•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Жодна країна ЄС не має в паспортах своїх громадян графи

Автор Повідомлення
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2014, 14:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Лемел написав:
Моргенштерн написав:
Поки в Англії дітей секли різками (навіть в найелітарніших учбових закладах) Англія правила морями. Як тільки перестали - все розвалилося. Зараз Англія (вірніше Об"єднане Королівство) в величезній дупі. Економічна криза, засилля мігрантів, міжнаціональні конфлікти (набагато гостріші і з більшим насиллям, ніж те, що зараз у нас), ольстерський конфлікт, шотландський сепаратизм, останній авіаносець йде на переплавку, військова індустрія в жахливому стані, промислові міста перетворюються на міста-примари, бо промисловість перейшла в Чайну. Поки королева жива, Ю-Кей ще тримається. Після її смерті, боюся, буде великий бардак.

Рiзки як путь до величi? Вже не смiшно.

Різки не шлях до величі, а інструмент для дисципліни. Поки англійська еліта знала, що таке дисципліна, була і велика Брітіш Емпайер. Десь з 30-х років це почало хитатися, саме тоді СРСР навербував, до речі, з випускників елітних уні всіх цих шпигунів -Філбі, Бланта, Кернкросса, Берджеса, Макліна і інших, тобто еліта вже була хвора. А після війни - як і пророкував Мослі - почався розвал, бо ж "демократія"...
Лемел

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2014, 14:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Моргенштерн написав:

Різки не шлях до величі, а інструмент для дисципліни. Поки англійська еліта знала, що таке дисципліна, була і велика Брітіш Емпайер. Десь з 30-х років це почало хитатися, саме тоді СРСР навербував, до речі, з випускників елітних уні всіх цих шпигунів -Філбі, Бланта, Кернкросса, Берджеса, Макліна і інших, тобто еліта вже була хвора. А після війни - як і пророкував Мослі - почався розвал, бо ж "демократія"...

Я можу Вас запитати ... Я, наприклад, різок не потребую. Закони поважаю. А Ви потребуєте? Нi? Ви і я - це винятки? Але якщо більшість на Вашу думку потребує різки, то як ця бiльшiсть зможе побудувати сучасну країну?

На мою думку, Ви запізнилися народитися. Такi думки вже застарiли. Не хочете спробувати заснувати партiю прихильникiв рiзок?
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2014, 15:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

В моєму дитинстві різок не було. Ремінь був.

А сучасну країну вже мало хто може побудувати. В недавні часи це зробили лише південні корейці, а також сингапурські, тайванські і континентальні китайці - тобто традиційні ЖОРСТКІ суспільства.
Інші цивілізовані країни (Європа) побудовані в давні часи. З жорсткими суспільствами, тисячоріччям інквізиції, з повішенням за вкрадений носовичок, з борговими ямами, з шрапнеллю, якою Наполеон пригощав бунтівників, з картопляним голодом в Ірландії, і, нарешті, з Дахау і Аушвіцем. Отже, вся історія стоїть на насильстві і жорстокості. А тут, на жаль, ЗАБАГАТО свобод та анархій. Не було тут інквізиції, яка дисциплінувала європейські народи, лише безсистемні ексцеси дурнуватих царів. І дисципліни тут немає, на жаль. І тому те, що Європа пройшла за 1500 років, тут треба пройти пришвидшеним темпом.

Проте це вже офф-топ і теми паспортів не стосується. Тому про це треба говорити в якійсь іншій темі.
Пан Микола

ПовідомленняНаписане: 22 січня 2014, 08:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="Лемел"]
Пан Микола написав:

Ви мені так і не відповіли, чому українці (на Вашу думку) втратили владу в Україні. З власної вини або з вини інших людей? Хто заважає українцям придбати якості, які є у євреїв?
Черчиль сказав, що в Англії немає антисемітизму, бо англійці не вважають себе дурншше євреїв.

А влада в радянській Україні і не належала українцям, тому українці і не втрачали її. Проаналізуйте етнічний склад радянської влади в різні часи, і Ви побачите, що євреї були присутні не менш, як 70%. Прийняття рішення колегіальне (ніхто ні за що не відповідає - "геволюционная необходимость"), тому 70 % - гарантія того, що буде прийняте необхідне євреям рішення.
Не всі якості євреїв є позитивні.
У українця - совість, а у єврея - "целесообразность". Зрівняйте хоча б втрати в 2-ій світовій війні українців і євреїв (реальні, а не надумані), а потім задайте собі питання: чому, на якій підставі Ізраїль, який виник після війни, отримує від Германії гроші, а Україна - ні. Основна причина: у українця - совість, а у єврея -"целесообразность".
Українець не лізе в Ізраїль і не встановлює там свої порядки шляхом терору, голодомору свої порядки.
А найперші в світі антисеміти - це самі євреї. Як і терористи.
Пан Микола

ПовідомленняНаписане: 23 січня 2014, 11:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="Лемел"]
Пан Микола написав:

Дитячий підхід до розуміння проблеми.
Провину в невдачах варто шукати в першу чергу в собі, а не в інших. І сказати: " Я програв, бо я ... »
Ви мені так і не відповіли, чому українці (на Вашу думку) втратили владу в Україні. З власної вини або з вини інших людей? Хто заважає українцям придбати якості, які є у євреїв?
Черчиль сказав, що в Англії немає антисемітизму, бо англійці не вважають себе дурншше євреїв.

Я Вам відповідав, та наш цензор, який чомусь не любить правди про жидів, видалив мою відповідь. Тому стисло повторю.
Влада в радянській Україні ніколи не належала українцям, тому що не менш, як 70% посад в усіх дерхавних установах займали саме вони, що давало їм змогу завжди провести своє рішення.
І якості у жидів не всі позитивні - згуртованість - це добре, а відсутність совісті, співчуття?
Сама більша біда українців - "моя хата скраю...".
Пан Микола

ПовідомленняНаписане: 23 січня 2014, 12:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Лемел написав:
Пан Микола написав:

А хто говорить, що розумніші?
Вони:
- [/b]хитрі;
- згуртовані;
- нахабні.
До речі, зараз повторюється сценарій 1917... років. Слов"яни б"ють слов"ян, а жиди мають з цього зиск. Ще й прилюдно, по телебаченню, висловлюють подяку беркутівцям (а там жида немає, він не буде ризикувати). Відчуваєте цинізм? Українець б"є українця, а жид висловлює подяку.[/u]

Дитячий підхід до розуміння проблеми.
Провину в невдачах варто шукати в першу чергу в собі, а не в інших. І сказати: " Я програв, бо я ... »

Шановний пане цензоре! Чим Ви краще від нинішньої влади, якщо не даєте можливості відповісти, стираєте мої записи? Чи може Ви теж належите до тієї нації, яка плює на всіх, хто не належить до них, паразитує на інших і яких виганяли з країн за їхні "добрі вчинки"?
Ви ж добре бачите, що все, що зараз відбувається, йде за жидівським сценарієм. А вбивають же українців, вірменів...

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,