•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Сторінка пані Ліни

Автор Повідомлення
Таня Танюша

ПовідомленняНаписане: 22 квітня 2014, 09:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Христос Воскрес!
Пані Ліно, вітаю.. Дякую за чудовий вірш.
Бажаю творчих успіхів і всіляких Божих гараздів.

На столі – духмяна паска,
А круг неї – писанки.
Уділи нам, Боже, ласки
На всі дні, на всі віки!

Немала у нас родина,
Та молитва всіх єдина:
Хай розквітне Україна,
Як в погожі дні – весна.
П. Воронько
Ліна

ПовідомленняНаписане: 15 травня 2014, 22:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Батьки Михайла Жизневського відвідали місце, де застрелили їхнього сина
http://gazeta.ua/articles/life/_batki-mihajla-ziznevskogo-vidvidali-misce-de-zastrelili-yihnogo-sina/558099

Слава Ісусу Христу! Слава Україні! Хай живе вільна Україна!
Ліна

ПовідомленняНаписане: 05 липня 2014, 09:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Слава Україні! Живе Беларусь!

Вулиця Грушевського.

Image

Ліна

ПовідомленняНаписане: 12 лютого 2015, 12:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Написано цієї ночі. Хай буде так...

Не запитуй про Аеропорт,
Як не зранене серце твоє
Несподіваним наступом орд
І в повільному ритмі ще б’є.
Знагла вгледиш навалу, відтак
Заволаєш до неба: «Чому?»,
Пригадавши і збитий літак,
І Надії московську тюрму.
Надто пізно здійматимеш крик:
Ворог лютий постане в дверях…
Спам’ятатись, одначе, ти встиг,
Подолавши байдужість і страх.
Ось зруйнований Аеропорт,
А за ним – місто, взяте в полон,
Побиває руїни рекорд,
Поринаючи в розуму сон.
Рятівник ніхто інший, як ти,
Той, хто біг мимо міста раніш,
І рубає колючі дроти
Нині вправним мечем. Постоїш
Припоряджений добре, як вой,
І за місто, й за Аеропорт,
Не почувши, що скажуть: «Герой!»,
Бо все марне закинеш за борт,
Від ординців звільняючи степ
Український, де ллються пісні
Про привілля, й немає потреб
Кайдани надягти навісні…
Обладунки важкі вже лиши
Та із серцем легким запитай
Про найближче вояцькій душі:
«Чи надійно захищений край?»,
І почуєш запевнення: «Так!»
Від десятків мільйонів братів,
Загартованих жаром атак,
Крижаним свистом стріл поготів.

Ліна

ПовідомленняНаписане: 14 лютого 2015, 16:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ми потребуємо в дні цьому дива
Не ради втіхи, а лише для того,
Щоби звитяга, для нас не можлива,
Вславила Ймення великого Бога.
Хай же надійде із фронту новина
Добра про раті небесної силу,
Неподоланну для ворога стіну,
Котра Вкраїну від зла захистила!
Й раптом почули б про руку Господню
Друзі, і недруги, й враз би спинились
І привітали б навзаєм сьогодні:
«Світ наш охоплює Божая милість!».

Правдослов

ПовідомленняНаписане: 21 лютого 2016, 12:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Слава Ісусу Христу!

При неділеньці святій прошу допомогти із первородним гріхом розібратися.

Ніяк не можу зрозуміти - чому Єва не захотіла спитати думку Адама стосовно забороненого плоду?

ПовідомленняНаписане: 21 лютого 2016, 14:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Не зрозуміла, чому таке запитання адресовано мені. Не маю бажання тут провадити богословські розмови. Є думка, не пам'ятаю чия, але з якою погоджуюся. Не було потреби нічого запитувати у Адама, бо він був у курсі всього, що відбувається. Стояв поряд і мовчки погоджувався. І надалі таку поведінку не змінив. Тобто, Адам віддав лідерство, до якого був покликаний, Єві. Але коли треба було брати відповідальність за непослух, свою власну провину не визнав: а я до цього не причетний, це все вона наробила.

Цікаво щодо цього біблійного сюжету міркує Антоній Сурозький: "Світло у темряві". Про метаісторію (стор. 57).

https://issuu.com/duh-i-litera/docs/mytr.ant_svitlo_extract
Правдослов

ПовідомленняНаписане: 21 лютого 2016, 15:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Думка авторитетів мене взагалі не цікавить. Бо все, що зараз відбувається в Україні та світі - є результатом їхньої науки та пояснень.

Про те, що навіть Папа буде під владою сатани сказано у Фатімському об'явленні майже сто років тому.
Чому Бог допустив таке - тому, що ми вперто не бажаємо думати самостійно!

Як і в конкретному прикладі - існує думка, посилання на авторитетів - а власної нема.
Доречі, запитання не персонально до пані Ліни - це ж форум!

Моя половинка, наприклад, головну причину бачить у тому, що чоловіки якісь заторможені (довго думають). Тому Єва просто змушена була взяти ініціативу на себе.

ПовідомленняНаписане: 21 лютого 2016, 16:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Правдослов написав:
Думка авторитетів мене взагалі не цікавить. Бо все, що зараз відбувається в Україні та світі - є результатом їхньої науки та пояснень.

Про те, що навіть Папа буде під владою сатани сказано у Фатімському об'явленні майже сто років тому.
Чому Бог допустив таке - тому, що ми вперто не бажаємо думати самостійно!

Як і в конкретному прикладі - існує думка, посилання на авторитетів - а власної нема.
Доречі, запитання не персонально до пані Ліни - це ж форум!

Моя половинка, наприклад, головну причину бачить у тому, що чоловіки якісь заторможені (довго думають). Тому Єва просто змушена була взяти ініціативу на себе.

У Вас дивна манера провадити дискусію. Ніби шукаєте зачіпку. Ви поставили питання на відповідній сторінці. Саме тому і відповідала, висловлюючи свою позицію. Щоб її мати, треба багато читати і аналізувати. З чимось погоджуватися, щось відкидати. І Сковорода якраз про те саме: книги ще нікому не завадили. Авторитети - це одне, ідоли - інше. Про фатімську звістку теж дізнаємося не через усну традицію, а через письмово викладений факт. І цікаве питання, питання риторичне: а довіряємо цій звістці на якій підставі? Бо ж Вас у правдивості цієї звістки теж переконали авторитети.
Леонід Шокало

ПовідомленняНаписане: 21 лютого 2016, 16:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вибачте, пані Ліна! Це Ваша сторінка, мені сюди зась!

Редаговано: Леонід Шокало (21 лютого 2016, 22:20)
Правдослов

ПовідомленняНаписане: 21 лютого 2016, 16:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліна написав:
І Сковорода якраз про те саме: книги ще нікому не завадили.

І їжа теж! Просто багатьом любителям чомусь стає важко рухатися, не кажучи вже про згинання.

А коли багато читаєш - з часом стає важко й думати самостійно...

Тому зарядка (чи розрядка) в обидвох випадках навіть дуже рекомендовані.

ПовідомленняНаписане: 21 лютого 2016, 17:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Леонід Шокало написав:
А жінці хоч би що... Сам винен...

Тим не менше з раю довелося разом топати...

Краще пофантазуйте чому Адаму довелося сказати Єві не тільки не їсти з дерева, але й не доторкатись до нього?
Бог останнього Адаму не казав...

Моя версія - Єва вже пропонувала Адамові потрясти гілкою дерева так, щоб плід закотився під інше дерево.
Щоб відвернути свою половинку від грішного бажання прийшлось Адамові сказати, що Бог заборонив і доторкатись до дерева.
Тоді Єва запропонувала палкою збити плід, щоб закотився під інше дерево.
- Єво, рукою чи палкою все одно доторкнешся. Чи ж тобі мало інших дерев? Залиш те дерево в спокої - сказав Адам.

Тому, коли змій запропонував попробувати заборонений плід - Єва вже нічого не захотіла питати в Адама.
А дарма. Бо, дякуючи саме її пропозиціям, Адам вже був готовий до правильної відповіді змієві...

ПовідомленняНаписане: 21 лютого 2016, 22:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Леонід Шокало написав:

Чоловік сім разів відміряє, потім ріже. Жінки спочатку щось зроблять, потім думають.

Ваша правда.
Але правда і те, що без підштовхування жінки
чоловік жодного разу не хоче міряти.

ПовідомленняНаписане: 21 лютого 2016, 23:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Леонід Шокало написав:
Вибачте, пані Ліна! Це Ваша сторінка, мені сюди зась!

Це Ви так тонко жартуєте? Чому це Вам зась? І взагалі будь-кому зась? Я не адміністратор, не модератор і не "охоронець власних сторінок" з карабіном напоготові. Просто я сприйняла появу повідомлення з богословським запитанням тут як звернення персонально до мене. Можливо, помилилася. Це було несподіванкою.
Тема перших людей цікава. І в Біблії є багато епізодів, щодо яких точаться дискусії. Якщо є бажання ділитися думками, прошу дуже.
Правдослов

ПовідомленняНаписане: 21 лютого 2016, 23:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ваша думка теж цікава.
Взагалі то можна перенести обговорення у тему про церкву та політику.

Але там картинка з нецензурщиною...
Думаю, вона доречніша в іншій темі, куди я її вже скопіював.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,