•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Прийшла гарна звєстка...

Автор Повідомлення
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 14 травня 2014, 14:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

...під назвою повєстка

отаке
приїзжай, кажуть, дядя Ваня в п"ятницю 16/05 о 10:00
ітійомать

шо порадите, чи є рекомендації, побажання?

і яка курва буде моїх дітей годувати, пастор чи оті герої революції що по Майдану шляються?
тьху
щоб їм добро було

а, я знаю - Порошенко пришле рекламні папірці і слова підтримки
коже канфеток насипле
Одружений

ПовідомленняНаписане: 14 травня 2014, 14:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Це перша прийшла повістка, чи вже друга?
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 14 травня 2014, 14:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Перша.
Не служив.
Одружений

ПовідомленняНаписане: 14 травня 2014, 14:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тоді може скажуть щоб "був готовий" і додому.
МіхаельВітман

ПовідомленняНаписане: 14 травня 2014, 20:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
...під назвою повєстка

Побажати можна тільки "удачі в бою". "Група крові на рукавє..." http://www.youtube.com/watch?v=ACAvBBMb6BM це Вас збодрить :)
Ліна

ПовідомленняНаписане: 14 травня 2014, 20:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Не переживайте. Все буде добре.

Слава Ісусу Христу! Слава Україні! Хай живе вільна Україна!
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 15 травня 2014, 05:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
...під назвою повєстка

отаке
приїзжай, кажуть, дядя Ваня в п"ятницю 16/05 о 10:00
ітійомать

і яка курва буде моїх дітей годувати, пастор чи оті герої революції що по Майдану шляються?
тьху
щоб їм добро було

а, я знаю - Порошенко пришле рекламні папірці і слова підтримки
коже канфеток насипле

Зазвичай: згадують про старі болячки, або вступають в релігійні організації: СЄ, кришнаїти.
А взагалі, після першої повістки, відправлять на комісію, потім:"ждітє", але не довго.
Зарплата і робоче місце мають зберігатися, ще й борги за кредити обіцяють виплатити.
Сподіваюсь, ви не втратите почуття гумору.

ПовідомленняНаписане: 15 травня 2014, 08:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

нєнє, шановні
хто бучу затіяв - ті нехай і кладуть і душу і тіло
у мене двоє дітей, дочку в школу - нафіга мені ваша війна?
отака моя непатріотична громадянська позиція
крім того я читав розрекламованого (і тут в т.ч.) пана Шкляра - і цілком з ним солідарний - і Крим і Донбас - ракова пухлина на і так не здоровому тілі України
положити цвіт нації за чиїсь гео-стратегічні, економічні і фінансово-політичні амбіції?
не діждуться
нехай Порошенко синка Олексія пошле, і.о. пастор-головнокомандуючий стерво свого синка призивника, їм же більше потрібно, а чому холопи повинні за їх гинути?
Ліна

ПовідомленняНаписане: 15 травня 2014, 10:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
нєнє, шановні
крім того я читав розрекламованого (і тут в т.ч.) пана Шкляра - і цілком з ним солідарний - і Крим і Донбас - ракова пухлина на і так не здоровому тілі України
положити цвіт нації за чиїсь гео-стратегічні, економічні і фінансово-політичні амбіції?
не діждуться
нехай Порошенко синка Олексія пошле, і.о. пастор-головнокомандуючий стерво свого синка призивника, їм же більше потрібно, а чому холопи повинні за їх гинути?

А Росія напала на Турчинова, Порошенка чи на Україну, частину якої становить Донбас? Як кажуть у таких випадках: хто на що вчився. Багато кому своя сорочка ближче до тіла. Он одні знайомі спішно виїжджають усією родиною за кордон. Хай потім не скаржаться, що на них будуть дивитися скоса, як уже дивляться на нову генерацію емігрантів у США.

Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 15 травня 2014, 10:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліна написав:
Дядя Ваня написав:
нєнє, шановні
не діждуться

А Росія напала на Турчинова, Порошенка чи на Україну, частину якої становить Донбас? Як кажуть у таких випадках: хто на що вчився. Багато кому своя сорочка ближче до тіла. Он одні знайомі спішно виїжджають усією родиною за кордон. Хай потім не скаржаться, що на них будуть дивитися скоса, як уже дивляться на нову генерацію емігрантів у США.

а що, РФ на когось напала? хвилинку...

виглянув у вікно, посольство на місті, "Сбєрбанк Росії" тоже
тю, що за жарти
хто напав?
МіхаельВітман

ПовідомленняНаписане: 15 травня 2014, 11:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліна написав:
чи на Україну, частину якої становить Донбас?

Є великі сумніви навіть в тому, що Україна належить Україні...а Ви кажете про Донбас
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 15 травня 2014, 11:13 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Ваня, я ж тобі ще три роки тому пропонував парабеллум. Якби ти тоді не відмовився, то вже б не було проблєм.
Тепер отримаєш калаша, і я щиро за тебе радий, бо зможеш, нарешті, розрахуватись за колишню власну недалекоглядність.
Хоча, якщо не служив, то може просто хочуть на тебе подивитись...

ПовідомленняНаписане: 15 травня 2014, 11:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

МіхаельВітман написав:
Ліна написав:
чи на Україну, частину якої становить Донбас?

Є великі сумніви навіть в тому, що Україна належить Україні...а Ви кажете про Донбас

У мене особисто щодо цього сумнівів немає. "По вірі вашій дасться вам".

М.Джура

ПовідомленняНаписане: 15 травня 2014, 11:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Враховуючи істерію Дяді Вані, роблю висновки: він навмисне відкрив цю тему, щоб показати "ворогові", що наші хлопці йдуть захищати Україну з примусу.

ПовідомленняНаписане: 15 травня 2014, 11:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Боже збав - це тема лише МОЇ особисті враження і МОЇ суб"єктивні страхи і комплекси.
Жодного відношення до "ваших" хлопців, які між іншим сидять по італіях або кладуть плитку в московії і навіть не думають підставляти патріотичні голови під шальні кулі клятих сепаратистів і терористів

Цитата:
ще три роки тому пропонував парабеллум. Якби ти тоді не відмовився, то вже б не було проблєм.

в сенсі що мене посадили б за незаконне володіння зброєю і тепер не призвали б?

Цитата:
бо зможеш, нарешті, розрахуватись за колишню власну недалекоглядність

нєнє, пане Барабасе, це я (і моя родина, включаючи двох малолітніх дітей) має розраховуватися за ВАШУ недалекоглядність
і хто їх буде годувати? Пастор з Сєнєю?

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"