•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Жодна країна ЄС не має в паспортах своїх громадян графи

Автор Повідомлення
Лемел

ПовідомленняНаписане: 19 січня 2014, 13:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Жодна країна Європейського Союзу не має в паспортах своїх громадян графи "національність". Скажіть, будь ласка, як узгоджується пункт Програми

"Встановити в паспорті та свідоцтві про народження графу "національність". Визначати національність за Свідоцтвом про народження або Свідоцтвом про народження батьків, враховуючи побажання громадянина України.

з бажанням зближення з Європейським Союзом.
Пан Микола

ПовідомленняНаписане: 20 січня 2014, 20:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="Лемел"]Жодна країна Європейського Союзу не має в паспортах своїх громадян графи "національність".

В жодній країні Європейського Союзу немає такого засилля влади євреями. В нас цей показник, здається, не менше 70%, при тому, що чисельність їх в Україні не перевищує 0,5% (ці дані,мабуть засекречені).
Лемел

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2014, 09:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пан Микола написав:

В жодній країні Європейського Союзу немає такого засилля влади євреями. В нас цей показник, здається, не менше 70%, при тому, що чисельність їх в Україні не перевищує 0,5% (ці дані,мабуть засекречені).

Влада в радянській Україні євреям не належала. Україна отримала незалежність у 1991 році. На Вашу думку Україна зараз у руках евреїв. Чому так сталося? Може бути, що ми та нація, яка не вміє тримати владу? Менi тяжко думати, що може бути, що євреї розумніші за нас!
Влад555

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2014, 09:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Лемел написав:
Жодна країна Європейського Союзу не має в паспортах своїх громадян графи "національність". Скажіть, будь ласка, як узгоджується пункт Програми

"Встановити в паспорті та свідоцтві про народження графу "національність". Визначати національність за Свідоцтвом про народження або Свідоцтвом про народження батьків, враховуючи побажання громадянина України.

Європейці майже втратили управління своїми державами. От взяти Німеччину, там турків більше ніж євреїв у 39том. З такими темпами німців не залишиться через 300 років.
Дуже погано що в Європі немає такої графи, але я думаю це питання часу.
Лемел

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2014, 10:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Влад555 написав:

Європейці майже втратили управління своїми державами. От взяти Німеччину, там турків більше ніж євреїв у 39том. З такими темпами німців не залишиться через 300 років.
Дуже погано що в Європі немає такої графи, але я думаю це питання часу.

Думка має грунтуватися на знанні. Ві живете в Німеччині? Ви жили в Німеччині? Ви володієте німецькою мовою? Ви читаєте німецьку пресу? Що Ви знаєте про сьогодняшню Німеччину крім руськомовних статей з інтернету?

Ваша думка - це всього лише Ваше бажання.

Та якщо грунтуватися на Вашій логіці - то сама правильна держава сьогодні - це Ізраїль.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2014, 11:22 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Лемел написав:

Та якщо грунтуватися на Вашій логіці - то сама правильна держава сьогодні - це Ізраїль.

В національній політиці - так і є.

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2014, 11:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Менi тяжко думати, що може бути, що євреї розумніші за нас![/quote]

А хто говорить, що розумніші?
Вони:
- [/b]хитрі;
- згуртовані;
- нахабні.
До речі, зараз повторюється сценарій 1917... років. Слов"яни б"ють слов"ян, а жиди мають з цього зиск. Ще й прилюдно, по телебаченню, висловлюють подяку беркутівцям (а там жида немає, він не буде ризикувати). Відчуваєте цинізм? Українець б"є українця, а жид висловлює подяку.
Влад555

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2014, 12:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Лемел написав:
Влад555 написав:
.

Думка має грунтуватися на знанні. Ві живете в Німеччині? Ви жили в Німеччині? Ви володієте німецькою мовою? Ви читаєте німецьку пресу? Що Ви знаєте про сьогодняшню Німеччину крім руськомовних статей з інтернету?

Ваша думка - це всього лише Ваше бажання.

Ви праві , зізнаюся . В Німеччині я був недостатньо щоб побачити німецьке бачення ситуації. Яке, як і ставлення до гомосексуалістів сильно пропагується .
У мене інше бачення , я народився і живу в Україні. як представник національної більшості не можу прийняти якщо до нас приїдуть 10 міліонів арабів і утворюють свої гетто. Не визнаю якщо представники меншини споруджений свої Мечеті і будуть різати баранів на вулицях.
Я висловлюю свою власну думку , з чим ви не згодні.Це логічно , враховуючи що ви теж представник меньшості в Німеччіні.

Редаговано: Влад555 (21 січня 2014, 12:29)
Пан Микола

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2014, 12:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="Лемел"][quote="Пан Микола"]

Влада в радянській Україні євреям не належала. Україна отримала незалежність у 1991 році. На Вашу думку Україна зараз у руках евреїв.

Не знаю, як до 2007 року, а при Капітельман-Грігян (Тимошенко) з 27 урядовців найвищого рангу (від президента до міністра) 21 - єврей. Це при тому, що всього населення - близько 47 мільйонів, з них євреїв близько 100 тисяч.
На 100 000 євреїв - 21 урядовець найвищого рангу.
На 46 900 000 інших національностей - 6.
Візьміть калькулятор в руки і полічіть.
А зараз?
Депутати ж категорично відмовились від оприлюднення їхньої національності.

Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2014, 12:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Лемел написав:

Жодна країна Європейського союзу не має ПАСПОРТІВ. Є закордонні паспорти, є посвідчення особи - ламінована карточка розміром зі сторінку закордонного паспорта - з фотокарткою, іменем і прізвищем, датою народження, ЗРОСТОМ, КОЛЬОРОМ ОЧЕЙ, і містом видачі документу. Поняття "національність" на Заході немає, те, що називається там "нешнеліті/Націоналітет" тощо - це ГРОМАДЯНСТВО.
Лемел

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2014, 12:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пан Микола написав:

А хто говорить, що розумніші?
Вони:
- [/b]хитрі;
- згуртовані;
- нахабні.
До речі, зараз повторюється сценарій 1917... років. Слов"яни б"ють слов"ян, а жиди мають з цього зиск. Ще й прилюдно, по телебаченню, висловлюють подяку беркутівцям (а там жида немає, він не буде ризикувати). Відчуваєте цинізм? Українець б"є українця, а жид висловлює подяку.[/u]

Дитячий підхід до розуміння проблеми.
Провину в невдачах варто шукати в першу чергу в собі, а не в інших. І сказати: " Я програв, бо я ... »
Ви мені так і не відповіли, чому українці (на Вашу думку) втратили владу в Україні. З власної вини або з вини інших людей? Хто заважає українцям придбати якості, які є у євреїв?
Черчиль сказав, що в Англії немає антисемітизму, бо англійці не вважають себе дурншше євреїв.
Лемел

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2014, 12:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="Моргенштерн

Жодна країна Європейського союзу не має ПАСПОРТІВ. Є закордонні паспорти, є посвідчення особи - ламінована карточка розміром зі сторінку закордонного паспорта - з фотокарткою, іменем і прізвищем, датою народження, ЗРОСТОМ, КОЛЬОРОМ ОЧЕЙ, і містом видачі документу. Поняття "національність" на Заході немає, те, що називається там "нешнеліті/Націоналітет" тощо - це ГРОМАДЯНСТВО.[/quote]

Гола правда, на державному рiвнi поняття "національність" на Заході немає, Хто заважає Україні зробити так само? Ви же хочете до ЄС.
Влад555

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2014, 12:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Черчиль сказав, що в Англії немає антисемітизму, бо англійці не вважають себе дурншше євреїв.

Шановний , дозвольте втрутитися в розмову. Хочу висловити свою думку про тезу ( что в Англ немає антісемітізму , бо англійці НЕ вважають себе дурншше євреїв . )
Я вважаю єдина велика держава останніх 300т років це Англія. Зверніть увагу , не нація а держава .
Це держава пережила лише один переворот , коли прибрали Якова . Посадили на трон німецьку династію.
У дипломатії частіше виграє ніж програє , найбільша поразка скоріше всього втрата США . Нагадаю , тоді Франція підтримала британські калонії на шляху до звільнення .
У світових війнах отримує понад вигоди , дипломати Англії примудрилися дати свободу Індії , але незважаючи на це залишили контроль через еліту.
У конституції Канади та Австрліі (Над сильних госудраствах в планах економіки) прописано підданство Королеві .

Англійці , не просто не дурніше , вони вищі цих понять зараз .
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2014, 13:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Поки в Англії дітей секли різками (навіть в найелітарніших учбових закладах) Англія правила морями. Як тільки перестали - все розвалилося. Зараз Англія (вірніше Об"єднане Королівство) в величезній дупі. Економічна криза, засилля мігрантів, міжнаціональні конфлікти (набагато гостріші і з більшим насиллям, ніж те, що зараз у нас), ольстерський конфлікт, шотландський сепаратизм, останній авіаносець йде на переплавку, військова індустрія в жахливому стані, промислові міста перетворюються на міста-примари, бо промисловість перейшла в Чайну. Поки королева жива, Ю-Кей ще тримається. Після її смерті, боюся, буде великий бардак.
Лемел

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2014, 13:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Влад555 написав:

Ви праві , зізнаюся . В Німеччині я був недостатньо щоб побачити німецьке бачення ситуації. Яке, як і ставлення до гомосексуалістів сильно пропагується .
У мене інше бачення , я народився і живу в Україні. як представник національної більшості не можу прийняти якщо до нас приїдуть 10 міліонів арабів і утворюють свої гетто. Не визнаю якщо представники меншини споруджений свої Мечеті і будуть різати баранів на вулицях.
Я висловлюю свою власну думку , з чим ви не згодні.Це логічно , враховуючи що ви теж представник меньшості в Німеччіні.

Моя бiльшiсть - моє громадянство. Поки що я громадянин України також.

Україна - це світська держава.
Релігія відокремлена від держави і не повинна виходити за межі будь-якої церкви, мечеті, костелу та синагоги і за межі особистого житла. Різати баранів на вулиці, молитися на вулиці і закривати жіноче обличчя неприпустимо, якщо це суперечить закону. І треба гнати з України тих, хто порушує цей закон. Усе дуже просто.

Але любий має право вiрити в Бога та молитись. Це європейська норма.

Та Ви не дали менi вiдповiдь ... якщо грунтуватися на Вашій логіці - то сама правильна держава сьогодні - Ізраїль?

Редаговано: Лемел (21 січня 2014, 13:14)

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,