•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Що нам заважає стати нацією?

Автор Повідомлення
Правдослов

ПовідомленняНаписане: 30 вересня 2017, 15:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пані Луся написав:
Шкода написав:
...Та і нема ніякого путіна.

О! Про шо я весь час і торочу!
Аби лишень замість кацапів не налізли жиди з солодкою ідеєю розбудови на українських теренах нового єрусалиму...

І не тільки Ви, пані Луся:
Цитата:
В 1990-х роках Сполучені Штати Америки зробили все, щоб позбавити Україну ядерної зброї.

Про це в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив поет і громадський діяч, надзвичайний і повноважний посол України Дмитро Павличко.

"Політичний консультант Клінтона сказав мені прямо, як голові комісії закордонних справ парламенту:
"Ми дозволимо Росії зайти на вашу територію військами і забрати у вас ядерну зброю силою".
Я у відповідь сказав, що "ми не хочемо віддавати ядерну зброю Росії, ми хочемо віддати її вам"! Я розумів, що ми не зможемо утримувати цю зброю, але не хотіли її віддавати Росії. Саме США тиснули на нас і зробили усе, щоб Україна ядерної зброї позбавилася, це була їх політика.

Америка змусила нас віддати ядерну зброю", - каже Павличко.

Віддати іменно кацапам, яких у потрібні моменти використовує як страшилку-полохало для світу:
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_5648_285.php

Тому, якщо хочете щоб усе було добре - просіть краще Бога:

ГОСПОДИ, ВСЕМОГУТНІЙ БОЖЕ !!!

Звільни Україну від носіїв неправди, несправедливості та беззаконня:

- від лицемірних слуг, які не захищають, а зазіхають на Конституцію України, державне та народне добро, територіальну цілісність України.
- від пастирів, які не бажають пізнавати Тебе як найправдивішого та найсправедливішого Суддю, а закликають вірних миритися з неправдою, несправедливістю та беззаконням.
- від суддів, які насміхаються над правдою та справедливістю, Конституцією України та Твоїми Законами, Господи !
- від зеленого змієподібного фантика (американського долара) за допомогою якого лукавий та перелюбний рід дурять та грабують цілий світ (а надто вже Україну) та від тих, що поклоняються тому фанту, роду перелюбному та лукавому!

Вислухай мене, всемогутній Боже, як вислухав сотника з Капернауму.

МУДРОСТІ всім, ВІРИ, НАДІЇ та ЛЮБОВІ !

СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ !
СЛАВА УКРАЇНІ !
І МИР УСІМ НА ЗЕМЛІ !

ПовідомленняНаписане: 30 вересня 2017, 18:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Два епізоди у зв'язку з подією.

Якось цього літа побачила, як діти від чотирьох до шести років на вулиці бавилися розірваним українським прапором. Тягали його по землі, замотували ляльку. Підійшла і сказала, щоб припинили, бо це не ганчірка. Вони пояснили, що прапор упав з будівлі.
Де були батьки, щоб це зупинити, сказати дітям правильні речі? Не кажучи про те, що в криміногенній обстановці української столиці взагалі не годиться дітей залишати без нагляду.

Нещодавно йшла у надвечір'я порожньою вулицею. На плечі мала сумку з ще майданівською жовто-блакитною стрічкою. Раптом біля мене опинився якійсь молодик і почав кричати ніби до якогось співрозмовника, що Київ його задовбав, скоро прийдуть донецькі і зроблять те, що треба. Слова з цим змістом перемежовувалися нецензурною лексикою. Я за звичкою озирнулася, щоб огризнутися, і зауважила недружелюбні очі, в яких проглядався намір мене вдарити. Інстинктивно повернула в інший бік, де видніла найближча проїжджа частина, і пришвидщила ходу, не зупиняючись, поки не побачила людей.
Стає весело, одним словом. За українську символіку в столиці можна отримати по голові. Зброя при собі була б дуже придатною. Не задля пострілу у ворожу мішень, а для самозахисту і відлякування.
ГАККЕН

ПовідомленняНаписане: 01 жовтня 2017, 16:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліна написав:
Два епізоди у зв'язку з подією.

Якось цього літа побачила, як діти від чотирьох до шести років на вулиці бавилися розірваним українським прапором. Тягали його по землі, замотували ляльку. Підійшла і сказала, щоб припинили, бо це не ганчірка. Вони пояснили, що прапор упав з будівлі.
Де були батьки, щоб це зупинити, сказати дітям правильні речі? Не кажучи про те, що в криміногенній обстановці української столиці взагалі не годиться дітей залишати без нагляду.

Нещодавно йшла у надвечір'я порожньою вулицею. На плечі мала сумку з ще майданівською жовто-блакитною стрічкою. Раптом біля мене опинився якійсь молодик і почав кричати ніби до якогось співрозмовника, що Київ його задовбав, скоро прийдуть донецькі і зроблять те, що треба. Слова з цим змістом перемежовувалися нецензурною лексикою. Я за звичкою озирнулася, щоб огризнутися, і зауважила недружелюбні очі, в яких проглядався намір мене вдарити. Інстинктивно повернула в інший бік, де видніла найближча проїжджа частина, і пришвидщила ходу, не зупиняючись, поки не побачила людей.
Стає весело, одним словом. За українську символіку в столиці можна отримати по голові. Зброя при собі була б дуже придатною. Не задля пострілу у ворожу мішень, а для самозахисту і відлякування.

Колись, на світанку ери велосипедів, була дуже схожа проблема, на велосипедистів нападали собаки. Саме тоді з'явилася відома спеціальна модель револьвера, "Велодог".
Правдослов

ПовідомленняНаписане: 01 жовтня 2017, 18:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А якщо їм платять по сто баксів на день за поширення кацапського міра?
Плюс преміальні за "особиє" заслуги.

Причому - платять ті, що голосують за підняття цін, тарифів та курсів іноземних "валют" за наш з вами рахунок...
Платять не напряму, звичайно, а через ахмєтових, фірташів, пінчуків, медведчуків, шуфричів та іже з ними ???

ТО ЧИСЛО "ЛЮБІТЕЛЄЙ" КАЦАПСКОГО МІРА неухильно зростатиме набагато швидше, ніж курси тих драних "валют" - і жоден "велодог" чи "антикоп" не допоможе!

Хіба що пані Ліна стане крутішою від усіх рембо та термінаторів разом узятих...

Але досить перетворити бакси у дірки з бубликів - і всі "любітєлі" кацапского міра одразу ж закохаються і у гривню, і в Україну...
І всі баксові мультимільярдери теж ... стануть мільйонерами кльовими - наші гривневими, а кацапські рубльовими!

ТОМУ - АБО СТАЄТЕ НА ЗАХИСТ ГРИВНІ:
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_14995_1875.php
або погубите і себе, і державу...

ПовідомленняНаписане: 11 жовтня 2017, 20:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Це про що? Просвітіть.
Image

ПовідомленняНаписане: 11 жовтня 2017, 21:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Случ написав:
Це про що? Просвітіть.

Про Гітлєр-єврей капут:

Парламентська асамблея Ради Європи затвердила рішення про зняття політичних санкцій із Росії.
Згідно з повідомленням, за проект резолюції, який підготував Мікеле Ніколетті, проголосувала переважна більшість депутатів.
http://tyzhden.ua/News/201724

ПовідомленняНаписане: 11 жовтня 2017, 22:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Случ написав:
Це про що? Просвітіть.

Це називається - вибори близько. І Мінстець, за командою з Банкової, задіяв лайнометів. Проти всіх політичних конкурентів.

Бо якщо з такою ж міркою підійти до Вальцмана і Вальцман - партай, то там не лишиться живого місця. Починаючи з походження, вербовки, фарцовки, контрабасу зброї, і т.д. І аж до задіяння кацапських дресувальних методик для нацьковування ЗМІ на конкурентів і координації зусиль з Путіним.
ГАККЕН

ПовідомленняНаписане: 11 жовтня 2017, 22:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Правдослов написав:
Случ написав:
Це про що? Просвітіть.

Про Гітлєр-єврей капут:

Парламентська асамблея Ради Європи затвердила рішення про зняття політичних санкцій із Росії.
Згідно з повідомленням, за проект резолюції, який підготував Мікеле Ніколетті, проголосувала переважна більшість депутатів.
http://tyzhden.ua/News/201724

Чергова нищівна дипломатична перемога Вальцмана, безумовно.
Случ

ПовідомленняНаписане: 12 жовтня 2017, 09:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

То це правда чи не правда?

ПовідомленняНаписане: 12 жовтня 2017, 11:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Случ написав:
То це правда чи не правда?

А там, звідки ти це притягнув, ти вже спитав, що це, звідки, і до чого?
Правдослов

ПовідомленняНаписане: 26 листопада 2017, 17:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пенсіонерам пенсії, трудягам зарплати, дармоїдам субсидії замало...

А мені навіть того що маю - забагато!
Хочу половину вартості корисних копалин співвітчизникам віддати.
А ще наказав слугам повернути курс долара та ціни до рівня, який був на момент їхнього обрання.
Бо з цього і починається утвердження правди та справедливості --
-- утвердження Царства Божого всередині себе, навколо себе та в оточуючих.

Тих, хто не бажає навіть цього від обраних слуг вимагати --
-- Бог не зможе від рабства у царстві мамони та брехні порятувати.
Підуть разом з усіма праведними та багатими ... верблюда крізь вушко голки пропихати.
Чи вважаєте, що Син Божий неправду сказав?

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,