•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Що потрібно Майдану.

Автор Повідомлення
д.Тигр

ПовідомленняНаписане: 18 листопада 2016, 17:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Сюмар дедалі більше схожа на жабу. Навіть коли мовчить. А вже як одкриє рота...

Жаби всього світу на Вас образяться!
ГАККЕН

ПовідомленняНаписане: 18 листопада 2016, 18:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

д.Тигр написав:
Цитата:
Сюмар дедалі більше схожа на жабу. Навіть коли мовчить. А вже як одкриє рота...

Жаби всього світу на Вас образяться!

Та, отож. А була наче нічого так. От як погані мислі і скверна компанія шкодять жіночій вроді!
Леонід Шокало

ПовідомленняНаписане: 20 листопада 2016, 15:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

SavikShusterStudio

https://www.youtube.com/watch?v=TzSO4HutX3A&list=PL91ybKZeAV7vDu1r-FUNCYZhKvFAM1yA-
Тут і про Саакашвілі, і про Тимошенко, і про операцію "Шатун"

Те, що цькування Юлі Тимошенко за останні дні досягло свого апогею, не викликає сумніву. Бо вона є чи не єдиним політиком, яка зрозуміла і хоче довести українському народу справжню сутність політичного режиму Порошенка.
Дивився усі українські теле-шоу: на «1+1», на ISTV, на Інтері, на 3s.TV (SavikShusterStudio). І як тільки дають слово черговому провладному «глашатаю», то відразу із його рота ллється такий бруд на неї, що аж страх. Особливо відзначилась Іра Луценко. Вона із піною на вустах доказувала, яка Тимошенко була поганою … вісім років тому.
Таке враження, ніби Юля керувала країною мало не від початку незалежності, і всі негаразди – це її «заслуга». А якою була поведінка Ющенка, справжнього інтригана?
Не згадують, як Тимошенко протистояла економічній кризі тих часів. Газовий контракт був погоджений нею через безвихідь. Той же Ющенко із Фірташем долучились.
До речі. Якби той контракт діяв і тепер, то раша продавала би свій смердючий газ Україні по 140 долярів (3 тисячі 500 гривень, а не по 7 тисяч 500 гривень) за кубик.
Можете мене розстріляти, але я їй вірю до сих пір. Вона по-справжньому із своєю командою вболіває і бореться за добробут Українського народу.
Долучаю:

Фотокопія газової угоди 2009 року та хто її підписав

http://www.pravda.com.ua/articles/2009/01/22/3686613/

SavikShusterStudio

https://www.youtube.com/watch?v=TzSO4HutX3A&list=PL91ybKZeAV7vDu1r-FUNCYZhKvFAM1yA-

ПовідомленняНаписане: 22 листопада 2016, 14:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Гидко спостерігати, як наші ЗМІ діють у найгірших совкових традиціях шельмування і паплюження невгодних режиму осіб. Нині об'єктом прискіпливої уваги продажних журналістів стала Тимошенко. Ніхто не божеволіє від пані Тимошенко, але ж панове, майте совість...
Те, що коїться в країні, є трагіфарсом, який цікаво спостерігати за її межами. А сидячи тут, найперша задача - не збожеволіти від злості і безсилля, бачачи ці пики і чуючи белькотання про обґрунтованість тарифів, політику щодо банків. (І це ж ще ти не серед цих обкрадених щасливців! Подруга вісім років тяжкою працею заробляла за кордоном доляри, щоб вони одним махом перемістилися до бездонних пацанських кишень.) До чого тут Тимошенко, коли із зухвалою відвагою і непоборним страхом рулять такі гарні балакучі пацани?!
Ну казіться одні, поки вщент не сказитеся, і базікайте інші, доки язик не зітреться і рука не заніміє.

Ціна питання:

Олександр Михельсон. Революція Гідності: щоб пам’ятали
http://censor.net.ua/blogs/4362/revolyutsya_gdnost_schob_pamyatali
Пані Луся

ПовідомленняНаписане: 22 листопада 2016, 15:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А я й думаю, що це раптом всі заговорили про Тимошенко?
В мене телевізор стоїть без діла рівно стільки, скільки триває кацапська навала – з того самого моменту, як порєбріки примусово увімкнули нам раша-ТБ. І так мені добре без телебачення... ))
А це, часом, не прихована реклама? На користь Lady in white тобто.

ПовідомленняНаписане: 22 листопада 2016, 16:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Так працює машина, апарат утримання влади. Координовані з центру атаки лайнометів на всіх рівнях, від заводської багатотиражки до "відомих блогерів" і пулу найкрупніших телеканалів.

Причому, що прикметно, журналісти і оператори вже, не надто криючись, виконують ролі свідків, провокаторів і документувальників антивладних висловлювань і дій, можуть з інтонаціями слідчого питати демонстрантів, звідки гроші, де документи, хто платив, де харчуються, куди планують піти, яким маршрутом, тощо. Мені дивно, чому демонстранти не спитали в хамуватих дівуль хоча б половину їхнього переліку мусорських вопросов. А вже як щось там трохи поламають, абощо, то оператори непремінно стараються зафільмувати і що, і хто, з обличчями, і спитають, від якої організації, аякже! Медіапідлота лягла під мусорву, на повний зріст. Наслідки ще будуть. Бо це знов "аккредитація", не так давно проходили, ще не забули. І не треба розповідати про "об'єктивність", бо страшних розмірів крадіжки у НБУ, страшні декларації чиновництва, смішні призначення з порушеннями процедури - не збуджують чомусь їхню "об'єктивність" і на 10% від протесту вкладників "Михайлівського". Не кажучи про синхронізацію активності з АП і її шістками.
ГАККЕН

ПовідомленняНаписане: 22 листопада 2016, 16:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пані Луся написав:
А я й думаю, що це раптом всі заговорили про Тимошенко?
В мене телевізор стоїть без діла рівно стільки, скільки триває кацапська навала – з того самого моменту, як порєбріки примусово увімкнули нам раша-ТБ. І так мені добре без телебачення... ))
А це, часом, не прихована реклама? На користь Lady in white тобто.

Можливо я Вас здивую, пані Луся, але крім Тимошенко на світі живуть вже більше десятка мільярдів людей.

А медія - знищення політичних противників Порошенком робиться абсолютно однаковими методами, колір одягу і черевиків нічого не міняє. Згадайте, як топтали "Свободу" після 31 серпня, все було за такими самими шаблонами.

Зайве згадувати, що утримання захопленої влади має мало спільного з демократією.
Ліна

ПовідомленняНаписане: 22 листопада 2016, 16:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Щодо ЗМІ, соціологів і решти пацанської обслуги.

Опитування визначило трійку лідерів президентських перегонів
Найбільше підтримки на даний момент отримує чинний президент Порошенко.
http://tyzhden.ua/News/179086

Це ж треба так безсоромно брехати, та ще й брехню виносити в заголовок! Найбільший рейтинг у Порошенка? Це ж хто і кого опитував? Я не знаю жодної людини, хто б голосував за ПОПа нині. Ну просто вакханалія. Янукович со товариши - просто учні-практиканти у порівнянні з цією командою винахідників "шатунів-топтунів". Але ж журналісти, трясця! Ну чим ми кращі за Кацапстан з їхніми зірками ефіру і шпальт?
ГАККЕН

ПовідомленняНаписане: 22 листопада 2016, 17:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліна написав:
Щодо ЗМІ, соціологів і решти пацанської обслуги.

Опитування визначило трійку лідерів президентських перегонів
Найбільше підтримки на даний момент отримує чинний президент Порошенко.
http://tyzhden.ua/News/179086

Це ж треба так безсоромно брехати, та ще й брехню виносити в заголовок! Найбільший рейтинг у Порошенка? Це ж хто і кого опитував? Я не знаю жодної людини, хто б голосував за ПОПа нині. Ну просто вакханалія. Янукович со товариши - просто учні-практиканти у порівнянні з цією командою винахідників "шатунів-топтунів". Але ж журналісти, трясця! Ну чим ми кращі за Кацапстан з їхніми зірками ефіру і шпальт?

Ага, наслєднікі перевершили вчителів. Є в мене знайомий, ніколи не пропускає можливість підзаробити на виборах. Ставиться до цього, виключно, як до заробітку. Нічого особистого. Так він казав, що в травні 2014 регіонали чи то відмовилися, чи то не змогли проплатити свої давно збиті, зіграні команди у виборчкомах. І тоді добрий Пєтя підібрав і обігрів нещасних, і заплатив їм нарівні із своїми. Валєрік був вражений благородним жестом великого мецената, добродійника. Тобто, не бачив за цим абсолютно нічого, крім щирого бажання благородного дона поділитися з нещасними.
Ліна

ПовідомленняНаписане: 27 листопада 2016, 23:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ось Касьянов ставить питання тому, про кого бидлоелекторат говорив, що "Він усе вже має, і, на відміну від інших, не має потреби накопичувати за рахунок народу статки".

http://censor.net.ua/blogs/4434/razgovor_s_prezidentom

І ніхто віжповіді не почує. А що Він відповість? Я мав вас усіх у носі? А що це за візантійський імператор з родиною на світлині? Де цю дивовижу можна уздріти?
ГАККЕН

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2016, 00:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[О. Генрі писав російською?]
Шугай

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2016, 12:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Розумна думка притомної людини про Майдан https://www.youtube.com/watch?v=KJ4_xrs-pDU

я особисто переконаний що Майдан спровокувала московія. їм потрібен був хаос для окупації України.
ГАККЕН

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2016, 12:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліна написав:
Ось Касьянов ставить питання тому, про кого бидлоелекторат говорив, що "Він усе вже має, і, на відміну від інших, не має потреби накопичувати за рахунок народу статки".

http://censor.net.ua/blogs/4434/razgovor_s_prezidentom

І ніхто віжповіді не почує. А що Він відповість? Я мав вас усіх у носі? А що це за візантійський імператор з родиною на світлині? Де цю дивовижу можна уздріти?

Це у приватній церкві, у маєтку Порошенка, здається, в Козині. Тіпа - Св. Петро.
Ліна

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2016, 20:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Винахідливі пацани влаштували свому бидлолохторату Шоу із Привидом Кривавого Дракули. Ну щоб трохи відволіклися від е-декларацій і платіжок із захмарними сумами.
Це ж треба мати народ за ніщо, щоб таке дозволити! Мало того, що криваву потвору всунули в український телевізор, так ще й "співпрацюють з Ростовським судом". Це як? Вони нас вбивають, а ми робимо реверанси: "А дякуємо вам за надану можливість встановити істину. Та тьху на вас, гниди.
Не розумію позиції адвокатів родичів Небесної Сотні. Чому вони наполягали на допиті Януковича? Що, і там рашистська агентура діє?
ГАККЕН

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2016, 20:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліна написав:
Винахідливі пацани влаштували свому бидлолохторату Шоу із Привидом Кривавого Дракули. Ну щоб трохи відволіклися від е-декларацій і платіжок із захмарними сумами.
Це ж треба мати народ за ніщо, щоб таке дозволити! Мало того, що криваву потвору всунули в український телевізор, так ще й "співпрацюють з Ростовським судом". Це як? Вони нас вбивають, а ми робимо реверанси: "А дякуємо вам за надану можливість встановити істину. Та тьху на вас, гниди.
Не розумію позиції адвокатів родичів Небесної Сотні. Чому вони наполягали на допиті Януковича? Що, і там рашистська агентура діє?

Я так зрозумів, що цей цирк, формально, на вимогу адвокатів п'ятьох беркутів. Формально.

Фактично, вирішуються зовсім інші питання, як завжди.
1) Нам вчергове показують картонну дурілку, хвіст ящірки, кіс-кіс, папірєднікав, які у всьому винні. Відволікання уваги від важливішого.

2) Гальванізація трупа Януковича, фокус, який одного разу вже вдався і призвів до успіху. Спроба повторити.

3) Спроба зліпити аргументи на користь "внутрішнього громадянського конфлікту", де українці воюють з українцями. І саме в такому вигляді подати на розгляд у міжнародні оновлені формати.

4) Спроба вибілити Януковича, показати, як "жертву Майдану" і вождя і заступника вати і синяків. Дати Бомбасу легітимного президента регіону, з міжнародними зв'язками і управлінським досвідом. Вальцман тролить Міхо, коротше.

Зрозуміло, що це гра не адвокатів, не суда, і навіть не Генпрокуратури. Югік он як перелякався, прибіг облічати тирана, із запізнілим ентузіазмом. Це гра Путіна, Медведчука, Порошенка. Усіх трьох явна згода і участь, а Медведчука - і почерк.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,