•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Як побороти донецьку та луганську хунту?

Автор Повідомлення
Слав

ПовідомленняНаписане: 17 травня 2014, 22:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Не може не викликати радість відеозвернення "генералісімуса" донецької хунти І. Стрелкова-Гіріна до громадян Донецької та Луганської області:
http://www.pravda.com.ua/news/2014/05/17/7025653/
На колорадному ресурсі:
http://colonelcassad.livejournal.com/1591918.html

Виявляється, як можна зрозуміти з слів "генералісімуса", так звані "д.н.р". та "л.н.р". організували купки радикально та російсько налаштованих придурків, яким захотілося влади. А реально воювати за химери з назвами "д.н.р." та "л.н.р." виявило бажання всього-навсьго десятки чи сотні зазомбованих російською пропагандою громадян Донецької та Луганської області, мотивація воювати яких зводиться до того, щоб мати право розмовляти російською мовою та вшановувати своїх героїв ВВВ.

Але фактично раніше ніхто не забирав у них право розмовляти російською мовою , вшановувати своїх героїв, відвідувати свою церкву МП і т. д. Тільки останнім часом російська пропаганда призомбувала деяку частину громадян Донецької та Луганської області брехнею, що нова українська влада буде їх дискриміновувати, відбирати право розмовляти російською мовою, заставляти вшановувати не своїх героїв та ходити в чужу церкву і т. д. Як я вже писав в цій темі ( http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_16326_0.php ), деякі наші "радикальні" придурки, які кричали на камеру лозунги на зразок "москалів на ножі" та "москаляку на гіляку" зробили дуже цінну послугу для путінської пропаганди. Однак, переважна більшість цих "героїв" - крикунів чомусь тепер не проявляє бажання боротися на передовій в перших рядах з автоматами проти колорадів. Такі "герої" тільки на те здатні, що "шугати" власним дурним радикалізмом на форумах ( і де безпечно на вулиці ) та одночасно жалюгідно ( навіть в підвалах ) ховатися від можливості боротися зі зброєю в руках проти сепаратистів, надіючись, що цим буде займатись хтось інший.

Щоб довести донецьку та луганську хунту до краху, нова українська влада повинна переконати нормальних громадян Донецької та Луганської областей, що ніхто не буде в них забирати право розмовляти російською мовою, заставляти вшановувати чужих героїв та ходити в чужу церкву і т.д. подібно, як це було раніше. Тільки в такому випадку банда Стрелкова-Гіріна втратить підтримку, і їй лише залишиться спакувати манатки і забратися разом з іншими місцевими придурками та їхніми "республіками" в Росію.

Продовження: http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_16414_180.php

Рабою московських катів!

Редаговано: Слав (09 червня 2014, 00:23)
Глечик

ПовідомленняНаписане: 18 травня 2014, 06:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Байдужість більшість східняків аргументували тим, що "ніхто для них нічого не робить". коли ж вони чули палкі заклики, багатьох з них проймало. Зараз пішла переполюсовка: якраз Схід та Центр і є авангардом зміни свідомості. натомість Захід стає проєвропейською і порошенколюбною аморфною масою. Це не образа, а факт.
Глечик

ПовідомленняНаписане: 18 травня 2014, 06:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ваша позиція підтведжує те, що Ви зомбі лібер.пропаганди, яка насправді має спільний, а не протилежний, як нам втирають, корінь з рашистською пропагандою: обидві фінансуються магнатами - сильними світу сього.
Слав

ПовідомленняНаписане: 18 травня 2014, 06:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А можна конкретніше пояснити, не переходячи на особистості? В чому ж я не правий?

Глечик написав:
Байдужість більшість східняків аргументували тим, що "ніхто для них нічого не робить".

Йдеться не про більшість східняків, а про жителів Донецької та Луганської областей.

Як ви можете примусити жителів Донецької та Луганської областей моментально змінити свої погляди, моментально перейти розмовляти українською мовою, вшановувати інших героїв, ходити в іншу церкву і т.д.? А як взагалі можна це саме примусити етнічних росіян, яких дуже багато проживало та проживає в цих областях?

Ви самі для себе знаходите пояснення, чому ж все-таки якась частна жителів цих двох областей підтримує сепаратистів-колорадів? В чому причини їхньої підтримки прокремлівських терористів?

Колоради в замішанні, що вони не користуються такою сильною підтримкою серед жителів Донецької та Луганської областей, як би їм хотілось:
Image

Рабою московських катів!

Редаговано: Слав (18 травня 2014, 07:14)
Глечик

ПовідомленняНаписане: 18 травня 2014, 07:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Найперше, я критикую саме думку, а не людину.

Я повторюю: вони за Рашу, тому що вважають, що Україна для них нічого не зробила.

Для деяких єдин проблема - це язик, мовляв по-нашому не розуміють телебачення "на апалячєнай тєлячьєй мовє". Натомість коли говориш, що це українська збагатила і польську, і російську й Пушкін третину свого високопарного лексикону вкрав у нас, у них аргументи закінчуються й кажуть: да, ми сагласни астаца єслі будєт язик.

А для того, щоб російська мова шурувала під лавку аж за Ставропіль, треба, щоб була освіта нормальна! Гебні не дозволяти в школах та інститутах працювати!

Також я сподіваюся, що станичники з наших поморських "малинових кресів" покажуть гарний приклад зарозумілим Донеччанам. До речі, існування балачки за межами - це залізобтонний доказ того, що рос. мова на Донеччині абсолюно чужа й штучно насаджена.

А саме коли ми відродимо ядерний статус, ми з притиском вимагатимемо дотримання прав корінного населення східних територій в Росії. Вона нам не зможе відмовити. Це буде прикладом для Донеччини.
Глечик

ПовідомленняНаписане: 18 травня 2014, 07:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Про етнічних росіян - брєд! Вони там з'явились у 33-му! І досі люди, котрі старші 80-ти років, потребують перекладу!

Ви краще розкажіть, як важко українцям виживати в восьми!!!! областях Росії, де українська не має жодних прав! Про них подумайте. Доки на Кубані, Доні, Брянщині не буде українських шкіл хоч по одній на район - про росіян і чути не хочу.

І як вони не можуть довести потребу дитині вчити рідну мову у школі, коли всі в родині записані "русскіє", "месниє" і "казакі", бо боялись, щоб не вбили й не вивезли?

І взагалі, розмова про "етнічних" і "корінних" мені нагадує розмову про легітимного!
Слав

ПовідомленняНаписане: 18 травня 2014, 07:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Щось я не можу вас до кінця зрозуміти...

Як тепер треба поступати з жителями Донбасу, щоб вони заспокоїлись та не підтримували колорадів?

Як я показав вище, більшість з них за якісь сепаратистські химери під назвами "д.н.р" та "л.н.р." вмирати не хоче, про що навіть говорить з розпачем на відео Стрелков. Але все-таки якась частина, вагаючись, підтримує колорадів. Як зробити, щоб тих людей перетягнути від колорадів на сторону українськоі влади? Як це зробити особливо в даний час, коли така нестабільна ситуація в Україні, і українська державність знаходиться під загрозою?

Ви що не розумієте, що тепер тупою силою на Донбасі нічого не можна вирішити? Ви не розумієте, що тим більше тепер ви нікому там не скажете, забирайтесь нах... в свою Росію?

Рабою московських катів!

Редаговано: Слав (18 травня 2014, 07:27)
Глечик

ПовідомленняНаписане: 18 травня 2014, 07:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліквідувати тотальну непоінформованість.

В навчальних закладах терміново подбати про патріотичн позицію (молодь дуже гарний спосіб тиску на старших недотьоп)

НАГОЛОШУЮ: пикою об факти!

Ті, кому хочеться язика, одразу заткнуться коли відкрити безкоштовні мовні курси, навіть якщо вони туди не підуть.
Слав

ПовідомленняНаписане: 18 травня 2014, 07:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Глечик написав:
Ліквідувати тотальну непоінформованість.

В навчальних закладах терміново подбати про патріотичн позицію (молодь дуже гарний спосіб тиску на старших недотьоп)

НАГОЛОШУЮ: пикою об факти!

Ті, кому хочеться язика, одразу заткнуться коли відкрити безкоштовні мовні курси, навіть якщо вони туди не підуть.

Я б з вами стовідсотково погодився, якби був впевнений, що можна зреалізувати ваш задум.

Ви думаєте, що можна темний народ Донбасу, який в щось вірить та який свої погляди формував десятиліттями, моментально проінформувати/просвітлити, і він відразу перейде на вашу сторону? Це ж така сама невдячна справа, як когось пробувати навертати в іншу віру.

Рабою московських катів!

Востаннє редаговано: Слав (18 травня 2014, 07:36), редаговано 2 раз
Гуманойд

ПовідомленняНаписане: 18 травня 2014, 07:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Глечик написав:
натомість Захід стає проєвропейською і порошенколюбною аморфною масою. Це не образа, а факт.

Ви Глечик вибачте але дуже схожий на провокатора або зовсім не слідкували за подіями які відбуваються вже пів-року, взагалі ті події які відбуваються дуже тісно пов’язані саме з європейським вибором України і Захід ту т як був авангард так і є, ви мене не образили але примусили вже вдруге на протязі тижня сумніватися у ваших патріотичних поглядах, складається враження, що ви тут кацапський шпигун, спочатку переконуєте, що не потрібно підписувати петицію, а тепер от щось маєте проти європейського вибору

ПовідомленняНаписане: 18 травня 2014, 07:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чесно скажу, що мене вже наші дістали з критикою цієї петиції. Я вже кажу, що залишилось не так багато голосів, то треба вже її підписати.
https://petitions.whitehouse.gov/petition/designate-russia-state-sponsor-terrorism/XMjbTltM
В мене таке враження, що напевно цю петицію більше підписують в англомовному сегменті інтернету, де на неї дуже багато посилань на різних ресурсах.

Рабою московських катів!
Гуманойд

ПовідомленняНаписане: 18 травня 2014, 11:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Слав написав:
В мене таке враження, що напевно цю петицію більше підписують в англомовному сегменті інтернету, де на неї дуже багато посилань на різних ресурсах.

Нажаль з такою швидкістю голосування є підстави сумніватися у тому, що до вказаного часу набереться достатньо голосів

ПовідомленняНаписане: 18 травня 2014, 11:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я чудово знаю, що вийшли за європу, але європа не така гарна, як би хотілося. Якщо Вас вабить її матеріальна забезпеченість, яка затьмарює повну відсутність моралі й інституту сім'ї - то шкода...

Нагадаю:

-євробачення дивились? Ми сміємось, а їм з 5 років вбивають в голову, що це класно. В'якнеш щось - можуть бути проблеми.
-сало знайти треба ще знати де. так просто воно не продається. Те саме стосується інших типу холестеринових продуктів
-в європі базар вважається антисанітарією й скрізь ліквідований, трохи ще тримається Польща.
-Покрова і свято вишиванки для них = правоекстремізм
-пропагандується паління, пивний алкоголізм. Діти майже поголівно палять
-дуже дорогий транспорт, особливо приміський, що зроблено цілком очевидно для нищення маятникової міграції, а відповідно сім'ї.
-андріївський узвіз, сорочинський ярмарок та інше буде неможливим без оформлення посвідчень приватних підприємців і сплати податків.
-пропагандується БАЙДУЖІСТЬ під соусом "терпимості"!

Я не провокатор. Я просто в шоці від того, як всі балдіють від Європи. Нам не гроші треба, а людська гідність!
Гуманойд

ПовідомленняНаписане: 18 травня 2014, 11:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Глечик написав:
Якщо Вас вабить її матеріальна забезпеченість, яка затьмарює повну відсутність моралі й інституту сім'ї - то шкода...

Глечик ну чому ви такий зіпсований ? У Європі набагато більше моралі ніж ви собі уявляєте, то що у Європі немає такої хунти яка у Росії то це не означає, що там немає моралі, просто всі гоміки теж люди й вони є ви не повірите навіть у Росії при тому у великій кількості (Боря Моісєєв тощо,) що стосується паління, алкоголю, наркотиків так там навпаки все роблять аби люди вели здоровий образ життя але не Сталінськими методами, взагалі дуже кумедно знаючи яка у Росії ситуація з цим паплюжити Європу, Європа зовсім не пропагує нічого подібного але вона має демократичні традиції згідно з якими всі люди які б вони не буле є людьми, от і все

ПовідомленняНаписане: 18 травня 2014, 23:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Що стосується лозунга "москалів на ножі", то його повторюють та аргументують ним свою позицію представники так званої "д.н.р" (див. відео на 2:38 хвилині ):

http://www.youtube.com/watch?v=ypp63MBPOlk

http://russian.rt.com/article/31589

Питається, для чого треба було верещати на відео лозунг "москалів на ножі", щоб за допомогою нього вороги України агітували та аргументували свою позицію ?

Ви можете проглянути в інтернеті, як використовують лозунги "москалів на ножі" та "москаляку на гіляку" для антиукраїнської пропаганди.

Рабою московських катів!

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"