•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Що ми чекаємо від Верховної Ради?

Автор Повідомлення
СвідомийГромадянин

ПовідомленняНаписане: 26 лютого 2014, 19:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

В першу чергу друзі треба внести закони для наповнення бюджету.
1. Конфіскувати все майно Януковича і продати.
2. Зняти акцизи на розмитнення на автомобілі.
3. Зробити різні ставки на податки .На продукти харчування 6 %, На техніку 10%, на все інше 15%.
4. Роздати всім на ринках касові апарати.
5.Зробити умови для Інвесторів.
6. Зробити умови для малого бізнесу.
І гроші потечуть рікою.
А пенсійну реформу не потрібно відміняти,треба створювати робочі місця.
МіхаельВітман

ПовідомленняНаписане: 26 лютого 2014, 20:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

СвідомийГромадянин написав:
В першу чергу друзі треба внести закони для наповнення бюджету.
1. Конфіскувати все майно Януковича і продати.
2. Зняти акцизи на розмитнення на автомобілі.
3. Зробити різні ставки на податки .На продукти харчування 6 %, На техніку 10%, на все інше 15%.
4. Роздати всім на ринках касові апарати.
5.Зробити умови для Інвесторів.
6. Зробити умови для малого бізнесу.
І гроші потечуть рікою.
А пенсійну реформу не потрібно відміняти,треба створювати робочі місця.

Друже,це Ви Балашова надивились?
Звичайно потрібно знижувати податки для сектору самозайнятості населення (для "ремісників" і "торговців") хоча б заради того,аби люди не загнулись. І також звичайно потрібно спрощувати умови реєстрації "ремісників" і "торговців". І також потрібно відміняти "данину олігархам" під назвою ПДВ. Але ці кроки коротко можна назвати "зниженням подушового тягаря з боку узурпатора під назвою "держава",яка служить приватним інтересам олігархів" і не більше.
Але цього замало...це як з барського плеча,..натє)
Якщо ж говорити про серйозні речі,то починати треба з того,яке суспільство ми хочемо будувати і як ми збираємось це робити. Тобто мова йде про національну ідеологію (ідеали і цінності). А вже виходячи з цього можна говорити про написання економічної моделі
розвитку суспільства і тільки тоді можна говорити про структуру відповідальну за реалізацію цієї моделі і критерії контролю. Це серйозна робота. Але цю роботу цей окупаційний "тимчасовий" уряд
виконувати точно не буде. Власне для того американські експерти і розробили свій варіант рехворм для України,не питаючи Майдану.
То ж я навіть сумніваюсь,що те що пропонуєте Ви буде реалізовано.
Муза1

ПовідомленняНаписане: 27 лютого 2014, 17:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Марися написав:
От всі говорять про люстрацію. Це добре. Але ніхто не говорить про тих, хто давав і дає хабарі аби полегшити собі життя. А це процентів так 99 населеня України. Люстрацію ( себе самого) має почат кожен. А у ВР треба прийняти Закон про кримінальну відповідальніст за дачу хабарів. І всі ті квіти-шоколадки-подарунки також визнати хабарем, бо так воно і є.
Люди харчують-вирощують цим хабарників, а як вони вже починають брати людськими життями - аж тоді роблять революцію...

Я згодна с Марусею.
Ми ті хто пишемо у блогах в інтернеті,деколи нас ні хто не чує нажаль,а ми такі ж громадяни як і ті у кого є можливість зараз стояти на майдані,перед ким роблят нові керівники Віче.
Я би хотіла звернутися до усіх Українців що належить до питання про Хабарі.
Я рахую що дуже важко за один день відучити людей брати Хабарі. Але дорогі Українці все в наших руках. Ми не повинні боятися тих стереотипів,якщо не дав лікарю то він не буде лічити тебе або твого рідного,як не дав вчительці,то вона почне принизувати твою дитину і так надалі.
В цьому питанні я думаю що народ повинна підтримати мас медія(телебачення у кожному регіоні),повиннен бути номер телефону за яким кожна людина може подзвонити на телебачення і пригласити щоб зняли на камеру і зробили репортаж в новинах,того врача,ту вчительку або усякого хто вимагае гроші. Думаю що після того як уся країна побачить одного,двух...десятки...то сотній лікал або вчитель або інші задумаються,просити чи ні,бо будут боятися що завтра їх побаче уся країна.в не найкращему світлі.
З повагою Жемна Леся.
Муза1

ПовідомленняНаписане: 27 лютого 2014, 18:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Муза1 написав:

У мене питання до депутатів ,коли буде обговоренно питання передачи тих земель яких Радянська влада відібрала у людей?

Таке повернення власності називається "реституція"

Олег Тягнибок особисто колись мені підтвердив : Свобода виступає за реституцію.
Сподіваюсь, що час для відповідного законопроекту скоро прийде.

Дивилася сьогодні виступ пана Міщенко,який знов затронув тему спадщини.Нажаль його майже зігнали з трибуни.Пан Турчинов накинувся на него з аргументами що це неможливо бо ті всі хто накрали в країні захочуть свое майно назад.Я згідна що закон може і не дороблений але це не дає право його зовсім не розглядати.
Питання яке я піднімала вище у форумі це про спадщину наших прадідів,яку не відібрали тому що вони вкрали щось у народу. У законі це повинно бути обговоренно. Пан Турчинов привів приклад про Януковича, що якщо опробують цей закон то тоді і діти Януковича почнуть просити спадщину бо прийшла нова влада і забрала.У Януковича це не спадщина,або у таких як Янукович,це награбоване,він не получив це від прадідів.У мене наруках документи про куплю продажу земель мого прадіда з 1819 року,він не був ні політиком ні боером.І таких як я сотні.Просимо розглянути це питяння і допрацювати цей закон. І велика повага пану Міщенко що підняв це питання,бо до сьогодні нас ні хто не чув .З повагою Жемна Леся.
Леонід Шокало

ПовідомленняНаписане: 27 лютого 2014, 18:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Муза1 написав:
Дивилася сьогодні виступ пана Міщенко, який знову затронув тему спадщини. Нажаль, його майже зігнали з трибуни. Пан Турчинов накинувся на нього з аргументами....Просимо розглянути це питання і доопрацювати цей закон. І велика повага пану Міщенко, що підняв це питання, бо до сьогодні нас ніхто не чув .З повагою Жемна Леся.

У мене аналогічна проблема. У мене на руках документи про те, що підчас переселення держава УРСР обіцяла надати адекватно полишену нами землю і будівлі. Будемо боротись заради справедливості, щоб здійснилась мрія наших прадідів, дідів, батьків. Я з Вами, пані Леся.

ПовідомленняНаписане: 17 квітня 2014, 15:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Леонід Шокало написав:
Що ми чекаємо від парламенту? Поступово, не все відразу:
1.Притягнути до кримінальної відповідальності керівництво силових структур і МЗС
2.Розібратися, кого посилали у Київ добкіни
3.Розформувати структуру яструбів
4.Переголосувати б’юджет на 2014 рік, зменшивши витрати на силові структури, збільшивши на медицину, освіту, армію
5.Реформувати прокуратуру, судійство під Евростандарти
6.Добиватися від Західної Европи скасування віз для УКРАЇНИ
7.Переглянути пенсії так званої „еліти”
8.Заборонити діяльність проросійської компартії
9.Притягнути до відповідальності сепаратистів

.ВО "Свобода" вести широку роз'яснювальну роботу про свої цілі (без радикалізму)

Чому стає можливим "оговтання камуністаф" в ВРУ та на центральних каналах ТБ?
Сьогодні відома товаришка Оксана Калєтнік по телеканалу Рада дозволяє собі заявляти, що "Україна має бути унітарною, але федеративною країною".
А товариш Ігор Калєтнік з усмішкою гуляє по ВРУ і повідомляє по ICTV, що його дії з утвердження горезвісних законів були правильними!

Як можна ігнорувати інформацію про злочини цих "діячів", доступну навіть через ЗМІ?
Де дії ГПУ?
Ліна

ПовідомленняНаписане: 04 липня 2014, 11:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Що ми чекаємо від Верховної Ради?
Щоб пішли в непам'ять ПР, КП і хамелеони з групи "За мир і стабільність". Бажано щоб не просто пішли, але й були притягнуті до кримінальної відповідальності за дії 16 січня 2014 року.
Ця потолоч не тільки не відповіла перед законом за кров Майдану, але й надалі паскудить там, де сидить.
Ганьба покидькам!

Рада отказалась поддержать чествование героев Небесной Сотни
http://obozrevatel.com/politics/36248-rada-ne-podderzhala-zapros-k-poroshenko-otnositelno-prisvoeniya-nebesnoj-sotne-zvanij-geroj-ukrainyi.htm

Слава Ісусу Христу! Слава Україні! Хай живе вільна Україна!
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 04 липня 2014, 11:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я чекаю законів і поправок - які полегшать і покращать МОЄ життя.

Але мабуть таких законів не існує в природі.

Є лише такі закони які полегшують життя ЇМ за МІЙ рахунок.
за НАШ рахунок

але мені ж не так багато потрібно насправді
одновна вимога - звести МОЇ відносини з ДЕРЖАВОЮ до мінімуму
і якомога дешевше щоб було
я буду вдячний і буду голосувати за ініціяторів таких законопроектів, навіть якщо їх провалять - але принаймі буду орієнтуватися

але всі бурхливі промови і запальні слова не варті НІЧОГО
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 04 липня 2014, 11:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Свобода в знак протесту ініціюватиме самороспуск,через блокування трибуни і блокування роботи ВР?
Пані Ліно,завжди існують перемовини і оцінка ймовірного результату при винесенні якогось питання на голосування.Це просто ініціатива Свободи,яка не знайшла підтримку.Чому раніше це питання не виносили,коли ПР і комуняки зі страху приймали всілякі третьочергові рішення *на ура*?Не було нагальної необхідності,чи волі?
Це не допоможе.....
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 04 липня 2014, 11:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Законопроєкти внесені за поточний тиждень:

- оподаткуванні благодійної діяльности
- реабілітація жертв політрепресій
- щодо підвищення доступності знеболювальних лікарських засобів
- вшанування пам'яті полеглих та смертельно поранених
- про деякі заходи щодо раціонального використання державного майна
- регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів
- відзначення 200-річчя з дня народження Михайла Вербицького
- про засади державної регіональної політики
- щодо ідентифікації та реєстрації тварин
- про безпечність та якість харчових продуктів і кормів, здоров'я та благополуччя тварин
- щодо забезпечення розрахунків в паливно-енергетичному комплексі
- Про ціни і ціноутворення
- Про Національний банк України" (щодо рефінансування)
- Про Регламент Верховної Ради України" (щодо порядку розпуску депутатської фракції)
- про призначення позачергових виборів Верхняцького селищного голови (Верхняцька селищна рада Христинівського району Черкаської області)

і - сто штук про призначення виборів селищних голів... Недригайлівки - Задрипайлівки...
та ітіжвашумать...
невже ми утримуємо стільки паразитів щоб вони дорогі штани просижували голосуючи за всяку вибачайте х-ню!?
невже не можна якось переформатувати щоб НАРОДНІ ДЕПУТАТИ не займалися х-нею і благополуччям тварин!?
яке нафіг вшанування Вербицького!?
які вибори Заозерненського сільського голови Заозерненської сільської ради Каховського району Херсонської області

ви там подуріли!?
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 04 липня 2014, 11:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Свобода в знак протесту ініціюватиме самороспуск,через блокування трибуни і блокування роботи ВР?

Свобода кістьми ляже щоб не переобиратися якомога довше
дуже вже мабуть пригрілися на зручних крісельцях
і регіонали уже не заважають, і комуняки не псують карму
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 04 липня 2014, 11:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А що ж прийнято непосильною працею за тиждень?

Постанова Верховної Ради України про призначення позачергових виборів Стопчатівського сільського голови (Стопчатівська сільська рада Косівського району Івано-Франківської області)

сто штук
нє, більше
Бондурівського
Любомльського
Мар'янівського
Стрижавського
і т.д. сільського голови...

ви ж розумієте, це все чиясь (оплачувана!) праця, бумажки, комітети, погодження, прийняття, голосування, регламент, кнопки, папірці...
роботи непочатий край

Постанова Верховної Ради України про призначення позачергових виборів Полянського сільського голови (Полянська сільська рада Свалявського району Закарпатської області)

сто штук

а не можна наприклад прийняти ОДИН документ (якщо взагалі не віддати таку важливу роботу комусь менш оплачуваному) - де перерахувати всі населені пункти і потратити в 100 разів менше такого дорогого часу!?
Ліна

ПовідомленняНаписане: 15 вересня 2014, 14:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вже опубліковано проект закону "Про недопущення переслідування та покарання осіб-учасників подій на території Донецької та Луганської областей" і інша маячня "особливого статусу регіону Донбасу". Сьогодні президент Порошенко буде зустрічатися з головами фракцій ВР щодо цієї комедії. Завтра побачимо результат. Іду завтра під ВР спостерігати за процесом зблизька. Якби було багато людей - можливо, не набереться достатнього числа божевільних, що проголосують за це.

Слава Ісусу Христу! Слава Україні! Хай живе вільна Україна!
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 15 вересня 2014, 15:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Після скількох жертв... Тепер виходить, що ці регіони робитимуть що захочуть, а всі інші працюватимуть на їх відбудову... І чи не захочеться іншим мати особливий статус?
Здається мені Порошенко погано скінчить...

ПовідомленняНаписане: 16 вересня 2014, 10:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Донбас зливають
"особливий статус" - це крок до остаточної незалежности

з такими розклАдами - треба було дати їм спокій ще до війни і відпустити на всі чотири сторони
як Крим

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"