•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

18 число. Робимо ставки!

Автор Повідомлення
ГАККЕН

ПовідомленняНаписане: 02 лютого 2016, 11:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліна написав:
Львівський "беркутівець" розповів, як застрелили Нігояна і Жизневського: Бойові патрони видавали вільно
http://fakty.ictv.ua/ua/index/read-news/id/1508917

Просто "вільно видавали" тут буде замало. Ці патрони з кулею типу Блондо і здається, ще й з твердим сердечником - не можна було просто купити в магазині пересічному мисливцю. Партія таких патронів була виготовлена спеціально на замовлення МВС, і такі патрони могли потрапити до "беркутів" виключно з МВСівських складів, за наказом і з благословення МВСівського керівництва. Такі патрони призначені не на зайця, не на ведмедя, вони спеціально зконструйовані для пошкодження двигуна автомобіля. На видачу має бути наказ, видані під розпис і т. д. Просте питання - де всі ці прізвища? Де документи на видачу?

І на десерт. Оці вбивці, які явно і надалі хочуть залишатися анонімними - це те саме МВС, що заперечує проти права громадян захищати життя і майно вогнепальною зброєю.
Правдослов

ПовідомленняНаписане: 02 лютого 2016, 23:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

18-те враля - не за горами...

А сліпих навколо - табунами!

Хто ж більше грішний - вчителі, чи мами?

ПовідомленняНаписане: 17 лютого 2016, 10:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ану скажіть мені, революціонери, яку дату треба святкувати?
Чому досі не визначилися, чому немає вихідного, де музей революції і де пам"ятник!?
Другий рік уже.
Конкурси переконкурси.
От приїдуть люди, згадати, помянути - а там на Інститутській срач і взагалі хаос. Понатикано шо попало.
Якесь пофігістичне відношення. Ганьба.
Правдослов

ПовідомленняНаписане: 18 лютого 2016, 17:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

В НЕДІЛЮ БЛУДНОГО СИНА будемо святкувати!

Якщо, звісно, той блудний син усвідомить, що від батьківського спадку вже й сліду в голівоньці не залишилось - бо навіть за свій власний газ мусить платити як за чужий.

ПовідомленняНаписане: 18 лютого 2016, 17:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Рівно два тому, 18 лютого 2014 року, колони активістів Майдану рушили до Верховної Ради в якості ультиматуму для влади Януковича, яка заблокувала Адміністративний квартал Києва і продовжувала здійснювати політичні злочини проти активістів і простих жителів країни.

Підходи до парламенту були блоковані міліцією, Беркутом і тітушками, які почали бити та калічити людей. Цей день запам'ятається в нашій країні, як подія великого бою, в якій народилася "Небесна сотня", а вся Україна відчула біль від загибелі героїв. Вони боролися за ідеали благополуччя нашої країни.

Київ 18-го числа запам'ятається багатьом, як справжнісінький "чорний день історії". Велика кількість поранених, багато крові, транспортний колапс і неймовірна тривога в серцях у жителів міста і співчуваючих громадян України.

Давайте ще раз згадаємо дні 18 лютого і скажемо спасибі тим, хто віддав свої життя за те, щоб ми з вами мали можливість будувати країну своєї мрії. Пам'ятайте, що ми зобов'язані їм не просто словом, а їхнім життям.

http://vk.com/yarosh_inform?w=wall-66951069_644600

18.02.14. Все було, як уві сні. Було отупіння і втома.
Я мусила вертатися на ніч додому. Ледь вилізла з Майдану. Місто було і ворожим, і розгубленим. Написала подруга, яка вперше вийшла на акцію і ледь втекла подвір'ями (слава Богу прихистили в одному з офісів). Зраділа, що я відповіла, запитувала: чому нас не захистили? Зранку знову Майдан.
Два дні колотнечі, до ясного усвідомлення дійсності дійшла тільки в четвер вранці. Проспектом Перемоги одна по одній мчали швидкі. В Михайлівському був Армагеддон. Ввечері на Майдані були одні мовчазні, темні чоловіки. Говорити, справді, було неможливо.
Але переживання і побачене іншими ще важчі. Нещодавно вислухала людину, яка 18-го потрапила в саме пекло в Маріїнському.
Не кажу про сміливців, які віддали життя. Не кажу про їхніх бідолашних рідних.
Це все не може бути даремним.
ГАККЕН

ПовідомленняНаписане: 18 лютого 2016, 17:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кожного разу, коли бачу кролячу нахабну морду, мені здається, що він продає газ, як свій власний. Принесли квітанцію за комуналку, я глянув, і охопило несподіване сильне некероване бажання, гнати дрючком кролєга по сніжній цілині, босого і в самих лише підштанниках. Я ненавиджу цю підлу породу ще з тих пір, коли вони узялися начисто об'їдати бадилку на моркві і згризати дополовини кавуни, причому - точно вибираючи найкращі, найспіліші.
ГАККЕН

ПовідомленняНаписане: 18 лютого 2016, 18:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліна написав:
Рівно два тому, 18 лютого 2014 року, колони активістів Майдану рушили до Верховної Ради в якості ультиматуму для влади Януковича, яка заблокувала Адміністративний квартал Києва і продовжувала здійснювати політичні злочини проти активістів і простих жителів країни.
....................................................................................................................
Не кажу про сміливців, які віддали життя. Не кажу про їхніх бідолашних рідних.
Це все не може бути даремним.

Це треба розслідувати окремо. Хто придумав повести беззахисну колону до чорта в пащу? Хто з іншого боку планував побиття і керував нападом? Треба ініціювати народне розслідування, бо іншого не буде. Занадто нагадує заганяння добробатів у Іловайський котел. Набрати свідчень, і залучати іноземних детективів, інакше діла не буде.
Ліна

ПовідомленняНаписане: 18 лютого 2016, 18:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ГАККЕН написав:
Це треба розслідувати окремо. Хто придумав повести беззахисну колону до чорта в пащу? Хто з іншого боку планував побиття і керував нападом? Треба ініціювати народне розслідування, бо іншого не буде. Занадто нагадує заганяння добробатів у Іловайський котел. Набрати свідчень, і залучати іноземних детективів, інакше діла не буде.

Коли 16.02 на Віче оголосили про ходу до ВР, заплановану на 18.02, багато хто знизував плечима: навіщо, якщо є точна інформація, що ТАМ чекає озброєне військо? Ці люди, здається, і не пішли тоді. Дехто не признається, дехто каже прямо: "Я вирішив не йти в пастку комусь на догоду". (ПС нібито і не було. Дехто каже, що правосєкі десь стояли на розі і просили людей не ходити. Хоча я нікого не бачила. Хтозна чи не наймудрішими виявилися?).
З одного боку, так і є: людський натовп прийняв на себе удар і це спричинило розв'язку. Політичні лідери Майдану - особи достатньо цинічні, щоб вимагати особливої чутливості: на війні як на війні. Але час від часу гризе думка: Чому мусили постраждати люди? Я не готова була віддавати життя і втрачати здоров'я. Хоча і відступити на тому етапі вже не могла. Я добре усвідослювала від початку Майдану, що треба дбати про власну безпеку, пам'ятаючи про п'ять душ, за які несу відповідальність. Покладалась на Бога, і пізно ходила вулицями, постійно озираючись. На Майдані були такі, як я. Були й інші, яких ніхто і ніщо не стримувало.
З другого боку, а який вихід мав би бути? Придушили б повстання, і всіх пересаджали б від верхів до низів. І була б путінсько-колоніальна диктатура, гірша, ніж в Білорусі.
МіхаельВітман

ПовідомленняНаписане: 18 лютого 2016, 18:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліна написав:

З другого боку, а який вихід мав би бути? Придушили б повстання, і всіх пересаджали б від верхів до низів. І була б путінсько-колоніальна диктатура, гірша, ніж в Білорусі.

Так в тому то і справа, що цілей "придушувати повстання" не було"!!!
Ставилася ціль роздмухувати вогнище сильніше і сильніше: "Хто посіє вітер, той пожне бурю"...
Правдослов

ПовідомленняНаписане: 18 лютого 2016, 19:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліна написав:

З другого боку, а який вихід мав би бути?

Вихід один - вчитися бачити зміст, а не форму:

Цитата:
ПРО ФОРМУ І ЗМІСТ.

З НАГОДИ СВЯТА гріх не згадати:
«З БОГОМ ПЕРЕМОЖЕМО!»

Безперечно, каяття лукавих слуг народу мусить бути. Але хіба Спаситель вимагав каятись тільки на колінах? У покаянні найважливішим є не форма, а зміст. Найзмістовнішим було покаяння:

«…ось половину майна даю вбогим, а коли чимось когось покривдив, поверну вчетверо.»

Таке покаяння заслуговує на повне прощення. Бо коли й щось забуде чи втаїть, то (згідно обіцянки) змушений буде відшкодувати подвійно. Інакше втратить і те що дав і право на прощення.

Бо хто не проти нас - той за нас!
А хто не збирає - той розкидає!

Не відштовхуймо тих, хто хоче покаятись, тоді і переможемо - можливо ще й до свят.

СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!
СЛАВА УКРАЇНІ!
(04 грудня 2013)

ПовідомленняНаписане: 18 лютого 2016, 19:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліна написав:
... Політичні лідери Майдану - особи достатньо цинічні...

Вибачайте, а кого Ви називаєте "політичними лідерами МАЙДАНУ"? Яйценюка і Воднотура? Це пристосуванці. І досі невідомо, які перемовини вони вели з януком...
Якби мені було менше хоча б на двадцять років, я був би стовідсотково там. Дуже шкодую, що такі грандіозні події відбуваються без мене. Хоча я пережив і другу світову, і післявоєнний голод...
Ліна написав:
...Але час від часу гризе думка: Чому мусили постраждати люди? Я не готова була віддавати життя і втрачати здоров'я. Хоча і відступити на тому етапі вже не могла. Я добре усвідослювала від початку Майдану, що треба дбати про власну безпеку, пам'ятаючи про п'ять душ, за які несу відповідальність. Покладалась на Бога, і пізно ходила вулицями, постійно озираючись. На Майдані були такі, як я. Були й інші, яких ніхто і ніщо не стримувало.

УКРАЇНУ береже МАТІР БОЖА. Але досить багато чорних сил довкола, зрадників, запроданців. Все трудніше патріотичним, націоналістичним силам об'днуватись для спільного походу за свободу, за волю...А все тому, що вищеназвані ...ідери борються і між собою, і кожен за свої великі кишені і їм наплювати на нарід... Але якщо гребля має хоча б невелику проточину, неодмінно вода прорветься і змиє всю нечисть на своєму шляху...

ПовідомленняНаписане: 18 лютого 2016, 22:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Image
ГАККЕН

ПовідомленняНаписане: 19 лютого 2016, 00:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліна написав:

Коли 16.02 на Віче оголосили про ходу до ВР, заплановану на 18.02, багато хто знизував плечима: навіщо, якщо є точна інформація, що ТАМ чекає озброєне військо? ............................................

Вже сталося так, як сталося. До речі, недавно на 112 був шматочок відео, як розганяли опозицію в Білорусі. Дуже схоже. І там, як бачимо, вдалося?

Для позбавлення від ілюзій було корисно, правда. Пострибаймо, без політики, поблимаймо ліхтариками, з цим конче треба було щось робити. Але я залишаюсь при думці, що задум диявольський був - знищити наївних людей, залякати насмерть. Але не вийшло, бо наївні не завжди боягузи, найбільш передбачливі і налаштовані на війну - просто не пішли, але завжди готові помститися. І так далі. Вони - вузьколобі ідиоти, організатори бійні 18.02.2014. Зараз вони організовують "АТО" на Східному фронті, і БДСМ - поліцію в містах, комунальні тарифи і "мінський процес". Це ті самі ідиоти, інакше - ми би вже давно знали поіменно і побачили на шконках тих, чия робота 18.02.2014.
Леонід Шокало

ПовідомленняНаписане: 19 лютого 2016, 02:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Не вистачило 32 голоси, щоб теперішній злочинний уряд копнути у відставку. ПОП попросив сєню, щоб той добровільно пішов з посади. Але в ночі перед 16.02. сєня тричі побував у кабінеті однотура, і таки уламав його, щоб залишитись на посаді. А ще говорять, що у коридорі ВР ходила валіза із баблом. Це великий плювок в душу українському народу, на могили полеглих ГЕРОЇВ.
Але ГЕРОЇ не вмирають”.
ГЕРОЇ прийдуть до кожного з них і запитають, що зроблено із того, за що ГЕРОЇ боролись.
Ситуація виглядає так, що тепер ПОП сам має йти у відставку.

ПовідомленняНаписане: 19 лютого 2016, 09:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Підходи до парламенту були блоковані міліцією, Беркутом і тітушками, які почали бити та калічити людей.

Ви як Гройсман, чесне слово.
Майте совість, ви ж не на трибуні.
Всі чудово знають що як і де було.
Це діткам в школі нехай розказують як страшний беркут побив мирних і незахищених.

Доречі тому влада і наполягає на такій версії.
Бо правду - як озлоблений народ цілеспрямовано і кров"ю усунув владу шляхом озброєного перевороту - влада боїться довсерачки.

То що на шию посадили Петю з пасторами і олігархічними підстилками - це вже друге питання.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,