•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Антифашисти хто вони....

Автор Повідомлення
Гурвіник

ПовідомленняНаписане: 05 липня 2008, 11:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Та я переважно не приховую чим займаюся. Просто не хвалюся. От і все. :)

А зігуюча тупа гопота це хто?
Якщо ти про римське вітання, то я підтримую її, тому що це стандартне праве вітання.
А гопота - це афа і штріхи в ментовських погонах.

Д. Донцов:Кому недовподоби зоологічний націоналізм Гітлера і Муссоліні радимо прочитати слова одного із найбільших людей якого видала наша земля:"Всі народи боронять життя своє і свободу і звірі і птахи роблять те саме.На те Бог дав їм зуби і пазурі"
Погляд

ПовідомленняНаписане: 05 липня 2008, 12:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Гурвіник написав:
А зігуюча тупа гопота це хто?
Якщо ти про римське вітання, то я підтримую її, тому що це стандартне праве вітання.
А гопота - це афа і штріхи в ментовських погонах.

Та не маю я нічого проти римського вітання! Але мене дратують "однодумці", які ще вчора тинялись без діла під "Кишенями" або "Сільпами", у яких ні інтересів, ні хисту, ні перспектив. Але ж раптом йому сказали, що він - арієць і що можна трохи порозважатись на цю тему, тим більше, що, виявляється, всі його проблеми (наприклад, те, що він такий офігенний досі не мільйонер) то провина іншорасових окупантів. О, це цікаво, зіга-зага, нігеров ф топку, 14,88, rahowa, вайтпавєр, фошызм - эта крута! І це би ще нічого, але вони ж нічого такого не роблять, аби дійсно виправити ситуацію, а зовсім навпаки. Агітатори з них нікудишні, бійці - й того гірші... І, скажіть мені, яку користь може принести це стадо Україні?
Щодо афа і ментів - Ви праві. Але ті мене хвилюють менше.
Мені болить душа, бо знаю хороших людей, які розчарувались в правому русі. І знаю повно сцикливого і тупого чма, яке досі там крутиться. І ви це напевно побачите, поспілкувавшись зі старими унсовцями, тризубівцями, кунівцями і т.д., які колись були активістами, а зараз дуже спокійно, навіть скептично, навіть саркастично до цього всього ставляться. Ото і прикро.

Неволя в рідній стороні.
Гурвіник

ПовідомленняНаписане: 05 липня 2008, 13:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Так про кого ти? Назва цьому явищу є? :) Хто вони? Я ж чекаю відповідь.

Д. Донцов:Кому недовподоби зоологічний націоналізм Гітлера і Муссоліні радимо прочитати слова одного із найбільших людей якого видала наша земля:"Всі народи боронять життя своє і свободу і звірі і птахи роблять те саме.На те Бог дав їм зуби і пазурі"
Погляд

ПовідомленняНаписане: 05 липня 2008, 13:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Гурвіник написав:
Так про кого ти? Назва цьому явищу є? :) Хто вони? Я ж чекаю відповідь.

Назва цьому явищу, як на мене, керований антиукраїнськими силами псевдоультраправий рух.
Якщо ти хочеш почути імена або назву організації - мені це ні до чого. І серед так званих фашистів є і ті, хто знає, на кого він працює, є такі (більшість), які не знають (барани), а є й дійсно нормальні люди, які то все знають, але намагаються і за таких умов робити справу. Останнім моя шана.

Неволя в рідній стороні.
Гурвіник

ПовідомленняНаписане: 05 липня 2008, 16:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

А які твої критерії "псевдо"? :)

Погляд

ПовідомленняНаписане: 05 липня 2008, 18:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Гурвіник написав:

Мені здається, що і сам ти знаєш, що я маю на увазі:)
Ну, наприклад, кидати зіги на Покрову, на марші УПА. Це що, вигідно Нації?.. Але дуже невигідно тим упівцям, які живуть на злиденну пенсію, а закон про їхнє визнання не розглядають, а коли розглядатимуть - не забудуть показати оті натхненні обличчя як аргумент проти визнання УПА. Та я ще зрозумію, коли то будуть іти дійсно підтягнуті арійці, і люди реально побачать, що це є добре. А так, нашо ж ревом п*яного селюка співати "Батько Бандера", ще при тому римське вітання?... Це для прикладу, у мене прикладів - море. Пропоную якось поговорити не через форум, бо, здається ми вже зловживаємо терпінням форумчан:)

Неволя в рідній стороні.
Гурвіник

ПовідомленняНаписане: 05 липня 2008, 19:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Можна буде і не на форумі.
Але в ОУН-УПА теж було таке вітання. ;)

сотник Вітовський

ПовідомленняНаписане: 12 липня 2008, 11:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Борисфен написав:
Тупість і маразм на форумі того сайту проторюють собі невпинно шлях серед безмозглих тих голів дурних (Я):)...приклади додаю нижче:

А чем тут гордиться. Алкаш и бандит был Бендера, обективно! Ничего там героического!

Та он жеж со своей бандой там по сёлам промышлял и попойки на розграбленное устраивал!

Ну горбатого могила исправит. Может сам то он и не учавствовал его последовали или поклонники вполне в таком учавствовали, а поскольку это таки его последователи стоит предположить что и он не далеко ушёл! По поводу "нормально поговорить" поддерживаю полностью!

Дык во всех исторических источниках рассказывается про ихни дебоши, а они как известно без алкоголя не бывают. Я так думаю что они и насилием по отношению к женщинам не брезговали!

Это ты учи историю. Под твоими Крутами стайка умолишонных собралась которя непонятно за что боролась. Анархии и грабежа они хотели, а не Украины! А ты мне скажы где ты слышал про пьяные от ряды Красной армии? Я тебе не делаю втык, но ты мне не тыкай. Мои родители всю жизнь прожили в Харькове. Они Украинцы. И я буду говорит в совей стране на том языке какой мне удобно, а не на том к которому меня какие-то неучи подталкивают. Я не говорю запретить Украинский язык, но не надо его навязовать востоку.

Какие тебе нужны источники. Почитай хоть одну книгу по истории. Или приезжай в Харьков в Национальню Юридическую Академию им. Я. Мудрого, у нас тут есть кафедра истории они тебе всё раскажут!

Я чув які у Харкові патріоти: хотіли єдиний пам'ятник УПА знести. А з приводу п'янства в ЧА то загальновідомий факт що перед атакою давали фронтові 100 грам(напевно щоб знищити всі шанси на виживання)...

ПовідомленняНаписане: 12 липня 2008, 14:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Погляд написав:
Гурвіник написав:

Мені здається, що і сам ти знаєш, що я маю на увазі:)
Ну, наприклад, кидати зіги на Покрову, на марші УПА. Це що, вигідно Нації?.. Але дуже невигідно тим упівцям, які живуть на злиденну пенсію, а закон про їхнє визнання не розглядають, а коли розглядатимуть - не забудуть показати оті натхненні обличчя як аргумент проти визнання УПА. Та я ще зрозумію, коли то будуть іти дійсно підтягнуті арійці, і люди реально побачать, що це є добре. А так, нашо ж ревом п*яного селюка співати "Батько Бандера", ще при тому римське вітання?... Це для прикладу, у мене прикладів - море. Пропоную якось поговорити не через форум, бо, здається ми вже зловживаємо терпінням форумчан:)

цікаво читати)але краще особисто)

ПовідомленняНаписане: 13 липня 2008, 15:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Антифашисти поділяються на дві основні групи.
1. Етнічні антифашисти - інородці на чолі з жидами.
2. Зрадники з місцевих - педерасти, наркомани, алкаші, розумово відсталі та інші дегенерати.
Останнім часом активно почала зростати і третя група - полукровки. Це коли, скажімо, матір - хвойда з місцевих, а батько інородець.
Погляд

ПовідомленняНаписане: 13 липня 2008, 18:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

До речі, чи багато зараз є антифашистів? Хто знає? І де їх можна побачити? Чи вони лише віртуальні?

Неволя в рідній стороні.
Чотирнадцять

ПовідомленняНаписане: 13 липня 2008, 19:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Погляд написав:
До речі, чи багато зараз є антифашистів? Хто знає? І де їх можна побачити? Чи вони лише віртуальні?

На троєщинський базар сходи. Або на Шулявку. А як захочеш побачити головних антифашистів, то метро "Палац Спорту" - Центральна синагога секти Хабад.
Микола Шалений

ПовідомленняНаписане: 12 вересня 2008, 23:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Як увесь світ відноситься до фашизму, показав Нюрбергзький процес.
Кріт

ПовідомленняНаписане: 13 вересня 2008, 00:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:

Ага. Так само суди ЧК, МГБ, НКВД напевно показали як "увесь світ" відноситься до петлюрівців, бандерівців та інших ворогів інтернаціоналізму.
Микола Шалений

ПовідомленняНаписане: 16 вересня 2008, 02:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кріт написав:
Цитата:

Ага. Так само суди ЧК, МГБ, НКВД напевно показали як "увесь світ" відноситься до петлюрівців, бандерівців та інших ворогів інтернаціоналізму.

Мені чи Вам може не подобатися те, що я вказав в попередньому пості, але розумна людина розуміє, що Нюрбергський процес дійсно ототожнює собою поняття "весь світ", а НКВС і КГБ і поруч з ним не валялися. До речі, сьогодні в Мюнхені судять 90-річного лейтенанта інженерно-саперного батальйону, який винен у 14 вбивствах мирних італійців (це не показово? Німеччина, Італія - практично колиски фашизму).Хоча ради справедливості треба замітити, що КГБ боялися в усьому світі. Нещодавно я з друзями були в Колумбії, Перу, Італії і ще в доброму десятку країн і. що я Вам скажу, то це те, що до цих пір в іноземців викликає почуття страху слово КГБ (вони його навіть не перекладають і говорять "каджебі"). Так ось, в усьому світі поважають тільки сильного, бо світ цей побудований на переслідуванні прагматичних, подекуди крайньо цинічних інтересів, а нас ніхто не поважає, бо ми слабкі. Більше того, значна частина європейців так і не може зрозуміти, чому ж ми так погано живемо. І зрозумів я там одну досить просту річ, що кили б я їм сказав, що нам мішають росіяни чи євреї, я не здивувався, коли б зі мною просто не захотіли говорити.
Вибачте, що дещо відійшов від основної теми.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,