•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Допоможіть Чемеровецькому р.

Автор Повідомлення
Людина11

ПовідомленняНаписане: 24 березня 2014, 23:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Працював все життя і далі працюю для своїх дітей, але такого ні за союзу ні за теперишніх часів небачив, аж тепер ходят так звані герої які пересиділи у дома, а на майдані показались леше пару раз і начинають писати на простих людей доноси, скарги просто вимишлені з голови, або створені хворою уявою зависних сусідів. Ще якби писали якісь нармальні люди, а не такі як у нас преслала Свобода М. Головатий він даже не доходив 6 класів, а я даже не знаю хто йому атестат видав та то біда п’яне з якимись хлопцями в’яжуться до молоді обзиваючи їх. А то що він ходить і сплітає на лудей по селах то взагалі біда, він молодий хлопець і вжиті він мало ще побачив, ходити і збирати якісь плітки зависних сусідів і писати на хазяйновитих людей у селах скарги, щоб дескримінувати голову сільської ради бо голова СР їм заважаї так за що ті люди будуть страждати? Вгомоніт його господарів не хай владу ділять без робочого люду бо вже надоїв цей хаос, і вгомоніт якогось М. Головатого в якого завжди були проблеми із законом як і в його сімї, робити не хотят, а ходити "заглядати" у кожне нармальне подвір’я люблять!
Будласка зупиніт його господарів!

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"