•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Терміново! Кримчани! Мобілізація!

Автор Повідомлення
граничний

ПовідомленняНаписане: 02 березня 2014, 14:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

в севастополі, зветаючись до віськомату чо-до мобилизации,вони нічого незнають і нічого не чули...
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 02 березня 2014, 14:37 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

в Ялті повістки вже прийшли. Але невідомо в яке війско - чи не в банди Константінова.

ПовідомленняНаписане: 02 березня 2014, 15:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
в Ялті повістки вже прийшли. Але невідомо в яке війско - чи не в банди Константінова.

Щось не розумію. Кажете, повістки прийли із військкомату, значить потрібно йти у той військкомат, який їх видав, а не у якесь військо. Тим паче, у військовому білеті є реквізити ВК.

ПовідомленняНаписане: 02 березня 2014, 15:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Керч - шукаю зв'язку з однодумцями.
Сергій_Керч

ПовідомленняНаписане: 02 березня 2014, 15:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

stgermain@ukr.net
Олекса300689

ПовідомленняНаписане: 02 березня 2014, 16:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Леонід Шокало написав:
Глечик написав:
Ви не зрозуміли. Мова йде не про те, що не можна їх оголосити на загал в такі буремні часи.

Форум читають також і всякі заслані гарпії, які тільки й думають, кому б закрити рота, а де розпалити ненависть.

Тому я й думаю, що серед нас може бути "крот"

Щодо кординат - гадаю, вам вже відповіли. По-перше - відкритий форум, по друге - в будьякий інший час - вам жодна розумна людина з націоналістів кординат не дасть.

Щодо "крота" - це певно, "па" в мій бік... зрозуміло, що доказувати, власне - Вам - нічого не буду, проте ви почитайте що я взагалі писав, принаймні, на цю тему й на цьому форумі...

Щодо мого призиву на початку топіку - я від нього не відмовляюся, та як щось не зрозуміло - уточнюю:
ЯК Є БАЖАЮЧІ ПРИЄДНАТИСЬ ДО БОРОТЬБИ ПРОТИ РОСІЙСЬКИХ ОКУПАЦІЙНИХ ВІЙСЬК У РАЗІ ЇХ ОКУПАЦІЇ КРИМУ - ПРОШУ ЗАЛИШАТИ
НЕ АДРЕСИ, НЕ ПРІЗВИЩА, НЕ КООРДИНАТИ МІСЦЯ ЗНАХОДЖЕННЯ ТА МІСЦЯ РОБОТИ,
А ПИСАТИ ПРО СВОЮ ЗГОДУ ВЛАСНЕ - МЕНІ. АНОНІМНІСТЬ ДО Й ПІСЛЯ НАПИСАННЯ - ГАРАНТУЮ.

щодо кротів взагалі - то мені вже погрожують не перший день, отож, щодо ваших підозр - гадаю, вони мусять відпасти самі по собі...
Олекса300689

ПовідомленняНаписане: 02 березня 2014, 16:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:

пане БАРАБАСЕ, а звідки знаєте про повістки? бо я дзвонив військкому Ялти у 10-й годині ранку - він сказав - все спокійно, начебто, наказу ради немає...
граничний

ПовідомленняНаписане: 02 березня 2014, 16:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[Щось не розумію. Кажете, повістки прийли із військкомату, значить потрібно йти у той військкомат, який їх видав, а не у якесь військо. Тим паче, у військовому білеті є реквізити ВК]

маеться на увазі що, деякі(війскові,сбу,мвс) виконують накази, нелігітивно уряду криму.
не хочеться потрапити до війська, яке буде виконувати злочині накази,проти народу Украіни[/quote]
Глечик

ПовідомленняНаписане: 02 березня 2014, 17:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Щодо кротів. Вибачте за офтопік, але "кроти" часто взагалі не реєструються, або сидять тут, вкидуючи одне повідомлення на місяць.

І не буду тикати пальцями, але на форумі є особи, в яких електронка складається з абревіатури "SS" + слово німецькою мовою. І в цих осіб явно не сотні повідомлень. Підозріло виглядає. Так що, шановні, майте на увазі, що тут є не тільки регіональні "кроти", а й...
Олекса300689

ПовідомленняНаписане: 02 березня 2014, 17:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Глечик написав:
Щодо кротів. Вибачте за офтопік, але "кроти" часто взагалі не реєструються, або сидять тут, вкидуючи одне повідомлення на місяць.

І не буду тикати пальцями, але на форумі є особи, в яких електронка складається з абревіатури "SS" + слово німецькою мовою. І в цих осіб явно не сотні повідомлень. Підозріло виглядає. Так що, шановні, майте на увазі, що тут є не тільки регіональні "кроти", а й...

Згоден. Безпека понад все. все розумію. Що стосується мене - надаю перевагу особовому спілкуванню, отож повідомлень небагато. Та людей з криму, які прагнуть під "націоналістичним маскуванням" виманити нашіх "на поговорить" досить небагато. Щоб назватись націоналістом у криму - вже для цього потрібна сміливість
Олекса300689

ПовідомленняНаписане: 02 березня 2014, 17:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Глечик написав:
Цитата:
більша частина українців кацапстану, які можуть протидіяти режиму - заробітчани, яких просто вишлють за першої нагоди

Треба б ще якось підняти корінне населення "за волю від Сяну до Дону", тобто Курщину, Білгородщину, Східний Донбас, а також Кубань.

нажаль, українці росії на зараз - пригнічені у цієї тюрмі народів та майже втратили свою національну ідентичність. Інша справа - народи кавказу. Кавказ- м,який живіт Московської імперії, й активізація кавказських визвольних рухів нам би дуже допомогла зараз...
а там вже, дивись - і до москви дійдемо
Глечик

ПовідомленняНаписане: 02 березня 2014, 18:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Олекса, мова не про Вас в жодному разі, якщо Ви на себе сприйняли. На Вас жодних підозр. Я маю на увазі, що є люди, які дуже мало помітні на форумі, але в тихому омуті чортики водяться.

Якщо моя думка була недостатньо чітка або некоректна - пробачте.
Олекса300689

ПовідомленняНаписане: 02 березня 2014, 18:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Глечик написав:
Олекса, мова не про Вас в жодному разі, якщо Ви на себе сприйняли. На Вас жодних підозр. Я маю на увазі, що є люди, які дуже мало помітні на форумі, але в тихому омуті чортики водяться.

Якщо моя думка була недостатньо чітка або некоректна - пробачте.

Ну щож, тоді і ви вибачте.
Леонід Шокало

ПовідомленняНаписане: 02 березня 2014, 18:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="Олекса300689...Інша справа - народи кавказу. Кавказ- м,який живіт Московської імперії...

На першому національному - Громадське телебачення. Інтерв'ю давав росіянин - антипутінець. Так ось він сказав, що на Кавказі путін має велику підтримку...[/quote]

ПовідомленняНаписане: 03 березня 2014, 10:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Леонід Шокало написав:
[quote="Олекса300689...Інша справа - народи кавказу. Кавказ- м,який живіт Московської імперії...

На першому національному - Громадське телебачення. Інтерв'ю давав росіянин - антипутінець. Так ось він сказав, що на Кавказі путін має велику підтримку...
[/quote]

Чули б це борці за незалежність "Іммарат кавказ"...))) та ця халепа навіть у Мааскві не має повної підтримки - що вже казати про вільний кавказ...

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,