•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Перемога не за горами , а що далі?

Автор Повідомлення
ВВС987

ПовідомленняНаписане: 27 січня 2014, 00:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Зараз іде боротьба народу з представниками бандитських кланів Донеччини , узурпувавших владу в Україні. Саме так треба розцінювати ті події,що відбуваються зараз на Україні. Облишим усілякі тези щодо державного перевороту , заколоту , зміни державного устрою та конституційного ладу для тих писак ,що за усіляку ціну намагаються виправдати ті протиправні дії ,що робляться зараз узурпаторами задля збереження свого правління. Будем називати те що робить народ – відновленням конституційного ладу !
Може не на часі ці роздуми , і треба б було думати про те , як допомогти хлопцям на барикадах , але мене і не тільки мене турбує питання – а що далі? Що ми будем далі робити ? Виберем собі нових панів , хай може зараз і найкращих , але чи не прийдемо ми знову , через деякий час до тієї ж узурпації влади новими пройдисвітами? Зараз багато людей , яким я вказую на правильність і необхідність революції заперечують мені , що трійця лідерів рветься до влади і не збирається нічого міняти ! Тобто весь прогнивший устрій держави так і залишиться незмінним , зміняться тільки імена. Саме на ціх настроях грають представники партії регіонів, пояснюючи усе бажанням опозиції прийти до влади!
Я не буду оцінювати моральний бік лідерів , може вони і справді відверті , але я знаю точно , що той народ , що вийшов на боротьбу дійсно відвертий і хоче змін . Ще я знаю , що в майбутньому владні посади завжди будуть притягувати до себе різних авантюристів.Чи можемо ми цього уникнути , чи можемо зберегти баланс влади між її джерелом – народом , між парламентом – законодавчим органом , і між президентом та урядом – виконавчими гілками влади? Я вважаю що можемо ! Зараз буде те , що можна назвати зміною конституційного ладу , але якщо брати до уваги що народ є єдиним джерелом влади і саме це я пропоную тільки укріпити практично , то нічого кримінального тут немає.
Основною проблемою у сучасній політичній системі України є безвідповідальність парламента ( ніхто не відповідає за прийняті рішення) , надмірна концентрація влади в руках президента – знову ж таки без відповідальності , відсутність механізмів впливу народу і на рішення парламенту і на рішення президента. Весь цей безлад відображається на усю систему влади зверху до низу. Янукович , зосередивши владу у своїх руках навів свій бандитський порядок у вертикалі влади, коли тільки він почав впливати на усі рішення. Тому саме він і відповідає за дії своїх підлеглих.
Я вважаю , що повноваження президента треба зберегти ,хоча б на перехідний період реформи держави . Адже треба реформувати судоустрій( зробити виборними суддів), правоохоронну систему (вважаю вибірність керівників міліції на містах просто необхідна) , ще багато чого треба прости перевернути з голови на ноги , щоб було для людей , а не навпаки! Якщо послабити інститут президента і посилити роль парламенту , ми отримаємо роки дебатів у парламенті що і як треба робити , а нічого робитись не буде. Тому повноваження президента треба залишити , але зробити цю посаду вкрай невигідною для аванюристів! Як ?
По перше – кандидатуру на пост президента треба щоб висувало суспільство , а не сам кандидат. Тобто партія , аба суспільний рух. Кандидат лише дає згоду. І ось тут починається головне! Проводиться повний фінансовий аудит кандидата , його сімї , його друзів і оточення! Тобто вже на цьому етапі він попадає під збільшуюче скло суспільства.
Не кожен погодиться на це , ті у кого рильце у пушку відсіються навіть не висунувшись.Погодиться тільки той ,хто справді буде робити діло. Далі, програма дій на посту президента . Широке обговорення , може зміни ще до виборів і затвердження , тобто у разі вступу на посаду , президент не має права міняти стратегічну складову програми!Він робить те , що обіцяв виборцям і має право лише обирати засоби виконання . При вступі на посаду усі рахунки президента блокуються , бізнес , якщо є ,передається в управління спеціального недержавного органу , відкривається спеціальний президентський рахунок , на який іде його зарплата , наприклад 1 млн. гривень у рік.Щорічно президент звітує перед суспільством за виконання своїх обіцянок і суспільство дає йому оцінку. Якщо треба щось змінити у програмі в зв’язку з якимись вимогами навколишнього світу , або якимись новими ідеями президента , усі зміни тільки через референдум.Після закінчення терміну , такий же фінансовий аудит , як і спочатку.

По друге – парламент повинен займатись тільки законотворчою діяльністю! Ніякого управління . Ніякого лобіювання чиїхось їнтересів окрім держави.
По третє – усі спори між парламентом і президентом вирішуються на референдумі , причому той ,кого підтримав народ може розпустити парламент або звільнити президента (може , але не обов'язково).
По четверте – усі зміни конституції –тільки через референдум!

Мені можуть сказати , що на стільки референдумів грощей не вистачить, але у щвейцаріі референдуми проводять по щонайменшим питанням , а країна процвітає.Тих грощей , що крадуться у нинішній системі влади з лишком вистачить на референдуми , до того ж при нинішніх успіхах техніки , референдуми можна проводити через компьютер , наприклад з ідентифікацією по сітківці , або відбитку пальця , і усіляких фальшувань уникнемо! Згодом робота парламенту і президента війде у нормальне русло і референдумів поменшає!
Така система влади знівелює вплив олігархів на владу і вона стане набагато ближче до народу . Пропоную обсудити це і ,якщо , є щось позитивне , то може поборемось ? Бо є побоювання , що з нашими українськими традиціями влади , ми ще будемо робити не одну революцію! Чи не пора поставити крапку і почати жити справді по новому? За цей механізм влади , я думаю , проголосувала б більшість людей в Україні, але нинішнім лідерам він невигідний!

ПовідомленняНаписане: 07 лютого 2014, 20:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

В мене пропозиція.
За всіх нас, за наше світле завтра загинули, получили каліцтва прості люди. Вони свідомо пішли на жертву за нас всіх. Так склались зорі, що їм не поталанило. На їх місці міг бути кожен з нас.
І цю несправедливість долі, в якій і ми винні, ми маєм спробувати хоч трішки загладити. Ми не повернем вибиті снайпером Беркута очі, відрізані вуха, прострелені тіла, але виразити деяку матеріальну подяку можем.
Я пропоную віддати монопольне право на виготовлення, наприклад, зубної пасти і пасти для гоління їм на 50 років. На час 5 років не завозити ці продукти. Для розвитку виробництва виділити державний безвідсотковий кредит.
Отримаєм в результаті нацвиробника, прецедент справедливого результату революції (а не як завжди - вершки пожинають не ті, хто заслуговує).

ПовідомленняНаписане: 26 лютого 2014, 09:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

До влади знов тягнуть руки люди, що вже мали шанс: Турчинов, Юля, Арсеній, Порошенко тощо. Вони не нові в політиці. Вони вже мали реальний шанс. І що вони зробили? НІЧОГО! Лише нівілювали себе до тієї межі, що зробило можливим набуття влади Януковичем та його командою. І вони знов грабастають владу!!! Що далі? За таких умов - фрустрація народу, повне розчарування в доцільності революції.
Жалкую за загиблими, сподіваюсь на те, що жертви не були марними.
Леонід Шокало

ПовідомленняНаписане: 26 лютого 2014, 11:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

П. Селена! Перейдіть, будь ласка, до теми "Не спимо, а діємо!!!"

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"