•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

18 число. Робимо ставки!

Автор Повідомлення
Добрий Котигорошко

ПовідомленняНаписане: 17 лютого 2014, 11:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Моя думка, що 18 числа багато чого проясниться. Цей день точно увійде у підручники з історії. І я би хотів, щоб кожен з нас спробував в цій темі передбачити завтрішні події. Чітко і по пунктах, без лишніх розмов.

ps. Звертаюсь до адміністрації, було б добре якби була можливість добавляти опитування до тем на цьому форумі.
Леонід

ПовідомленняНаписане: 17 лютого 2014, 12:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Нічого не буде. Овоч чітко реалізує кремлівські плани і тягне час. Ще недільку витримає, а потім пупікарла під виглядом "данскова казачества", чи "савєцкіх ахвіцєров" через східні області (харків, луганськ, данєцк, крим) заведе декілька тисяч російських "спєцов", які розшматують цей майданний протест протягом ночі.

ПовідомленняНаписане: 17 лютого 2014, 12:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Леоніде, вже десь було про млявість беркутні проти Ідеї. вони за гроші. Навіть московити, навіть найбільш темні, захищають Путіна не за ідею, бо її як такої взагалі немає. а Майдан - за Ідею. І тому три тисячі охвіцерів - не факт що справляться з тисячею майданівців. І я думаю, що до того часу Схід остаточно прокинеться, і навіть "бабушкі" і "пассанчикі" уже зрозуміють, в чому справа.

До Котигорошка. Пам'ятаєте минулорічне 18 травня? Теж кричали, що увійде до історії... - Ну та й де?
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 17 лютого 2014, 12:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

1. Тему "забалтують", Конституцію 2004 не приймають (тобто не повертають), спроби заблокувати трибуну, потім розблокування, перенесення засідання, робота в комітетах, і т.д. і т.п. до безкінечності. Лідери звітують перед Майданом що робота просувається, треба ще трохи почекати і ні в якому разі не розходитись. Потім таким же чином просувають Арбузова, трохи помітингують і розбредуться по комітетам. Майдан потроху здувається, по черзі знімають кримінальні справи з активістів і паралельно звільняють захоплені будівлі. Порошенко ремонтує Грушевського, вколупують пам"ятник загиблим, молебень, Майдан деякий час залишається в якості Гайд-парку.

2. Мітингуючі проривають кордони, захоплюють урядові споруди, Кабмін, ВР, НБУ, АП, автомайдан блокує Межигір"я та інші будинки (і квартири)високопосадовців, опозиція з посередництвом європейських структур оголошують тимчасовий Уряд і позачергові вибори, як варіянт - надзвичайний стан, беруть під контроль силові структури (яким уже цей цирк теж в печінках).
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 17 лютого 2014, 12:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я був у суботу на Майдані, обійшов все по периметру, з багатьма спілкувався, тренування (протестуючі проти "Беркуту" який не пускає до урядового кварталу) - і т.д. - народ налаштований дуже рішуче, народ злий - достатньо показати пальцем і сказати "фас"... тьху, тобто "вперед".
Як все-таки далекоглядно і мудро (без жодної іронії) поступив Янукович закривши Юлю. Та б точно довго не "перемовлялася". Уже сиділа б у АП з булавою.
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 17 лютого 2014, 12:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
І тому три тисячі охвіцерів - не факт що справляться з тисячею майданівців

тисяча - це озброєних "екстремістів і терористів" серед яких дуже велика кількість взагалі без башні
А скільки народу вийде якщо почують що "сьогодні останній шанс для Майдану" ?
Янукович молитися повинен на таку опозицію :)
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 17 лютого 2014, 12:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вівторок буде сухим, сонячним і теплим
Добрий Котигорошко

ПовідомленняНаписане: 17 лютого 2014, 13:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Особисто для мене не стоїть питання приймуть чи не приймуть. Не приймуть. Навіть на розгляд не поставлять.
Мене більше цікавить реакція людей. І тут або потанцюють, помахають і підуть, або...
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 17 лютого 2014, 13:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Згадаємо події на Грушевського.
Практично на пустому місці група "провокаторів" з т.з. "Правого сектору" переводить напівмертвий Євромайдан в фазу гарячої війни, як результат - усунення уряду і Азарова.
Опозиція була ЗМУШЕНА прийняти цей факт і оголосити Груешвського своєю територією.
Сьогодні всі, хто приймав участь у заворушеннях, хто був поранений, хто ночував на морозі і мерз - бачать що все за що вони боролися - нівелюється і здається.
І іскри буде достатньо щоб знову запалити. І опозиція знову буде змушена змиритися і іти на переговори - і на кону вже буде посада Президента.
Дуже вже довго екстремісти тренувалися щоб отак просто все здати і роз"їхатися по домівкам.
Вирішальним буде цей тиждень.
І опозиція тут абсолютно нічого не вирішує.
Вожді прибіжать і будуть знову казати - хлопці, ну що ж ви робите, ми ж уже майже домовились, треба ще трішечки потерпіти :)
І отримають вогнегасником.

якщо чесно думаю що нічого не буде
І слава Богу
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 17 лютого 2014, 13:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У ЗВ`ЯЗКУ З ОГОЛОШЕНИМ ШТАБОМ НАЦІОНАЛЬНОГО СПРОТИВУ НА ВІВТОРОК 18 ЛЮТОГО "МИРНИМ НАСТУПОМ", ВСІ ПІДРОЗДІЛИ "ПРАВОГО СЕКТОРУ" В КИЄВІ ТА ОБЛАСТЯХ УКРАЇНИ ПРИВЕСТИ У СТАН ПОВНОЇ ГОТОВНОСТІ.
http://banderivets.org.ua/uvaga.html

в результаті спроби революції ВО "Свобода" стрімко скотилася з радикальних позицій кудись дуже-дуже вниз
десь між Ударом і Радикальною партією Ляшка
і давно уже не в авангарді національно-визвольної боротьби
Добрий Котигорошко

ПовідомленняНаписане: 17 лютого 2014, 14:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:

Дуже вже довго екстремісти тренувалися щоб отак просто все здати і роз"їхатися по домівкам.

протиріччя получається

Дядя Ваня написав:

Гапон

ПовідомленняНаписане: 17 лютого 2014, 14:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Справа не в Свободі. Свободівці ведуть себе дуже помірковано. ОО сподівається на вирішення питань мирно і через парламент. Та там нема жодного бажання хоч щось змінювати. "Чекайте до осені" і тд. Але то їхнє самогубство. На мій погляд скоро взагалі ВР припинить своє існування. І всілякі їх заклики та рішення ніхто не сприйматиме. Знесуть.
Або почнеться нова партизанка ( якщо вже не почалась). А літаки можуть і не злетіти та й на дорозі до аеропорту не просто буде проїхати.
У Гереги в Епіцентрі є готові вогнемети - правда дальність невелика. Та працює справно.
Мотря

ПовідомленняНаписане: 17 лютого 2014, 14:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

в результаті спроби революції ВО "Свобода" стрімко скотилася з радикальних позицій кудись дуже-дуже вниз
десь між Ударом і Радикальною партією Ляшка
і давно уже не в авангарді національно-визвольної боротьби[/quote]

Цілком погоджуюсь. І додам що це є результатом постійного прагнення влади, грошей і посад замість справжної боротьби за інтереси українського народу і жертовності. І ще скажу, що так буде з кожною партією, яка буде намагатися гаслами надурити свій народ - народ мудрий і добре бачить хто є хто. І ще скажу одну не дуже популярну річь - відкрите протистояння (війна або озброєнне повстання) одразу зриває маски - і може саме тому воно нам дуже необхідне - бо в нас і у "влади" і в "опозиції" під маскою одне лице - ненажерливої не дуже розумної і брехливої потвори.
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 17 лютого 2014, 14:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Добрий Котигорошко написав:
Дядя Ваня написав:

протиріччя получається

Дядя Ваня написав:

переформулюю - "надіюсь" що нічого не буде
але для переведення в гарячу фазу достатньо одного каменя, пляшки чи пострілу не важливо з якого боку
Добрий Котигорошко

ПовідомленняНаписане: 17 лютого 2014, 14:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Давайте обійдемось без звинувачень в бік свободи чи інших, завтра багато чого стане на свої місця.

Особисто моя думка що буде грузинський сценарій, і ми до нього дуже близькі. Паспорти російські в Криму уже роздали, казачество хоче захисту з боку росії і просить в гості, залишилось тільки дати іскру.
От сижду і думаю...чи буде 18 число іскрою.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,