•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Жодна країна ЄС не має в паспортах своїх громадян графи

Автор Повідомлення
Влад555

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2014, 13:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:

Гола правда, на державному рiвнi поняття "національність" на Заході немає, Хто заважає Україні зробити так само? Ви же хочете до ЄС.

Шановний, дозвольте запитати. Під "Ви" хто мається на увазі? З цього приводу думок дуже багато, в більшості люди хочуть нормального життя. А втрачати свій суверенітет, вже вибачте.
Моя суб'єктивна думку, будь-які договори укладати потрібно виходячи від вигоди. Що наші Європейські партнери нам поки не запропонували.
Лемел

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2014, 13:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пан Микола написав:

Не знаю, як до 2007 року, а при Капітельман-Грігян (Тимошенко) з 27 урядовців найвищого рангу (від президента до міністра) 21 - єврей. Це при тому, що всього населення - близько 47 мільйонів, з них євреїв близько 100 тисяч.
На 100 000 євреїв - 21 урядовець найвищого рангу.
На 46 900 000 інших національностей - 6.
Візьміть калькулятор в руки і полічіть.
А зараз?
Депутати ж категорично відмовились від оприлюднення їхньої національності.

[/u]

Але "Тимошенко-Капітельман-Грігян" вже нема у владi. Де Вашi 70% влади євреїв?
Лемел

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2014, 13:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Влад555 написав:

Шановний, дозвольте запитати. Під "Ви" хто мається на увазі? З цього приводу думок дуже багато, в більшості люди хочуть нормального життя. А втрачати свій суверенітет, вже вибачте.
Моя суб'єктивна думку, будь-які договори укладати потрібно виходячи від вигоди. Що наші Європейські партнери нам поки не запропонували.

Вибачаюсь. Якщо Ви до Європи не хочете, то без сумнiвно маєте право жити так як хочете. Якщо зможете. Як говорять росiяне: "Хотеть не вредно".

Редаговано: Лемел (21 січня 2014, 13:32)
Влад555

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2014, 13:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="Лемел"]

Цитата:
Та Ви не дали менi вiдповiдь ... якщо грунтуватися на Вашій логіці - то сама правильна держава сьогодні - Ізраїль?

Хороше питання, я вважаю що сама адекватна політика сучасності до емігрантів і до своїх підданих виключно в Японії.

[quote="Лемел"]
Влад555 написав:

Вибачаюсь. Якщо Ви до Європи не хочете, то без сумнiвно маєте право жити так як хочете.

Шановний, я хочу велич для своєї країни і своєї нації.

Дякую за увагу.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2014, 13:38 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Лемел написав:

Вибачаюсь. Якщо Ви до Європи не хочете, то без сумнiвно маєте право жити так як хочете. Якщо зможете. Як говорять росiяне: "Хотеть не вредно".

не варто тут намагатись маніпулювати та пересмикувати.

Ми - за Незалежну, Самостійну Соборну Державу Україну.

І якщо за допомогою якогось фактору маємо можливість на взаємовигідних умовах послабити імперські зазіхання споконвічного гниючого ворога на наше майбутнє , то тоді ми ЗА.
Але це зовсім не означає, що будь-які примхи жидо-ліберальних дегенератів мають для нас хоч якусь вагу.

Шо ще не ясно ?

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2014, 13:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="Влад555"]

Хороше питання, я вважаю що сама адекватна політика сучасності до емігрантів і до своїх підданих виключно в Японії.

Дякую за увагу.[/guote]

Менi теж подобається Японiя.

Між хотіти і могти велика різниця. Бо свобода в першу чергу - це усвідомлена необхідність.
Влад555

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2014, 13:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="Лемел"]
Влад555 написав:

Дякую за увагу.[/guote]

Менi теж подобається Японiя.

Між хотіти і могти велика різниця. Бо свобода в першу чергу - це усвідомлена необхідність.

Німеччина вільна? Якщо так, що на її території роблять американські військові бази?
Тільки не кажіть що німці, схвалюють це.

У нас є теж російська база в Севастополі. Яка оплачує оренду, і скажу чесно це мені до смаку.
Російські комуняки самі приписали Крим Українцям ще помоему 1930 + роках.

Редаговано: Влад555 (21 січня 2014, 13:53)
Лемел

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2014, 13:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Моргенштерн написав:
Поки в Англії дітей секли різками (навіть в найелітарніших учбових закладах) Англія правила морями. Як тільки перестали - все розвалилося. Зараз Англія (вірніше Об"єднане Королівство) в величезній дупі. Економічна криза, засилля мігрантів, міжнаціональні конфлікти (набагато гостріші і з більшим насиллям, ніж те, що зараз у нас), ольстерський конфлікт, шотландський сепаратизм, останній авіаносець йде на переплавку, військова індустрія в жахливому стані, промислові міста перетворюються на міста-примари, бо промисловість перейшла в Чайну. Поки королева жива, Ю-Кей ще тримається. Після її смерті, боюся, буде великий бардак.

Рiзки як путь до величi? Вже не смiшно.
Лемел

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2014, 13:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Влад555 написав:

Німеччина вільна? Якщо так, що на її території роблять американські військові бази?
Тільки не кажіть що німці, схвалюють це.

У нас є теж російська база в Севастополі. Яка оплачує оренду, і скажу чесно це мені до смаку.
Російські сами приписали Крим Українцям ще помоему 1930 + роках.

Повторюю. Свобода в першу чергу - це усвідомлена необхідність. Та робочi мiсця.
Лемел

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2014, 13:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:

І якщо за допомогою якогось фактору маємо можливість на взаємовигідних умовах послабити імперські зазіхання споконвічного гниючого ворога на наше майбутнє , то тоді ми ЗА.
Але це зовсім не означає, що будь-які примхи жидо-ліберальних дегенератів мають для нас хоч якусь вагу.

Шо ще не ясно ?

Чого Ви галасуєте? Цi так званнi "жидо-ліберальнi дегенерати" живуть краще чим Ви хочете. Бо вмiють як. Вчитись як надо будувати країни.
Влад555

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2014, 14:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="Лемел"]
Цитата:
Повторюю. Свобода в першу чергу - це усвідомлена необхідність. Та робочi мiсця.

Вагітність це в першу чергу процес зачаття, але не можна сказати що розвиток плоду і народження не так само важливі. Адже не можна виділити . Так само і "Свобода".
Хоча це таке поняття як і любов, кожен бачить своє.
Лемел

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2014, 14:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="Влад555"]
Лемел написав:

Вагітність це в першу чергу процес зачаття, але не можна сказати що розвиток плоду і народження не так само важливі. Адже не можна виділити . Так само і "Свобода".
Хоча це таке поняття як і любов, кожен бачить своє.

Хочу Вас, Влад555, спитати, чи є у Свободi росiяни, євреї, цигани? Чи Свобода є чисто українська нацiоналicтична спiлка?
Влад555

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2014, 14:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Хочу Вас, Влад555, спитати, чи є у Свободi росiяни, євреї, цигани? Чи Свобода є чисто українська нацiоналicтична спiлка?

Змушений вас розчарувати, мало того що я не перебуваю в партії "Свобода", так я ще й не є відповідальним за кадрові питання.
Більше того, навіть моя професія не пов'язана з політикою, я скромний кухар, працюю скромному місті Дніпропетровськ.
Єдине що я висловлюю, це свою громадянську позіцію.Як Українця, який живе і працює у своїй державі і який бажає щоб цим займалися і його діти.
Лемел

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2014, 14:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:

Шо ще не ясно ?

Звиняйте, шановний пан Барабас,

Я намагаюся бути об'єктивним. Обмислите таку думку, будь ласка.
Неспроможні євреї та iншi всякi-рiзнi бiдняки, які емігрувалі з України та не отримують свої україньськi пенсiї, є бiльшi патріоти України, нiж ті українці, які вміють тільки кричати про свої бажання.
Лемел

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2014, 14:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Влад555 написав:

Змушений вас розчарувати, мало того що я не перебуваю в партії "Свобода", так я ще й не є відповідальним за кадрові питання.
Більше того, навіть моя професія не пов'язана з політикою, я скромний кухар, працюю скромному місті Дніпропетровськ.
Єдине що я висловлюю, це свою громадянську позіцію.Як Українця, який живе і працює у своїй державі і який бажає щоб цим займалися і його діти.

Ви мене не розчарували. Я не бачив Статута та полягав, що Ви бiльш iноформованi.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,