•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Несправедливість.

Автор Повідомлення
МіхаельВітман

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2014, 13:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
"економічно неефективного населення".
Та ні.
Від свідомо неефективного населення.
Шо Міха жим жим?:)тобі у Херсоні.
Ще років 10 тому відпочивали у Залізному порті,і я була здивована,
що там мешканці розмовляють українською мовою.
Міха,ми тебе у скруті не покинемо.:)

А що? Херсон виявився доволі патріотичним містом. Я навіть сам не очікував. Особливо молодь. Були моменти .коли я думав, що я у Львові. а не в Херсоні. Навіть такі чудові люди мешкають і в нас. Який там сепаратизм? В нас і близько ним не пахне. Натомість запахло квітами. Та і якщо чесно, ті хто ще недавно теоретично був "за росію", стали нейтральними, бояться "ліш би нє било войни". Все чудово. Тихо та спокійно. Багато українських прапорців.

На рахунок Херсонської області. Це одна з найукраїнськіших областей. Тут багато переселенців з Центральної України і навіть подекуди є з Західної.

Російськомовні це переважно з Сходу та з Півночі Росії. Дуже такий неприємний елемент, неінтелігентний. Потенційний ХНР :) ханигі карочє :)

Тобто в нас зараз краще ніж в Києві. Ціни стабільно низькі (тьфу тьфу). Так що можете сміливо нам заздрити, у нас все стабільно :)
Леонід Шокало

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2014, 15:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

МіхаельВітман написав:
Шкода написав:
"економічно неефективного населення".
Та ні.
Від свідомо неефективного населення.
Шо Міха жим жим?:)тобі у Херсоні.
Ще років 10 тому відпочивали у Залізному порті,і я була здивована,
що там мешканці розмовляють українською мовою.
Міха,ми тебе у скруті не покинемо.:)

А що? Херсон виявився доволі патріотичним містом. Я навіть сам не очікував. Особливо молодь. Були моменти .коли я думав, що я у Львові. а не в Херсоні. Навіть такі чудові люди мешкають і в нас. Який там сепаратизм? В нас і близько ним не пахне. Натомість запахло квітами. Та і якщо чесно, ті хто ще недавно теоретично був "за росію", стали нейтральними, бояться "ліш би нє било войни". Все чудово. Тихо та спокійно. Багато українських прапорців.

На рахунок Херсонської області. Це одна з найукраїнськіших областей. Тут багато переселенців з Центральної України і навіть подекуди є з Західної.

Російськомовні це переважно з Сходу та з Півночі Росії. Дуже такий неприємний елемент, неінтелігентний. Потенційний ХНР :) ханигі карочє :)

Тобто в нас зараз краще ніж в Києві. Ціни стабільно низькі (тьфу тьфу). Так що можете сміливо нам заздрити, у нас все стабільно :)

Пане Міха! У 1944 році у Херсонську область (зокрема) були вивезені (вірніше - депортовані) українці із Холмщини і Підляшшя (тепер - Польща). Не всі згодом (1946 рік) виїхали на захід України. Мої знайомі перебували у Великоолександрівському районі (чи є такий?).

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2014, 18:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Леонід Шокало написав:
Мої знайомі перебували у Великоолександрівському районі (чи є такий?).

Звичайно
Вітольд2013

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2014, 16:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

МіхаельВітман написав:
Яка там наймасштабніша фальсифікація? Просто елементарно розпіарили, розрекламували чужий вибір, а люди з тим погодились.

Ви в цьому впевнені? Я, Ні! І в мене є причини, сумніватися.
Інфу про те, що «однозначно переможе Порошенко, і при цьому, байдуже, як будуть голосувати українці», я почув ще за місяць до виборів. І це вже - світова тенденція. Тобто, реальний вибір українців, не цікавить, не тільки Росію, але й «цивілізований» захід…
Я тоді не повірив, що при даних обставинах, можуть так фальсифікувати вибори. І тому, кепкував з проплачених соціологічних даних, вважаючи це лише побажанням самого Порошенка.
Крім того, перед самими виборами, під час і зразу після, я опитав 117 людей (ну, скільки зміг!). Це мої родичі, друзі, сусіди, колеги, знайомі.
Так от перша 5-ка за результатами мого опитування:
1. Ляшко - 27.
2. Тягнибок - 23.
3. Порошенко - 14.
4. Тимошенко - 13.
5. Гриценко - 9.
Я розумію, що мій екзит-пул, ще не доказ. І можливо, інші люди, такі більше голосували за Порошенка…
Але ж можливо, на це все і розраховано?!?
От я впевнений, що Ви, не голосували за Порошенка, і більшість на цьому форумі, також. І всі ми заспокоюємо себе тим, що вибір учасників цього форуму, також не відображає загальну тенденцію.
От так всі і думають! А ви спробуйте, зробіть аналогічне опитування серед своїх родичів, друзів, сусідів, колег, знайомих. І впевнений, що у вас також виникнуть сумніви у такій «блискучій» перемозі Порошенка.[/quote]
Правдослов

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2014, 18:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вітольд2013 написав:

Але ж можливо, на це все і розраховано?!?

Не тільки на це. Основний розрахунок на те, що люди не свині - все з'їдять:
1. Вибори - угода між виборцем (замовником) та слугами (виконавцями).
1.1 Основний зміст угоди - ми платимо (податки), вони будують нам зручний і надійний дім (державу).
1.2 Відповідальність сторін:
За несплату податку - штраф - кайдани - конфіскація майна.
За розтрату слугами матеріалів, коштів, невиконання робіт - ???

З'їли? - з'їли!

А дальше слуги можуть робити все, що їм заманеться.

За що ми, звичайно, можемо їх дуже тяжко покарати - послухати лисичу і щуку кинути у річку.

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2014, 21:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ця тема досі турбує мене. 26.05 пересварилася з усіма, бо не поділяла всеосяжної ейфорії після мук голосування і результату. Не очікувала, що мене оточують одні зомбі. Ніхто не був прихильником Порошенка, але одностайно проголосували за нього. "Чому за Порошенка?" "Бо треба один тур, Україні потрібен мир". Найвищий рівень маніпуляції свідомістю електорату.

Слава Ісусу Христу! Слава Україні! Хай живе вільна Україна!
ХіВі

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2014, 22:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліна написав:
Ця тема досі турбує мене. 26.05 пересварилася з усіма, бо не поділяла всеосяжної ейфорії після мук голосування і результату. Не очікувала, що мене оточують одні зомбі. Ніхто не був прихильником Порошенка, але одностайно проголосували за нього. "Чому за Порошенка?" "Бо треба один тур, Україні потрібен мир". Найвищий рівень маніпуляції свідомістю електорату.

Слава Ісусу Христу! Слава Україні! Хай живе вільна Україна!

А дехто тут писав, що слово електорат образливе... А що ж воно, як не електорат? Тупа біомаса, яка завжди голосує за "менше зло", яке потім обертається великим злом.

Забий, забий в собі людину!

Євген Маланюк
Правдослов

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2014, 22:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Після розвалу совка при явці менше 50% вважалося, що вибори не відбулися. Можна було проголосувати й ногами.
Прибрали. Тепер, якщо не підеш на вибори, то купка негідників вибере найбільшого негідника і більшість має йому підкоритися.

З'їли? - з'їли!

А де справедливість? Де воля більшості? Де свобода волевиявлення?

За Порошенка проголосували 9 857 308 із 35.5 мільйонів виборців - менше 28%.

Де ж тут більшість? Де справедливість? Про який один тур може йти мова?

Миру захотілося. Але без справедливості миру не може бути! може бути тільки ілюзія миру.

ПовідомленняНаписане: 11 червня 2014, 23:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Більшість людей голосувало за людину яка на їхню думку не дасть втратити ще частину країни. Багато з тих хто голосував за Свободу і буде надалі голосувати, поголосували за того Петра.
По перше два тури країна не переживе.(Крим відтяпали)
По друге В першому турі Тягнибок не виграє.
По третьє якщо і виграє в другому - президен Тягнибок посилить розкол країни - точно схід відійде від України.
Так мислили виборці, що голосували за Порошенка. На мою думку виборці вчинили патріотично.

Чому малий відсоток Отримали?
Міністр оборони був свободівець -втратили Крим.
Головний прокурор свободівець нікого не посадили.
(таке враження, що агенти ФСБ що засіли в БЮТ гарно використовують недосвідчених свободівців )

Ляшко отримав більше -чому?
Був на сході показово відловив одного із головних сепаритистів.
Почав створювати батальон ляшка, для захисту сходу.
(його будуть розкручувати олігархи на противагу свободі)

Да доречі весь фальсифікаційний апарат який готувався для використання януковичем спрацював бізвідмовно на користь Порошенка, але все таки більшість голосувала за нього.
Марися

ПовідомленняНаписане: 12 червня 2014, 06:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ми всі розуміли,що оберуть президентом Порошенка.
Я не знаю чому наш народ так вірить казкам, що щось зміниться після виборів у один тур. Переконувала-пояснювала-просила голосувати серцем - їм хоч "кіл на голові теши" - проголосували за шоколад...

ВО "Свобода" говорить правильні речі, але слова розходяться з ділом і люди це відчувають. А намагання стати ліберальною партією знищило голоси прихильників, бо Ляшко ловив сепаратистів під камери, а Махніцький не спіймав злочинців...от і лозинського випустили. Це я переповідаю думки знайомих, які пішли і проголосували за зайця.

Це тільки у мене відчуття, що ми всі стали пішаками у якійсь диявольській грі за очищення території від українців???

Ви ж таки люди, не собаки!
верба

ПовідомленняНаписане: 12 червня 2014, 21:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Марися написав:
... ми всі стали пішаками у якійсь диявольській грі за очищення території від українців???

Українці не спромоглись досі цього признати.
Їх окрадають в "незалежні" роки, і тільки ниття у відповідь.
Бразильці он як протестують за проведення футбольного банкету в бідній країні, у нас без наслідків оприлюднюється інформація про обкрадання Євром 2012 українців.
Росіяни вбивають дітей, а їх матері завмирають на російських серіалах, моляться в церквах московського пархату, купують російські товари...

ПовідомленняНаписане: 13 червня 2014, 10:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

верба написав:
Марися написав:
... ми всі стали пішаками у якійсь диявольській грі за очищення території від українців???

Українці не спромоглись досі цього признати.
Їх окрадають в "незалежні" роки, і тільки ниття у відповідь.
Бразильці он як протестують за проведення футбольного банкету в бідній країні, у нас без наслідків оприлюднюється інформація про обкрадання Євром 2012 українців.
Росіяни вбивають дітей, а їх матері завмирають на російських серіалах, моляться в церквах московського пархату, купують російські товари...

Свободі край потрібно обзаводитись хоч якимись медіаресурсами, або мати на контролі.
А про їх матерів є такий вислів -"Корісні ідіоти", але то вимираюча меншість.
Обкрадання при євро було малим в порівнянно з обкраданням бандою всієї країни. І народ того не пробачив.
Шкода

ПовідомленняНаписане: 16 червня 2014, 15:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

"Більш сумного результату революції, годі було і чекати. Мені дуже шкода! "

Я взагалі то, своєю гілкою хотіла до іншого привернути увагу.
А ви все про вибори:)
Порошенко здується як кулька дуже швидко.
Розведеним котятам гарантован холодний душ:)
Перші дні правління нового президента показали,на мою думку,
по-перше:гучні промови розбігаються з ділом.
по-друге:за кожним російським пуком збирає консіліум.
по-третє: знов бандити не в тюрмах.

А люди,наші люди все радикалізуються:)

Я не знаю,чи може свідомість олігарха змінитися на войовничу,
якщо вони звикли у тиші рахувати гроши?

Я не втрачаю надії,що прийдують до влади ті партії і люди-
котрі не прогинаються під мутні компроміси,а будуть відстоювати цінності нації.

ПовідомленняНаписане: 16 червня 2014, 17:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А от і докази.

"Президент проинформировал нас о своем плане мирного урегулирования ситуации. О том, что этот план будет недолгим, и если не удастся решить вопрос мира вместе с международным сообществом и Российской Федерацией, то он соглашается на наше предложение относительно введения военного положения на территории Луганской, Донецкой области и Автономной Республики Крым", - сказал Тягнибок. Источник: http://censor.net.ua/n290175

Порошенко припиняє Ато на 10 днів.

Наших бий,а ми не відповідаємо.
Майдан збиреться проти Порошенка ще раніше,ніж він собі це уявляв.

ПовідомленняНаписане: 16 червня 2014, 19:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Под Снежным в плен к террористам попали восемь десантников, - СМИ

Мирне урегулювання?
Чому не четверо дітей президента потрапили у полон?

Ненавиджу,блезнірство

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"