•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Несправедливість.

Автор Повідомлення
Одружений

ПовідомленняНаписане: 16 червня 2014, 21:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Порошенко припиняє Ато на 10 днів.

Капець, а я вже думав, що тиждень, на який Порошенко сподівався, вже пройшов. А у новинах пишуть, що колони російських військ вже у 20 км. зоні на кордоні, а на Донбасі мобілізація у лави так званих д.н.р та л.н.р. та створення регулярної армії. Вже і так зрозуміло, що ніякого сенсу це припинення вогню крім відтягування часу не має. Хочеться вірити, що цей час зараз вкрай необхідний для підготовки перед складною операцією. Але скільки вже можна тягнути?.. дотягнули, що тепер вже танки містами їздять. Кожного дня такого перемир'я не тільки дає терористам нові сили, але ще сіє остаточну зневіру та злобу мирного населення на українську владу. Взагалі, не зрозуміло, як можна припиняти вогонь? Може відвести війська? Чи воякам заборинити вогонь у відповідь?.. Останнім часом тільки й чутно про напади на блок пости, обстріл із засідок колон, затримання у полон солдатів. Дурня якась, чесне слово!
Шкода

ПовідомленняНаписане: 16 червня 2014, 21:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Довірливі ми овечки.
Нас постійно годують-що в нас є план.
От сьогодні,от завтра ЯК вдаримо, і від ворога буде тільки пір"ячко летіти.
Нонсенс в тому,що наші вояки рвуться у бій,у наступ,
а іх стримують.

І ще бачила відео,де Гвардійці обурююцьця тим,що у мережах пишуть,
що АТО кволе, а насправді йде справжня війна.
Що наші вояки воюють по справжньому,
і здобувають перемоги.

А про це ніде ні гу-гу. по жодному тв-каналу.

Бо це якась маячня,дійсно. Самі подумайте.
В країні йде війна,а по телебаченню-шо попало показують.

ПовідомленняНаписане: 17 червня 2014, 15:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ще хочу додати.
У мене нема держави.
У мене є батьківщина.
Завдання президента об"єднати суспільство і державу.
Але олігархічна тряпка на це не спроможна.
Бо завжди знайдуться куми і любі друзі.
На цій посаді потрібен воїн,який проведе жорстку люстрацію і посадки у тюрми.
Чому досі ми з екранів бачимо Герман,клешню чечетова...і багато,багато інших ворогів.
З вибором Порошенка українці знов відтягнули оздоровлення країни.
Сумно друзі.

ПовідомленняНаписане: 17 червня 2014, 16:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Ще хочу додати.
У мене нема держави.
У мене є батьківщина.
Завдання президента об"єднати суспільство і державу.
Але олігархічна тряпка на це не спроможна.
Бо завжди знайдуться куми і любі друзі.
На цій посаді потрібен воїн,який проведе жорстку люстрацію і посадки у тюрми.
Чому досі ми з екранів бачимо Герман,клешню чечетова...і багато,багато інших ворогів.
З вибором Порошенка українці знов відтягнули оздоровлення країни.
Сумно друзі.

А що Ви хочете, ера глобалізації
немає Лідерів
колись були, уже немає
Один Фідель залишився, і то присмерті (тьхутьху звичайно)
останні повмирають, незгодних пацифікують - і заживемо в Pax Americana довго і щасливо
тільки щось у них не клеїться останнім часом
чи навпаки, клеїться, я уже заплутався
в будь якому разі забудьте ви про суверенність і незалежність як шкідливі атавізми минулого
Шкода

ПовідомленняНаписане: 17 червня 2014, 17:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ай припиніть.
Ще нічого не програно,все тільки починається.

Я вже писала,коли десять років тому кричали Слава Україні,
нас ніхто не підтримував.

А зараз бачте-що робиться.

Мене дуже тішить,що вже не спостерігається партійних прапорів.

А тільки український і революційний червоно-чорний.

ПовідомленняНаписане: 17 червня 2014, 17:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
А зараз бачте-що робиться.

угу
бачу
олігархічна система подолана, корупція знищена, люстрація проведена, винні покарані - все як має бути
Цитата:
Мене дуже тішить,що вже не спостерігається партійних прапорів.

з"являться ближче до парламентських виборів
зачекайте
основна дискусія буде на тему "а що ви зробили для війни"
Юля щось притихла, це підозріло
готує щось, падлюка
Шкода

ПовідомленняНаписане: 17 червня 2014, 17:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

олігархічна система НЕ подолана, корупція НЕ знищена, люстрація НЕ проведена, винні НЕ покарані - все як НЕ має бути.
Ваша Юля довго мовчати не буде.
Чекаємо не звитяжних перемог нашого війська,
а псячих боїв серед владної верхівки.

ПовідомленняНаписане: 18 червня 2014, 08:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
олігархічна система НЕ подолана, корупція НЕ знищена, люстрація НЕ проведена, винні НЕ покарані - все як НЕ має бути.

як завжди - пани б"ються - у холопів чуби тріщать
Градижчанин

ПовідомленняНаписане: 18 червня 2014, 09:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
Шкода написав:

головне щоб холопи після бійки не випустили калашів із рук, а з панами потім розберемося.

ПовідомленняНаписане: 18 червня 2014, 09:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Градижчанин написав:
Дядя Ваня написав:
Шкода написав:

головне щоб холопи після бійки не випустили калашів із рук, а з панами потім розберемося.

думаєте у панів калаші не знайдуться і набоїв побільше ніж у холопів?
це вам не плюгавий Янукович, у цих рука не здригнеться
оно вже намагалися щось там штурмувати, отримали суворе попередження - при наступній спробі загребуть
знаєте яка буде найперша і справжня реформа? Будуть міліцію (поліцію) реформувати, причому серйозно і кардинально. "Поліцейська держава" Януковича - це будуть дитячі забавки.
ХіВі

ПовідомленняНаписане: 18 червня 2014, 17:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Градижчанин написав:
Дядя Ваня написав:
Шкода написав:

Холопів, які виживуть у тій м'ясорубці, пани роззброять і заженуть у нове рабство. Так вже не раз траплялось у світовій історії - так буде й цього разу, ніхто нічого нового не придумає. І все буде, як раніше...

Забий, забий в собі людину!

Євген Маланюк
Градижчанин

ПовідомленняНаписане: 18 червня 2014, 20:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ХіВі написав:
Градижчанин написав:
Дядя Ваня написав:
Шкода написав:

Холопів, які виживуть у тій м'ясорубці, пани роззброять і заженуть у нове рабство. Так вже не раз траплялось у світовій історії - так буде й цього разу, ніхто нічого нового не придумає. І все буде, як раніше...

Долі не існує, друже. Все в наших руках,

ПовідомленняНаписане: 19 червня 2014, 03:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Найважливіше зараз - не допустити деморалізації (тобто впровадження європейського пофігізму або насаджування чужих мов.)
Леонід Шокало

ПовідомленняНаписане: 19 червня 2014, 08:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Глечик написав:
Найважливіше зараз - не допустити деморалізації (тобто впровадження європейського пофігізму або насаджування чужих мов.)

Нарешті є можливість зосередити всі ресурси на підтримку української державної мови. Простий люд ніколи не перебивався, якою мовою хто розмовляє. Будоражили суспільство лише "горе-політики" регики та комуняки. Але їх час минув. Вони себе повністю дискредитували. У нову ВР вони не повинні пролізти. А ще краще: суд має заборонити їх діяльність.

Слава Україні!!!

ПовідомленняНаписане: 22 червня 2014, 10:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="Володимир_В"]
Цитата:
Багато з тих хто голосував за Свободу і буде надалі голосувати, поголосували за того Петра
.
Я, не голосував за «того Петра». І впевнений, що всі патріоти також!
Цитата:
По перше два тури країна не переживе.(Крим відтяпали)

Та невже?! А Крим відтяпали, ще задовго до виборів. І був би на той час Порошенко вже президентом, було б все теж саме.
Цитата:
По друге В першому турі Тягнибок не виграє.

Мене влаштувало б, - 2 тури, але тільки між Ляшко і Тягнибоком.
Цитата:
президен Тягнибок посилить розкол країни - точно схід відійде від України.

Азійське зомбування. На мене воно не діє. А якби президентом був Тягнибок, то посилився б розкол між Україною і Росією. Так це ж класно!
Цитата:
Так мислили виборці, що голосували за Порошенка. На мою думку виборці вчинили патріотично.

Ці виборці вчинили - шизофренічно! Як можна бути патріотом і голосувати за людину яка вважає, що українці винні перед євреями?!? https://www.youtube.com/watch?v=8Gt5KS_yyJk
Тут йому дуже класно відповів Корчинський.
А з цими посадовими призначеннями, Свободу таки дійсно добре підставили.
В голосуванні більшості за Порошенко, я і далі дуже сумніваюся.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,