•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Як побороти корупцію у моїй ситуації???!!!

Автор Повідомлення
Мірка

ПовідомленняНаписане: 14 квітня 2014, 17:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Рік назад несподівано помер мій батько. Помер у відрядженні. Що там сталося, не знаю по сьогодні. Дуже багато помилок зробив судово-медичний експерт у своєму висновку, аби повірити у виставлений ним дагноз, слідчий закрив справу не зважаючи на численні розбіжності у матеріалах справи. Враховуючи ті численні розбіжності у матеріалах справи, можна зробити висновок,що приховано вбивство. Цілий рік домагалась ексгумації, два рази прокуратура в парі з міліцією відкривали та закривали кримінальне провадження. Лише зараз, після зміни ген.прокурора дали дозвіл. Але проблема в тому,що призначити експертів для повторної експертизи доручили тим самим монстрам у погонах, які цю справу неодноразово закривали! Безумовно тут корупція знову зробить свою справу. Будуть призначені експерти, які знову напишуть липовий діагноз, а той, хто вбив мого батька залишиться на свободі. Тіло просто викопають - мені не потрібно такої допомоги. вважаю,що експертів повинна призначити генеральна прокуратура, аби їх не змогли купити.
Я вкотре намагюсь зустрітись з генеральним прокурором з цього питання - недопускають. Був пшонка - недопускали, тепер Махніцький, теж саме.

Що мені робити,допоможіть, підскажіть!!! До кого звертатись подопомогу?? Як підстрахуватись, щоб знову не купили експертів?
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 14 квітня 2014, 17:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

якщо такі проблеми на цьому етапі, уявіть що буде і на скільки затягнеться якщо спробувати просувати
судова тяганина затягнеться на пів-життя і буде коштувати великих грошей і нервів
а щодо винного, якщо він насправді винен - його переїде трамвай, не сумнівайтесь
причому незалежно від Ваших дій
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 14 квітня 2014, 17:54 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

це не про корупцію. Це про те, чого не може покищо добитись Свобода - повної люстрації правоохоронних органів.

ПовідомленняНаписане: 14 квітня 2014, 23:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Знаєте, дядя Ваня, закрию вже очі, що Ваше повідомлення в стилі "неважливо яка кицька - аби ловила мишей", але пошук по повідомленнях сайту (бо ж цікаво стало,що тут до мого приходу дядько Іван дописував) допоміг встановити, що Ви голосували за ПР і "це внаслідок весняного авітамінозу чи ще чогось страшнішого виставляли як великомудрість" (с). То чи варто вумнічяти коли в людини горе?

Шановний(а) Мірка, я Вас розумію. Оскільки в мене теж сталася подія не так давно, але дещо іншого характеру (не хочу тут в подробицях). Заздрю Вашій завзятості. Ми і не рипались...

Не слухайте д. Ваню. Це повний нігіліст. Стійте на свому. Українці не здаються. Може, спробуйте до Махніцького звернутися через соцмережі. А взагалі без люстрації і Махніцький не допоможе.
Мірка

ПовідомленняНаписане: 15 квітня 2014, 06:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Глечик написав:
Знаєте, дядя Ваня, закрию вже очі, що Ваше повідомлення в стилі "неважливо яка кицька - аби ловила мишей", але пошук по повідомленнях сайту (бо ж цікаво стало,що тут до мого приходу дядько Іван дописував) допоміг встановити, що Ви голосували за ПР і "це внаслідок весняного авітамінозу чи ще чогось страшнішого виставляли як великомудрість" (с). То чи варто вумнічяти коли в людини горе?

Шановний(а) Мірка, я Вас розумію. Оскільки в мене теж сталася подія не так давно, але дещо іншого характеру (не хочу тут в подробицях). Заздрю Вашій завзятості. Ми і не рипались...

Не слухайте д. Ваню. Це повний нігіліст. Стійте на свому. Українці не здаються. Може, спробуйте до Махніцького звернутися через соцмережі. А взагалі без люстрації і Махніцький не допоможе.

[quote="Глечик"] Може, спробуйте до Махніцького звернутися через соцмережі.

Тримайтеся :(.
Дякую за пораду, спробую ще й через соцмережі.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,