•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Якщо будуть вибори...

Автор Повідомлення
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 14 травня 2014, 02:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вади Гриценка, або Ляшко вбиває президента силовика
http://hvylya.org/analytics/politics/vadi-gritsenka-abo-lyashko-vbivaye-prezidenta-silovika.html

Богомолець назбирала собі в порадники тупих невдах і ідіотів,не вміючих думати креативно,тому завалила рейтинг на старті.Особисто ходив на зустріч з нею-тільки підтвердило мої прогнози....
А ми пропонували їй обрати роль Маргарет Тетчер,тільки їй була більше до вподоби роль Матері Терези.Це повний провал,фіаско.Тепер попробуємо Горобчику допомогти пару процентів з прицілом на парламентські вибори вирвати,а за одне позбутись і де-якого баласту,як Пгавий Сектог і інші невдахи....Головне аби він поскубав Мамківщину і Ударників....Особисто Горобчик цікавить мене,як велика заноза в великій Шоколадній дупі...,а має він команду,чи ні-то не головне...

Редаговано: дід Володя (25 липня 2014, 02:15)
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 14 травня 2014, 11:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Оробець зняли
мені пофігу, я її не сприймаю
але є підозра що зняли бо підриває і так невтішну картину богині
бо будуть парламентські - спонсори можуть і грошей не дати з такими результатами
Демократія!

якщо не гратися і не очікувати дива - то для країни було б добре перемога одного кучерявого кандидата в першому ж турі, і економія і час не втрачати
альтернативи немає, і дива теж
у двобої між Воною і одним кучерявим - я звичайно проти Вони
а от палки в колеса буде сунути причому на другий же день після поразки
Ющенко побоявся, Яник посадив, надіюсь у кучерявого рука не здригнеться
Юля вона як Троцький
Леонід Шокало

ПовідомленняНаписане: 14 травня 2014, 14:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:
...
Богомолець назбирала собі в порадники тупих невдах і ідіотів, не вміючих думати креативно, тому завалила рейтинг на старті. Особисто ходив на зустріч з нею - тільки підтвердило мої прогнози....
А ми пропонували їй обрати роль Маргарет Тетчер, тільки їй була більше до вподоби роль Матері Терези. Це повний провал, фіаско....
.

Передали родичі з України: "Поклали їм в пошту газетку, роздруковану мільйонним тиражем - агітка за Богомолець. Пишуть: "За даними Центру Розумкова та SOCIS у О. Богомолець найвищий рейтинг (станом на 05.05.2014 р.), а саме:
Богомолець - 97 247 голосів
Тимошенко - 57 059 голосів
Порошенко - 33 440 голосів
Ярош - 9 084 голосів
Ляшко - 8 916 голосів"

Хто ж тоді правий?

ПовідомленняНаписане: 14 травня 2014, 18:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я правий,тобто маю рацію,бо в мирний час саме за неї особисто я б голосував,при одній умові-Саакашвілі найняти консультантом,як мінімум...
Під час війни-з неї Головнокомандувач,як з мене вчитель мови зулусів...
Вже один всіх почув,а другий всіх помирив...
Ці рейтинги були на початку компанії.Все-вже здулась...

Редаговано: дід Володя (25 липня 2014, 02:16)
МіхаельВітман

ПовідомленняНаписане: 14 травня 2014, 20:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:
Я правий,тобто маю рацію,бо в мирний час саме за неї особисто я б голосував

Вистачило однієї передачі на шустері, щоб зрозуміти, шо вона тупа і не має принципів.
Леонід Шокало

ПовідомленняНаписане: 14 травня 2014, 21:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

МіхаельВітман написав:
дід Володя написав:
Я правий,тобто маю рацію,бо в мирний час саме за неї особисто я б голосував

Вистачило однієї передачі на шустері, щоб зрозуміти, шо вона тупа і не має принципів.

Дякую, панове, за роз'яснення! У моїх родичів ще є сумніви. Раджу їм голосувати за Олега Тягнибока. Який у нього рейтинг, питають. Я тоже точно не знаю. Кажу, не дивіться на ті псевдоопитування. Адже в свій час ВО "Свобода" пророкували забуття, а вона в парламенті. Отже, виключаєм панянок. Вагаються ще стосовно Порошенка.

ПовідомленняНаписане: 14 травня 2014, 23:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Леонід Шокало написав:
агітка
Богомолець -
Тимошенко - 57 059 голосів
Порошенко -

Хто ж тоді правий?

Ой в мене є такий цікавий матеріал про брехливість Разумкова

https://www.facebook.com/bielarus.net/photos/a.425947407441210.85170.209153092453977/686721614697120/?type=1&theater

Відео. "Важный ролик про рейтинг Порошенки" http://youtu.be/wC1EMyPq0RU Воно особливо нічого нового не відкриває, але для тих, хто ще розглядає варіант Порошенка - буде дуже доречним.
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 16 травня 2014, 16:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Фонд Разумкова під Гриценком.Гриценко обіцяв,що якщо стане при...издентом,то Поросенка поставить прем*єром....

Редаговано: дід Володя (25 липня 2014, 02:16)
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 16 травня 2014, 17:35 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:
Гриценко обіцяв,що якщо стане при...издентом,то Поросенка поставить прем*єром....

в цьому сенсі дуже цікавий ролик : https://www.youtube.com/watch?v=vWhpXs7WDXo

ПовідомленняНаписане: 16 травня 2014, 22:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Піця сімо знімає власну кандидатуру й не "висовуватиметься" на вибори, оскільки вони "нелегітивні"

Та воно й добре може: менше спостерігачів від всякої гидоти.

Але крємлядь могла щось замисити.
Радомира

ПовідомленняНаписане: 19 травня 2014, 12:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У Донецьку взяли у полон голову окружної комісії:
http://www.ngo.donetsk.ua/news/u-donecku-vzyali-u-polon-golovu-okruzhnoyi-komisiyi

ПовідомленняНаписане: 19 травня 2014, 17:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

До Луганська завезли понад 2 500 чеченів.
http://www.unian.ua/politics/919323-do-luganska-naperedodni-viboriv-privezli-ponad-25-tis-vihidtsiv-z-kavkazu-zmi.html

Вдразу чотири питання:
До влади:
Де наші прикордонники?
Де нота протесту до ерефії з копією в ООН?
Де звернення до Ічкерії про відкликання кавказців із території суверенної держави?
Де звернення уряду до цих чеченів, щоб переходили на сторону українського народу?

ПМ. Вибачте, що я такий наївний.

ПовідомленняНаписане: 25 липня 2014, 02:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ворожіння на кофейній гущі...
Рейтинги партій: у випадку перевиборів до парламенту можуть потрапити п'ять політсил
http://www.5.ua/ukrajina/politika/item/389748-reitynhy-partii-u-vypadku-perevyboriv-do-parlamentu-mozhut-potrapyty-p-iat-politsyl

ПовідомленняНаписане: 25 липня 2014, 08:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:
Ворожіння на кофейній гущі...
Рейтинги партій: у випадку перевиборів до парламенту можуть потрапити п'ять політсил
http://www.5.ua/ukrajina/politika/item/389748-reitynhy-partii-u-vypadku-perevyboriv-do-parlamentu-mozhut-potrapyty-p-iat-politsyl

готують охлос для прийняття правильного рішення
Шкода

ПовідомленняНаписане: 26 липня 2014, 22:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Рейтенги у всіх опитувачів різні.
Просто бісить! Яка "Солідарність"-хто її бачив?!
Розбуди мене посеред ночі і спитай-яка партія у Порошенко?
Та під тортурами не згадаю:)
Порошенко один в цій партії?

Така сама ситуація з продажним Ляшко-в інших рейтингах він займає
перше місце. Рафіновані европейці не зрозуміють,що це за правляча партія-вила напоготові? І знов-Ляшко один в цій партії?

Я не знаю,кого як, а мене злить це все.
Завжди казали,що ми Укри об"єднаємося за п"ять хвилин до розстрілу.. ні фіга...війна війною...а вибори після обіду:)

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,