•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Несправедливість.

Автор Повідомлення
Шкода

ПовідомленняНаписане: 26 травня 2014, 01:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вже на моєму віку ВО Свобода 10 років бореться за права українців.
На Майдані десяткі загиблих Героїв Свободівців.
І багато поранених було.
Я це бачила і знаю.

Українці! шош ви такі зрадники?
Кошулинський і ..інші витягували під кулями бійців.
Чим так дорог Порошенко?

Я приблизно можу пояснити.
Від Порошенка українці чекають спокою.
Бо українці втомилися від Юлі-вгамуйте Юлю!:)

Багато років,особисто я приймала участь в кожній акції ВО Свободи-
розкачували революційну ситуацію.

Розкачали.Революція відбулась.

Відбулась свідомість в головах людей.

Коли ми кричали -Слава Україні ,нас менти арештовували.

А зараз кожен порядний виконучий обов"язки президента,або хто попало кричить Слава Україні.

Свідомість у людей розбудила ВО Свобода.

І отака вдячність?
Ну ну.

ПовідомленняНаписане: 26 травня 2014, 01:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Потрібно тепер знову все з Яворини починати.Якраз на часі...
Ще раз повторю-Свобода це тільки один щабелик драбини,по якій спинається нація.Можливо ми його вже переступили.Йдемо далі.соплі -воплі і Всьо пропало-залишіть Юлі....

Редаговано: дід Володя (26 травня 2014, 02:56)
Шкода

ПовідомленняНаписане: 26 травня 2014, 02:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:
Потрібно тепер знову все з Яворини починати.Якраз на часі...
Ще раз повторю-Свобода це тільки один щабелик драбини,по якій спинається нація.Можливо ми його вже переступили.Йдемо далі.соплі -воплі і Всьо пропало-залишіть Юлі....

Я тобі забороняю тут дописувати.

Барабас виженіть його і не пускайте більше.

ПовідомленняНаписане: 26 травня 2014, 02:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вибачаюсь.Просто заблудився в темах.Ви б пам*ятничок який завалили,може попустить трохи...

ПовідомленняНаписане: 26 травня 2014, 02:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя,сидиш на дивані?
Моя ти киця.:)

ПовідомленняНаписане: 26 травня 2014, 02:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

От бачте,як буть яку тему москальня намагається перетворити у фарс.
Завдання у цих безсовісних таке.

ПовідомленняНаписане: 26 травня 2014, 02:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:
Вибачаюсь.Просто заблудився в темах.Ви б пам*ятничок який завалили,може попустить трохи...

Я хочу ,щоб твою дитину вбили.
Попустить.

ПовідомленняНаписане: 26 травня 2014, 02:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Не тільки Ви одні,он воєнком теж хотів.Я пригрозив,що його дочці-школярці прострілю коліна-вгомонився,вже не дістає повістками....

Пані Шкодо,займайтесь краще своєю улюбленою справою-кастрацією котів.Для чого Вам ця брудна і незрозуміла політика?

ПовідомленняНаписане: 26 травня 2014, 02:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:

Спробуй самоліквідуватись.

ПовідомленняНаписане: 26 травня 2014, 03:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
дід Володя написав:

Я хочу ,щоб твою дитину вбили.
Попустить.

Вам би в Павлівці трішки нерви підлікувати не завадило.Хоча б до парламентських,бо там взагалі дах знесе,шановна пані.

Редаговано: дід Володя (26 травня 2014, 06:20)
Шкода

ПовідомленняНаписане: 26 травня 2014, 03:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Йди геть.

ПовідомленняНаписане: 26 травня 2014, 04:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Це ВО Свобода розбудила суспільство.

Десять років розбуджувала.
І розбудила.
Обіцяла революцію ?
Сталася.

Нарід зараз вигукує по всій країні-Слава Україні!

А де ж.ви були 45 мільонів?

Коли Свобода у кількості 50 чоловік давно йшла,просто стояли на площі(тепер Майдан).

Вигукували-Слава Україні.

Кияни,ви на нас тоді дивились як на хворих.

А зараз ви розумні? Самі по собі?

Чи не соромно?

Просто.задумайтесь звідки все взялося?

Вам ВО Свобода повернула Україну.

ПовідомленняНаписане: 26 травня 2014, 05:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пані Шкодо, все це через гру ВО"СВОБОДА" в лібералів. Зараз пану Олегу треба подумати над захистом українців в Україні, бо, як я бачу, ми потребуватимемо його зараз як ніколи, бо ж русифікація тепер не просто дозволена, а й всіляко схвалюється, як найвищий прояв хохляцької толерантності в ім'я миру.
А тим хто кепкує з знесення ідолів лєніну, рекомендую поставити тих Лєнінів на площах західної частини України, бо, схоже, ви за ними скучили.
А те, що наступним президентом буде Порошенко було очевидно ще в грудні, після того як він так вдало виліз на трактор, європейці натякали ще тоді, що були б не проти мати з ним справу. Так що він саме і є той, що "народжений революцією".

ПовідомленняНаписане: 26 травня 2014, 06:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура, на хріна ВО Свободі це треба?
Всі зрадили.
Тепер жеріть свою толерантість,європейкість поки не повилазить.
Що я можу додати:)

ПовідомленняНаписане: 26 травня 2014, 06:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Не знаю,ось у нас люди якраз Свободу зрадниками чомусь рахують.
Крим здали,вбивць-снайперів-відпустили,та навіть золотий батон-і той вкрали.Скурвились....

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,