•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

День Перемоги - 9 травня !

Автор Повідомлення
ХДС

ПовідомленняНаписане: 18 березня 2014, 20:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чи будуть плюндрувати та знищувати памя'тники радянським воїнам визволителям від нацистських окупантів, які загинули за вітчизну, на Західній Україні ?
Гапон

ПовідомленняНаписане: 18 березня 2014, 20:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пане ХДС ви маєте клепку у голові? Чи путінська пропаганда затьмарила вам розум. Не потрібно чіпати мертвих. я щороку прибираю пам'ятники На Вінничині, Житомирщині, Рівненщині- бо там є мої діди. Киньте провокувати. Краще займіться допомогою у розбудові ЗСУ. І вчіться військовому вишколу - це зараз актуально.
Глечик

ПовідомленняНаписане: 19 березня 2014, 03:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вони, на жаль, загинули, а Батьківщині не надто багато доброго цим зробили. Я не хвалю німців. Але при сов'єтах їсти просточений розшарований майонез, за яким люди шість годин їздили в електричці висячи на одній нозі і відправлятися на Соловки, як щось проти цього маєш - було не кльово.

Вічна пам'ять усім загиблим. Усім!

Націоналізм - це любов! Людина, яка сповідує любов, не нищитиме пам'ять загиблих.

І я щось не пам'ятаю випадків руйнації пам'ятників саме воїнам. Нищать тільки Леніна, серп і молот та інших, тому що вони знущалися з людей і морили нас голодом, накравши 70 млн. швейцарських франків на закордонні рахунки.

Про 9 травня - це день пам'яті. По УСІХ загиблих.
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 19 березня 2014, 09:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Свобода стрімко еволюціонує.
Уже і російська не така страшна, і 9 травня не таке погане :)
І це чудово
Лірник

ПовідомленняНаписане: 19 березня 2014, 09:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Глечик написав:
І я щось не пам'ятаю випадків руйнації пам'ятників саме воїнам.

Ну Ви справжнісінький політик. Пам’ятаєте те, що Вам вигідно.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 19 березня 2014, 11:39 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Лірник написав:
Глечик написав:
І я щось не пам'ятаю випадків руйнації пам'ятників саме воїнам.

Ну Ви справжнісінький політик. Пам’ятаєте те, що Вам вигідно.

я теж таких випадків в Україні не пам'ятаю.
В Рашці - було, що метал поздирали на пропой, а у нас - оце в Києві на Либідській шось пиляли недавно, але не воїнам, а чекістській мразоті.

ПовідомленняНаписане: 19 березня 2014, 12:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Може,я забагато приділяю уваги містиці,але як на мій погляд,
Біда залишилась ще там,де залишились пам"ятники леніну.

ПовідомленняНаписане: 19 березня 2014, 12:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Барабасе.Так. Я не пойняла.Я вже виїзджаю вас визволяти.
а тут раптом читаю таке-" а у нас - оце в Києві на Либідській...".

Шуфрич вам часом не родич?:))

Так хтіла Вас врятувати...але бачу,що і без мої братьської допомоги обійдетесь. Нажаль.
Але,я на цьому не зупинюся.
Я вас обов"язково знайду.І врятую.
Тримайтесь.
Я вже на підході.

ПовідомленняНаписане: 19 березня 2014, 13:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Барабасе,та відгукніться вже кінець кінців:)
Мовчанка вам не допоможе.
Я всерівно вас знайду і врятую:)

ПовідомленняНаписане: 19 березня 2014, 16:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
Свобода стрімко еволюціонує.
Уже і російська не така страшна, і 9 травня не таке погане :)
І це чудово

Здрассьтє, хто Вам сказав, що я маю стосунок до Свободи? Хоча ідеологічно так, моя позиція близька до позиції даної політсили.
Про 9 травня. Коли Ви чули, що 9 травня - погане? Ми говоримо про те, що 9 травня відзначається неправильно і не повинно бути святом.
І взагалі - я щиро не можу збагнути, як може хтось навіть пустити у свої звивини головноко мозку думку про те, що одні українці нищать пам'ять інших українців?
З іншого боку, вшанування хвилиною мовчання загиблих українців мусить супроводжуватися підкресленням, що поминаємо у першу чергу своїх.
Також мусить бути незначна нотка співчуття тим людям, що повелися на сталінську пропаганду.
Для уникнення словоблудія одразу кажу: шкода, але я не маю честі бути нащадком тих самих бандерівців. Моїм предки, на жаль, "узбагоілісь" ще в період колективізації, хоча в душі знали, який цей совок гидкий та червивий.

Всі ми є українці, і досить нас ділити.

Про еволюцію. Може то Ви вперто нічого не хотіли бачити? І російська мова страшна тільки тоді, коли її нав'язують, коли вона нахабно "запозичує" у нас лексику, а потім вони кричать, що то їх "ісконноє". Коли вона використовується для пропаганди. Якщо все ще пройде - потиснемо один одному руку і будемо існувати як сусідські держави, а не ...

Редаговано: Глечик (19 березня 2014, 16:20)
Глечик

ПовідомленняНаписане: 19 березня 2014, 16:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Може,я забагато приділяю уваги містиці,але як на мій погляд, Біда залишилась ще там,де залишились пам"ятники леніну.

Ні, не забагато.
Політиків, посадовців - люструвати,
Боввани Лєніна - тако собі взяти і каструвати по лінії постаменту, аби більше не стирчали посеред вулиць і майданів.

Про містику. Мусимо повертатися до Витоків - Трипілля, Скитів, Сарматів. Протрімо, умиймо третє око після тисячолітнього сну. Бо всі українці - трошки відьми і відьмаки (від слова "відати"), навіть якщо ми того не усвідомлюємо. Отоді ми бачитимемо Те, Чого не бачать наші, скажімо, опоненти.
Шкода

ПовідомленняНаписане: 19 березня 2014, 16:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я нічого немаю проти відьмаків.
я сама відьма,як стверджує Барабас-котрий втік і не хоче бути врятованим.

Мною.

Ну то таке..я його всерівно знайду і врятую,і хай навіть не думає сопротівлятися.

Це ще можна назвати метафізика.(глянула у гугл. нє.не помилилась).

Метафі́зика — філософія буття, роздуми про граничні і надчуттєві принципи і засади буття.

ПовідомленняНаписане: 15 грудня 2015, 13:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

патріотичні танці.....

https://www.facebook.com/shneor.shif/videos/10153406478629965/

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику