•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 ПЛАН "МАРШАЛА"

Автор Повідомлення
Капітан Очевидність


Повідомлень: 2
Звідки: Суми

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2014, 15:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дії Верховної ради по подоланню економічної кризи:
1. Передати грошову емісію (друкування грошей ) Державній Казначейській службі України. Доходи від емісії повинні йти до держбюджету і використовуватися в інтересах усього народу. Що включає в себе також націоналізацію НБУ. Почитайте Конституцію та закон про НБУ, ця структура взагалі сама по собі від органів держвлади та українського народу. На сьогодні НБУ це структура ФРС(жидів), що розташована в США.
2. Ввести законодавчу заборону та кримінальну відповідальність на лихварство, що дозволить позики і кредити фізичним та юридичним особам видавати без відсотків, в рамках інвестиційних програм.
Переглянути всі кредитні справи обездолених громадян, яких жиди кинули в 2008 році, опустив курс гривні. Повернути всі договірні зобов’язання по валютним кредитам по курсу 4,50 грн. за долар.
3. Казначейству випустити в обіг «золоту гривню», забезпечену природнім багатством України, у тому числі енергетичними ресурсами (газ , нафта , електроенергія).
4. Грошова маса України повинна бути достатня для функціонування народногосподарського комплексу і відповідати його масштабам , а не золотовалютному запасу . Розмір грошової маси повинен визначатися обсягами товарного виробництва , потребами сфери обігу - а не наявністю в країні золота або іноземної валюти.
Для тих хто не розуміє як друкується зараз гривня. ФРС США друкує долари ,ніим не забезпечені. Цю бумагу через структури, такі я к МВФ, дають Україні, а Україна друкує по курсу необхідну кількість гривні. Ото такє. Це парадокс, бо грвиніва маса, яка повина виконувати функцію основну – бути замінником товару в обороті, цю роль не виконує. Кількість гривні залежить не від товарної маси та потреб населення ,а від кількості бумаги США в країні. США недарма поставила «Кулю в лоб» Премєр Міністром України.
Ми станемо вільними коли збавимося від валютної удавки США. \
ЩО ЗАРАЗ ЗАВАЖАЄ НАДРУКУВАТИ ГРИВНЮ ТА ВИДАТИ ПЕНСІЇ І ЗАРПЛАТИ??? Заважає міжнародни договір ,підписаний ще Кравчуокм, який поставив в залежність Україну від США та Ізраіля.
5. Законодавчо забезпечити продаж всіх наших товарів тільки за нашу національну валюту , що забезпечить її стійкість.
6. Провести заміщення пануючої в накопиченнях приватних фірм і населення доларової папери на забезпечені ресурсами країни «золоті гривні» , уникаючи адміністративного диктату , спираючись на тенденцію підвищення курсу «золотої гривні», методами ринкової економіки.
7. Повернути акумульовані державою доларові кошти на паперових носіях міжнародним кредиторам , вивести тим самим країну з-під зовнішнього лихварського рабства.
НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ БРАТИ КРЕДИТИ МВФ ТА ІНШИХ ЖИДІВСЬКИХ СТРУКТУР.
8. Ввести законодавчу заборону на підвищення цін на енергоносії і тарифи природних монополій , тому що такі підвищення є інструментом розкручування інфляції та дестабілізації економіки шляхом імпульсного збурення міжгалузевих цінових пропорцій .
НІ ЗДОРОЖЧЕННЮ ГАЗУ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ!! ЦЕ ПОГЛИБЛЕ КРИЗУ. Ніякий свідомий економіст не буде підвищувати ціни на енергоносії – це смерть для економіки!
9. Відродити практику народногосподарського планування з використанням динамічних моделей міжгалузевого балансу - для забезпечення збалансованості галузей народного господарства (щоб все, що виробляється , було затребувано , і щоб під всі реалізовані проекти вистачало обладнання , сировини , електроенергії).
10. Звільнити від податків сфери виробництва та послуг, що задовольняють генетично-зумовлені потреби людини, максимально оподатковувати сфери виробництва та послуг деградаційно-паразитичних потреб – алкоголь ,табак, розваги, еротика, тощо.


Дії Верховної ради у сфері управління країною:

Криза в нашій країні - це криза управління .
Тому для виведення України з кризи необхідні:
1. Державна програма підготовки управлінського корпусу , який володіє сучасними управлінськими знаннями, що має широкий кругозір , необхідний для розуміння процесів глобального і регіонального рівня значущості , і стоять на моральних засадах поваги як до своєї культури ,так і до культури інших народів Світу, у тому числі білоруської, російської ,польської, болгарської, тощо .
2. Прийняття Закон України «Про відповідальність управлінців всіх рівнів», з чітко виробленими критеріями оцінки якості управлінської праці.
Ввести цим законом такий порядок , при якому управлінець будь-якого рівня (глава держави , міністр , директор і т.д.) може бути негайно відсторонений від посади , при низькій якості управління .
3. Показниками якості управління на рівні міста , області , України мають бути : народжуваність , смертність , вартість споживчого кошика , купівельна спроможність , ціни на товари та послуги , безробіття ,інше. Якщо народжуваність зростає , смертність зменшується , зарплата зростає , ціни знижуються , то це гарна якість управління . Якщо все навпаки , то якість управління погана і останній повинен сам піти у відставку, не чикаючи МАЙДАНА»
4. Прийняти Закон «Про народний контроль», наділивши його достатніми повноваженнями для ефективної роботи.
Щоб ці Закони працювали , необхідно:
- Давати всім громадянам знання основ управління в суспільстві , ввівши вивчення основ шкільні та вузівські курси, і пропагуючи ці знання в ЗМІ;
- Забезпечити доступність для населення достовірної статистики , що відбиває реальний стан справ.

Дії Верховної ради у сфері громадської безпеки.
1 Забезпечення безпеки має здійснюватися за всіх пріоритетах відповідно до структури загроз і небезпек для України - світоглядному , хронологічному (історичному) , технологічному (ідеологічному) , економічному , геноцидному і військовому. Це необхідно проводити з попередженням, для чого особливого значення набуває прогнозування ситуацій. В Державі повинен працювати незалежний, тобто підконтрольний та підзвітний лише державі ,в особі українського народу, Інститут (академія, міністерство ,тощо).
2. Відродити народні дружини , забезпечивши їх усім необхідним для надання ефективної допомоги правоохоронним органам з підтримання правопорядку .
3. Очистити вищі органи управління - апарат Президента , урядові установи , міністерства: Оборони , Закордонних справ , Громадської безпеки , органи розвідки і безпеки від корумпованих елементів , осіб з подвійним громадянством і чиновників , сім'ї яких проживають за кордоном. На державну службу повинні прийматися тільки ті, хто відданий багатонаціональному народу української держави і Батьківщині. При просуванні по службі пріоритет віддавати моральним людям , для яких честь та гідність вище матеріального достатку.
4. Передати у власність Держави центральні та регіональні теле- і радіоканали , засоби зв'язку , центральні газети (це зробити обов'язково з метою захисту людей від потоку зомбуючої інформації , спрямованої на їх знищення ).

Дії Верховної ради у сільському господарстві .
1. Повністю задовольнити жителів України натуральними , високоякісними продуктами харчування , виробленими тільки в Україні. Поставити поза законом продукти, що мають у своєму складі хімічні або генно -модифіковані речовини, що знищують здоров'я людей.
2. Знизити ціни на продукти харчування , в першу чергу основних продуктів харчування (хліб , молоко , масло , яйце , овочі і т.д. ) за рахунок державних дотацій.
3. Різко поліпшити життя працівниківсела . Життя на селі зробимо змістовним, цікавим, радіснимі творчим.
4. Спосіб життя в сільській місцевості для кожної сім'ї найбільш доцільний у своєму родовому маєтку , в будинку садибного типу , двома , трьома , чотирма поколіннями однієї сім'ї , з садом , городом під вікнами . Родові помістя можуть бути об'єднані в Родові поселення. Родові поселення дадуть спадкоємність поколінь , спадкоємність виховання , формування людяних сімейних відносин , повноцінне фізичне, моральне , духовне розвиток кожної людини - члена сім'ї. Освоєння кожною людиною генетично обумовленого потенціалу розвитку , дарованого йому Богом.

Дії Верховної ради у промисловості .
1. Сталий розвивиток всі видів промисловості , втілювання передових досягненнь науки і техніки. Першорядне значення надавати втіленню нових альтернативних безпечних , дешевих і екологічно чистих джерел енергії - основи промисловості та сільського господарства.
2. Повернемо у власність держави ті промислові підприємства , які були приватизовані з порушенням закону.

Дії Верховної ради у сфері охорони здоров'я та соціальної політики .
1. Введемо в правове поле поняття «Права сім'ї» та скасуємо використання в Україні технологій типу « ювенальної юстиції» , яка грубо порушуєправа сім'ї;
2. Ліквідуємо бездоглядних , бродяжництво , злидні , проституцію ;
3. Забезпечимо повноцінним харчуванням дошкільнят та школярів ;
4. Забезпечимо всіх школярів річним заміським відпочинком у дитячих оздоровчих та спортивних таборах;
5. Створимо умови для зміцнення імунної системи громадян з народження ; всі щеплення повинні носити добровільний характер (не повинно бути ніякого ні прямого ні непрямого примусу до щеплень ні дорослих , ні дітей без згоди батьків) ;
6. Створити сім'ям сприятливі умови для народження і виховання дітей - через реалізацію державних програм про житло , про освіту , про державну дотації і т.д. ,
7. Визнаємо , що аборти - це дітовбивство , і введемо активну освітню роботу для викорінення абортів ;
8. Заборонимо рекламу алкогольних і тютюнових виробів.
9 .Повна заборона пропаганди сексу та дитячого виховання в цьому напрямку, дитина не повинна в школі надувати презерватив та крутити резиновий фалос, як це відубваєтсья в Європі ,зокрема, в Німеччині.
10. Нетрадиціна сімя (чоловік-члоловік, дружина-жружина) повинно присікатися державою та суспільством. Ні пропаганді ЛГБТ та інших збочинців.

Дії Верховної ради у сфері національного питання
1. Національність людини реально визначається суспільством , виходячи з визнання (або заперечення ) національного самовизначення людини. Тобто :
- Спочатку людина сама повинна визначити , до якої нації він себе відносить ( особливо діти в змішаних шлюбах ) ,
- Потім суспільство має визнати його як такого ( або не визнати ) , що залежить від поведінки людини в житті , її психіки , моральності , звичок і т.д. і т.п.

Конфліктність національних відносин не визначена Богом та не взята з Природи , а породжена людьми, несправедливим суспільним ладом на основі принципу - «роз’єднуй та володарюй».
Я гадаю, що всі добре розуміють, словянські народи роз’єднують жиди. Яйценюк кричить на Барикади, кулю в лоб, Добкін кричить, що засуне плакати Шухевича в дупу. Яке діло цім жидам до українського народу? Вірно. Ніякого!!!
2. Прагнення народів до співпраці і зближенню - об'єктивна закономірність глобального історичного процесу.
Перед Богом всі нації і народності рівні, немає ні « богообраних » (як себе ототожнюють жиди), ні відкинутих . При формуванні національної політики України повинна виходити з цього основоположного принципу

3. У сфері міжнаціональних відносин ВО «Свобода» та інші організації повинні робити все для викорінення міжнаціональної ворожнечі та несправедливості.

_________________
Слава Київській Русі

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET