рівень життя не настільки важливий , взяти той же Китай чи Індію .
Хочу запитати , шановні українці , що можна зробити для виправлення ситуації?
Бути може знизити податки підприємцям у яких більше 3х дітей , або фермерам з великими родинами.
Як популізіровать ідею "щаслива сім'я - велика сім'я " ?
Спасибі за увагу .
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 15 січня 2014, 11:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Людям, які виросли в сім'ях, де максимум було дві дитини, вже важко сприймати багатодітну родину, як норму. Та й в радянські часи, хоч і допомогали багатодітним родинам і ордени мамам давали, але " он, она із многодєтной сємьі" звучало як якийсь вирок. Тому подолати цей стереотип фінансовою допомогою, навряд, вийде.
Та й , на мою думку, головне не кількість, а якість.
Не пам'ятаю точно в яких роках, в радянському союзі з неодружених чоловіків брали штраф- теж варіант.

ПовідомленняНаписане: 16 січня 2014, 08:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
Людям, які виросли в сім'ях, де максимум було дві дитини, вже важко сприймати багатодітну родину, як норму. Та й в радянські часи, хоч і допомогали багатодітним родинам і ордени мамам давали, але " он, она із многодєтной сємьі" звучало як якийсь вирок. Тому подолати цей стереотип фінансовою допомогою, навряд, вийде.
Та й , на мою думку, головне не кількість, а якість.
Не пам'ятаю точно в яких роках, в радянському союзі з неодружених чоловіків брали штраф- теж варіант.

Та тут справа ще в сучасній релігії. Це релігія споживання, коли кардинально змінюються поняття націй про щастя індивіда.
Єдиний хто поки не дуже сприймають його це Арабі і негри, і що в результаті?
У підсумку вони починають домінувати, подивіться на вулиці Європи, вони нагадують мусульманські міста. З протилежного боку Росія, ситуація анологично, суцільні кавказці.
Єдиний оплот словян це Україна і Білорусія, але й ці бастіони можуть завалитися.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,