•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Про антисемітизм чи... дружбу народів

Автор Повідомлення
Абрам

ПовідомленняНаписане: 29 травня 2014, 11:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
Читав що ізраїльські прикордонники і взагалі процес проходження митного контролю в Ізраїлі - це просто жах, і відбиває бажання знову відвідувати цю чудову країну

це правда?
Брехня!
Контроль більше таємний, ніж наявний...
В аеропорту кілька десятків ступенів контролю: там фотографують весь ваш лівер... Просвітять, пронюхають, проміряють...
Фоторгафуют зіниці, обличчя, його міміку, вологість долоньок...
Десятки комп"ютерних миттєвих досліджень.
Якщо є непорозуміння, то задають питання...
Контроль паспортний робиться дуже сучасним обладнанням, яке ловить навіть якість чорнил... не кажучи про підробки...
Провозити їжу та наркотики?
Боже хорони!
Не можна!
Але!
Якщо ви кажете, что це для Абрама кошерне са-о, український чорний хліб і домашня... горілочка, то можна...

ПовідомленняНаписане: 29 травня 2014, 11:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
А ви це так, з щедрої руки, чи є якісь цікаві задумки..?

якби я був антисємітом - я б написав - "жиди платять за те що українці убивають одне одного"... але так як я не антисеміт, і уже практично отримав запрошення - звичайно такого не напишу
...а у нас з Ізраїлем помоєму віз немає?
може псіхонути та махнути на тиждень
у вас пляжі платні?
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 29 травня 2014, 11:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Якщо ви кажете, что це для Абрама кошерне са-о, український чорний хліб і домашня... горілочка, то можна...

чого-чого - а кошерного не обіцяю
Київський торт "Президентський" підійде?
пане Абраме... як Вас по-батькові?
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 29 травня 2014, 11:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
пронюхають, проміряють...

оцього я і боюсь...
а все міряють? Є якісь стандарти за які можуть не пустити?
Леонід Шокало

ПовідомленняНаписане: 29 травня 2014, 11:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
Цитата:
де держава зобов'язана допомогти

допомогти, підтримувати, стимулювати...

брати нагайку - і заставити не бухати і красти а працювати на благо держави
потім - пряничок
а то оці розмови про високу духовність і моральні якости мудрого українського наороду дещо набридають

це - у випадку якщо б мали на меті побудувати справді сильну і незалежну Україну
а якщо ліберальну демократичну і європейськьку - то варто послухати пана Случа

чесно кажучи я і сам не дуже хочу щоб з нагайкою стояли - а хочу бухати і є дурна звичка валятися в багнюці
і це мое святе право
а тут прийде дядько і буде заставляти на країну працювати
воно мені потрібно? це протирічить європейським стандартам і загальнолюдським цінностям і порушує мої свободи

Пане Дядя Ваня! Не зміг Вам відповісти вчора, бо хтось не пускав у цю тему. Я мав на увазі дешеві кредити для малих і середніх ферм, тобто СЕЛЯНСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ, Така практика була 14 років тому в галузі багаторічних насаджень. Тобто, банки давали кредити фермерам під 5-7% річних. Решту сплачувала держава. Це ж по-суті стартовий капітал. До речі, і ті, хто бухають, і ті, хто наливає, і ті, хто виробляє бухло, сплачують один відсоток в казну на розвиток садівництва, виноградарства та хмелярства. Ці кошти осідали на казначейських разунках. Ще в 2000-2008 роках фермери щось одержували на садіння б/р насаджень за невеликі відкати. Згодом апетити чиновників зросли, а тепер невідомо, куди ці кошти діваються.

ПовідомленняНаписане: 29 травня 2014, 11:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Едуард Ходос про жидівський Київ і "жидобандерівців": http://www.youtube.com/watch?v=vQpiIdTxDzs
Едуард Ходос про жидівських бойовиків на Майдані: http://www.youtube.com/watch?v=tdb587QlOYA
Едуард Ходос про Яценюка і решту знаменитих жидків: http://www.youtube.com/watch?v=fhCsm9i_nWE

Цей мужичок просто так нічого не говорить, тому прошу фільтрувати інформацію.
ХіВі, тільки не втрать свідомість, про реституцію я і сам нічого не знав!
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 29 травня 2014, 11:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Едуард Ходос

це отой єврей-антісєміт?
щось колись його читав в часи Помаранчевої р-ції
щось проти Ющенка помоєму, уже навіть не пам"ятаю
МіхаельВітман

ПовідомленняНаписане: 29 травня 2014, 11:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
Цитата:
Едуард Ходос

це отой єврей-антісєміт?
щось колись його читав в часи Помаранчевої р-ції
щось проти Ющенка помоєму, уже навіть не пам"ятаю

Борець з Жидофашизмом. Власне він займається викриттям жидівських намірів по відношенню до України та Світу.
Абрам

ПовідомленняНаписане: 29 травня 2014, 11:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
Цитата:
Цього ви хотіли? А навіщо? :-))))))))))))

ми, українці, дуже недовірлива нація, особливо до жидів...

а скажіть, що правда терміни "жид" "жидівка" вас не ображає?
Авже ж ображають!
Я ж осудний!
Але я людина толерантна. Я розумію, що до взаємопокаяння ще далеко...
Я розумію, що ви знаходитесь під впливом невірних багатовікових уявлень.
Таких уявлень, як і уявлення євреїв вбік Бандери.
Ви вважаєте всіх євреїв негідниками
Євреї вважают всіх бандерівців фашистами.
Безглуздя! Але це так...
Це живе в народах!
То, що таке моя образа? Я її сам не хочу її помічать...

ПовідомленняНаписане: 29 травня 2014, 11:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Насправді "жидами" називали не за релігійним признаком, а більше через мотивації в житті. Тому не всякий єврей жид і не всякий жид єврей.
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 29 травня 2014, 11:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Авже ж ображають!

всі чули?
передайте пану Мірошниченку
який для того щоб довести що в Україні немає антисемітизму - тут же обізвав Мілу Куніс, вибачте, "жидівкою"

Цитата:
Але я людина толерантна. Я розумію, що до взаємопокаяння ще далеко...

мені, як і вам немає чого каятися
ні за себе, ні за моїх батьків-дідів

Цитата:
Я розумію, що ви знаходитесь під впливом невірних багатовікових уявлень.

хтось може і знаходиться - але таких дуже мало

Цитата:
Таких уявлень, як і уявлення євреїв вбік Бандери.

Ви маєте на увазі співпрацю деяких українських сил часів 2 СВ з німцями? Я теж вважаю що українські патріотичні сили повинні їх засудити, і жаль що це не зроблено і досі

Цитата:
Ви вважаєте всіх євреїв негідниками

хто конкретно? покажіть пальцем, поки що можливо пан ХіВі
але це його суб"єктивна думка

Цитата:
Євреї вважают всіх бандерівців фашистами.
Безглуздя! Але це так...

фашисти були в Італії, в Україні була ідеологія українського радикального націоналізму, ідеології близької як до італійського фашизму так і до німецького націонал-соціялізму
і "Свобода" теж колись називалася "Соціал-національною" партією, з емблемою, яка дещо нагадувала свастику, але потім прийшло переосмислення і Свобода позбавилася цих ганебних атавізмів. Насьогодні Свобода - це нормальна демократична європейська партія
Абрам

ПовідомленняНаписане: 29 травня 2014, 18:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

МіхаельВітман написав:
Насправді "жидами" називали не за релігійним признаком, а більше через мотивації в житті. Тому не всякий єврей жид і не всякий жид єврей.
Я познайомився з цим словом вперше років в п"ять, коли ще жив в селі. Мені сусідскі хлопці кричали: "Жид, жид"...
Я прийшов додому, і пожалівся бабусі: "Чого вони мене називають жадним? Я ж завжди всім ділюсь... Он-де, макухою ділився... яблуками..." Бабуся сказала: "Дурниці. Не звертай уваги"...
Добре казати... А спробуй не звертати...
Через пару років я зрозумів, що пхопці мали на увазі, але не міг збагнути, в чому ми різні? Що в мене не так?
А потім був перший клас...
Вчителька взяла журнал, і зробила перекличку. Вона називала ім"я, фамілію, національність і адресу.
В мене серце захололо... Зараз всі дознаються... і мене будуть ображать... всі!
Я майже знепритомнів... Але вчителька була гуманна: вона не назвала моєї національності...
Зараз я розумію, що це було моїм спасінням і... образою.

ПовідомленняНаписане: 29 травня 2014, 18:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:

мені, як і вам немає чого каятися
ні за себе, ні за моїх батьків-дідів
Є, є, є! Батьки-діди це не тільки прямі родичи, а весь наш та ваш народи! Ми - діти народу! Крім того, що батька і матері...
"Коли дзвонить колокол не питай, по кому: він дзвонить по тобі"
Цитата:
поки що можливо пан ХіВі
Повинні бути статті в УК...
Цитата:
і "Свобода" теж колись називалася "Соціал-національною" партією, з емблемою, яка дещо нагадувала свастику, але потім прийшло переосмислення і Свобода позбавилася цих ганебних атавізмів. Насьогодні Свобода - це нормальна демократична європейська партія
Тому я і поважаю Тягнибока! "Хто в юності не був радикалом, у того нема серця! Хто в зрілості не став консерватором, в того нема мозоку"...

Дядя Ваня! Ви там підраховуєте мої помилки в граматиці?
Що натікало?
Чи все грамотно?

ПовідомленняНаписане: 29 травня 2014, 19:33 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Абрам написав:
МіхаельВітман написав:
Я познайомився з цим словом вперше років в п"ять, коли ще жив в селі. Мені сусідскі хлопці кричали: "Жид, жид"...
Я прийшов додому, і пожалівся бабусі: "Чого вони мене називають жадним? Я ж завжди всім ділюсь... Он-де, макухою ділився... яблуками..." Бабуся сказала: "Дурниці. Не звертай уваги"...

насправді в цьому питанні існує величезна плутанина, що виникла сотні років тому : в книгах "Ліцевого свода"(в оригінальному тексті), написаних за наказом Івана Грозного для навчання царських дітей історії світу, згадуються три соціальних групи, що чітко розділені і не мають нічого спільного : євреяни, жидовє, і юдеї. І допитливі вчені не можуть досі вирішити питання - хто з них є хто.
Один з таких вчених, професор Шломо Занд за книжку "Кто и как изобрёл еврейский народ" (перекладу українською не існує) був підданий обструкції, хоча і досі існують деякі докази того, що юдеї - не обов'язково євреяни : https://www.youtube.com/watch?v=2fh9HPRgelQ
Що ж до "жидовє" - то можна тільки припускати на основі деяких теорій акад. Фоменка (МГУ), що це замкнута середньовічна каста фінансової обслуги Орди (часів татаро-монгольського нашестя).
Але це тільки припущення, хоча на мій особистий погляд, досить вірогідні.

ПовідомленняНаписане: 29 травня 2014, 20:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Знахабнів жид: за те, що українець, живучи в Україні, назвав жида жидом і не любить жидівського племені, його, українця, ще й судитимуть... А хто судитиме? Може жидівський суд? Може, як у Гейропі, ще й статтю за заперечення "лохокосту" ввести - щоб задовольнити жидвські амбіції?
Панове Націоналісти, то ви таки Націоналісти чи жидівські прихвостні? Чому не заткнете жида, який на форумі Української Націоналістичної Партії ВО "СВОБОДА" веде себе, як у синагозі чи кнесеті, та ще й береться повчати українців, вказувати нам, що ми і як у себе вдома маємо робити! Вам не огидно?

Забий, забий в собі людину!

Євген Маланюк

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику