•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

18 число. Робимо ставки!

Автор Повідомлення
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 19 лютого 2016, 09:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
як розганяли опозицію в Білорусі. Дуже схоже. І там, як бачимо, вдалося?

і слава Богу
слава Лукашенку!
Ліна

ПовідомленняНаписане: 19 лютого 2016, 10:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дяді Вані в якості ранкового масажу куприка.

https://www.youtube.com/watch?v=zFd3_RrxWDo
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 19 лютого 2016, 10:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я оце думаю, може карма така - бути під зовнішнім управлінням?
В ті мінімальні проміжки часу коли, здавалося б, вдалося позбутися того самого управління - починався такий хаос і різанина - що шоковане населення було уже раде хоч німцям хоч китайцям - аби то всьо припинити.
Може пора переглянути національну стратегію і ідею - і визначитися - яке з зовнішніх управлінь вигідніше і вступити остаточно на правах підконтрольної території?
бо оці дебільні надування щок і гра в незалежність уже дістала
обіцяють, обіцяють, народ вуха розвісив, а потім приходить тимчасове прозріння і народ в дикому оскаженінні починає виясняти хто винен (питання "що робити" відсутнє також традиційно і ментально)
Ліна

ПовідомленняНаписане: 19 лютого 2016, 10:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

АЗОВЕЦЬ «АКУЛА» ПРО ПОДІЇ 18-ГО НА МАЙДАНІ

«Навіть не знаю що про «Майдан» такого б і згадати. 29-го листопада був із другом там о 1-ій ночі, приїхали подивитися. Сумні студенти, обмотані державними прапорами, не виглядали рішучими. «Правий сектор» тоді виглядав понуро. 30 дітей і пару дорослих дядьків-тризубівців. Ми поїхали, я ліг спати, а вранці прокидаюся – тьма пропущених. Я засинав якраз тоді, коли студентів розганяли.
1-ше грудня запам'яталося «качелями» з найнятими чолов’ягами з «Удару» та «БЮТу». Зачепилися з ними під КМДА, коли хлопці його захоплювали. П'яні мужики вбачали в усіх тітушок, особливо тих, хто був одягнений не як студент-задрот, а особливо тих, хто був у масці.
Тоді в мене був період розчарування до 19-го січня. Я їхав на тренування, коли підпалили перший автобус. У спортивних штанах, парці та з рюкзаком, набитим рукавичками, битками і боксерським шоломом, поїхав на Грушевського. Був там близько доби. Коли побачив у хлопців перші коктейлі – зрозумів, що зараз понесеться вже по-серйозному, і для чогось одягнув боксерський шолом. Весь спектр навколофутбольної та націоналістичної публіки був там. Була навіть частина київських ліваків. З того моменту, з 19-го по 24-те січня йшов спати по кілька годин у найману квартиру (бо мусора злили в інтернет всю свою базу, в якій були всі мої персональні дані), яка знаходилася недалеко від центру. Коли спав, боявся щось пропустити. Потім знову був майже місячний період застою. Ці дні я витратив на збір інформації по ворогам, здобуттю теоретичних знань, і збору екіпіювання. Сесію завалив, із роботи звільнився. Я чомусь був упевнений, що ми 100% програємо, і готувався до затяжної війни з мусорами, до яких згодом підключиться і армія, і нам треба буде партизанити.
18-го лютого я спав. О 10-ій ранку прокинувся від того, що мене розбудив камрад із криками: «Прокидайся, ти бачив що коїться?». Він уже виїжджав, тому екіпіровку і підручні засоби закинув до рюкзака, і відправився в метро. Не знаю, чим ми тоді думали, їздячи на метро. Те, що нас тоді не прийняли – диво.
Приїхавши туди, зустріли знайомих, переодяглися в КМДА, і побігли на Інститутську. Там уже було спекотно. Зустрів знайомих з іншого бойового підрозділу, вирішили, що треба зайняти квартиру над аптекою, що на той момент уже зайнялася полум’ям. Постійно дивився на дах, намагаючись знайти снайпера, який періодично знімав когось із протестувальників. Коли почався штурм, я закликав усіх евакуюватися з квартири, тому що ми б залишилися в тилу, а мусора нас бачили. Частина десантувалася з другого поверху «сталінки» зі мною, частина залишилася. Тими, хто залишився, командував відомий на всю Україну камрад, який потім був в «Айдарі», а потім в «Азові». Тікали ми одніми з останніх, на було близько 30-50 чоловік. «Самооборона» кидала щити, викидала форму біжачи. Я був весь у камуфляжі, броні 3-го класу, розгрузці та касці. Ну, ще пару предметів було по розгрузці.
Але жесть почалася вже на барикаді на Інститутській. Ми там застрягли, а «беркута» нас зашвирювали цеглою, гранатами і розстрілювали з рушниць, майже впритул. Кричали: «Ну чо, бля, кинув вас ваш «Правий сектор»?». Потім був коридор, побиття, знову коридор, знову били.
Три дірки було в голові. Нас, хто був в камуфляжі, жорстко побитих, завели за вихід з метро на Інститутській. Почали обшукувати, паралельно б'ючи. У мене знайшли те, що мусорам явно не сподобалося. Знову почали бити. У мене кров з голови йшла настільки, що я нічого не бачив, очі були залиті. Якось дивом пройшов між ніг у «беркутятка» і спробував утекти. Наздогнали, ще раз побили і вирішили перевірити на мені те ж, що знайшли у мене до того. Тоді я остаточно втратив боєздатність.
Оскільки я лежав на бруківці, кров почала стікати туди, мабуть, губи теж були в крові. Мусора, певно, вирішили, що мені гайки, адже тут приїхала швидка. Мене і ще одного чоловіка туди повантажили, ми хотіли втекти зі швидкої (як у фільмі «околофутбол»), але беркутівська автівка поїхала за нами в Олександрівську лікарню. Туди занесли на ношах. Іншого чоловіка не знаю куди, а мене понесли на другий поверх, у кінець коридору під вікно. Поранених було стільки, що місць у палатах не було. До мене приставили одного «беркута», молодий, мого віку. Оскільки було багато поранених чоловіків, до лікарні приїхали опера – в'язати поранених. Мужики їх почали бити, «беркутятко» рвонувся рятувати оперів, і тут я зрозумів, що нам випав шанс десантуватися із другого поверху. Бо знав, що я для мусорів був явним інтересом, і швидше за все, мене би підлатали і відвезли назад.
Я стрибнув і дивом нічого не зламав. Там за парканом вже стояли хлопці з «Автомайдану», котрі допомогли мені дійти до машини, привезли на «Майдан», і там довели до будинку профспілок. Екіпірування мусора з мене зняли, залишився лише порваний, залитий кров'ю, камуфляж. У будинку профспілок я вже знепритомнів, сидячи в черзі на зашивання. Але приїхали друзі, забрали і зашили мене вже в будинку камрада, який вчився на хірурга. Вкололи якесь знеболююче, від якого я спав годин 18-20.
Решту днів ми їздили по Києву, полювали на тітушок, вирішували організаційні питання. Я, в основному, просто спостерігав, адже пересувався насилу. Були на Майдані 19-го вночі, там із хлопцями перетиналися.
Цікаво це все згадувати. Ти сам був собі командиром, рішучість грала ключову роль. Загинув один знайомий, від кулі снайпера. Після Майдану я намагався все поміняти, і в наступний місяць, до кінця березня, я намагався «наводити порядок» у рідному Чернігові. Але в кінці березня стало зрозуміло, що Майдан логічно перетікає у війну з РФ».
«Акула»
http://vk.com/batalion.azov?w=wall-72444174_51418
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 19 лютого 2016, 10:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
і розстрілювали з рушниць

угу
тільки гумою, уточнення
переляканий Яник якщо і видав бойову зброю - то мабуть в самому кінці
ГАККЕН

ПовідомленняНаписане: 19 лютого 2016, 13:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
Цитата:
і розстрілювали з рушниць

угу
тільки гумою, уточнення
переляканий Яник якщо і видав бойову зброю - то мабуть в самому кінці

О!!! Я зрозумів!!! Це - "Гумовий Ваня" !!!
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 19 лютого 2016, 13:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну і фантазії у Вас, пане.
Женитися Вам потрібно.
Леонід Шокало

ПовідомленняНаписане: 19 лютого 2016, 14:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Станом на 19.02.2016 о 14.00. 4528
заперечень. Дядя Ваня йде на рекорд! Мерщій Книгу рекордів Гінеса сюди! Грамоту відповідну!

Редаговано: Леонід Шокало (19 лютого 2016, 14:05)
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 19 лютого 2016, 14:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Очевидні речі не можна заперечувати, їх можна лише відстоювати.
Леонід Шокало

ПовідомленняНаписане: 19 лютого 2016, 14:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А ще мій дідусь казав:-"З ким поведешся, від того і наберешся"

Редаговано: Леонід Шокало (20 лютого 2016, 01:20)
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 19 лютого 2016, 17:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

В ГПУ сказали що слідство по Майдану припиняється.
Мабуть уже все розслідували.
Ну слава Богу.
Правдослов

ПовідомленняНаписане: 18 лютого 2017, 23:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
В ГПУ сказали що слідство по Майдану припиняється.
Мабуть уже все розслідували.
Ну слава Богу.

І оту "загрозу" розслідували?:
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?p=269780#269780

Чи оту:
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?p=284716#284716

То робимо ставки чи як?

1. http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?p=284534#284534
Хто буде так молитися - того не зможуть несправедливо засудити.

2. Хто подібно Закхею розпорядиться загальнонародним майном,
той отримає спасіння у Царстві Божому ще на землі.

3. Хто виправить помилку Адама чи Єви - зможе спожити стиглий плід із ДЕРЕВА ЖИТТЯ - і ЖИТИМЕ ВІЧНО !!!

СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ !
СЛАВА УКРАЇНІ !
І МИР УСІМ НА ЗЕМЛІ !

ПовідомленняНаписане: 18 листопада 2017, 10:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

МіхаельВітман написав:
Ліна написав:

З другого боку, а який вихід мав би бути? Придушили б повстання, і всіх пересаджали б від верхів до низів. І була б путінсько-колоніальна диктатура, гірша, ніж в Білорусі.

Так в тому то і справа, що цілей "придушувати повстання" не було"!!!

Ставилася ціль роздмухувати вогнище сильніше і сильніше: "Хто посіє вітер, той пожне бурю"...

А які цілі на сьогодні ставляться?

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"