•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Порадьте.

Автор Повідомлення
берко

ПовідомленняНаписане: 18 травня 2014, 21:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Порадьте,за когоголосувати (і за кого ВО"СВОБОДА")якщо буде другий тур, а О.Тягнибок не пройде.Тільки не глузувати,я щиро.
Шкода

ПовідомленняНаписане: 18 травня 2014, 22:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

24 травня приймемо рішення.
Я не глузую.
Майте терпіння.
п.с. я Вам особисто напишу,за кого голосувати.
Залишайтесь на зв"язку.

ПовідомленняНаписане: 18 травня 2014, 22:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

берко
Не слухайте нікого, особливо цю панночку та замовні рейтинги. Робіть вибір самостійно!
Шкода

ПовідомленняНаписане: 18 травня 2014, 22:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Одружений написав:
берко
Не слухайте нікого, особливо цю панночку та замовні рейтинги. Робіть вибір самостійно!

ПНХ.

ПовідомленняНаписане: 18 травня 2014, 22:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

берко ,слухайте сюди!
Я поганого не пораджу.

ПовідомленняНаписане: 19 травня 2014, 01:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Одружений написав:
Не слухайте панночку та замовні рейтинги.

о_О щЕ один Любий друзь перед виборами показав себе.
З інтернету. Дуже то мені сподобалося.

Цитата:
Проблема "вибору меншого зла" - це проблема вибору між "деідеологізованими" кандидатами. Допоки кандидат не буде артикулювати свій політичний світогляд, а не сипати тими чи іншими нав'язаними "придворними" політтехнологами формулами (типу "за все добре, проти всього поганого") - доти треба буде займатися з'ясуванням "підногітної" та різними "конспірологічними вправами". Навіть якщо "конспірологічний" контекст і можливий - "ідеологічний" кандидат так чи інакше змушений корелювати свої дії з декларованою системою цінностей.

Крім того, якщо нас буде багато, то ми нового прєзіка можем ставити перед фактом: а нас багато, з нами рахуйся!
Одружений

ПовідомленняНаписане: 19 травня 2014, 01:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ох і компанія, вже сумую за Дядею Ванею...
Шкода

ПовідомленняНаписане: 19 травня 2014, 01:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пане Глечик,Вас підозрюють у провокаторстві.
Ви наче все нормально кажете.
На ваш погляд "Одружений" це засланий від Ющенка?

ПовідомленняНаписане: 19 травня 2014, 05:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ой... не сипте мені сіль на рани... я за Ющенка хоч зараз піду голосувати... можу, навіть, дві галочки поставити, а на цю кампашку і пасту в ручці шкода витрачати
:-(

ПовідомленняНаписане: 24 травня 2014, 07:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
24 травня приймемо рішення.
Я не глузую.
Майте терпіння.
п.с. я Вам особисто напишу,за кого голосувати.
Залишайтесь на зв"язку.

Мої близькі родичі теж на зв'язку, чекають.

ПовідомленняНаписане: 24 травня 2014, 13:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Пане Глечик,Вас підозрюють у провокаторстві.
Ви наче все нормально кажете.
На ваш погляд "Одружений" це засланий від Ющенка?

Спеціально нікого ні на що не провокую. От тільки новини явно не тішать...
А взагалі коли він заперечив замовність рейтингів, він мабуть хотів вигородити отого, що зовні схожий на яника. Боюсь, що сценарій повториться...
Просто "любі друзі" є у кожного, не тільки в ющенка. Та й ющенко і пєтя - люди одного покрою.
Леонід Шокало

ПовідомленняНаписане: 25 травня 2014, 09:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

берко написав:
Порадьте,за когоголосувати (і за кого ВО"СВОБОДА")якщо буде другий тур, а О.Тягнибок не пройде.Тільки не глузувати,я щиро.

Цитата з виступу О. Тягнибока у Тернополі.
"25 травня ми не просто обиратимемо Президента України за прізвищем, не одне з яскравих облич, не того, не президентські амбіції - обиратимемо напрям розвитку країни, ідеологію, програму необхідних змін. Тому, обираючи серцем і розумом, треба голосувати за власні переконання, за власне бачення майбутнього України, за кандидата, програма та вчинки якого відповідають цим переконанням - тільки тоді голос кожного українця дійсно матиме вагу. Тоді хто б не переміг на виборах - він буде змушений брати до уваги думку кожного окремого громадянина. Про це 23 травня 2014 року, перебуваючи на Тернопіллі, під час зустрічі з громадою Чорткова заявив кандидат на пост Президента України від ВО "Свобода" Олег Тягнибок".

ПовідомленняНаписане: 25 травня 2014, 09:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вчора знайомий народний депутат від Свободи пояснював моєму товаришу,що,можливо,не голосуватимуть ні за кого,ще рішення не прийняли.Я не вступав в розмову,бо конфліктую з ним.Напевно,все залежить від того,чи люба дЖульєта вийде в другий тур,тоді принципові свободівці плавно під неї і ляжуть,згідно договорняків.
Маю великий сумнів у цьому і надію,що вона матитиме добру компанію в в питанні білення лісу в недалекому часі....

ПовідомленняНаписане: 26 травня 2014, 04:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:
Вчора знайомий народний депутат від Свободи пояснював моєму товаришу,що,можливо,не голосуватимуть ні за кого,ще рішення не прийняли.Я не вступав в розмову,бо конфліктую з ним.Напевно,все залежить від того,чи люба дЖульєта вийде в другий тур,тоді принципові свободівці плавно під неї і ляжуть,згідно договорняків.
Маю великий сумнів у цьому і надію,що вона матитиме добру компанію в в питанні білення лісу в недалекому часі....

Наш пострєл-скрізь поспєл.

Ви шо не бачите,шо ваш дядя Володя голімий провокатор?

Барабас?!

ПовідомленняНаписане: 26 травня 2014, 05:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А хто зараз не провокатор?
Ми, пані Шкодо, тепер живемо в іншому світі, в якому друзі, несподівано можуть стати ворогами, а колишні вороги- друзями. Будьте обережною, пані Шкодо, в цьому світі, і ще менш довірливою.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,