•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Вибори в Київраду

Автор Повідомлення
Оленашу

ПовідомленняНаписане: 23 травня 2014, 15:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Де знайти списки мажоритарщиків від Свободи в Киівраду? Не знаю за кого голосувати
Одружений

ПовідомленняНаписане: 23 травня 2014, 17:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

kmr.gov.ua/getdoc.asp?Id=1678
Перейменувати з розширенням PDF
Оленашу

ПовідомленняНаписане: 23 травня 2014, 17:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дякую, але якщо там написано безпарійний самовисуванець, працює ФОП, звідки я знаю, від Свободи він чи ні? Мене цікавить тільки Дарницький (жінка) та Оболоньський (я) район
Серж

ПовідомленняНаписане: 25 травня 2014, 22:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Більшість киян проголосували за списки партії УДАР на виборах депутатів до Київради.

http://www.pravda.com.ua/news/2014/05/25/7026596/

На виборах мера Києва перемогу одержав Віталій Кличко.

http://www.pravda.com.ua/news/2014/05/25/7026587/

Київ, як і обіцяв Великий Кличко, УДАРними темпами буде перетворюватися в європейське місто ... подивимося як це буде реалізовувати оновлена Київрада.
Шкода

ПовідомленняНаписане: 25 травня 2014, 22:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Київ довів,що він не свідоме місто, а збіговисько електорату.

ПовідомленняНаписане: 25 травня 2014, 23:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Десь півроку назад на цьому сайті було багато критики на адресу Свободи. Але Свобода нікого не хотіла чути, критика зникла. Ось резутат, невже він такий неочікуваний?
Одружений

ПовідомленняНаписане: 25 травня 2014, 23:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Подивіться на гілку "Форум Олега Тягнибока". Чи достатньо партія приділяла партія уваги цьому розділу? А сам Тягнибок? То може краще перейменувати чи видалити її?
Шкода

ПовідомленняНаписане: 25 травня 2014, 23:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Одружений ,зразу видно ,що ви дуже і дуже далекий від справ партії.
Ви провокатор і засланий казачок.
І це правда!!!

ПовідомленняНаписане: 25 травня 2014, 23:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я далекий від справ партії, тому що у її лавах не знаходжусь. А провокатором назвати легше всього. І вас також, оце пишете "гейропа", а Тягнибок виступає за зближення з ЄС. То вихидить, що ви дискредитуєте свою партію і є провокаторкою.
Шкода

ПовідомленняНаписане: 26 травня 2014, 00:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Одружений написав:
Я далекий від справ партії, тому що у її лавах не знаходжусь. А провокатором назвати легше всього. І вас також, оце пишете "гейропа", а Тягнибок виступає за зближення з ЄС. То вихидить, що ви дискредитуєте свою партію і є провокаторкою.

Одружений ,ти падло,не маєш ніякого відношення не те що до Свободи,
а взагалі до України.

Наші форумчани довірливі з тобою спілкуються...
А ти ,падло цим користуєшся.

ПовідомленняНаписане: 26 травня 2014, 00:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Одружений написав:

Одружений ,ти падло,не маєш ніякого відношення не те що до Свободи,
а взагалі до України.

Наші форумчани довірливі з тобою спілкуються...
А ти ,падло цим користуєшся.

ПовідомленняНаписане: 26 травня 2014, 00:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Одружений написав:

А що в ній доброго, коли дітей з дитсадка вчать матюкати Бога і кричати, що людина пішла від водоростів з проміжним етапом - мавпа, і що ми маєм якісь там відсотки неандертальського геному?

Тягнибок уже недноразово казав, що він за європу, але без певних недоліків. Та й хто тоді знав, як вона поведеться.

Цитата:
провокатором назвати легше всього ... ви є провокаторкою

логіка Ваша з того ж чавуну вироблена, що у пєті серце.
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 26 травня 2014, 02:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Одружений написав:
Подивіться на гілку "Форум Олега Тягнибока". Чи достатньо партія приділяла партія уваги цьому розділу? А сам Тягнибок? То може краще перейменувати чи видалити її?

Думаю тепер може приділять увагу своєму форуму.Можливо матимемо честь поставити тут запитання і Юрку Нах...галю.....

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,