•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

"Затягування пасків"

Автор Повідомлення
ХіВі

ПовідомленняНаписане: 02 квітня 2014, 00:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Режим національної зради (Турчинов, Яценюк і Ко), який без бою здав Крим, тепер планує "затягнути паски" на шиях громадян України - підвищити тарифи на газ для населення у 1,5 рази. Чим це обернеться для мільйонів Українців, добре знають ті, чиї кращі роки припали на прокляті 90-ті. Тоді все робилося за схожим сценарієм: кредит МВФ під кабальні умови - підвищення комунальних тарифів - доведення до зубожіння Українців. Дежа вю. Влада бере кредити, розплачуватись за які нам усім. Самі ж владоможці при цьому нічого не втратять, а олігархи, що "сидять" на газовій трубі (у 90-ті таким олігархом була "газова принцеса" Ю. Тимошенко) ще й добряче розбагатіють. Представники ВО "СВОБОДА" входять в уряд Яценюка. Чи означає це, що Свободівці підтримують курс на "затягування пасків"? Сподіваюсь на чесну відповідь.

Забий, забий в собі людину!

Євген Маланюк
Патріот_25

ПовідомленняНаписане: 02 квітня 2014, 00:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ХіВі написав:
Режим національної зради (Турчинов, Яценюк і Ко), який без бою здав Крим, тепер планує "затягнути паски" на шиях громадян України - підвищити тарифи на газ для населення у 1,5 рази. Чим це обернеться для мільйонів Українців, добре знають ті, чиї кращі роки припали на прокляті 90-ті. Тоді все робилося за схожим сценарієм: кредит МВФ під кабальні умови - підвищення комунальних тарифів - доведення до зубожіння Українців. Дежа вю. Влада бере кредити, розплачуватись за які нам усім. Самі ж владоможці при цьому нічого не втратять, а олігархи, що "сидять" на газовій трубі (у 90-ті таким олігархом була "газова принцеса" Ю. Тимошенко) ще й добряче розбагатіють. Представники ВО "СВОБОДА" входять в уряд Яценюка. Чи означає це, що Свободівці підтримують курс на "затягування пасків"? Сподіваюсь на чесну відповідь.

уже на пустому місці ухайдохали гривню на 50%, якщо доллар перетне планку 20 грн, їх повішають і це аллегорія
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 02 квітня 2014, 05:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я вважаю, що рішення підняти ціну на газ для населення, напередодні президентських виборів, є злочинним. Це лише посилить розкол в країні.

ПовідомленняНаписане: 02 квітня 2014, 06:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
Я вважаю, що рішення підняти ціну на газ для населення, напередодні президентських виборів, є злочинним. Це лише посилить розкол в країні.
От і я так вважаю! Тоді чому ВО "СВОБОДА" співпрацює із злочинним режимом? Після того, як людям прийдуть платіжки за газ та комунальні з новими тарифами, говорити про якусь свою "окрему позицію" буде пізно: в очах народу Свободівці нестимуть одинакову відповідальність з яценюківцями! І лише лінивий не жбурне в СВОБОДУ каменем!

Євген Маланюк
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 02 квітня 2014, 06:46 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

ХіВі написав:
М.Джура написав:
От і я так вважаю! Тоді чому ВО "СВОБОДА" співпрацює із злочинним режимом? Після того, як людям прийдуть платіжки за газ та комунальні з новими тарифами, говорити про якусь свою "окрему позицію" буде пізно: в очах народу Свободівці нестимуть одинакову відповідальність з яценюківцями! І лише лінивий не жбурне в СВОБОДУ каменем!

ХіВі, ви ж знаєте, як я вас поважаю! Але клепок в голові у вас точно не вистачає.
Пояснити чому ? Чи самі зрозумієте ?

Поясню : тому що ваші дописи за своїм стилем все більше нагадують психопатичні марення дєвочкі-істєрічкі.

ПовідомленняНаписане: 02 квітня 2014, 08:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАСЕ, не так, нехай ЯЙЦЕНЮХ собі краще "затягне паски", бо народ те зробить йому дуже швидко. Не "змінити шило на мило" виходили на майдани і воювали в Києві! Український газ і нафту українцям за нашими цінами, а не рашиськими. Негайна націоналізація в економічному і духовному. Геть олігархів і їх прихвостнів держслужбовців!

ПовідомленняНаписане: 02 квітня 2014, 11:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дайте хоча б пів-року, краще рік, щоб можна було щось констатувати.

Бо комусь нетерплячому хочеться все і одразу і без зусиль
так же не буває

прогноз - Порошенко Президент, Сєня Прем"єр, Кличко - мер, Тягнибоку і Свободі я б доручив якийсь ревізійно-контролюючий комітет, ОБХСС
давати по рукам
поки що влада діє правильно і грамотно
головне щоб не скурвились
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 02 квітня 2014, 11:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

зі
а Крим - біс з ним
баба з возу - кобилі легше
нехай поживуть сезон
самі попросяться - а ми ще будемо торгуватися

що там, воду і електроенергію ще не відключили?
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 02 квітня 2014, 11:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

007 написав:
БАРАБАСЕ, не так, нехай ЯЙЦЕНЮХ собі краще "затягне паски", бо народ те зробить йому дуже швидко. Не "змінити шило на мило" виходили на майдани і воювали в Києві! Український газ і нафту українцям за нашими цінами, а не рашиськими. Негайна націоналізація в економічному і духовному. Геть олігархів і їх прихвостнів держслужбовців!

шаріковщина якась
пам"ятаєте як в 1917 розкуркулили олігархів
на довго вистачило?
ну його нафіг таку націоналізацію
Небайдужий патріот

ПовідомленняНаписане: 02 квітня 2014, 14:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Затягування пасків, латання дірок... А чому Яценюк НІ СЛОВА не сказав, як кабмін збирається повертати в Україну награбоване?
Судячи з його слів, які він озвучував раніше, - з України було вивезено ~70 мільярдів доларів. Це набагато більша сума, ніж та, що вони просять у "партнерів", які знову ж віддавати нам, - простим людям.
Та й хватило б покрити усі основні діри.
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 02 квітня 2014, 15:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
А чому Яценюк НІ СЛОВА не сказав, як кабмін збирається повертати в Україну награбоване?

якби ж то від Яценюка залежало
не віддадуть - а дадуть, причому частину і під %
ХіВі

ПовідомленняНаписане: 02 квітня 2014, 17:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановний п. БАРАБАС! Я вас теж поважаю. Але коли сьогодні в Новинах почув, що вартість комунальних послуг зросте на 70% (!), у мене виникло питанная: "Заради чого? Чому моя сім"я - через тих дегенератів, які сьогодні при владі - повинна знов, як у кляті 90-ті, повертатись у злидні і в режим тотальної економії?" Яким би я не був Патріотом, але знов животіти на межі виживання, коли всіляка жидівсько-олігархічна сволота казиться з жиру, ВІДМОВЛЯЮСЬ! І будь-яка влада, що закликає "затягувати паски" и підвищує тарифи на комунальні, для мене є ЗЛОЧИННОЮ! Невже заради цього боролись і гинули Герої Небесної Сотні?

Євген Маланюк
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 02 квітня 2014, 18:23 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

ХіВі написав:
Але коли сьогодні в Новинах почув, що вартість комунальних послуг зросте на 70% (!), у мене виникло питанная: "Заради чого? Чому моя сім"я - через тих дегенератів, які сьогодні при владі - повинна знов, як у кляті 90-ті, повертатись у злидні і в режим тотальної економії?

якщо без надмірної патетики, то питання дійсно важке.
Але є реалії. Одна з них така - енергія коштує дорого і сплачувати її треба на 100%.
Але тепер скажи - чому в Україні бабуся-пенсіонерка може мешкати в трикімнатній квартирі сама (бо ж діти давно роз'їхались), палити 100Вт лампочки навіть в туалеті, а тепло отримувати централізовано з гнилих неутеплених комунікацій при відкритих хвіртках, а аналогічна німкеня давно користується світлодіодними освітлювачами, індивідуальним опаленням з регулятором, та ще й в помешканні з однієї кімнати в будинку, зведеному з усіма можливими енергозберігаючими технологіями ?
Вважаю, що говорити треба саме про це, і не бити себе в груди, а щось реально змінювати.

p.s. на питання Вані на тему Криму можу сказати - ситуація дуже весела - магазини пусті майже як в кінці совку, ціни виросли на третину, електрику і воду періодично відключають, пенсіонери московських пенсій не дочекались, але "во всьом віновати хохли".
І позиція українського уряду, що намагається вчасно і в повному обсязі платити дегенератам совкових часів, які вже радісно отримали російські паспорти і клянуть "хохлів", мене дивує.

ПовідомленняНаписане: 02 квітня 2014, 20:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Наші урядовці вірять, що кацапи з Криму попросяться до України. Це вже навряд!
Якщо хочемо бути вільними від раші-треба злізти з газової голки.
ХіВі

ПовідомленняНаписане: 02 квітня 2014, 20:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пане БАРАБАСе! Про жорстокі "економічні реалії" я чую протягом останніх 22 років, тільки чомусь ці "реалії" є жорстокими лише для таких, як я і моя сім'я, а не для олігархів, урядовців і депутатів! Кожна "реформа" чи "антикризова програма" обертається для нас погіршенням життєвих умов, а мільйонери і мільярдери як жирували, так і жирують. Вам самому це не здається дивним? Коли російські інтервенти почали агресію в Криму, я пішов у військкомат і зареєструвався, як резервісти, щоб захищати Україну. А тепер, у разі реальної війни, кого, скажіть, мені доведеться захищати? Режим Турчинова, який здав Крим без бою? Уряд Яценюка, який підвищуватиме тарифи для моєї сім'ї? Авакова, мєнти якого вбивають Націоналіста Сашка Білого, але залишають на волі сепаратиста Допу (нині - кандидата в президенти від ПР)? Олігархів, наближених до нинішньої влади - Порошенка, Коломойського, Таруту? У мене нема відповіді на ці питання.

Євген Маланюк

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику