•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Хто створює війну

Автор Повідомлення
д.Тигр

ПовідомленняНаписане: 02 квітня 2014, 20:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Глечик написав:
Не факт. Сепаратисти - це така смердюча штука, що частина з них у разі перенесення кордону попре далі на Придніпров'я, потім - на Поділля, а там уже й до Збруча недалеко. Тим паче, буде створено прецедент.

Крім того, треба проводити українізацію і люстрацію. Тоді працюватиме міліція й прокуратура, реагуючи на такі випадки й оперативно затримуючи це кодло.

І головне - візовий режим з Росією. Отримання візи - тільки особисто у Посла України в Расєєі, яким призначити, наприклад, Ірину Фаріон. Візу надавати на строк не більш як один тиждень. Для жителів Білгородщини, Курщини, Вороніжчини видавати картки малого прикордонного руху "на закупи" за умови доведення українських коренів.

Повністю згоден. Особливо про українізацію. І особливо в школах. Це головне. Тільки українізація молоді врятує Україну.
Цитата:
АК-74

ПовідомленняНаписане: 02 квітня 2014, 22:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ювелір написав:
Утомився боротися на місцях.Халепа,обсіли з усих боків,не знаю,що робити...Громада бездіяльна - гроші на першому плані.Заклики та лозунги не діють.При владі жиди,зеки за бабло доломагають їм,що робити?????

Ви просите СВД,щоб їхати в Крим воювати за Україну...А може з СВД відсоювати Україну дома...там думаю лайна в гарних костюмчиках ,чи з погонами не менше
д.Тигр

ПовідомленняНаписане: 15 квітня 2014, 21:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Глечик написав:
І головне - візовий режим з Росією. Отримання візи - тільки особисто у Посла України в Расєєі, яким призначити, наприклад, Ірину Фаріон. Візу надавати на строк не більш як один тиждень. Для жителів Білгородщини, Курщини, Вороніжчини видавати картки малого прикордонного руху "на закупи" за умови доведення українських коренів.
Одне тільки питання- ну чому нинішня влада так не зробить? Адже є всі на те підстави.
Ювелір

ПовідомленняНаписане: 31 травня 2014, 22:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вибачте,давно не відвідував цей форум.
Було би з чим стояти на місцях...Навіть на те,що маєм нема кошту...

ПовідомленняНаписане: 31 травня 2014, 22:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ювелір,хотіли б знайшли б.

Чи ви хочете,щоб вам тут дали всі явки і паролі куди їти?

Ви шо провокатор?

ПовідомленняНаписане: 31 травня 2014, 22:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Та ні - дайте трохи грошенят,а решту я влаштую...

ПовідомленняНаписане: 31 травня 2014, 23:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Це писець.
Дайте грошенят..
І шо Ви влаштуєте?

ПовідомленняНаписане: 31 травня 2014, 23:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чи Ви хочете,щоб Вам дали усі явки...
Нема за що придбати набо...
Чи може Ви підстава...
То може мені здати минулорічну картоплю та придбати усе,що треба...
Дев"ять місяців сиджу на ... Хоч вила проси у Ляшка.

ПовідомленняНаписане: 31 травня 2014, 23:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ювелір написав:
Чи Ви хочете,щоб Вам дали усі явки...
Нема за що придбати набо...
Чи може Ви підстава...
То може мені здати минулорічну картоплю та придбати усе,що треба...
Дев"ять місяців сиджу на ... Хоч вила проси у Ляшка.

А я зрозуміла.
Ви клоун.

ПовідомленняНаписане: 31 травня 2014, 23:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну ну базікайте Пані...
Я дивлюся, що тут далі того не йде.
Вибачте.Обійдуся.

ПовідомленняНаписане: 01 червня 2014, 08:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Доброго дня усим.
Є пропозиція для пані Шкоди.Поїдьте у село,та тільки не на гостину,а поживіть там пару років і щоби дітки школу закінчили,щоб прийшла пора давати їм освіту.Батьків старих та хворих...Ото тоді я подивлюся хто клоун...Тоді і поговорити про визвольні змагання можна.

ПовідомленняНаписане: 02 червня 2014, 13:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ті клоуни,що на майдані (і ті,що полягли,також) - просили зброї.Та обійшлися бруківкою і коктейлями...
Чи знаєте,що один патрон для мисливської рушниці коштує 35 гр. Всього навсього 10 набоїв - 350 гр. для села чверть зарплати,не підйомна сума.
Про СВД тільки мріяти...
Та пішли Ви всі... Сидите перед ящиками роками,розвожаєте один одного дотепами,а мій дід пройшов дві війни,прокайлував після того усе життя на благо і помер у засмальцьованій фуфайці.Матір поховав,а батько просить смерті,по хаті ледве ходить.І я у третьому тисячолітті не можу звести кінці з кінцями,все у борг,а ввечері - якби доповзти до ліжка...
Раніше я любив народ,а зараз - навзаєм...

ПовідомленняНаписане: 08 липня 2014, 00:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Колись там навіть практику проходив,коли ще мирну продукцію виробляли....
На заводе «Маяк» испытывают первую украинскую снайперскую винтовку
http://www.youtube.com/watch?v=D5WB-wOInE8&feature=youtu.be
Украинский снайперский гранатомет и другие разработки украинских военных мастеров
http://www.youtube.com/watch?v=FHIXao9bMwc
Військові автомобілі КрАЗ
http://www.youtube.com/watch?v=HFu8vEpPlYA
ну і курва мама їхня була,чому??????

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь