•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Про антисемітизм чи... дружбу народів

Автор Повідомлення
Абрам

ПовідомленняНаписане: 26 травня 2014, 16:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я буду вдячний всім, хто серьозно відгукнеться...
(Пробачте мені граматичні помилки: вчуся).

Я відповіді не маю!
Тому поговорити хочу. Запитати хочу. Може, хто знає, що сказать.
Цікаво мені ...
У тому числі, про галичанський антисемітизм…. Про який з жахом згадують євреї всього світу.
Почитав-перечитав "Тараса Бульбу" - побачив, ким були євреї для поляків та українців.
Їх образ, створений не ремісником, - а великим Гоголем!
Почитав Шолом-Алейхема ... Бабеля ... Багрицького ... Сашу Чорного ... Хіба все просто?
Є, над чим замислитися ... На мій погляд.
Образи євреїв непривабливі. Ой, непривабливі.
У письменників Х1Х- початку ХХ століть образ єврея , - лихвар , шинкар і обманщик ? Ще й збирач податків , всіма ненависний ...
Боягузливий і жалюгідний, лукавий шахрай, готовий служити, кому завгодно?
Зневажливі до гоїв... не бажаючі жити по-їхньому...
Так малювали євреїв і Гоголь, і Шевченко. Це написано і у Сабанеева: "клопоподобна нація" ...
Купрін! Геній майже рівний Чехову ...
А образ Сашка з "Гамбрінуса" страшний мавп - Сашко.
Інша справа, що письменник такого величезного розміру не міг нечесно намалювати Сашка ...
Але простий , неосвічений люд і зустрічав , і проводжав по одягу ...
І... мав підстави ...
Відокремлений народ. Своя віра. Свої книги. Свій спосіб життя... в чужому Монастирі...
"Ми тут вдома, а вони - в гостях", - так писав Купрін...
В гостях-то в гостях, але ж дві тисячі років… Чи не набридли вам хозяєва, дорогі гості…
А куда йти? Нема куди!
А тут ще хитромудрі "можновладці ", що допомагають створенню цього образу: вводять заборони на професії для євреїв , відокремлюють їх рисою осілості ... створюють з них козлів відпущення , ініціюють то справу Дрейфуса, то Бейліса... Програють. «Але осад остався»…
Ось і створений світовий образ світового ворога.
Я хочу зрозуміти, як все це діє не на мене, генетично любляючого, розуміючего і відчуваючего цих людей, а на тих 2 000 000 000 ( два мільярди) людей, які нас, євреїв, активно ненавидять в сьогоднішньому світі.
Як образи ці впливають на людей з іспанської, французької, російської, угорської чи української глибинки ... З їх страхами , невлаштованістю, націоналізмами, забобонами і... пропагандою?
Вже якщо на таких гігантів культури вони (образи ) справляли враження, м'яко скажемо, негативне, то що повинна думати про євреїв баба Оксана і баба Марія з села Уляники Кагарлицького району, Київської області ?
З чим може бути пов'язаний голод? Жиди винні.
З чим може бути пов'язаний падіж худоби? Жиди винні.
Чому в крані немає води? І тут ясно…
О-о-о-от!
Наше багатовікове скитання множило наші страждання.
Звідси такі сумні очі у наших жінок, такі сумні найвеселіші пісні і така шурхотяща, що звучить із глибини століть, мова - іврит.
Це не народи нас покарали.
Це Господь нам підклав таку свиню! За гріхи. За недостатню повагу до Нього.
І сьогодні, коли ми поклали край своїм поневірянням по чужих монастирях, побудували свою чудову, казкову державу, ми вирвали, вибили табуретку з-під ніг антисемітизму...
Хоча це зовсім не означає , що він закінчиться сьогодні ввечорі або завтра вранці.
2000 років загнали це «світле» (ненависть до євреїв) почуття в гени тих, на чиїй "стороні хоч і нема законів, підтримка і ентузіазм мільйонів".
Але сьогодні, коли зникла причина наших мук, потрібно докласти зусиль для закінчення багатовікової війни.
Є ті, з ким замиритись не можна. Але є країни і народи, з якими ми повинні війну завершити.
Як народи примирилися з німцями ...
Як сьогодні заміряются поляки з українцями, після багатовікової війни, ворожнечі та незчисленних жертв ...
Якщо б перемога над фашизмом не відбулася, то я б все одно ненавидів би фашизм так, як і непереможений досі комунізм.
Посібниками фашистської Німеччини були не тільки українські націоналісти, (які, може, вважали їх визволителями українців від нелюдського іга комуністів, і які воювали з нею, між іншим, коли стало ясно, що не ця в них мета…), а й італійці, угорці, румуни, японці та інш., включаючи величезну кількість росіян: Власов , Краснов , Штейфон , Шкуро та ін.
І це не окремі люди, а армії! Мільйони людей!
А вже дружив з фашизмом... так і сам Сталін... Бо рідна кров!
Німецький народ покаявся. Я знаю, що покаявся. Я часто буваю в Німеччині. Бачу.
Але наївно думати, що йому самому прийшло таке в голову! Був Нюрнберзький трибунал, був відчайдушний натиск, була атмосфера, що робила німців нерукопожатними, як зараз відбувається з комуністами і КДБшниками ...
Сьогодні йдуть найскладніші залагодження між поляками та українцями з метою досягнення примирення народів, які історично "звикли" з минулого мочити один одного (москалів, ляхів і йуд) ...
Примиритися і пробачити один одного повинні не вічні друзі , а давні вороги!
Покаятися і повинитися є в чому і нам, і їм .
Нам? Євреям? Це цікаво , в чому ж ми винні?
Не буду давати домашнє завдання ...
Ми винні покаятися за те, що волею Господа ми знайшли собі притулок в їх Монастирі, але ніколи не дотримувалися їх Статуту.
Ми прийшли чужими, і пішли чужими, зберігши свої ідеї, свої свята, свою релігію, свою... зовнішність!
Ми на їх території побудували свої синагоги, утворили свої громади .
Вони перед нами - ну, це ми якраз знаємо ... Багато порізали, постріляли...
Робота це одного дня? Ні, звичайно .
Чи є те, що не всі євреї репатріювалися, підставою відкладання питання примирення?
Ні.
Являє єврейський народ зараз виключно Ізраїль!
Тепер у всіх є право повернутися. Слава, слава Б- гу! А хто цього не робить, той сам собі господар: асимілювався, понароджував собі нащадків іншого племені , вихрестився... справа кожного.
Ми, єврейський народ, готові абсорбувати всіх євреїв: у нас тепер є свій Монастир.
І як тільки зможемо, повинні допомогти українцям повернутися в їх батьківщину, Україну... з України... Бо українці ніколи не воювали на чужині.
Допомогти інвестиціями, технологіями, добрим словом, любов'ю ...
І... взаємним прощенням і покаянням.
Адже український гопак і єврейський фрейлахс - одна мелодія!
Весела і трагічна.

ПовідомленняНаписане: 26 травня 2014, 16:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Допомогти інвестиціями, технологіями, добрим словом, любов'ю

добрим словом і любов"ю то таке, а от технологій підкиньте
не словом а ділом
нехай приїдуть спеціалісти по кібуцам і навчать
і інвестиції вкладуть у наше с/х
отоді повірю
бо клята соціялістична Куба наших діточок лічить - а в Ізріїлі - тільки читаю - треба, кажуть, 50 тисяч доларів на операцію, поможіть дитинці
причому операцію робить наш спеціаліст що в УРСР навчався
давайте, повертайте
а то заманили кращі мізки, а тепер ще скидатися на операції
негарно
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 26 травня 2014, 17:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

То ж не українці придумали, почитайте Вальтера Скотта "Айвенго", яке там ставлення до євреїв.

ПовідомленняНаписане: 26 травня 2014, 18:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Венеційський купець Вільяма Шекспіра також. Антисемітизм скрізь, де Євреї. На мій погляд, він полягає в єврейської культури.

ПовідомленняНаписане: 26 травня 2014, 23:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Грего, мабуть краще написати"... за корекцію мовних помилок". Хоча, я теж не не пишу ідеально.

ПовідомленняНаписане: 27 травня 2014, 02:41 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

грего написав:
Венеційський купець Вільяма Шекспіра також. Антисемітизм скрізь, де Євреї. На мій погляд, він полягає в єврейської культури.

А Ви знайомі з працями Григорія Клімова ?
http://ru.wikipedia.org/wiki/Климов,_Григорий_Петрович

тут його власні лекції, записані в США (москальською): https://www.youtube.com/watch?v=ovdelsXKIKs

цикл "вища соціологія" : https://www.youtube.com/watch?v=Hy41vzNzn14

ПовідомленняНаписане: 27 травня 2014, 10:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Власне Клімов препарував анатомічно це явище,а не обмежився загальним висвітленням ознак.Тому знайомство з його поглядом ,знімає велику кількість запитань,пояснюючи прірву в наших світоглядах.

ПовідомленняНаписане: 27 травня 2014, 10:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:
Власне Клімов препарував анатомічно це явище,а не обмежився загальним висвітленням ознак.Тому знайомство з його поглядом ,знімає велику кількість запитань,пояснюючи прірву в наших світоглядах.
Абсолютно згоден! Де жиди - там антисемітизм. Та найгірше те, що інші народи, серед яких жирує й паратизує ця обрізана пейсата наволоч, шукають причину антисемітизму не в жидах, а у самих собі... Теж раджу перечитати Клімова: не всі його висновки можна сприймати беззастережно (особливо, коли він з позицій православного старообрядництва ганьбить визначних діячів Європейської Культури), але коли він пише про жидів - усе правильно!

Забий, забий в собі людину!

Євген Маланюк
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 27 травня 2014, 12:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Айра Форман: антисемітизм лише там, де є сепаратисти
http://ukrainian.voanews.com/content/ukraine-separatists/1916741.html

ПовідомленняНаписане: 27 травня 2014, 14:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:
Айра Форман: антисемітизм лише там, де є сепаратисти
http://ukrainian.voanews.com/content/ukraine-separatists/1916741.html
Виходить, де нема сепаратистів... там суцільне жидолюбство (юдофілія)?

Євген Маланюк
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 27 травня 2014, 14:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Просто ця тема завжди має бути на слуху.А кляті націоналісти не ведуться...

ПовідомленняНаписане: 27 травня 2014, 14:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
Цитата:
Допомогти інвестиціями, технологіями, добрим словом, любов'ю

добрим словом і любов"ю то таке, а от технологій підкиньте
не словом а ділом
нехай приїдуть спеціалісти по кібуцам і навчать
і інвестиції вкладуть у наше с/х
отоді повірю
бо клята соціялістична Куба наших діточок лічить - а в Ізріїлі - тільки читаю - треба, кажуть, 50 тисяч доларів на операцію, поможіть дитинці
причому операцію робить наш спеціаліст що в УРСР навчався
давайте, повертайте
а то заманили кращі мізки, а тепер ще скидатися на операції
негарно
І приїдуть, і вкладуть... Але зпочатку терба мати гарантії, що технології та інвестиції не вкрадуть "януковичі"... А для цього потрібні Закони, відсутніть корупції та непідкупні суди.
Клята Куба може собі дозволити взяти народні кубинські гроші і розтратити їх на те, що вважає доцільним Генеральний Секретар.
Ізраїль демократична, ринкова держава, і ніхто не може собі дозволити розтратити гроші поза бюджету...
Медицина в Ізраїлі страхова, тобто платна. Як у більшості цивілізованних держав.
Тому допомога дітям це є задача окремих людей, чи громад, чи благодійних фондів.
Інаша справа, що ізраїльска технологія та організація медицини - це те, что українцям треба вивчати і впроваджувати у себе, бо кращої в світі нема.
Щодо лікарів.
Лікарі, що одержали освіту в Україні (чи в СРСР) кілька років вчаться в Ізраїлі, щоб одержати справжню медичну освіту.
Вони здають важкі іспити по кілька разів (все це за гроші), і тольки після цього одержуют права медиків.
Для того, щоб бути в Ізраїлі медичною сестрою треба вчитися в... Університеті! Не все так просто.
Я не одержав відповіді на головне питання: то будемо дружити, будемо каятись? Чи будем ворожувати?
Відкинемо ненавість і підемо шляхом любві? Чи злоба сильніша?

ПовідомленняНаписане: 27 травня 2014, 14:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
то будемо дружити, будемо каятись? Чи будем ворожувати?

cхоже на ультиматум
Цитата:
і підемо шляхом любві?

і кого першого будемо любити?
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 27 травня 2014, 15:08 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Абрам написав:

Я не одержав відповіді на головне питання: то будемо дружити, будемо каятись? Чи будем ворожувати?
Відкинемо ненавість і підемо шляхом любві? Чи злоба сильніша?

яка може бути злоба до громадян незалежної держави Ізраїль ?

Тільки повага за те, що вони пустелю перетворили на сад.
В нас, на жаль, поки-що навпаки - сади перетворюються в пустелі.

А щодо "каятись..." - якщо відкинути пропагандистські штампи і міфи часів сталінізму, то й не знаю за що.

ПовідомленняНаписане: 27 травня 2014, 15:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ні українцям, ні німям, ні всім іншим народам НЕМА в чому каятись перед жидами! Хочуть жиди, щоб їх ніхто не "холокостив"? - нехай забираються в свій Ізраїль і там з арабами (своїми братами по крові через прабатька Авраама-Ібрагіма) кутаками міряються - у кого краще і правильніше обрізаний. А ми якось без їхніх олігархів, лихварів та хохмачів проживемо!

Євген Маланюк

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику