•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

А "нашо" в Швейцарії з 1848 року проведено 517 ре

Автор Повідомлення
Олександр1970

ПовідомленняНаписане: 18 лютого 2014, 23:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А "нашо" в Швейцарії з 1848 року проведено 517 референдумів?. Вони ж за копійку вдавляться! А 2-4 рази на рік - прошу! Бо тільки так Народ рішає, а не гаманці або інші країни.
То й політиків в Швейцарії , на душу населення в 10раз менше ніж у нас в Народній Республіці, існування якої вибороли десятки мільйонів загиблих Героїв у боротьбі з фашизмом, більшовизмом, злодіями .
Жодна пере загрузка влади, на крові, не вирішить економічні проблеми безробітних, міжетнічних конфліктів – може я й помиляюсь.
Чому всім лідерам не вимагати референдум, без ніяких інших закликів, щоб на ньому дати оцінку владі, вирішати вбивчі питання. Якби був один лозунг у всіх, то на вулицю вийшли б всі – бо зрозуміли! написали б заклик на листочку та на скло авто, дома, всюди (Кожен по 10 шт.- за свій кошт.)
Але дякувати « Оранж-революшин» ніхто в гучні заклики не вірить! Маємо, як завжди, «що маємо» - багатим владу, бідним Майдан, бідним героям – вічна пам’ять! (без гумору!)
Я шофер вантажівки, від всіх подій, закликів, ідеологій починаю втрачати уважність! Часом, страшно: як їздять у нас, скільки сміття, відсутність доріг, тупа розмітка, якість пального, страхові компанії – від слова страх, лікарі – також від того слова, інше від слова жах!
Єдине чудово – прекрасні жінки і діти, дуже багато надзвичайно добрих людей! Це наша українська риса яка нас відрізняє від Європи. Це те чим користуються політики! Розумне Добро переможе хитре підступне зло!
Якщо у нас князівство то так і назвіть, поділіть між собою, якщо народна республіка, то прошу все сміття на Референдум – без галасу в тюрму або на п’єдестал.
Але Референдум не цікавий Європі, Росії, Америці, панам, бандитам, політикам.
Відповідь на питання: «так», «ні», «не цікавить» .
Нащо мені - шоферу такі постійні роздуми?! Чи це допомагає мені працювати?!
Хочу на референдумі спокійно висловити своє враження та підкоритись більшості.
В Швейцарії всі бюлетені залишаються в селі, місті, а не зникають в ЦВК, зберігаються 100років. Деякі питання були більше 50 раз і мали різні оцінки, напр. емігранти.
Був за кордоном більше ста разів. З повагою до усіх чесних людей на Майдані, на робочому місті чи в пошуку праці! Вибачаюсь за емоції!
Бо, хіба, мушу міняти працю!

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"