•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Свободівці на фейсбуці

Автор Повідомлення
Глечик

ПовідомленняНаписане: 10 лютого 2014, 15:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пропоную цитувати цікаві вислови із фейсбуку із подальшим їх обговоренням

Редаговано: Глечик (10 лютого 2014, 15:25)
Шугай

ПовідомленняНаписане: 01 вересня 2015, 14:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Андрій Кондратьєв:

Хто там кричав, що Яценюк мудак і його треба гнати ссаними ганчірками? Хто кричав, що по пороху вже імпічмент плаче? Кожен другий у мене в друзях, особливо "кадри" з ПС, котрі так гучно у фейсбуці заявляли про те, що Вавкова вже давно треба на палю. Писали таке? Так? Так! Я ж пам'ятаю. Але писати і робити - то зовсім інші речі. Диванні війська на те вони і диванні, щоб тільки гадити на всіх...

Я вчора був на акції протесту під верховною радою. Я знав, що я там роблю - я та інші мої побратими виступали проти нових, ганебних поправок до конституції. Я виступав проти легалізації російських підорасів та їх подальше утримання за рахунок України. Ці зміни розбігаються з розумінням УССД в цілому. Я там був і не жалкую про те, що не лишився осторонь.

Шкода мусорів, дійсно. Але ж така справа - захищати треба людей, а не злочинців. Ті, кого вони захищали, зробили один з найтяжчих злочинів проти країни у її новітній історії... І ті, хто цих злодіїв захищає, самі стають злодіями. І якщо один з них загинув - то це дійсно безглузда смерть. Він загинув за виродків, котрі переписували конституцію у військовий час!

Стосовно гранати. Вона дійсно була зайвою. Вона там не потрібна була. І чия то була граната - ми ще дізнаємось.

Але все могло бути інакше. Згідно конституції України, владою є народ. Це ви і я. І про такі поправки треба питати як мінімум у народу, на референдумі.

В моїх очах вчора ПС взагалі опустився. Так кричати про те, що порох зливає хлопців на донбасі та про те, що помстяться Авакову за Сашка Білого, а потім їх захищати від націоналістів... Мерзота, а не правий сектор... Одне діло Укроп та ляшківці - їм було заплачено лише за махання прапорцями, а ось ПС дійсно дуже вразив з поганої сторони. Їхню б вчора підтримку, та цієї окупаційної влади вже не було б. А так...

І стосовно Свободи. Я повністю підтримую її дії - валити внутрішню окупаційну владу "богообраного" народу. І якщо треба, битимусь до останнього у лавах саме цієї партії як ЄДИНОЇ НАЦІОНАЛІСТИЧНОЇ партії. А ті, хто хоч раз написав словосполучення "верховна зрада" та сре на дії ВО Свобода - пішли нах*й з друзів і більше ніколи не заходьте на мою сторінку. Амінь.
Шугай

ПовідомленняНаписане: 01 вересня 2015, 15:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Руслан Андрійко:

Список затриманих на протистоянні під Верховної Радою під час конституційного перевороту Порошенка-Льовочкіна, доставлених в Голосіївське РУГУ МВС. Всього 22 патріота. Більшість ветерани війни з Росією. У тому числі неповнолітні та дівчата. Ще 15 патріотів були доставлені в печерський відділок міліції. Всім загрожують значні терміни увязнення

1. Фурманюк Артем Сергійович, Донецьк.
2. Криворучкин Михайло Валерійович, Донецьк, ветеран війни, боєць добровольчого полку "Азов".
3. Кіншин Сергій Олександрович, Київ.
4. Крайняк Сергій Васильович, Камянець-Подільський, ветеран війни, боєць добровольчої чоти "Карпатська Січ"
5. Баліоз Михайло Сергійович, Донецьк.
6. Гаврилюк Порфирій Антонович, Хмельницький, неповнолітній (15 років).
7. Олійник Ігор Володимирович, Хмельницький, ветеран війни, боєць добровольчого батальйону "Січ"
8. Строкань Євген Владиславович, Київ, ветеран війни, боєць добровольчого батальйону "Айдар".
9. Дуб Олександр Григорович, Борислав, ветеран війни, боєць нацгвардії.
10. Овчаренко Вадим Вячеславович, Київ
11. Логвин Олексій Владиславович, Хмельницький, неповнолітній (16 років)
12. Гуменюк Ігор Володимирович, Хмельницька обл, ветеран війни, боєць добровольчого батальйону "Січ"
13.Сосна Ігор Ігоревич, Камянець-Подільський, ветеран війни, боєць добровольчої чоти "Карпатська Січ"
14. Магала Богдан Валерійович, Київ.
15. Гроцков Володимир Анатолійович.
16. Чепко Назарій Валерійович, Хмельницька обл, Ветеран війни, боєць батальйону "Айдар"
17. Мельничук Марко Ігоревич, Львів.
18. Часовська Ольга Віталіївна, Львів.
19. Бурлик Віктор, Хмельницький
20. Присяжнюк Віталій Володимирович, Хмельницький
21. Токар Олена Петрівна, Хмельницький
22. Шпичка Олег.
Шугай

ПовідомленняНаписане: 01 вересня 2015, 15:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-9/11949404_1624894451106125_4527216222478664489_n.jpg?oh=267dae6bdd7bd29c217a88188f3a93b8&oe=5681C7B3

ВГО "Сокіл":
"Аваков оголосив полювання на добровольців. Після того як було затримано бійця "Січі" Ігоря Гуменюка, було жорстоко побито вевшниками Віктор Бурлика, який воював у Пісках. Добровльця було госпіталізовано з численними травмами."

"УБОЗ напав полтавських активістів ВО "Свобода" та ВГО "Сокіл" в центрі Києва, що не брали участі акції під ВР. Клали в землю всіх - чоловіків та жінок. Серед затриманих також були ветерани АТО.
Маховик репресій розкручується."
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 01 вересня 2015, 16:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цілком прогнозований варіянт.
Це вам не Янукович.
Шугай

ПовідомленняНаписане: 01 вересня 2015, 16:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сергій Петренко:
Що стало відправною крапкою провокації ініційованою з Банкової..На світлині бачите "спотикачі"з фото хлопців,які загинули на війні з москалями.Хтось з провладних тварин дав наказ ті світлини знищити...,Звичайно ж той наказ почали виконувати....трощити кийками щити з світлинами .
Реакція патріотів України була адекватно-очікуваною...Почалася бійка,і ланцюг подій з кровопролиттям з обох сторін і смертю хлопця.

Чомусь провладні злочинці,про той наказ не згадують..

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/t31.0-8/11951740_10205648620712305_7849343007880709214_o.jpg

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/t31.0-8/11149682_10205648620912310_1565455433947340602_o.jpg
Шугай

ПовідомленняНаписане: 02 вересня 2015, 12:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сидір Кізін:

Ну що ж, ситуація прояснюється:
Більшість клопотань про арешт затриманих під ВРУ розглядатиме один суддя Печерського райсуду- Олег Білоцерківець (Хрещатик, 42, Каб 11).

Розклад справ такий:

о 13 год - Крайняк Сергій (побитий в Голосіівському РУГУ, розбита голова)
14:30- Ігор Гуменюк ( призначений Аваковим винним у киданні гранати)
о 15 год - Олексій Логвин (16-літній школяр)
О 16 год - Віктор Бурлик ( побитий в Голосіївському РУГУ, госпіталізований в лікарню швидкої допомоги),
0 17 год- Богдан Магала
Максим Дескат - невідомий час розгляду.
У всіх затриманих прокуратура вимагає взяти під варту.
Шугай

ПовідомленняНаписане: 02 вересня 2015, 12:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Руслан Андрійко:

Аваков блискавично, розкрив лише три справи за всю свою кар'єру міністра! Справу Білого, справу вбивць Бузини, і справу про гранату і свободівця? А все інше дається надтяжко, просто неможливо тяжко...
Шугай

ПовідомленняНаписане: 02 вересня 2015, 12:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Віталій Капранов:

Треба міняти Конституцію бо:
1. Порошенко пообіцяв це Обамі
2. Таким чином ми надуримо Путіна
3. Сепаратистам це не подобається
4. Під ВР підірвали гранату
5. Інакше нас припинить підтримувати Європа
6. Ви не читали змін, насправді там нічого немає про Донбас, ну хіба що одна фраза, та й та дрібним шрифтом
.
Ми нічого не забули?
А, так.
Іще - через те, що Ляшко проти
Шугай

ПовідомленняНаписане: 02 вересня 2015, 15:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Олена Білозерська:

ПРО АДВОКАТА ГУМЕНЮКА І МАТЕРІАЛІЗАЦІЮ ГРАНАТИ

В моїх очах багато що змінив той факт, що Гуменюка, підозрюваного у киданні гранати під ВР, узявся захищати Сидір Кізін.

Я знаю Сидора багато років і безмежно поважаю. Він був моїм адвокатом і двічі врятував мене від незаслуженого кримінального переслідування у 2010 і 2011 роках. Він захищав усіх політв'язнів і політпереслідуваних у часи Януковича.

Я давно не бачила Сидора - відтоді, як він став губернатором Житомирщини, а я невдовзі поїхала на схід. Але не думаю, що якісь півтора роки могли суттєво змінити цю людину.

Він Адвокат з великої літери і дуже багато на що готовий в інтересах своїх підзахисних. Він має власний стиль роботи, який, можливо, здивує "класичних" юристів. Але... Я пам'ятаю майже всі гучні справи, у яких Кізін брав участь. Найчастіше його підзахисні не скоювали того, у чому їх звинувачували - тобто, справи були сфабриковані. Але коли він узявся захищати Віталія Запорожця, який, доведений до відчаю, застрелив майора міліції - Сидору й на думку не спало брехати, що того майора вбив не Запорожець, а хтось інший.

Сьогодні читаю, що адвокат Гуменюка Кізін заявив, що його підзахисний не визнав своєї провини і при ньому не знайшли жодних заборонених предметів, бо цього немає у протоколі. Тобто - повне протиріччя із тим, що каже міліція.

Відомо, що відео не є доказом, якщо на ньому не видно обличчя підозрюваного. Раніше я думала, що метателя гранати затримали одразу під ВР, що існують відео - ось молодик у масці кидає гранату, ось він тікає, ось через 15 метрів його "приймають". А виявляється, затримали його у метро. Плюс позиція Кізіна... Тобто, я не берусь стверджувати однозначно, що Гуменюк не кидав гранату, але тут уже можливі варіанти.

Усі дебіли завжди роблять ту саму помилку: залишають місце акції за допомогою метрополітену, чого робити категорично не можна, бо це велика пастка, де проглядається кожен метр. 18 лютого 2014 року я була у метро, коли його раптово зупинили на одній зі станцій і машиніст по гучномовцю закликав пасажирів не хвилюватися і залишатися у вагоні. (Хто пам'ятає - пам'ятає). Виснажена, отруєна газом і трохи побита, я, мабуть, встановила світовий рекорд зі швидкісного бігу вгору ескалатором, бо вирішила, що зараз метро прочісуватимуть і вихоплюватимуть, а можливо, і вбиватимуть втікачів з Маріїнки.

Припустимо, Гуменюк з тих самих дебілів, які можуть кинути гранату і потім втікають у метро. Але яким тричі дебілом треба бути, щоб, випавши, бодай ненадовго, з поля зору правоохоронців, не позбутися невикористаної гранати і чеки від використаної? Цей факт насторожує. Я ще можу припустити, що він дуже дорожив своєю гранатою (хоча це у даній ситуації дебілізм) і вирішив ризикнути. Врешті-решт, бойова граната у сумці - це, якщо пощастить, умовне. Але чека від використаної - це пожиттєве.

Мутна історія, коротше. Скоріше б суд. Треба добиватися, щоб він був відкритим.

І не забуваємо про решту хлопців, затриманих позавчора під ВР. Серед них колосальний відсоток ні в чому не винних - так завжди буває. Зараз проти них фабрикуватимуть справи, єдиним доказом вини у яких буде їхня присутність на акції. Чому? Бо з часів Януковича в цьому плані нічого не змінилося, навіть у кадровому відношенні. Якщо зараз упустимо момент - дуже скоро дочекаємось заборони на великі шапки.

А взагалі, друзі мої, позавчора під ВР сталося те, що неминуче мало статися. Спроби з'ясувати, звідки у активіста, учасника АТО, взялася бойова граната - страшенний цинізм. Іде війна. Під час війни зброї на руках у населення - до фіга, і це усі знають. Війна ця завдяки владі безбожно затягнута. Вояки дезорієнтовані, бо землі наші окуповані, це бачать усі, а воювати їм забороняють. Поки вони де-факто без діла сидять у Пісках та інших гарячих точках, у Києві семимильними кроками встановлюється щось подібне до режиму Януковича під іншим прізвищем.

Запустити гранату у ВР, АП чи Кабмін вже років п'ять мріяли сотні народу. Останній рік фронтовики на передку щодня про це говорять. Мала ж колись ця граната матеріалізуватися у чиїйсь руці. Чесно кажучи, я здивована, що вона не вибухнула раніше.
.
Оскільки ж це, скоріше за все, була не розроблена професійними диверсантами операція, а особистісний прояв ненависті - вийшло так, як завжди буває у таких випадках: постраждали найменш винні - строковики Нацгвардії. До речі, це дуже неправильно - використовувати для охорони державних об'єктів призовників-строковиків. Там мають бути лише добровольці-контрактники.

Не може так бути: у тій самій державі - війна і мир одночасно. Коли сидиш ти на передку у брудній британці чи мультикамі і розвантажці з магазинами і гранатами, а проїхав годину чи дві - і вже закони мирного часу. За ці дві години у свідомості вояка нічого не зміниться.

Війну треба закінчувати, і закінчувати, як належить: перемогою і звільненням наших земель. І після цього налагоджувати мирне життя - ПО ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ. З усіма цими програмами психологічної реабілітації і працевлаштування для фронтовиків. Чим довше будемо затягувати - тим більше людей будуть назавжди втрачені для соціуму.

А інакше - ці гранати ще літатимуть і літатимуть...
Шугай

ПовідомленняНаписане: 02 вересня 2015, 15:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ласкаве обличчя захисників порошенка

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpl1/v/t1.0-9/11960138_902072906551308_7266896972101221067_n.jpg?oh=1035b315cb0e5a384387a00ee1593b54&oe=56800C60
Шугай

ПовідомленняНаписане: 03 вересня 2015, 17:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

часи Майдану повертаються. затримують усіх підряд і штампують 60 діб сізо.
якраз такого і очікували по відношенню до тітушок і беркуту... але ж це сабаков

Tamara Shevchuk:

Суд Гайцена 4. ОНОВЛЮЄТЬСЯ. (я не там, я в лікарні, в мене там людинка.)
1. Суд по Михайлу Балізу закінчився 2 місяцями СІЗО. Ч.2 294 ККУ та ч.3 345 ККУ.До 15 років світить.Два співробітника міліції заявили, що хлопець їх бив.
2. Форманюк 2 місяця СІЗО
3. Криворучко Михайло це росіянин, якого теж затримали під ВР, він журналіст , виконував Редакційне завдання, 177 ст.Підозрюваний просто розносить справу. Його готові взяти на поруки 3 людей. 60 діб СІЗО
4. Іван Сосна, 60 СІЗО. Доречі він 1997 року народження
5. Богдан Тицький повезли на хрещатик 42, Міліція арештувала депутата Марк Гресь, який приніс поруки на Богдан Тицький. За відсутності депутата-поручителя поруки не беруться до уваги; знову суд перенесли на Гайцена 4.
6. Гроцков Володимир бієць-доброволець бату ОУН, опозиціонер з росії, на якого там через його погляди відкрили кримінальну справу- 2 місяці СІЗО.
7. Олійник 60 діб. нікого не закликали до суду , самі зачитали вирок.
8. Бойко В"ячеслав 2 місяці СІЗО.
9. по Мельничуку триває суд.Його навіть біля ВРУ не було.Його прийняли за вишиванку на Майдані. Є допити 2 мусорів які давали його одночасно і зробити такі ж помилки, перше опізнали а потім затримали.
До речі, цікавий факт - у майже у всіх підозрюваних 1 прокурор - Грачко. інші уточнюються.Скоро буде список прокурорів та судів.
Доказова база абсурдна як завжди.
Прокурори говорять, що великий суспільний інтерес переважає презумпцію невинуватості.
Суддя Карабань був внесений до списку осіб, що підпадають під люстрацію. Судив майданівців, відомий неправомірними вироками.
До суду прибув Лозовий (депутат ВР) вимагає зустрічі з головою суду.
Під судом на Гайцена 4 повно НГУшників й зам прокурора Києва.
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 03 вересня 2015, 17:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Війну треба закінчувати, і закінчувати, як належить: перемогою і звільненням наших земель.

і приєднанням кубанщини
Шугай

ПовідомленняНаписане: 07 вересня 2015, 22:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

порох осоромився в традиціях свого попередника )

Міла Мілович

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-9/11947568_955518941160863_7621733600305720366_n.jpg?oh=8282625762836e6e2461a9522296de04&oe=56A79706

На фото в яскравому вбранні Лариса Кадочникова, заради якої і відбувався цей урочистий показ та в льняній сорочці Іван Драч.

Центр Довженка за власні кошти 3 місяці готував сценарій урочистості. Планували зробити захід динамічним і сучасним, свідомо уникаючи етнографізму, зокрема й у візуальному рішенні промоматеріалів.

Але в останню мить відвідати захід "від нє хрєн більше дєлать" вирішив порошенко. Протокольна служба порізала все напрацьоване раніше і винесла вердикт:
- винуватцям урочистого показу - Ларисі Кадочніковій, Івану Драчу, Мирославу Скорику, - виступати взагалі не треба, адже ж буде виступати Президент!.. - потім сжалілися: - Згода, по 2 хвилини і стисло...
Смайлик «smile»

Дійсно, йому мінпіСдеці скільки промов написали, треба ж звідкись їх штовхати. А тут художники тусу затіяли в кінотеатрі...
)))

Далі ще веселіше.
Натреновані бики порошенко (служба охорони) з собаками та металошукачами заполонили весь простір навколо та в середині кінотеатру, вимагаючи всім заткнути пельки та виконувати військові накази.

І тут крихка, але смілива менеджер кінотеатру, продемонструвала справжній приклад самоповаги, коли заявила, що виконує лише накази свого начальства, а не невідомих людей, які навіть не представились.

ЗАЦІНІТЬ
!
"Вибачте, - сказала дівчина, - але ми його не запрошували, він до нас їде, а не ми до нього"(С)

Це повний мінстець)))))))))))

Це ще не все.

Ця шобла, заради вигуляти першу пику банкової зі своєю бабою, подарувала 1,5 години приниження винуватцям урочистості, спонукаючи їх топтатись біля будівлі без можливості навіть присісти, не те, що зайти в середину та підготуватись до довгоочікуваного дійства.

За що татарин-непрошений гість отримав по заслузі. Від поважного віку творчих людей - це подвиг реальний!

Іван Драч скористався 2-ома хвилинами та святкову промову присвятив порошенку:
!
)

- ви наплодили сотні і тисячі служб і агентств, але нічого не робиться, нема волі до реформ, тому і кіно нема!

БРАВО!
Низько кланяюсь в знак поваги!

Країна змінилася, люди розправляють згорблені спини та починають давати опір!
Сумно, що це Х..ло так і подохне, не розуміючи суті Украіни, які б вишиванки не натягував.

Слава УКРАЇНІ!
Героям слава!
Шугай

ПовідомленняНаписане: 10 вересня 2015, 17:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Орест Цибрівський: ПОЛІТВ`ЯЗНІ РЕЖИМУ ПОРОШЕНКА.
Перелік українців, ув’язнених антинародним режимом. Список оновлюється.
1. Гульвіченко Григорій Олексійович, 06.08.1992 р.н.
2. Черняк Олесь Юрійович, 10.06.1997 р.н.
3. Медведько Андрій Олександрович, 27.09.1989 р.н.
4. Поліщук Денис Валерійович, 14.06.1990 р.н.
5. Павленко (Хорт) Юрій Георгійович, 29.10.1989 р.н.
6. Дериглазов Артем Ігорович, 17.06.1989 р.н.
7. Каднічанський Віталій Анатолійович, 15.12.1990 р.н.
8. Заверуха Вікторія Ігорівна, 09.06.1996 р.н.
9. Мнишенко Микола Олегович, 15.02.1998 р.н.
10. Чепіль Микола Вікторович, 17.07.1977 р.н.
11. Костенко Олександр Федорович, 10.03.1986 р.н.
12. Кривич Костянтин Олександрович, 03.09.1981 р.н.
13. Попик Андрій Миколайович, 28.12.1992 р.н.
14. Жуковський Вадим Костянтинович, 17.08.1987 р.н.
15. Дасюк Владислав Ігорович, 18.06.1996 р.н.
16. Шашера Олег Валерійович, 27.05.1989 р.н.
17. Ридько Юрій Борисович, 13.03.1967 р.н.
18. Сень Дмитро Євгенійович, 05.09.1990 р.н.
19. Деренко Олександр Михайлович, 03.01.1985 р.н.
20. Калугін Віталій Станіславович, 18.02.1984 р.н.
21. Порожний Сергій Миколайович, 12.09.1988 р.н.
22. Колесников Макар Вікторович, 25.08.1989 р.н.
23. Полугорбатов Олександр Сергійович, 21.02.1991
24. Піпенко Дмитро Олександрович, 19.03.1995
25. Демченко Андрій Віталійович, 21.02.1991
26. Лискович Дмитро Володимирович, 16.07.1987 р.н.
27. Данилів Василь Миколайович, 11.06.1969 р.н.
28. Ребіков Віктор Ілліч 26.09.1960 р.н.
29. Ребіков Ілля Вікторович 05.09.1985 р.н.
30. Симоненко Юрій Григорович, 25.03. 1955 р.н.
31. Оніщенко Сергій Павлович, 12.05.1957 р.н.
32. Канцедайло Олександр Миколайович, 30.05.1951 р.н.
33. Тельнов Віталій Антонович, 25.07.1964 р.н.
34. Харакоз Віталій Миколайович, 28.09.1966 р.н.
35. Харакоз Ренат Віталійович, 06.11.1987 р.н.
36. Харакоз Родіон Віталійович, 30.05.1992 р.н.
37. Тицький Богдан Вікторович, 13.05.1989 р.н.
38. Криворучко Михайло.
39. Олійник Ігор (ВО "Свобода").
40. Бурлик Віктор (ВО "Свобода").
41. Логвін Олексій (школяр-активіст, член МГО Сокіл).
42. Крайняк Сергій Васильович.
43. Гуменюк Ігор Володимирович.
44. Сосна Іван, 1997 р.н.
45. Фурманюк Артем.
46. Гроцков Володимир (доброволець батальйону ОУН).
47. Бойко В’ячеслав.
48. Чепко Назарій (доброволець ДУК "Правий сектор").
49. Степура Ігор (ВО "Свобода", домашній арешт).
50. Дескат Максим (ВО "Свобода").
51. Стерненко Сергій, 20.03.1995 р.н. (керівник Правого сектору Одещини).
52. Демчук Руслан (голова Комінтернівського районного осередку ПС).
53. Резвушкін Євген (керівник одеського Автомайдану).

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,