•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Хто створює війну

Автор Повідомлення
верба


Повідомлень: 2636
Звідки: Луцьк

ПовідомленняНаписане: 02 березня 2014, 10:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Бандугруповування Яника практично закінчила процес підпорядкування собі малого і середнього бізнесу. Настав час великого. Ходили чутки про наїзд на самого Коломойського! Назрівала війна між паханатом і каганатом великого українського бізнесу. Якщо в паханату було безліч штиків і офіційних в підконтрольних їм силових органах, так і кузнях їх кадрів примусового утримання, то в каганату штиків було нуль- самі олігархи воювати особисто не могли по причині своєї зайнятості, їх однокровники не олігархи чхати хотіли на їх олігархічні війни. Вихід один – вирішити свої інтереси в результаті війни третіх сторін. Таким методом вони неодноразово користувались – світові війни. Вчасно сталось в Україні протистояння, яке швидко переросло в війну. Дуже ймовірно, переросло не без їх допомоги, бо вже дуже багато питань можна було вирішити їм таким чином. Наприклад звільнення косатого члена їх клубу, захистити свої активи від посягань Паханату, списати пасиви в черговій мутній воді, заодно в ній набути непрозоро нові цінності.
Але щось пішло не так – Майдан не розкрив дибільно рота, коли йому їх представник в кріслі Рузвельта стала пояснювати для чого була революція, хто має їх очолити і що вона мать наша.
Створилось занепокоєння і стурбованість в ешелонах національних олігархів. Створився небезпечний для них прецедент -Межигір"я і дачі Пшонки. А в них же ситуація складніша, якщо Паханат стягував в свої межигір"я статки років 5-8, то Каганат в свої статки зішкрібає з шкіри українців останні 22роки і до того не на пустому місці родився.
Можливо стабільність і тиша Каганату має спонукати українців дійсно віддати завоювання Майдану Фірташу і Ко? Можливо, коли б вони бажали впровадження європейських цінностей і рівня життя для всіх. Давно продукція створена під їх приватним патронатом продається за європейськими цінами, значить їх працівники мають жити як в Європі, а може і краще –сировина тут дешевше. А це значить, що якщо ти маєш роботу, то ти за короткий час маєш житло, якісне харчування, машину, дозвілля, можливість ростити дітей не сумніваючись, що зможеш поставити їх на ноги. Так у всіх працівників Фірташа?
Але в них є запасний план. Добкін з Кернесом зганяли узгодити час його початку дії і вернулись польовими командирами його дій. Генералами зрозуміло хто. Технічне забезпечення - їх ПаханоКаганат царя Путіна. Голонокомандувач в них дуже поважний – не даремно ж Путін ледь стримувався засміятись на зустрічі з світовими діячами після агресії.
Тепер очільники Паханату будуть славити за перемогу над агресією Москови, яку самі і проплатили. Знімуть всі питання про націоналізацію незаконно приватизованої і загарбаної України –надр, берегів, річок, лісів, озер…
Єдине досягнення Майдану стане, легалізація вітання «слава Україні»?

_________________
не слухай колискову
про терплячих українців
д.Тигр


Повідомлень: 197
Звідки: Сумська область

ПовідомленняНаписане: 10 березня 2014, 21:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цікава постановка питання! А звідси висновок-до біса толерастію. Тільки Українці, як Нація Вільних Людей, має право на українську Богом дану землю.
Глечик


Повідомлень: 578
Звідки: Україна

ПовідомленняНаписане: 11 березня 2014, 10:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановний д.Тигр, а можна докладніше?
Правдослов


Повідомлень: 2854
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: 11 березня 2014, 14:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

д.Тигр написав:
Цікава постановка питання! А звідси висновок-до біса толерастію. Тільки Українці, як Нація Вільних Людей, має право на українську Богом дану землю.


Якщо буде виконувати Богом дані настанови не за формою, а за змістом.

_________________
Досить відповідати за злочини і гріхи влади! Вимагаймо щорічні референдуми про довіру усім, кого ми обираємо.
верба


Повідомлень: 2636
Звідки: Луцьк

ПовідомленняНаписане: 11 березня 2014, 21:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Можливо у нас дуже розумні люди в місті, бо все що вони говорять і пропонують набагато мудріше, перспективніше і далекоглядніше ніж те, що робить і пропонує новий уряд.
Невже урядовці дурніші, ніж луцька базарна бабця?
Сумніваюсь. Щось тут не так. Щось приховують. Знов те ж. В них своя правда, своє життя і своя інформація для внутрішнього елітного користування і версія для бидла.
Вже забулось до чого це веде.
Чому чесно не поділитись проблемами на які непереборно наштовхнулись?
Чому чесно не сказати, що насправді Україна не єдина.
Є Україна безробітних, злиднів трударів- майбутніх безробітних, голодуючих пенсіонерів, а є Україна Фірташів, Медведчуків, Ахметових і їх виконуючих директорів.
В першу Україну входить жива сила, в другу - матеріальні цінності України.
Після Майдану друга Україна опинилась в загрозливій ситуації. Майдан неочікувано для них породив дракона, в силах якого спитати: "чи справедливо вся матерія України перебуває в їх неукраїнських руках?"
І як би ризиково олігархам не існується в Рашці, гнів обкраденого народу страшніше. Не можуть вони впихнути в валізу свої статки, тому рішили перемурувати стіну між Україною і Росією і опинитись за нею в Росії.
Зрозуміло, що вони з Кроликом і Ко труть про недоторканість вже скуплених сільхоз земель при існуванні мораторію на це, недоторканість приватизованих стратегічних підприємств і надр. Звичайно при повній підтримці цієї України Заходом. А ви надіялись, що Захід підтримує нас?
Кролик ніколи не був в наших рядах, напевно, після ручкання з Героями Майдану довго протирав руки спиртом. Тому від нього щирості чекати не приходиться.
Але чому Тягнибок не прорве блокаду з "отака фігня малята..."
Його і так вже затерли і компроментують по дорослому, так
чому сумнівається в нашій підтримці української правди?

_________________
не слухай колискову
про терплячих українців
верба


Повідомлень: 2636
Звідки: Луцьк

ПовідомленняНаписане: 16 березня 2014, 17:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Радуємся закономірному результату обдуманій і ціленаправленій політиці керівництва України всіх каденцій.
Економічно всі ресурси країни осідали в кишенях олігархів. Ні своїм працівникам, ні в державу вони копійки, яка вище рівня виживання, не пускали. Існування тільки тих держорганів, які їм були потрібні, вони придумали фінансувати з чужої кишені за рахунок кредитів, а податки які мали на це йти вони "мінімізували" до нуля і ховали в своїх кишенях. Всі кошти йшли Фірташам і Ко. В світову кризу, коли всі «падали» наші свої мільярдні статки збільшували вдвічі. Вони залишили нас без доріг, без медицини, без пенсії, без достойних заробітків, без армії і флоту. Винуватими в цьому на заході України звинуватили схід, на сході – західних бандерівців. Західняки, попри це, повстали не проти сходу, який відряджав проти них Беркут і аплодував снайперам-вбивцям беззбройної молоді, а проти організаторів корупції і мафіозної системи.
А схід все ж дотримується нав"язаної їм доктрини і готовий вбивати разом з російськими солдатами українців, які повстали проти ставлеників олігархів. Напевно тому, що олігархи, які і нас і їх обкрадають- переважно з їх сходу, одіозні керівники – корупціонери з сходу.
Як би не кричали про вільне волевиявлення, але допомагати іноземній окупаційній армії людиною країни, яка стала об"єктом агресії - це зрада.

_________________
не слухай колискову
про терплячих українців
Глечик


Повідомлень: 578
Звідки: Україна

ПовідомленняНаписане: 16 березня 2014, 22:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Схід все прекрасно розуміє.
Просто їх вербують.
Майже на кожного є справа за те, як намагалися вижити у 90-ті.
От і бояться "бЄндєравцев",щоб не згадали їм старе.
ХіВі


Повідомлень: 1523
Звідки: Галичина, Лемберг

ПовідомленняНаписане: 17 березня 2014, 06:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Нещодавно розмовляв з друзями на тему війни. Коли я сказав, що неодмінно піду воювати, коли отримаю повістку з військкомату, мене відразу ж запитали: "За кого воювати? За Яценюка з Турчиновим? За тих, хто розмахує російськими триколорами і не хоче жити в Україні? За Крим, у якому нам ніколи не бути, бо нема за що?" і т.п. Я відповів банальною фразою, що воюватиму не за жидів при владі, а за Україну, проте підла думка все ж не дає спокою: а чи варто силою утримувати території, населення яких не хоче жити в Україні, а прагне до Росії? В разі нашої перемоги на Півдні та Сході все одно залишаться тисячі сепаратистів, які лише чекатимуть нагоди, щоб знову влаштувати заколот проти України... Приклади Чечні, Придністров'я, Абхазії і Пд. Осетії показують, що насильно милий не будеш... Що скажете, пані й панове? Як мені надалі відповідати на подібні запитання?

_________________
В жорстоку, хижу ніч життя,
В оцю страшну, страсну годину
Здуши гадюку почуття,
Забий, забий в собі людину!

Євген Маланюк
Леонід Шокало


Повідомлень: 1573
Звідки: Холмщина

ПовідомленняНаписане: 17 березня 2014, 09:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ХіВі написав:
... "За кого воювати?... За Крим, у якому нам ніколи не бути, бо нема за що?" ... а чи варто силою утримувати території, населення яких не хоче жити в Україні, а прагне до Росії?


Пане ХіВі! Я Вас стовідсотково підтримую. Над цим питанням я замислився, коли побував у Криму в листопаді минулого року. Ось побачите (може, і я до цього доживу), рано чи пізно зазомбований народ зрозуміє, що глибоко помилявся, поспішаючи в пуцінські лабети. Звичайно, їх меншість - зомбованих. Адже сьогодні лже-прем’єри і Пуціни їх помножили на 1000.


[i]П.М. Не ображайтесь, якщо попрошу Вас моє улюблене місто Лева називати „Львів”, шануючи память про Данила Галицького, який в скрутний час об’єднав західні українські землі.[/i]

_________________
"Боже Великий Єдиний! Нам Україну храни!
Глечик


Повідомлень: 578
Звідки: Україна

ПовідомленняНаписане: 17 березня 2014, 10:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Не факт. Сепаратисти - це така смердюча штука, що частина з них у разі перенесення кордону попре далі на Придніпров'я, потім - на Поділля, а там уже й до Збруча недалеко. Тим паче, буде створено прецедент.

Крім того, треба проводити українізацію і люстрацію. Тоді працюватиме міліція й прокуратура, реагуючи на такі випадки й оперативно затримуючи це кодло.

І головне - візовий режим з Росією. Отримання візи - тільки особисто у Посла України в Расєєі, яким призначити, наприклад, Ірину Фаріон. Візу надавати на строк не більш як один тиждень. Для жителів Білгородщини, Курщини, Вороніжчини видавати картки малого прикордонного руху "на закупи" за умови доведення українських коренів.
Ювелір


Повідомлень: 34
Звідки: з народу

ПовідомленняНаписане: 17 березня 2014, 17:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Доброго вечора Усим. Дайте мені СВД-поїду у Крим та буду відстрілювати по одному. Не на смерть,а так на каліку.У ногу,у руку,у жопу...І так по всім східним областям.Впевен,що таких знайдуться сотні...

_________________
Слава УКРАЇНІ!!!
Ювелір


Повідомлень: 34
Звідки: з народу

ПовідомленняНаписане: 17 березня 2014, 17:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Щоби знали куди йдуть,за що та проти кого....

_________________
Слава УКРАЇНІ!!!
Ювелір


Повідомлень: 34
Звідки: з народу

ПовідомленняНаписане: 17 березня 2014, 17:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Прошу дайте!!! Хоч не законно...

_________________
Слава УКРАЇНІ!!!
Ювелір


Повідомлень: 34
Звідки: з народу

ПовідомленняНаписане: 17 березня 2014, 17:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Утомився боротися на місцях.Халепа,обсіли з усих боків,не знаю,що робити...Громада бездіяльна - гроші на першому плані.Заклики та лозунги не діють.При владі жиди,зеки за бабло доломагають їм,що робити?????

_________________
Слава УКРАЇНІ!!!
верба


Повідомлень: 2636
Звідки: Луцьк

ПовідомленняНаписане: 25 березня 2014, 21:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Україна втратила 5% території, під загрозою ще декілька областей, які доти будуть "українськими", поки каган там верховодить.Україна втратила на сотні мільярдів долярів майна, готова дотувати електроенергією і газом, за свої кровні качати дніпровську воду спраглим москальським окупантам. Українці мають далі терпіти мовні утиски під загрозою армії язиколюбних на границі, змиритись з сильнонепропорційним представництвом українців у владі і великому бізнесі в їх країні. Ті, хто зверху, далі будуть перебувати в недоторканості соїх злочинів кримінальних і економічних їх злочинні статки вже не піддаються загрозі ревізії.
Якщо це не домовленність каганату з їх москальською силовою путінською групою, то чому так наполегливо нам радять не чинити спротив, пакують і складають для окупантів майно і зовсім не наполягають на його поверненні.
Вбили Сашу Білого. Очевидно каганські замовники війни проти паханату прибирають занадто активних її бійців, які перепутали її з проукраїнською революцією.
Підозріло це, коли на порозі ворог, а тут зацикленність на внутрішніх розборках. Це тому, що армія москалів їх не турбує. Вона виконує відволікаючий маневр на замовлення каганату.

_________________
не слухай колискову
про терплячих українців

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET