•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Порошенко

Автор Повідомлення
Правдослов

ПовідомленняНаписане: 31 серпня 2016, 22:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Случ написав:
Порошенко нагородив медаллю зв'язкову Шухевича
http://varianty.lviv.ua/37299-poroshenko-nahorodyv-medalliu-zviazkovu-shukhevycha

Під час президентства Януковича регіонали у "добровільно-примусовому" порядку заволоділи солідною часткою акцій усіх прибуткових підприємств України.
І наш шоколадний гарант не зміг би в той час перебувати на керівних посадах, якби не подарував частину акцій своїх підприєств "пахану"...

Що змінилося із приходом Порошенка до влади???
- відібрали у них акції? (навіть Коломойскому не вдалося)
- перестали виплачувати дивіденти?
- змусили відавати якусь частку на армію чи на АТО???

Щось навіть не чути про щось подібне...
А ЦЕ ОЗНАЧАЄ, ЩО ВСІ ПРИБУТКОВІ ПІДПРИЄМСТВА УКРАЇНИ
через дивіденти колишнім та теперішнім регіоналам та бандюганам
УСПІШНО ПРОДОВЖУЮТЬ ФІНАНСУВАТИ БОЙОВИКІВ ТА СЕПЕРАТИСТІВ!

Тому усі фарисейські піари та загравання "гаранта" не варті і виїденого яйця.

ПовідомленняНаписане: 04 вересня 2016, 09:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

«Хід кобилою, або три строки для Порошенка»
9 липня 2016 (кацапською)
http://www.20khvylyn.com/review/press/review_18567.html

Петро Порошенко й Придністровська мафія
http://dipcourier.livejournal.com/481178.html?utm_source=fbsharing&utm_medium=social

В самому низу цікавий комент.

ПовідомленняНаписане: 06 вересня 2016, 10:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Хороший виступ.
Виступ Петра Порошенка у Верховній Раді
https://www.youtube.com/watch?v=ba8L8TbgKxw

ПовідомленняНаписане: 21 вересня 2016, 18:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Порошенко порівняв дії РФ у Сирії та Україні й закликав реформувати Радбез ООН. ФОТО (оновлено)
http://ua.censor.net.ua/photo_news/407078/poroshenko_porivnyav_diyi_rf_u_syriyi_ta_ukrayini_yi_zaklykav_reformuvaty_radbez_oon_foto_onovleno

ПовідомленняНаписане: 22 вересня 2016, 11:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пані Луся написав:
«Хід кобилою, або три строки для Порошенка»
9 липня 2016 (кацапською)
http://www.20khvylyn.com/review/press/review_18567.html

Петро Порошенко й Придністровська мафія
http://dipcourier.livejournal.com/481178.html?utm_source=fbsharing&utm_medium=social

В самому низу цікавий комент.

Можливо, десь тут є частина причин орендарської, апатрідської поведінки Вальцмана. Його приналежність до українського громадянства є суто формальна. Народжений у Придністов'ї, жінка з Ліпецька, діти по Англіях, бізнеси скрізь, офіційні промови за кордоном виголошує іноземною мовою.

Я не можу забути його слова про те, що Майдан - технологія, і він знає, як з цим боротися. І це сказала людина, що на Майдані паслася, і Майдану обіцяла бруківку, тисячу в день, т.д. Я не можу це забути, бо не можу це собі пояснити. Хіба що, Януковича, який не впорався з Майданом - замінили Вальцманом, який демонстративно, для кураторів, або й за наказом, втерся в довіру, проліз і на грейдер і на сцену, і вже вибравшись у президенти, згадав про дєдушку Фройда і ляпнув ще раз то, що вже говорив кураторам.
Правдослов

ПовідомленняНаписане: 22 вересня 2016, 17:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ГАККЕН написав:

Я не можу забути його слова про те, що Майдан - технологія, і він знає, як з цим боротися.

А я не можу забути, що він батько партії регіонів...
Тому його політичні діточки не тільки залишились на своїх посадах, але й нагліють та звіріють ще більше, ніж при бандюковичу.
І грабують народ, щоб спонсорувати тітушок, бойовиків та сепаратистів усіх мастей з потрійною енергією!

ПовідомленняНаписане: 26 вересня 2016, 10:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Image

ПовідомленняНаписане: 26 вересня 2016, 10:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сьогодні нахлищеться. Хто б зробив фото сьогодні пізно увечері, а ще цікавіше - завтра рано? Можна навіть із поздоровленням.
Пані Луся

ПовідомленняНаписане: 26 вересня 2016, 11:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Він сам – суцільна технологія. І багато хто з народу знає, як з тим боротися ))

А пан Случ трохи помилився адресою. Не на цей форум слід було постити привітання. Хіба що іменинник тут зареєстрований. Тоді цікаво, під яким ніком.

ПовідомленняНаписане: 26 вересня 2016, 12:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Iryna Gerashchenko з Святославом Цеголком.
3 год ·

Йому дісталося дуже важке президентство, не позаздриш. В нього дійсно непростий , емоційний характер . Але саме він насьогодні є головним опонентом Путіна.
Порошенко посилив нашу армію, по суті, після років іі знищення і розкрадання, створив іі з нуля. Він створив другий, дипломатичний фронт , проти Росіі- країни, що напала на мою батьківщину, що принесла горе в родини моїх друзів , що вкрала наш Крим і відтяпала Донбас. Це він домігся санкцій - і за це Путін саме його вважає своім головним ворогом . Не ряжених " націоналістів", що воюють з приміщеннями посольств чи дорогими авто регіоналів. А Порошенка, який воює з Путіним. Путін мріє про дестабілізацію, і ручну проросійську владу( і ой , скільки бажаючих танцювати цю камарінскую під дудку Кремля в наших опозиціях всіх фасонов і мастєй).
Я не дивлюся на президента через рожеві окуляри. І мені багато що не подобається.
Але я вдячна йому, що він не здався і не збирається. Тому я буду його підтримувати . В ключовому- боротьбі за Украіну, за іі звільнення, за відновлення нашої територіальної цілісності. З днем народження, Петро Олексійович! Перемог Вам!

ПовідомленняНаписане: 26 вересня 2016, 12:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пані Луся написав:

А пан Случ трохи помилився адресою. Не на цей форум слід було постити привітання. Хіба що іменинник тут зареєстрований. Тоді цікаво, під яким ніком.

Та "Гуаноїд" же !!!
За новими даними розвідки, в Кацапстані, крім Ліпецької, зараз будуються ще дві кохветні хвабрики !!! І тоді у кацапів злипнеться !!!
ГАККЕН

ПовідомленняНаписане: 26 вересня 2016, 12:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Случ написав:
Цитата:
Iryna Gerashchenko з Святославом Цеголком.
3 год ·
.......................................................
Я не дивлюся на президента через рожеві окуляри. І мені багато що не подобається.
Але я вдячна йому, що він не здався............

"Я не здався, я не здався, я не здався...............

Це не я, це не я, це не я..................................
Случ

ПовідомленняНаписане: 26 вересня 2016, 23:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Дуже круте інтерв'ю Порошенка CNN, де він багато цікавого про Путіна розповів.
Це інтерв’ю вже наробило шуму у американських та російських ЗМІ
(з українськими субтитрами)

https://www.youtube.com/watch?v=ox86pZ63kf0

ПовідомленняНаписане: 06 жовтня 2016, 15:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Про те, як Вальцман образив Обаму, відмовився від Будапештського меморандуму, і допомагав Путіну облаштувати Мінський процес капітуляції. Степан розповідає трохи плутано, доводиться слухати пару разів поспіль.

https://hromadskeradio.org/programs/rankova-hvylya/putin-zaproponuvav-obami-vyyty-z-donbasu-v-obmin-na-krym-i-5-krayin-gavrysh
Леонід Шокало

ПовідомленняНаписане: 06 жовтня 2016, 19:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="ГАККЕН"]
Пані Луся написав:

ГАККЕН написав:
Та "Гуаноїд" же !!!

Дивно, але і я так подумав.
ГАККЕН написав:
За новими даними розвідки, в Кацапстані, крім Ліпецької, зараз будуються ще дві кохветні хвабрики !!! І тоді у кацапів злипнеться !!!

Кажуть, що ці кахвети впливають на пам'ять, людина забуває мову, на якій спілкується, поступово переходить на українську із одеським акцентом

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,