•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 А що далі ..?

Автор Повідомлення
ГАККЕН


Повідомлень: 1624
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 06 січня 2018, 15:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліна написав:
1.


Валентин Бушанський має рацію... Єдиним українським опозиціонером на початок 2018-го виявився позбавлений українського громадянства грузин.

Між іншим, ми вже уподібнилися РФ багато в чому. Зокрема, і в наявності фейкової опозиції. Від цих наших "опозиціонерів" нудить. За великим рахунком, їх все влаштовує. Сидять і чекають, доки буде слушна нагода знову вчепитися зубами в корито. Так і зараз вони при кориті в той чи той спосіб. Тимошенко тішить себе рейтингами, їй не потрібна конкуренція і протидія мстивого ПОПа. Гриценко - просто бігає по каналах, куди ще пускають і проповідує те, про що і так нам усім відомо. А вчинків - нуль.
Наших найнаціоналістичніших патріотів теж не бачимо і не чуємо... А вже земля під ногами гуде.

Під час смолоскипної ходи 1 січня почула від деяких спікерів абсолютні бздури: будьте пильні, не ведіться, вас хочуть деякі політикани обдурити. Нам треба сидіти і чекати слушної нагоди. Наш час прийде...

Розбрат, пристосуванство, глупота і підступ.

Іван Капсамун, який працює в газеті "День", закидає авторам "Української правди" брак уваги до теми Гонгадзе. Але сама газета "День" зійшла на пси. Навіть за часів злочинного режиму Януковича газета була дуже гострою і сміливою. Буквально впродовж кількох останніх місяців вивітрилися всі дражливі теми, які б могли не сподобатися АП. І це впадає в око, коли читаєш статті Ігоря Лосєва. Вже немає чесного аналізу поточних подій, тільки історичні теми.


Опозиція перетворилася на реєстрову. Або тупо чекають своєї черги, або вже годуються від влади, тільки не визнають цього відкрито.

Дивно було би, якби ми не дрейфували в бік подібності до Росії, з огляду на те, хто задає правила гри, має ресурси і формує середовище. Риги - 100% проект КГБ, Пєцик - один із засновників. Тут нема про що говорити, взагалі.

Вже бачили, як ФСБ надає допомогу в боротьбі режимів з народом, хоч в Україні, хоч в Грузії. Адміністрація президента створена в Україні на кацапський копил, всупереч Конституції - для чого? Ті самі методи, кримінальні переслідування, депортації, оббріхування, тиск на опозиціонерів, аж до вбивства. Узурпація всієї влади президентом, всупереч і в обхід Конституції - для чого?

Якого добра жде від цих заходів реєстрова опозиція, наче віл обуха - незрозуміло. Сумирною поведінкою вони легітимізують режим і створюють йому умови для консервації і відтворення.

Припустимо, що Тимошенко активно працює на виборах в об'єднаних громадах, її рейтинг зростає, об'єктивно, і вона сподівається, зберігаючи сили, підійти до виборів на максимумі потенціалу.
Решта так само, об'єднуються, щось демонструють, ходять по ефірах. Акуратно дистанціюються від екстреміста Саакашвілі і неправильно - дивного Семена, які ведуть реальні, щоденні політичні бої проти режиму, змушують режим до численних помилок, до передчасного виявлення ресурсів і резервів, щоденно нагадують нам істинний стан речей, і Заходу - теж, доречі. Дурні екстремісти спалять себе, а розумна опозиція - вижде час, і забере своє на виборах. Як їм здається.

Тільки не для того Пєцик запустив у дію Відьмачука, СБУ, кіностудію Мафіоза, ДМС, і тримає Охендовського. І Пєцик з Відьмачуком продовжують наступ, час працює на них. До виборів ще довго, і якщо режим зімне барикади "екстремістів", то реєстровим залишиться тільки вчергове обурюватися безчинствами, порушеннями прав, Конституції, т.д. Ну, як завжди.

Чому опозиція не веде самостійної антирежимної роботи? Чому не "роздягає" режим, як це роблять "екстремісти"? Нема інструментів? То надалі їх не стане більше. Треба створювати власні.
Опозиція не має ні преси, ні інтернет - радіо, пасуться у фейсбуці і на олігархічних каналах, це так, якби командир батальйона для зв'язку користувався телефонами випадкових перехожих у зоні бойових дій.

Режим веде повзучий заколот всередині держави, методично захоплюючи всі гілки влади, всі ресурси, всі повноваження, всі медія. Не чинити цьому спротив, а планувати переможні виступи на роки наперед - є надзвичайно наївно. М'яко кажучи.

Найпростіше пояснення ситуації - старі гріхи "реєстрових", про які відомо ФСБ, СБУ, і бродячим тваринам з ближнього базару. І що режим попросив їх сидіти тихо, ждати готового. Або, спостерігаючи череду суцільних помилок режима, опозиція розуміє, що це вже ненадовго, і нема сенсу рипатись. Або якийсь мікс.

Але неприємне відчуття, що реєстрові дають режиму додатковий час, і цей час буде забраний у нас і наших дітей.
Ліна


Повідомлень: 4402
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 06 січня 2018, 23:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Так, пане Гаккен, Ви розклали по полицях увесь цей мотлох, який гордо зветься політичним класом.
Гострота моменту полягає в тому, що кожен з громадян змушений ставати сам-на-сам з такою реальністю і робити власний вибір: за що, проти чого, за кого, проти кого. (Звісно, якщо немає вже рішення виїхати з України). Раніше було не так. Було зрозуміло, що є ПР, і ті, хто, проти ПР.
Є велика спокуса стати противсіхом, тому що пильне спостереження за всім цим ярмарком глупоти, продажності і словоблуддя позбавляє щонайменшої надії. Добре було, якби з'явилася абсолютно нова політсила, не заплямована ні домовленостями з попередниками, ні залежністю від великих грошових мішків. Але це в нинішніх умовах неможливо, тому треба обирати з того, що є.
Була надія на військових як спільноту, яка може говорити дохідливо до тих, кому позакладало вуха. Та і вони діють подібно до опозиції. Немає між ними єдності і солідарності.
Бачу, що люди підтримують тих, хто діє, а не сидить і вичікує. Це стосується і представників партій, і ЗМІ.
Хотілося б написати наприкінці щось обнадійливе. Але у мене дедалі більша розгубленість. Такого не було ніколи. І відчуваю щось подібне до того, що нещодавно висловив Сергій Дацюк: насувається пора глибокого тривалого застою, і нема на то ради. Чи, може, є?
ГАККЕН


Повідомлень: 1624
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 07 січня 2018, 02:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вони вже 150 років тренуються знищувати все опозиційне. КГБ, ФСБ - це спадкоємці ще царської охранки, по суті. І та зневіра, розчарування, дезорієнтованість людей, яку маємо - вона не натуральна, це, значною мірою, штучно навіяне, спеціально влаштоване, для забезпечення нашим компрачікосам - олігархам можливості безпечно грабувати країну.

Те саме, що і в Росії. Те саме, що було в ГДР. І забезпечується тими самими методами. Кишенькові партії в парламенті, штук п'ять, різних. Всі наскрізь просякнуті сексотами. Все суспільство просякнуте сексотами. Здається, кожен десятий, чи кожен п'ятий співпрацював зі "Штазі".

Знаєте, як вони збивали пиху з надто зарозумілих, самостійно мислячіх інтелектуалів? Агенти проникали до них в житло, наприклад, і передвигали меблі, переставляли посуд на кухні, залишали відкритими дверцята шаф, або відкритою воду, тоненькою цівочкою. Щось таке. Це патентована метода, приблизно за шість - вісім місяців у клієнта розвиваються стійкі ознаки шизофренії, або дуже схожий стан.

Чи це не те саме, що зроблено з українським суспільством? Чи, може, це - випадковість? Чотири революції з нульовим результатом? Паралізована, дресирована опозиція? Ручні, кишенькові експерти і політологи? Телеканали, натаскані на підгавкування, брехання і цькування? І все це - респектабельного вигляду, добре оплачуване, сите. Квартира, гарнітур і сервіз. І кожного разу після революцій чи виборів, коли, здавалося би, наведений порядок - раптом з'ясовується, що меблі хтось довільно переставив, у них одламані ніжки, шпалєри брудні, сервізи переполовинені, з краників капає вода, дуже гучно, здуріти можна. Це воно, дресирування суспільства, з метою навіяти, накинути т. зв. "синдром набутої безпомічності".

І це буде продовжуватися аж доти, доки не буде зламано устаткування для умисного здвигання меблів і випромінення в суспільство шизофренічного дискурсу. Тобто, сексоти КГБ мають стати відомими, дехто з них - навіть популярними. СБУ має бути реформовано, докорінно, можливо, навіть, змінено назву. Неконституційна, узурпаційна АП має бути зредукована до нечисленного секретаріату, апарат ВР теж, і всі мають бути поголовно перевірені на поліграфі, там трапляється занадто багато див. І це буде лише початок.

А поки всі органи т. зв. "влади" намагаються переконати нас, що причинно - наслідковий зв'язок не існує, ні при мирі, ні при війні, ні у школі, ні в лікарні - ми будемо сумніватися щодо користі змін на краще, не вірити у власну спроможність зробити два кроки вперед, збудувати щось хороше і стабільне. Або дуже хотітимемо дременути звідси, нарешті, кудись, аж під Ліссабон, де все - нормально, без полтергейста в державному устрої. Або, хоча би до Вроцлава, там теж, без полтергейста, аж не віриться, бо надто близько.
Ліна


Повідомлень: 4402
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 08 січня 2018, 12:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

І знову погоджуюся, пане Гаккен. Щодня сама з собою сперечаюся, сама собі суперечу, "без надії сподіваючись". Скількох людей ганила у вічі за те, що виїжджають! Сама мала змогу так зробити, і не скористалася нею. Не скажу, що не шкодую.
Питання навіть і не в економічному чиннику, який дедалі більше дається взнаки. Не можна зберегти нормальний психічний стан, бачачи сваволю, яку вчиняє постмайданна влада з Україною, конкретно, пан Петро Порошенко. Саме так, конкретно цей громадянин, який майже узурпував владу, хоча формально не взяв на себе всю відповідальність за найбільшу "проблему" нинішньої України - війну.
З іншого боку, розумію, що не завжди так буде. Біблія з своїми простими істинами залишається актуальною навіть для такої хитромудрої країни, як Україна. Багато чого пригадується: і доля Навуходоносора, який вважав, що він на найвищій вершині слави і успіху, і опинився на самому дні людського існування, і мудрість Екклезіяста, що проголосив:
"Ліпший убогий та мудрий юнак, аніж цар старий та нерозумний, що вже осторог не приймає, бо виходить юнак і з в'язниці, щоб зацарювати, хоч у царстві своїм народивсь він убогим!" (Екл.4.13-14),
і заклик псалмиста:
"Не лякайся, коли багатіє людина, коли збільшується слава дому її, бо, вмираючи, не забере вона всього, її слава не піде за нею! Хоч вона свою душу за життя свого хвалить, і славлять тебе, як для себе ти чиниш добро, вона прийде до роду батьків своїх, що світла вони не побачать навіки! Людина в пошані, але нерозумна, подібна худобі, що гине!" (Пс.49.17-21).

На початку року, у цей різдвяний період, бажаю всім, кому не байдуже, перемоги і миру, оновлення країни, зреалізованих підстав для сподівань.
АК-74


Повідомлень: 614
Звідки: Долина

ПовідомленняНаписане: 11 січня 2018, 18:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мої вітання Вам!
Прикро читати про все більшу зневіру у дописувачів форуму...
Як говориться в народній мудрості,що ПІСЛЯ САМОЇ ТЕМНОЇ НОЧІ ВСЕОДНО ПРИЙДЕ СВІТАНОК.
Гірше інше,що всі доквкола нарікають на бариг,але коли приходять вибори,то за тисячу готові представляти тих бариг у комісіях,чи бути спостегарічам-агітаторами,бо тисяча то теж таки гроші...Тому так і жиємо ,бо продаємо душі за 30 срібних...а завтра вони зроблять люд ще біднішим і ті взагалі голосувати будуть за їду...хоч за гречку ітак вже голосувалося...
НЕ ПРОДАВАЙТЕСЯ!!!!Будьласочка!!!Не купуйтеся на красиві фантики,будьте тверді у своєму виборі.Ми зажили і гіршого,коли мусора прижали народ до сцени на Майдані,багато хто вже подумав,що то вже кінець,але були й ті,хто всеодно тягнув до вогню все що ще було під руками...А потім був ранок...і Янукович втік.
МИ ПОВИННІ ДОЧЕКАТИСЬ СВОГО СВІТАНКУ,і помогти ТИМ ,хто вже опустив руки,відпрацювати в цій боротьбі за себе і за них
ГАККЕН


Повідомлень: 1624
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 11 січня 2018, 19:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

АК-74 написав:
Мої вітання Вам!
Прикро читати про все більшу зневіру у дописувачів форуму...
Як говориться в народній мудрості,що ПІСЛЯ САМОЇ ТЕМНОЇ НОЧІ ВСЕОДНО ПРИЙДЕ СВІТАНОК.
Гірше інше,що всі доквкола нарікають на бариг,але коли приходять вибори,то за тисячу готові представляти тих бариг у комісіях,чи бути спостегарічам-агітаторами,бо тисяча то теж таки гроші...Тому так і жиємо ,бо продаємо душі за 30 срібних...а завтра вони зроблять люд ще біднішим і ті взагалі голосувати будуть за їду...хоч за гречку ітак вже голосувалося...
НЕ ПРОДАВАЙТЕСЯ!!!!Будьласочка!!!Не купуйтеся на красиві фантики,будьте тверді у своєму виборі.Ми зажили і гіршого,коли мусора прижали народ до сцени на Майдані,багато хто вже подумав,що то вже кінець,але були й ті,хто всеодно тягнув до вогню все що ще було під руками...А потім був ранок...і Янукович втік.
МИ ПОВИННІ ДОЧЕКАТИСЬ СВОГО СВІТАНКУ,і помогти ТИМ ,хто вже опустив руки,відпрацювати в цій боротьбі за себе і за них


Вітаю навзаєм! Але, де Ви побачили зневіру? Я там написав перелік конкретних заходів, для виходу з лабіринта. Не дуже зрозуміло, хто і як це робитиме. А без цього - нічого не буде.

Проблема не лише у продажності виборців. Насправді, проблема у продажності всього механізму виборів, на всіх щаблях. Виборчі комісії, суди, політологи - соціологи, медія, партії на утриманні в олігархату - от що робить безсенсовними вибори. Виборці не дурні, вони це бачать і розуміють. Система давно вибирає сама себе, успішно.

Ми потрапили в пастку, ситуацію, коли народ і країна зраджені власним чиновництвом і політичним класом, і правила гри встановлює саме зрадницька олігархічна верхівка. Причому, не стидається міняти їх просто на ходу, і взагалі, не перебирає засобами.

Погано, що ті, хто пішов у холуї до режиму, не відчувають тиску суспільства, розповідають, що от, у них просто "другоє мнєніє". Бо не може бути двох "мнєній" щодо холуйських послуг узурпаторам. І щодо колаборування з ними - також. А поки що воно не так.

І нема ресурсів, нема сил, нема людей щоб повернути презирство і ненависть до холуїв на належне місце. Поки що - не видно.
Ліна


Повідомлень: 4402
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 11 січня 2018, 21:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

АК-74 написав:
МИ ПОВИННІ ДОЧЕКАТИСЬ СВОГО СВІТАНКУ,і помогти ТИМ ,хто вже опустив руки,відпрацювати в цій боротьбі за себе і за них


Так і робимо. Але це відбувається скоріше за принципом "Роби те, що слід, і нехай станеться те, що статися має!" Тому що розуміємо, що темрява не може бути нескінченною. Але ж витратити всю енергію лише на боротьбу проти дійсності і системи не було мрією дитинства і вибором життя. І виходить, що інакше жити не можна, перебуваючи в цих умовах, але й жити суцільними протестами, і революційними акціями, відстежуванням політичних подій в інтернеті, бо ТВ нема довіри, без світла попереду набридає. І з'являється розуміння, чому одні громадяни усуваються від боротьби за справжню державу і випробувань, змінюють країну проживання, а інші тікають на фронт (!), щоб не бачити цей розгардіяш. Про тих, хто підгодований і задоволений усім, мова не йде.
Ліна


Повідомлень: 4402
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 11 січня 2018, 21:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ГАККЕН написав:


Проблема не лише у продажності виборців. Насправді, проблема у продажності всього механізму виборів, на всіх щаблях. Виборчі комісії, суди, політологи - соціологи, медія, партії на утриманні в олігархату - от що робить безсенсовними вибори. Виборці не дурні, вони це бачать і розуміють. Система давно вибирає сама себе, успішно.

Ми потрапили в пастку, ситуацію, коли народ і країна зраджені власним чиновництвом і політичним класом, і правила гри встановлює саме зрадницька олігархічна верхівка. Причому, не стидається міняти їх просто на ходу, і взагалі, не перебирає засобами.

Погано, що ті, хто пішов у холуї до режиму, не відчувають тиску суспільства, розповідають, що от, у них просто "другоє мнєніє". Бо не може бути двох "мнєній" щодо холуйських послуг узурпаторам. І щодо колаборування з ними - також. А поки що воно не так.


Саме так. І здається, неможливо розірвати це порочне коло."Кати знущаються над нами, А правда наша п'яна спить. Коли вона прокинеться?"

Вічний революціонер (без іронії) Доній ділиться думками.
https://www.youtube.com/watch?v=tPekc4DHJmw
Ліна


Повідомлень: 4402
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 18 січня 2018, 18:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Порівняйте початок нового року двох журналістів: Романа Скрипіна і Сергія Рахманіна. Перший тут перевершив сам себе, зациклившись на помилках Саакашвілі, майже не помічаючи помилки ПОПа. Другий ставить питання руба "хто наступний?", називаючи лицемірство лицемірством.

PRIME: Муждабаєв. Гість Роман Скрипін. 15.01.18
https://www.youtube.com/watch?v=ZsvbHXmpdyU

Гра у класику: Сюрпризи 2018 року. Чи з'явиться в Україні новий лідер?
https://www.youtube.com/watch?v=t9IRZexgSok
Правдослов


Повідомлень: 2854
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: 28 січня 2018, 16:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ГАККЕН написав:

І нема ресурсів, нема сил, нема людей щоб повернути презирство і ненависть до холуїв на належне місце. Поки що - не видно.


В одноваріантному світі і не буде видно !

ПОБАЧАТЬ ТІЛЬКИ ТІ, що звільняться від одноваріантності і почнуть шукати нестандартні рішення, наприклад:
ЯК ЗВІЛЬНИТИСЯ ВІД ЕНЕРГЕТИЧНОЇ ТА ДОЛАРОВОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ ОДНОЧАСНО?

Для цього достатньо відповісти на дуууже простеньке запитання:

ДЕ МИ МОЖЕМО ПРИДБАТИ НАФТУ БЕЗ ДОЛАРІВ ?


ТОЧНІШЕ -- ВЗАГАЛІ БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ГРОШЕЙ ??

БІЛШЕ ТОГО -- МАЙЖЕ БЕЗКОШТОВНО ???

Коли знайдете відповідь, то виникне ще одне запитання:

А ЯК ЗМУСИТИ ЩОБ ДОЗВОЛИЛИ ????

ВИМАГАТИ БІЛЬШОГО !!! :

http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?p=286062#286062

Якщо, звісно, не бажаєте допомагати "великій сімці" осатаніло грабувати український народ та державу...

_________________
Досить відповідати за злочини і гріхи влади! Вимагаймо щорічні референдуми про довіру усім, кого ми обираємо.
Ліна


Повідомлень: 4402
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 01 березня 2018, 18:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Доній: «Передвиборчий блеф» Банкової та слабкі нерви «Народного фронту»
https://www.youtube.com/watch?v=lpufqfwuUCE

Гайдай: Порошенко узурпував владу більше за Януковича
https://www.youtube.com/watch?v=yxP12JmdNZY
Правдослов


Повідомлень: 2854
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: 16 березня 2018, 22:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

НАРЕШТІ ...

Аврально Терористичне Одурманення ... Скандально Котло Офшорно Провалилось!
Хай живе АТОСКОП

Далі - об'єднання всіх ... для звільнення окупованих територій від україномовних "окупантів" ? :
Цитата:
Але не суми тут найбільше здивування викликають, а таке собі дивне співпадіння - Максим Іванович Наєв, який цілком може бути родичем нового Командувача сил АТО Сергія Івановича Наєва, з'являвся на ефірі телерадіокомпанії "Крим". І там відмітили його посаду: "Керівник групи організації та обліку процесу інвестування ОПФРФ по Республіці Крим". На сторінці Наєва також вказана держслужба. Тобто, такий собі Максим Наєв працює в Криму на окупаційну адміністрацію. Родич чи повний тезко? Якщо ж перший варіант, то це привід для скандалу.


https://www.depo.ua/ukr/war/komanduyuchiy-ob-yednanimi-silami-na-donbasi-nayev-geroy-dap-chi-brat-krimskogo-zradnika-20180316743664

_________________
Досить відповідати за злочини і гріхи влади! Вимагаймо щорічні референдуми про довіру усім, кого ми обираємо.

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET