•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Хто керує Украіною?

Автор Повідомлення
МіхаельВітман


Повідомлень: 5497
Звідки: м.Херсон

ПовідомленняНаписане: 16 липня 2015, 18:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Партия Регионов - це і є нова Конституція, невже не ясно?
ХіВі


Повідомлень: 1523
Звідки: Галичина, Лемберг

ПовідомленняНаписане: 17 липня 2015, 04:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

МіхаельВітман написав:
Партия Регионов - це і є нова Конституція, невже не ясно?
Ясно, ясно - що справи темні! Януковичу таке навіть не снилось!

_________________
В жорстоку, хижу ніч життя,
В оцю страшну, страсну годину
Здуши гадюку почуття,
Забий, забий в собі людину!

Євген Маланюк
Правдослов


Повідомлень: 2857
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: 11 серпня 2016, 23:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
Написане: 16 липня 2015, 17:18

гм, а в чому проблема?
Невже це якась несподіванка? :)

Янику і тій ВР треба було б дуже постаратися щоб переплюнути цих
і це за півтора року ударної праці!
А скільки ще встигнуть до нових виборів!
Дух перехоплює.

зі
прямо під вікнами знову вдарили поліцейській "Пріус"


Мабуть вікна того ... зачаровані:
Станом на 21 липня 2016 року, столична патрульна поліція розбила у дорожньо-транспортних пригодах 150 автомобілів Toyota Prius із 235 отриманих. Про це йдеться у відповіді керівника столичної патрульної поліції Юрія Зозулі на інформаційний запит мешканця столиці Євгена Бараннікова.
http://ua1.com.ua/society/politsija-u-kievi-rozbila-160-iz-235-otrimanih-patrulnih-avtomobiliv-toyota-prius-22902.html

_________________
Досить відповідати за злочини і гріхи влади! Вимагаймо щорічні референдуми про довіру усім, кого ми обираємо.
Правдослов


Повідомлень: 2857
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: 28 вересня 2016, 00:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліна написав:
Я плачу й ридаю: товариш Гундяєв привітав з перемогою пана Порошенка.
Спецоперація вдалася?
http://www.rbc.ua/rus/news/politics/patriarh-kirill-pozdravil-poroshenko-s-izbraniem-na-post-27052014133100

Слава Ісусу Христу! Слава Україні! Хай живе вільна Україна!


Так вони ж одному богу поклоняються!:
Цитата:
Насправді, шахрайство, яке ви зробили в цій країні і в усьому світі, протягом багатьох років, і це була хороша афера, це була хороша гра в шахрайство - так це те, що ви нібито богообраний народ.

Відповідь: "Гей, ми ЕСТЬ богообраний народ.
Просто більшість євреїв не люблять в цьому зізнаватися,
але наш Бог - це Люцифер. "


Питання: Ха-ха. Ваш бог - ЗОЛОТО!

Відповідь: Так, що нам подобається так це багато золота, багато шекелів, кілька карток Американ Експрес (American Express), розумієте. Ми любимо витрачати гроші, і ми любимо добре провести час.
Ми любимо щоб гої робили роботу, а ми розважалися.

_________________
Досить відповідати за злочини і гріхи влади! Вимагаймо щорічні референдуми про довіру усім, кого ми обираємо.
ГАККЕН


Повідомлень: 1626
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 14 листопада 2016, 12:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ось, маємо інцидент з призначенням свіженької, але вже з досвідом, замміністра МВС. Усі обставини, як 10 років досвіду у віці 24 роки, володіння язиками, портфоліо в мережі, з різними частинами тіла, і шматочками тексту, судячи з стилю і грамотності - написаного восьмикласницею без досвіду. Мабуть, нам пороблено, Україною керує все більше недоуків - восьмикласників. Починаючи з прем'єра. І всі вони мають міжнародний управлінський досвід, всмоктаний ще через соску, або і не тільки. Їх призначення має мало спільного з формальними правилами і логікою, лише по дотичній. Так, з більшим чи меншим порушенням правил і логіки кар'єрного росту у галузі, були призначені Вовк, Гройсман, Деканоїдзе, Луценко, Клімкін, Полторак, Гонтарєва, ще більше чиновництва на обласному рівні.

Але оця лінійка тендітних брюнеток в окулярах, із зовнішністю молодої вчительки, Згуладзе - Деканоїдзе - Дєєва, при постійному погіршенні якості матеріалу, зниженні інтелекту, вікового порогу, і одночасно, підвищенні готовності задовільнити впливових меценатів, зовнішніх чи місцевих, за рахунок, гіпотетичного володіння язиками - не може бути сприйнята народом. За будь - яких умов, народ не пробачить,зокрема, відсутності цицьок, ні самій Дєєвій, ні тим, хто її з порушенням регламенту протягує на посаду. Зовсім загубили береги.
Пані Луся


Повідомлень: 1556
Звідки: Каховка-Краматорськ

ПовідомленняНаписане: 14 листопада 2016, 13:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ГАККЕН написав:
...гіпотетичного володіння язиками

Впевнена, що володіння язиком таки не гіпотетичне ))
Відсутність цицьок - теж цікавий момент. Такі жінки зазвичай подобаються латентним гомосекам, котрих нудить від традиційного вигляду жіночого тіла.

_________________
...І нехай вони повиздихають, наші вороги!
ГАККЕН


Повідомлень: 1626
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 14 листопада 2016, 14:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пані Луся написав:
ГАККЕН написав:
...гіпотетичного володіння язиками

Впевнена, що володіння язиком таки не гіпотетичне ))
Відсутність цицьок - теж цікавий момент. Такі жінки зазвичай подобаються латентним гомосекам, котрих нудить від традиційного вигляду жіночого тіла.


Так, навіть не просто відсутність цицьок, а, я би сказав, настирливо реклямована відсутність. Одразу виникає купа запитань, наприклад, цільова аудиторія реклями? Чим компенсується відсутність? Хто просуває відсутність на високу посаду? Взагалі, чи під конкретні забаганки конкретних осіб? Хто є родичі оцієї відсутності? Мережеві фото, НМСД, мають, очевидно і виключно, рекламний характер. Хто фотограф? Яка агенція? Не можна, таким чином, виключати існування і фото з клієнтами. А це вже - шантаж, і загрози національній безпеці, пані і панове. Є згода СБУ на призначення?

Про досвід, професійні компетенції і кваліфікацію - взагалі не йдеться. Нема що обговорювати. Почитайте власноручні її записи у мережі, парочку, то вам Еллочка Людоїдка, в порівнянні, здаватиметься світочем фільозофічної мислі. Там рівень шостого - восьмого класу для особливих дітей.

Багато питань. Чи будуть відповіді? Влада остаточно втратила притомність.
Пані Луся


Повідомлень: 1556
Звідки: Каховка-Краматорськ

ПовідомленняНаписане: 15 листопада 2016, 00:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ГАККЕН написав:
...Влада остаточно втратила притомність.

Ну, вони ж під час Майдану розвели народ як кошенят, так тепер впевнені, що з таким народом можна й далі робити все, що заманеться. Хочеться вірити, що вони помиляються.
Цитата:
...Про досвід, професійні компетенції і кваліфікацію - взагалі не йдеться...

Якщо професія «древня», а дебют відбувся у 14 років, то якраз набігає 10 років стажу. Тому я не була б так категорична у звинуваченнях щодо відсутності у дівчатка досвіду, компетентності та кваліфікації )))

_________________
...І нехай вони повиздихають, наші вороги!
ГАККЕН


Повідомлень: 1626
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 15 листопада 2016, 11:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пані Луся написав:
........................
Якщо професія «древня», а дебют відбувся у 14 років, то якраз набігає 10 років стажу. Тому я не була б так категорична у звинуваченнях щодо відсутності у дівчатка досвіду, компетентності та кваліфікації )))Так, я ще раз наголошую на тому, що влада проштовхує холуїв на посади з порушеннями регламентних норм, в обхід узаконених процедур. І отаким чином призначені посіпаки,пізніше, своєю чергою, використовуються владою для подальших порушень законів і прав громадян, вже в якості інструмента. Гонтарєва, Вовк, Луценко, Гройсман, і т.д. - наочні приклади. Бо такі призначенці від початку є несамостійні, оця несамостійність є домінуючим фактором їх поведінки.

Тому головна загроза, і в даному разі, не кількість використаних на заступнику міністра презервативів, за 10 років стажу, і що вона не туди ставить тампакс, і навіть не те, що вона пише про стаж і фотографується з ниточкою чи зі слідами біологічних рідин.

Загрозою є те, для чого кукловоди збираються використати незрілу, абсолютно керовану особу, без уявлень про мораль, без відповідної освіти, про яку, практично, нічого не відомо, ані про її батьків і родичів.

Отака - виконає все, що їй накажуть зробити. Так само, як Гонтарєва, чи Вовк. Такі тварини є ідеальний інструмент владного терору щодо громадян і суспільства. Тому, ще раз, відсутність цицьок - не можна пробачати.
Правдослов


Повідомлень: 2857
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: 27 листопада 2016, 19:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Та не переймайтесь аж так дуже.

Бо ГОЛОВНИЙ ШТОВХАЧ усіх бід, негараздів та шатунів
каже, що все йде по плану:

http://tyzhden.ua/News/178529
Цитата:
«Я сподіваюся, ми разом зможемо продовжити тиснути на структурні реформи і проводити їх і надалі. Усі наші зусилля мають бути спрямовані на те, щоб дійсно зробити економіку успішною, а досягнення – суттєвими»


А я сподіваюсь, що українці все таки зможуть знайти просте логічне пояснення
чому праведний багатий юнак не зможе увійти у царство Боже,
а багатий грішник Закхей (який працює на загарбників та поневолювачів свого народу)
чомусь зможе. Чому ???

І зрозуміти, що виповнюється час, після якого жоден громадянин України
(як і будь-якої іншої демократичної країни, де громадяни обирають владу)
не зможе спастися, якщо не розпорядиться найбільшими багатствами своєї країни
подібно Закхею...

Розпорядиться не через політичних шахраїв та крутіїв,
а персонально через звернення-вимогу із особистим підписом.
(як і годиться подавати юридичні документи.)

_________________
Досить відповідати за злочини і гріхи влади! Вимагаймо щорічні референдуми про довіру усім, кого ми обираємо.
Ліна


Повідомлень: 4404
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 17 грудня 2016, 11:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Image

Image

"Екіпаж" ІІ Матеріал Дмитра Гнапа для "Слідство.Інфо"
В розслідуванні Дмитра Гнапа для 100-го випуску програми "Слідство.Інфо" від 12.10.2016:
Про VIP-бізнес президента Порошенка та його друзів. І про їхніх VIP-клієнтів.
https://www.youtube.com/watch?v=tiBs2mawEv0

"Вільна каса БПП" || Матеріал Дмитра Гнапа для "Слідства.Інфо"
В розслідуванні Дмитра Гнапа для 109-го випуску програми "Слідство.Інфо" від 14.12.2016:
Про те, скільки коштує мандат народного депутата від президентського блоку і скільки довелося заплатити за дозвіл балотуватися скандальному бізнесмену Олександру Онищенку.
https://www.youtube.com/watch?v=9L0oWOYAYYM
Ліна


Повідомлень: 4404
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 18 грудня 2016, 18:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мені байдуже, що за фейси маячать на екрані - Гройсман, Сатановська, Порошенко, Коломойський. Всі з однією печаткою на обличчі безпринципних жадюг і прйдисвітів. Але мені набридло спостерігати цю гру "Хто кого з'їсть", бо їсти почали вже простий люд.
Мене цікавить наш люд. Скільки він ще буде терпіти цю вакханалію? Гниди не нажруться ніяк. Ну ніяк! Не вдавляться? Шлунок здатен усе й усіх поглинути? Так можна ж і луснути.

Матеріальні активи, вкрадені сім'єю Януковича, переходять до сім'ї Порошенка - громадський діяч
http://uainfo.org/blognews/1482059827-materialni-aktivi-vkradeni-sim-eyu-yanukovicha-perehodyat.html

Ситуація з «ПриватБанком»: підключився РНБО, а Гройсман скасував важливу поїздку до Брюсселя для спеціального засідання Кабміну
http://patrioty.org.ua/ecomomic/sytuatsiia-z-pryvatbankom-pidkliuchyvsia-rnbo-a-hroisman-skasuvav-vazhlyvu-poizdku-do-briusselia-dlia-spetsialnoho-zasidannia-kabminu-147417.html

http://uainfo.org/blognews/1482068988-poroshenko-gontareva-i-groysam-taki-otzhimayut-privatbank-.html
ГАККЕН


Повідомлень: 1626
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 30 грудня 2016, 14:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цікаво, це ж Пінчук не сам придумав? Хто його попросив, і бажано увесь перелік. Хто він такий, взагалі?

Крім того, а де реакція наших політиків, Верховної Ради, МЗС, Вальцмана, міністерства з питань окупованих територій? Агов, Тука! Корову забирають, накинули налигач і виводять з двору! Ждем гнівного спічу про плями в біографії Пінчука!

http://obozrevatel.com/blogs/45691-krim-yak-rozplata-za-biznes-pinchuka.htm
Ліна


Повідомлень: 4404
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 30 грудня 2016, 16:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ГАККЕН написав:
Цікаво, це ж Пінчук не сам придумав? Хто його попросив, і бажано увесь перелік. Хто він такий, взагалі?

Крім того, а де реакція наших політиків, Верховної Ради, МЗС, Вальцмана, міністерства з питань окупованих територій? Агов, Тука! Корову забирають, накинули налигач і виводять з двору! Ждем гнівного спічу про плями в біографії Пінчука!

http://obozrevatel.com/blogs/45691-krim-yak-rozplata-za-biznes-pinchuka.htm


Конкурс божевільних? Номінантів вистачає:
Кличко у костюмі фінно-угорського бога Діда Мороза вітає з Новим Роком. Відпочиває після "трудів праведних" задля вичавлення дрібного бізнесу з українського простору, яке обізвали боротьбою з незаконними МАФами. Ну звісно, верховна братва з офшорами - великі шанувальники закону. Законно виводять українські кошти в офшорні зони.
Мадам Савченко анонсує приїзд Захарченка-Плотницького до Києва. З боку СБУ нульова реакція. СБУ мовчить.
І тут, немов з табакерки, вистрибує ЗятьКучми з ідеями, через висловлення яких мусить поворушитися СБУ. Чи ворухнеться?

А є ще блазень із перманентно виряченими очима і підтакуванням "тим і цим" Тука. Ось сюжет:

https://vk.com/yarosh_inform?w=wall-66951069_743160

Вони - не божевільні, вони - моральні потвори.
ГАККЕН


Повідомлень: 1626
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 30 грудня 2016, 17:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліна написав:

...................................................................
А є ще блазень із перманентно виряченими очима і підтакуванням "тим і цим" Тука. Ось сюжет:

https://vk.com/yarosh_inform?w=wall-66951069_743160

Вони - не божевільні, вони - моральні потвори.


Нема про що говорити з істотою, яка зходу вмикає ідиота, і якій не соромно за брехню і зраду. Видно, що страшнувато, але не досить сильно.

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET