•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Антифашисти хто вони....

Автор Повідомлення
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 18 вересня 2008, 16:02 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Микола Шалений написав:
політика це не любов і приятелювання, а переслідування прагматичних інтересів, які досить часто межують з цинізмом.

Яка правильна думка !
Якщо, до речі, уважно прочитаєте дописи О.Тягнибока хоча б в блозі на УП, знайдете її висловленою вже досить давно.
Так що Ви нікого тут своїм відкриттям не здивували.

Микола Шалений написав:
беручи до уваги нашу дійсність, з усією впевненністю можна сказати, що кошти ці не дійдуть до народу. З"явиться ще декілька гарних приватних палаців на Кримському узбережжі, левова частка осяде у кишенях чиновників різних мастей тощо.
Це ви Свободу звинувачуєте ?
Бо, здається, помилились форумом.

ПовідомленняНаписане: 18 вересня 2008, 22:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Це ви Свободу звинувачуєте ?
Бо, здається, помилились форумом.

Ні, бо Свобода не при владі. Зрозуміло ж.

ПовідомленняНаписане: 19 вересня 2008, 12:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Микола Шалений написав:
Я відпочивав в місті Ейлат і бачив як працюють євреї. Вони працюють по 12-14 годин, абсолютно рівнодушно відносяться до алкогольних напоїв (хоча палять дуже багато), і вирізняються високим рівнем толерантності.

Ви ще тут?

ПовідомленняНаписане: 22 вересня 2008, 01:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="Терорист"]
Микола Шалений написав:

Ви ще тут?

Так, і нікуди не збираюся. Я на своїй землі в своїй країні. І ніхто ніколи не відніме цього в мене. А те, що я досить часто подорожую, дозволяє мені робити певні співставлення, аналізувати отриману інформацію - розвиватися. Одним словом, і свого навчаюся і чужого не цураюся.

ПовідомленняНаписане: 22 вересня 2008, 10:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Видно, зле "свого навчаєтеся", бо коли вже і цитуєте класика, то хоч би його не перекручували (в оригіналі “І чужого научайтесь, і свого не цурайтесь”), це по-перше. А по-друге, Ви цього класика напевно чули лише з ТБ чи радіо, бо якби Ви його почитали, то зі здивуванням для себе відкрили таке слово як "ЖИД". Ну але Шевченко не є для Вас авторитетом, оскільки, як відомо, не "вирізнявся високим рівнем толерантності". Тому, думаю, Вам саме місце в Ізраїлі, з їх толерастією...

ПовідомленняНаписане: 22 вересня 2008, 10:40 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Терорист написав:
Вам саме місце в Ізраїлі, з їх толерастією...

Виховання толерастії і художнього смаку по жидівски :

Image
Image

http://za.zubr.in.ua/2006/07/21/407/

ПовідомленняНаписане: 22 вересня 2008, 11:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Терорист написав:

Image
Image

От в кого втреба вчитися!

ПовідомленняНаписане: 23 вересня 2008, 10:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чорний написав:
БАРАБАС написав:
Терорист написав:

Image
Image

От в кого втреба вчитися!

Саме так, вчитися, а не верзти дурниці про "толерастію", "ліберастію", "дєрьмократію" та таке інше. Якісь суцільні фекально-анальні розмови і терміни. Мабуть, що у кого болить, той про те і говорить.

Лібералоненавистник

ПовідомленняНаписане: 23 вересня 2008, 10:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

понтієць

Вам поставили діагноз, а Ви, замість того щоб лікуватися, образилися. Неслухняний пацієнт :).
Нахтігаль

ПовідомленняНаписане: 23 вересня 2008, 13:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Лібералоненавистник написав:
Неслухняний пацієнт :).

Я вже казав: касторова олія. Зранку й ввечері. Десь так грамів 250.

ПовідомленняНаписане: 23 вересня 2008, 21:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Нахтігаль написав:
Лібералоненавистник написав:
Неслухняний пацієнт :).

Я вже казав: касторова олія. Зранку й ввечері. Десь так грамів 250.

Перевіряли на собі? То я і бачу: якісь ви швидкі, активні... рррадикальні, одним словом. Як кажуть у народі: гімна горять.

Нахтігаль

ПовідомленняНаписане: 24 вересня 2008, 01:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Понтієць написав:

Перевіряли на собі?

Ні, на таких як Ви перевіряв. Позитивний ефект, а головне--фільтрують дискурс. Чого і Вам бажаю. Тоді у Вас нарешті припиняться галюцинації.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,